24 máj 19, 17:26:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 268 269 [270] 271 272 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011560 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4035 Dátum: 14 máj 16, 09:54:38 »

Idézet
Kialakítja Oda a face to face harcokat.

Erre már csak olyan röpke 4 hónapot kell szerintem várni. Nagyon nem siet. És tényleg nem tudjuk mi van a csapat másik felével. Ott egy kinézem Namiból, hogy leboltól valamit az ellenséggel. Jobban ki kellene hozni az aljas oldalát.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4036 Dátum: 14 máj 16, 14:11:30 »

Hát Luffy a végén igazi régi One Pieces feelinget keltett ezt már hiányoltam egy ideje.

Komoly lenne ha nami kifosztaná valamilyen úton módon Big Mom kincstárát és egy coup de burstal lelépnének ikszdé persze Big Mom ragelve menne utánuk ikszdé

Mondjuk Sanji jelenete, hogy "engedélyt kérek tüzelni Big Mom hajójára" nagyon epic volt és nagyon kíváncsi vagyok abból mi lett.  Ördögi
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #4037 Dátum: 14 máj 16, 16:02:43 »

Azt, hogy Sanjiékról semmi hír nincs, nem feltétlenül rossz. Mosolyog Lehet, hogy valami epic jelenet lesz.. Bár nincs rá sok esély, hogy epic scene lesz.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #4038 Dátum: 14 máj 21, 09:15:56 »

Jó volt ez a rész is, tetőfokára hág az izgalom Nevet
Law miért fekszik még mindig? Elvileg leszedték a bilincseit, és ő egy orvos; aktivizálja már magát.

Jó ez a nagy szövetség, kíváncsi vagyok a sziget végén megmaradnak e neki (és főleg Usoppnak) mint segédek, mint Fehérbajusznak az az armada.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #4039 Dátum: 14 máj 21, 09:27:40 »

Hát ez a fejezet valami eszméletlenre sikeredett Nevet A végén kicsit Impel Down-os feelingem volt, mikor a korábbi ellenfelek egyként felsorakoztak Luffy mögött. Bár ez többségében God Usoppnak köszönhető. Simán eltudom képzelni, hogy az arc után lazán kap egy párszázmillás vérdíjat a fejére, bár ezúttal nem Sogeking nevében. De szerintem a többiek se fogják megúszni a növekedést, leszámítva esetleg a Sunny csapatot.
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #4040 Dátum: 14 máj 21, 12:11:43 »

"GOD Usopp"  Nevet Nevet Nevet

Ő már elérte amit akart.  Mosolyog
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4041 Dátum: 14 máj 21, 12:28:12 »

Nem, nem érte el mert ö a "tenger bátor harcosa" címért szállt harcba. Az isten szint az smafu számára. Szóval van még mire pedáloznia. Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4042 Dátum: 14 máj 21, 13:14:16 »

No, mégsem vethető el a Mugiwara flotta ötlete?

Most, hogy említitek ha Doffy leütése előtt nem ér vissza a Sunny team és ők is kapnak + vérdíjat az kicsit fail lesz.Mondjuk tuti mindenkinek nő és Oda ad majd nekik is szerepet ami miatt kaphatnak nagyobb vérdíjat.

Amiben csalódtam, hogy amikor a nagy veszekedés ment Zoro meg az "segítség" között és Luffy megszólalt nem elcsitított mindenkit hanem ment tovább a f*szság ami szintén nem volt rossz de máshogy jobb lett volna.Nagyon epic moment lehetett volna.

Esetleg még egy "legyetek a társaimat" kijelentést vártam ikszdé
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4043 Dátum: 14 máj 21, 15:46:22 »

Azért ez várható volt. Aki számít az megy a saját feje után. Hiába Doffi marhasága. Igen nagy csalódást okozott volna számomra Jinjao és Cavendish féle pereputty, ha ezek után nem állnak Luffyék mellé, hanem táncolnak Mingo fütty szavára. Az viszont tetszett, hogy mindenki más okból áll melléjük:D Hírnév, büszkeség...ikszdé
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4044 Dátum: 14 máj 21, 15:53:18 »

Azért ez várható volt. Aki számít az megy a saját feje után. Hiába Doffi marhasága. Igen nagy csalódást okozott volna számomra Jinjao és Cavendish féle pereputty, ha ezek után nem állnak Luffyék mellé, hanem táncolnak Mingo fütty szavára. Az viszont tetszett, hogy mindenki más okból áll melléjük:D Hírnév, büszkeség...ikszdé

még jó, hogy Nami nem volt ott. verte volna ennyi hülye közt a fejét a falba ikszdé
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #4045 Dátum: 14 máj 21, 15:55:18 »

Egész jó volt, 7/10.... csak egy kérdés.... akkor most ki-kivel van? ikszdé kacsint
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4046 Dátum: 14 máj 21, 16:17:48 »

Egész jó volt, 7/10.... csak egy kérdés.... akkor most ki-kivel van? ikszdé kacsint

ez egy nagyon jó kérdés ikszdé én Doffy arcára leszek kíváncsi amikor rájön, hogy benézte ezt a mindenki Luffyékra fog támadni dolgot ikszdé
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #4047 Dátum: 14 máj 21, 17:54:58 »

Egész jó volt, 7/10.... csak egy kérdés.... akkor most ki-kivel van? ikszdé kacsint

ez egy nagyon jó kérdés ikszdé én Doffy arcára leszek kíváncsi amikor rájön, hogy benézte ezt a mindenki Luffyékra fog támadni dolgot ikszdé

Ja, nagyot fog nézni, mert  rettenthetetlen God Usoppnak rengeteg szövetségese lett, és Doflamingo csinál majd a gyatyájáva, hogy hosszú orrú hősünk harcosai lerohanják. Nevet
Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #4048 Dátum: 14 máj 22, 23:36:19 »

Sziasztok!

Nemrég kezdtem el a mangát kíváncsiságból, mert már sokszor szemeztem vele mondom beleolvasok. Eljutottam a 106. fejezetig de muszáj megkérdeznem valamit. Van ez az utolsó sziget amit Raftel vagy Rastelnek hívnak ha jól tudom. Ha jól figyeltem ez az óceán, lényegében olyan, mint ha az egyenlítőn mennénk végig. Akkor miért nem úgy csinálták, hogy az ellenkező irányba indultak el, kapásból az utolsó szigetre? Jó persze rövid lett volna a történet meg minden, de érdekel, hogy erre van-e valamilyen magyarázat. Előre is köszönöm!
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #4049 Dátum: 14 máj 23, 00:44:08 »

Hát konkrétan nincs leírva, hogy miért. Viszont ez pont olyan kérdés, hogy miért nem a Calm Belt-en keresztül mennek be... A Haditengerészet be tud menni, mert Vegapunk kifejlesztette a Kairoseki-s hajókat, így tudnak közlekedni, anélkül, hogy a See King-ek támadnának. Viszont a kalózok nem tudnak így közlekedni.   Ebből kiindulva 2 variációt látok.

1. A tengerészet bármikor el tud menni Raftel-ra, csak a kalózok nem.
2. A tengerészet sem tud elmenni, mert annyira speciális az eljutás oda, hogy eddig csak Roger jött rá hogyan lehet.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, a "Varázshegy"-en (Luffy szerint  Mosolyog), amin keresztel bejutottak a Grand Line-ra különféle sodrások vannak, és olyan a közlekedés, mint az egyirányú utcáknál. ( Csak Aokiji mehet szemben biciklivel  Nevet), Hiába lenne egyszerűbb a Grand Line végével kezdeni, de a Grand Line eme bejáratával, csak a másik irányba lehet elindulni. 
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 23, 00:46:11 írta Duuu » Naplózva
Oldalak: 1 ... 268 269 [270] 271 272 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!