24 máj 19, 17:32:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 267 268 [269] 270 271 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011564 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #4020 Dátum: 14 máj 08, 07:56:14 »

Sanjiról egy normális képet nem tudnak csinálni, de szerintem az egész op alatt nem lesz róla normális plakát  ikszdé
Naplózva

Mr. Prince
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4021 Dátum: 14 máj 08, 11:34:06 »

És pont ez Sanji legnagyobb fájdalma. Hacsak meglátja egyből letargiába esik. ikszdé
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #4022 Dátum: 14 máj 08, 13:28:03 »

http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20130429125043/onepiece/fr/images/thumb/b/bc/Alliance_luffy_et_law.jpg/640px-Alliance_luffy_et_law.jpg

Nevet Itt is egy kép.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4023 Dátum: 14 máj 08, 14:55:31 »

De például Robinhoz meg Zorohoz, Frankyhoz szerintem mindenképpen kellene egy új mert egy random embernek nem annyira szembetűnő, hogy ez ugyanaz mint a plakáton amikor ennek vágás van a szemén stb. Nevet

Ezt 5. olvasásra sem értem. Frankynek van vágás az arcán? Vagy mi?
Ha meg Zororól beszélsz, neki ott a vágás a szemén az új plakáton is.
Ha jól látom, Chopper az egyetlen, aki nem kapott újat, mert a régi satyija van rajta.

Azok egyáltalán nem az új plakátok, sőt nincsenek is új plakátok, arról van szó, hogy ha növekedne a vérdíjuk azokhoz a plakátokhoz kapnak-e új képeket, és Zororól beszéltem, hogy ha egy olyan ember akarná őt levadászni aki még sose látta annak nem mindegy, hogy plakát alapján vágott szeműt vagy nem vágott szeműt keres.

Amiket az újságban láttunk azok nem új poszterek. De igazatok lehet, hogy Chopper képe is az újságban a régi plakátról van csak nekem elsőre az a jelenet ugrott be amikor a time skip után először láttuk.
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4024 Dátum: 14 máj 14, 13:15:44 »

Igazán érdekel egem ez a Doelena királyság.
Egyszerűen nem tudom értelmezni Fuji álláspontját a WG-ről...
Mindenki milyen dühös lett mikor kinevették Pikát oo (Lehet olyan a hangja mint Pikachué. Érthető is lenne xD)
Nekem nagyon tetszett h kaptunk egy keveset Doffy múltjából. Egy apró sajnálat éledt fel bennem iránta de ált mindig egy szomorú/tragikus múlt áll egy ilyen kaliberű alak mögött. Mindenképpen pozitívnak számít (számomra) ez az oldala h ilyen módon védi a 'családját'.
Egyre jobban és jobban érdekel már az h Law miként került kapcsolatba a Doffy Familival és h hogyan viszonyult hozzájuk az évek alatt.
Abból az egy kockából amit láttam azt szűrtem le h Zoro szépen tartja az ütemet Fijuval.
Luffy meg... xD Imádom azt a fejet :DD Ennyit arról h Doffy nem bocsát meg ha bárki kiröhögi a családtagját. Erre Luffy rögtön reagált... xD Lehet Luffyban lesz majd egy kis együttérzés (vagy hasonló) de azért szét veri˘˘
U.i.:Csak szerintem lett Luffy egy kicsit férfiasabb? 
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #4025 Dátum: 14 máj 14, 13:56:45 »

Nagyon tetszett a fejezet. Sajnos megint csalódnom kellett Fujitorában, de legalább most látszott rajta, hogy tenni is szeretett volna valamit.
Szegény Picát nagyon sajnálom, akkor így már érthető, hogy miért nem beszél annyit...basszus ez animébe majd nagyot fog ütni. Nevet Nála már csak Baby 5-öt sajnálom jobban.
Én Zoro miatt nem izgulok. Szerintem Fujitora csak eljátszadozik vele. Mivel ő nem nagyon tehet valamit Doflamingo ellen, így hagyja, hogy majd Luffy-ék elintézzék.
Amúgy nem értem, hogy Doffy miért gondolja annyira megsemmisíthetetlennek a gyárat. Vágom, hogy kairouseki-ből készült - gyümölcshasználók hátrányba- , de Franky-nek szerintem ez nem okoz gondot, aztán majd itt is jön a nagy pofára esés és majd Franky is öt csillaggal végzi mint Usopp. Nevet
A fejezet vége meg hát.. no comment, akkor már fogtam a fejem... smirksweat ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 14, 13:57:22 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4026 Dátum: 14 máj 14, 14:48:04 »

Fujitora amúgy itt nem király akaratát használt?
http://www.mangapanda.com/one-piece/747/7
Nem tudom mit csinált, mert túl kicsi a kép:(
Pikát meg tökön kell rúgni jó alaposan és visszaáll a hangja_D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4027 Dátum: 14 máj 14, 14:53:39 »

Nem hiszem, h azt használta volna. Szerintem csak nagyon elképedt majd megrogytak a térdei.
+Nem habzott a szája. Mangában mindig megvolt rajzolva.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 14, 14:54:59 írta klozo » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #4028 Dátum: 14 máj 14, 23:43:57 »

Fujitora szerintem sem használt haki-t. Szimplán az lepte meg szerintem a vice admiral-t, hogy hogyan áll a dolgokhoz. Tenni akar valamit, de meg van kötve a keze. Hiába, a tengerészet nem isten. A WG és a celestial dragon-ok döntenek mindenről.
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4029 Dátum: 14 máj 15, 13:31:03 »

Meg is van az új kötet. Szerintem elég cool lett a borító.

https://pbs.twimg.com/media/Bnb7p9uCcAAXwv4.jpg:large
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #4030 Dátum: 14 máj 15, 13:43:03 »

Szerintem nem valami nagy szám.. Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4031 Dátum: 14 máj 15, 14:41:54 »

Már lassan montázst lehetne abból csinálni, hogy Luffy valakivel a hónalja alatt fut.
És Nami mit keres Senior Pink oldalán? Faceg
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #4032 Dátum: 14 máj 15, 16:58:07 »

Roppant szórakoztató fejezet! MosolyogÖrülök, hogy rászoktam a One Piece-re. kacsint

Viszont nagyon várom ezt a részt animében, mert kíváncsi vagyok, milyen lehet Pica-chu hangaj. kacsint

Már lassan montázst lehetne abból csinálni, hogy Luffy valakivel a hónalja alatt fut.
És Nami mit keres Senior Pink oldalán? Faceg

Á, szerintem csak egy újabb Nami klón. kacsint Amúgy most hogy mondod, ők kint vannak a tengeren, nem? Lehet, hogy Big Mom segítségével fogják gallyra vágni a Birdcage-et?
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4033 Dátum: 14 máj 15, 20:23:43 »

Tetszett ez a fejezet. Nevet

Szegény Fujitora nem tehet semmit, de úgy megnézném ahogy szétcsesz mindent  >.<# Nem hiszem én sem, hogy nagyon komolyan venné Zoro ellen a küzdelmet. Valószínűleg később még komoly ellenfelei lesznek egymásnak.

Doffy hozzáállása a családjához tetszik. Még mindig baromi idegesítő karakternek gondolom, és mégis ő a kedvenc főellenségem eddig. Igazi gonoszhoz illően cselsző és mellé még kb. olyan erős mint egy admirális. Nem semmi. Nevet

Picacchu hangjára meg kíváncsi leszek. ikszdé Mikor Luffy elkezdett röhögni rajta én majd leestem a székről. Mindenki csak les és meg sem mer nyikkanni nehogy Pica kinyírja erre  Luffy fekszik a nevetéstől. ikszdé
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4034 Dátum: 14 máj 16, 09:48:55 »

Nekem Lucciék jobban tetszettek, mert náluk még érthető volt, hogy lenézik a Szalmakalapos csapatot viszont Doffinál ez már nem mondható el és szabályosan irritál. Jó okos húzás volt, hogy egymásnak ugrasztotta az embereket, de akik erősek és számítanak úgyis azt teszik, amit jónak látnak. Ergo nem hiszem, hogy nagy fenn akadást okozna Lufffyéknak az aprólék. Lekéne fárasztani Luffyt, hogy Jokerre már ne maradjon energiája, de ahhoz kevesen vannak. No mindegy szerintem itt most Zoro és Sabo lemarad és Luffy sprintel tovább. Kialakítja Oda a face to face harcokat. Megjegyzem nagyon ideje már:D Vért akarok látni Doffi vérétxD

u.i. van egy vak foltja Mingonak ami nagyon megfogja lepni még pedig a tenger. Ott van BigMom legénysége Sanjiékkal és ez a hallgatás róluk gyanús és rosszat sejtet Jokerre nézvexD
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 16, 10:06:12 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 267 268 [269] 270 271 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!