24 máj 19, 14:34:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011408 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4155 Dátum: 14 aug 07, 19:08:12 »

Tippem sincs ki lesz majd Trebol ellenfele, Sanji méltó ellenfele lehet de ő most Big Mom bandával van elfoglalva, Luffy Doffy ellenfele lesz, Zoro meg már elintézte az egyiket (azért minden ellenfelet nem ő fog kiütni... Nevet ) a többi szalmakalapos meg gyengébb Trebol-nál sztem....

Hát én azért Nico Robint nem írnám le, nem tudjuk róla pontosan milyen erős, és én már ő tőle várok valamit mert ő az egyik kedvencem, és hát mint tudjuk utoljára elég rég harcolt valaki ellen komolyan.

Rebecca vs Diamante harcban egyértelműen Rebeccának szurkolok, teljesen jó lenne ha megtudná bosszulni az anyja halálát, ha Kuros megmentetné vagy ilyesmi az már annyira sablonos lenne, nem igazán tetszene.

Usoppot meg tilos leírni!!! De Komolyan!!! Ez az ember bármit megtud csinálni Nevet Meg egy dolog, lehet hogy most megköveztek, de eddig NAGYON SOK múlott rajta, a háttérben ő a csapat húzó embere, csak sokan eltekintenek ettől, nélküle nem tartanának Luffyék ott ahol. Rászolgált az 5 star God Usopp névre Nevet
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4156 Dátum: 14 aug 07, 20:22:55 »

Szinte biztos vagyok benne, hogy Sugar vs Usopp lesz

Nico Robin azzal a robbantóssal fog harcolni, Rebecca esélytelen Diamante ellen, ügyes meg minden de ez kevés lesz ellene, sztem tök mindegy h Rebecca vagy Kyros öli meg Diamante-t, mindkettő egy valakiért bosszulná meg.... Mosolyog


Valaki írta h Sanji vs Delinger jó ksi csata lenne, hát én nem tartom olyan erősnek  Delingert Sanjihoz képest, sztem max 5-6 mozdulattal lerendezné...
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 07, 20:23:37 írta jasek89 » Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #4157 Dátum: 14 aug 08, 09:18:38 »

Sose mondjatok semmi olyasmit, hogy ki fog felbukkani, mint Kyros, aki megmenti Rebeccát. Mi van ha Sabo bukkan fel? Tudom, hogy kevés százalék, de ismeritek Odát, hogy olyan dolgokat hoz fel, amit az emberek a fórumon eddig nem hoztak fel.

De persze nincs kizárva, hogy Kyros fogja megmenteni Rebbit.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #4158 Dátum: 14 aug 08, 09:34:38 »

Miért mentené emg sabo? Pojén az apjának sokkal több számon kérni valója van, és ez a döntő.


« Utoljára szerkesztve: 14 aug 08, 09:36:53 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #4159 Dátum: 14 aug 20, 09:20:20 »

757 fejezet

Nekem nagyon tetszett volt benne pörgés meg több helyszín és egyikre se nagyon tudnám mondani hogy nagyon unalmas lenne (kivéve ha mutatták volna a tontonákat akkor az lett volna őket nem szeressem). Számomra Barto most lett tiszteletbeli Szalmakalapos tag. Cavendish-t is kezdem megkedvelni már pár résszel ezelőtt is kezdet érlelődni bennem... milyen fura elején unszimpatikus és fokozatosan megkedvelteti velünk Oda mester. Nevet
Érdekes figura ez a Fujitora is... szerintem Sabo elfárasztja vagy vmi de nem lesz képes 100%-ban legyőzni őt.
A rész vége meg ilyen lett: "Na végre hogy kiszabadult a bilincsből!!!!!!!!" Innentől lesz igazán izgalmas úgy kb mindenki felállt harcolni a párok/ellenfelek nagyjából meg vannak. Kíváncsi leszek a kövi fejezetekre....
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 09:21:56 írta chaoslord3 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4160 Dátum: 14 aug 20, 10:23:19 »

Egyetértek, ez nagyon jó fejezet volt. Pörgős, akciós, sok helyszínnel, ám majdnem mindegyiken történt valami érdemleges.
Azért Frankynek, meg Robinnak is illene legyöznie az ellenfelét már. Ők még csak nem is a három nagy kutya.
A Sabo vs Fujitora nagyon állat csata. Nem nagyon láttam még látványosabb képességet Fujitoráénál.
Cavendisht örülök, hogy végre sikerült lerázni, Kyros is végre rátalált az ellenfelére. Szóval végre kialakult az összes pár. Ja, még a 3. nagykutya, meg a cukros csaj maradt.
Szóval ketten mennek Doflamingora. Nem hiszem, hogy együtt fognak maradni, így azért nagyon erősek, meg remélem, hogy Luffy fogja szétverni Doffy seggét. Egyedül.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 10:24:06 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dave99
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #4161 Dátum: 14 aug 20, 12:31:14 »

Sziasztok!Már egy ideje rendszeresen követem a témát, de most szántam rá magam arra hogy írjak.
Szerintem a mostani 757-es fejezet volt az egyik legjobb mióta Dressrosán vagyunk.Láttuk nagyjából az összes helyszínt, haladtak a harcok,
Robin hosszú idő után csillogott végre és Rebecca karaktere is célt ért valamennyire:
De tényleg.Örültem neki hogy kimondatták vele azt hogy ő nem igazi harcos, mert idáig is látszott rajta hogy ő ebből az egészből ha tehetné inkább kimaradna és csak Katona-san miatt erőlteti a dolgot.Újra látta az apját is, aki szép belépőt kapott.Remélem Diamante pár fejezeten belül ki lesz csapva és nem lesz semmi trollkodás(Kyros meghal vagy valami hasonló).
Sabo vs. Fujitora most is nagyon hangulatos volt.Szépen tartja magát a bátyó, de úgy tűnt Fujitora kezdi átvenni az előnyt, mondjuk ezt a harcot fél távnál tuti befejezik.
Law végre megszabadult a bilincsektől, Luffy-val jól mutattak.Doffy pedig készítheti a farát  Ördögi

U.i.:Barto született Szalmakalapos, neki ott lenne a helye a csapatban.Vagy ha nem is csatlakozik egy meghívást kijárna neki Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4162 Dátum: 14 aug 20, 17:36:38 »

Kyros engem Frankyre emlékeztet, utoljár ott volt az, hogy egy komoly ellenfelet egy nem szalmakalapos győzött le. Később szalmakalapos is lett. Ezt érzem most Kyrosnál is. Szóba jöhet még Rebecca is, ugye elég kevés lány van a csapatban, de elég gyengének tartom. Habár lehet, hogy csak nem hozta ki magából. Ki tudja, ha Kyros nem bír az ellenfelével, akkor lehet, hogy Rebecca bevadul.
Bartolomeo hatalmas arc, erős is, de amúgy egy hatalmas fanboy. Én nem szeretném a csapatban látni, ahogy Jinbeit sem, ő meg túl komoly.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #4163 Dátum: 14 aug 20, 18:24:36 »

Pedig féltem, hogy az egész fejezet Rebeccáról fog szólni, ergo nem halad a történet előre és unalmas lesz a fejezet de szerencsére nem így történt. Végre felpörögtek az események mert az utóbbi pár fejezet elég lagymatag volt.
Végre kimondták az igazságot Rebecca tényleg nem egy harcos típus. Remélem nem lesz szerepe az összecsapásban én nem adnék neki ellenfelet. Fujitora is bekeményített. Kíváncsi vagyok mi fog kisülni abból a harcból.

Amúgy csak engem zavar, hogy Law milyen jó állapotban van miután Doflamingo jól megfingatta és belelőtt párat? Erre lehet mondani, hogy ez One Piece stb. stb. , de ez szerintem kicsit túlzás. Én is nagyon remélem, hogy Luffy végül egyedül rúgja szét Doflamingo seggét és Law majd csak végignézi.

Ha már megint feljött az új csapattárs téma, én még ennél a történetszálnál sem érzem azt, hogy itt lesz egy új csapattárs, ki is fejtem, hogy miért. Rebecca? Most ez komoly? Attól, hogy kevés nő van a legénységbe még nem kell minden egyes nőt a csapatba rakatni. Rebecca nagyon gyenge és nem harcos típus. Ez szerintem egyértelmű.
Noha Kyros tényleg nagyon erős, szerintem ő se lenne szalmakalapos. Épp, hogy visszakapja a régi életét és egyből elhagyná a családját (már akik maradtak neki) és beállna kalóznak? Ezt kizártnak tartom.
Bartolomeo tényleg beleillene egy kicsit a szalmakalapos kalózok közé, de én inkább egy szövetségeként tekintek rá, aki majd egy későbbi komoly eseménynél segíthet pl.: összecsapás egy Yonkou ellen.
Mást meg se lehetne említeni ti is csak őket írtátok le. Azonban ha mégis lesz itt egy új tag akkor az Bartolomeo legyen.  De nála én nem éreztem semmi különlegeset, úgy bánnak vele mint egy csicskával, nem nézik nagyra. Én legalábbis ezt érzem vele kapcsolatban.

Lassan de biztosan (szó szerint ^^') kezd a végéhez érni az arc. Én ennek a történetszálnak ezenkívül még kettő, maximum 3 kötetet szánnék. az utóbbi időben kicsit vontatottnak éreztem és kicsit kezdi elveszteni a varázsát, de ha innentől tényleg felpörögnek az események akkor még van esély a javításra.
Elnézést a hosszú hozzászólásért, csak kicsit rég írtam már ide.  smirksweat Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 18:36:05 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4164 Dátum: 14 aug 20, 18:45:23 »

Én anno Frankynél sem éreztem azt, hogy majd a csapat tagja lesz, engem eléggé meglepett. Szerintem most is majd valaki olyan lesz a csapat tagja, akit egy kicsit "nógatni" kell majd.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4165 Dátum: 14 aug 20, 19:05:23 »

Na végre bejött a jóslatom, miszerint Kyros megmenti Rebeccát ^^, bár mondjuk ez várható volt, hisz Rebecca nem olyan erős....

Kyros és Rebecca 100% h nem lesznek szalmakalaposok, hasonló lesz a kapcsolatuk mint Viviékkel.....

Viszont Bartolomeot eltudom képzelni szalmakalaposok között, ő is Luffyt akarja kalózkirálynak, bár ha jól emlékszem Bartolomeo-nak van legénysége, akiket nem hagyhat cserben, szal sztem egy erős szövetség lesz....

Egy picit "FAIL" kategória, hogy miután Law-t Doffy szitává lőtte, amibe kis híján belehalt, ápolást nem kapott, mégis magához tért, majd amikor lekerültek róla a bilincsek már a karcolások is alig alig voltak rajta.
Tudom ez egy anime, de ez akkor is érdekes, amikor Ace meg Fehérbajusz belehaltak a sérülésbe, akkor most Law-nak is valahol a halél szélén kellene lennie, ehelyett..... na mindegy, lehet az orvosi képességét használta vagy nem tom... Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4166 Dátum: 14 aug 20, 21:57:31 »

Nem vágott földhöz ez a fejezet sem de legalább azt tapasztaltam, hogy halad egy kicsit előre a történet. Szóval azért nem volt rossz, sőt a jókhoz áll közelebb.
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4167 Dátum: 14 aug 21, 10:13:30 »

Lassan de biztosan (szó szerint ^^') kezd a végéhez érni az arc. Én ennek a történetszálnak ezenkívül még kettő, maximum 3 kötetet szánnék. az utóbbi időben kicsit vontatottnak éreztem és kicsit kezdi elveszteni a varázsát, de ha innentől tényleg felpörögnek az események akkor még van esély a javításra.
Elnézést a hosszú hozzászólásért, csak kicsit rég írtam már ide.  smirksweat Nevet

Szerintem csak azért érzed így, meg Oda sokszor tart szünetet, s így nem minden héten van manga.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4168 Dátum: 14 aug 21, 10:28:10 »

semmi fail nincsen Lawnál ezen túl kell lépni mert ez tényleg a OP.
Usopp-t kb minden arcban sz*rrá verik utána hirtelen felindulásból jobban lesz és így tovább a tetőpontra meg megint jól lesz.Engem zavart az elején de már megszoktam.

Frankynál én meg akkor tudtam, hogy szalmakalapos lesz amikor levette az álarcot.Legalábbis nagyon reméltem.

Bartolomeo ha csatlakozna az sem volna rossz csak nem tudom, hogy letudná-e vetkőzni a fangirl énjét mert a csapaton belül csak nem maradhatna teljesen ilyen Nevet + akkor be kellene sorolni/gyengíteni mivel Sanjinál szerintem kicsit erősebb és a top 3-ba nem férhet be.

Ezért is leszek kíváncsi, hogy ki mennyit fog erősödni ha Jinbei is beáll mert a top3 nem borulhat fel.

Másik témában volt arról szó, hogy Jinbeien kívül az utolsó aki még beáll a csapatba az egy régebbi szereplő kell legyen nem olyan aki most lett behozva a történetbe és ott azt mondtuk, hogy ez a személy Aokiji lehetne de őt még kérdéses, hogy egyáltalán Luffy vagy Zoro le tudnák-e győzni nemhogy Sanji..
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4169 Dátum: 14 aug 21, 15:37:47 »

Bartolomeo hatalmas arc, erős is, de amúgy egy hatalmas fanboy. Én nem szeretném a csapatban látni, ahogy Jinbeit sem, ő meg túl komoly.
Miért ne lehetne? Hmm? Én totál el tudnám képzelni ott, megvan a kellő erő és idiótaság benne, mint az összes tagban. Szerintem az se kizárt, hogy Luffy meg fogja kérni (na nem a kezét ikszdé), hogy legyen a csapattagjuk, amiért így segíti őket.
Habár akkor meg a célját elérné és mi maradna neki? Hm... Gondolkozik

Ha már megint feljött az új csapattárs téma, én még ennél a történetszálnál sem érzem azt, hogy itt lesz egy új csapattárs, ki is fejtem, hogy miért. Rebecca? Most ez komoly? Attól, hogy kevés nő van a legénységbe még nem kell minden egyes nőt a csapatba rakatni. Rebecca nagyon gyenge és nem harcos típus. Ez szerintem egyértelmű.
Noha Kyros tényleg nagyon erős, szerintem ő se lenne szalmakalapos. Épp, hogy visszakapja a régi életét és egyből elhagyná a családját (már akik maradtak neki) és beállna kalóznak? Ezt kizártnak tartom.
Bartolomeo tényleg beleillene egy kicsit a szalmakalapos kalózok közé, de én inkább egy szövetségeként tekintek rá, aki majd egy későbbi komoly eseménynél segíthet pl.: összecsapás egy Yonkou ellen.
Mást meg se lehetne említeni ti is csak őket írtátok le. Azonban ha mégis lesz itt egy új tag akkor az Bartolomeo legyen.  De nála én nem éreztem semmi különlegeset, úgy bánnak vele mint egy csicskával, nem nézik nagyra. Én legalábbis ezt érzem vele kapcsolatban.
Rebecca már csak azért sem lehetne, mert hasonló helyzetben van, mint anno Arabastánál Vivi. Tehát mivel ő a jogos trónörökös, így ha Luffy-ék helyre rakják a rendet ott Dressrosán, akkor maradni is fog. Kyros dolognál jót írtál. Még szép, hogy Rebeccával marad, ha tíz évig játék volt és most visszakapta az életét, meg a családját.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!