24 máj 19, 13:55:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 266 267 [268] 269 270 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011386 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4005 Dátum: 14 máj 07, 11:15:03 »

http://www.mangapanda.com/one-piece/746

kint a fejezet. Mosolyog

ezt én felvezetőnek tekintem.

Usoppon megint szakadtam. ikszdé mármint azon az egy már ismert képkockán ami újra megjelent kicsit kihangsúlyozottabban ikszdé

Úgytűnik a Mugiwara no Flottának annyi Szomorú Eddig voltak hűségesek az emberek. Így a Bartolomeo kalózok maradtak csak Nyelvesít
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #4006 Dátum: 14 máj 07, 11:53:32 »

Nagyot röhögnék, ha Dressrosa után Usopp nagyobb vérdíjjal rendelkezne mint mondjuk Sanji Nevet  A csapaton belül szép kis poénforrások lennének Nevet Usopp mint 3. legnagyobb vérdíjú (Robinénál is nagyobb úgy gondoltam persze)  szalmakalapos kalóz:D
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4007 Dátum: 14 máj 07, 13:30:24 »

Komoly lenne Nevet az tényleg jó húzás volt, hogy "csillagokban" még Luffy is mögötte van. Nevet

Szerintetek ha frissülnek a vérdíjak a képek is fognak a plakátokon?  Gondolkozik vagy maradnak a nosztalgia kedvéért Nevet
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #4008 Dátum: 14 máj 07, 13:40:13 »

Tekintve, hogy 30-300 milliós ugrásnál sem volt, szerintem nem. Hacsak nem találják ki, hogy Luffy egy igazi bestia, és hogy nem illik hozzá az a kép.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #4009 Dátum: 14 máj 07, 13:49:22 »

Szerintem frissülnek, a csapat fele máshogy néz ki.

Hehe nekem tetszett ez a rész. Egyszer csak a végén zoro feje vízszintesbe kerül meg lawé is^^
Azért fujitora is megmaradt zoronak. És a szavak megint elhangzottak mint alabastában, doflamingonak leáldozott.

Remélem most már vége felé közeledünk, sok minden zavart engem ezen a szigeten.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4010 Dátum: 14 máj 07, 13:58:01 »

Tekintve, hogy 30-300 milliós ugrásnál sem volt, szerintem nem. Hacsak nem találják ki, hogy Luffy egy igazi bestia, és hogy nem illik hozzá az a kép.

30-100-300 Nevet de nem a vérdíj növekedésének mérete a lényeg. Hanem a felismerhetőség. Bár ezzel nemlehet gondjuk mivel Kuroashit is könnyen beazonosították Sabondyn ikszdé De Zoro Usopp Nami és Franky beazonosítása arról a képről már nehezebb egy random embernek aki sose látta őket Nevet bár szerintem is maradni fognak ezek Mosolyog
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4011 Dátum: 14 máj 07, 14:59:26 »

Nagyon, nagyon le vagytok maradva, srácok. Ejnye.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/662/15
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #4012 Dátum: 14 máj 07, 15:19:58 »

Nem hinném, hogy pont így fognak kinézni a plakátokon!

Luffyé nehogy ez elgyen! Alig látszódik a szeme, és csak oldalról látható + régebbin is felismerhető még.
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4013 Dátum: 14 máj 07, 15:47:34 »

Nem hinném, hogy ezek lennének a körözési plakátokon. Tény, hogy vkinek az van ott de ezt csak a Shabondyn való visszatérésükért csinálták.

Amúgy, csak nekem lett egy kicsit unalmas? Mármint jó fejezet volt de izgalmasabbra számítottam. Az az 500 milka ami Usopp fején van... Szerintem már túlzás. Lehet csak azért érzem így mert sosem bírtam a karakterét de akkor is...
Elegem van az előmenetelekből, látni akarok végre egy harcot ami nem szakad félbe.
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #4014 Dátum: 14 máj 07, 16:47:34 »

Kissé tényleg unalmas lett a fejezet, de átvezető, Oda bemutatta ki hol van a szigeten, erre volt jó.

Két dolog ami nekem nagyon fontos volt
1., Law össze akarta ugrasztani Kaido-t és Doflamingo-t, így gyengítve meg Kaido-t. Tehát Doflamingo veszett erős, ha egy yonkoval szemben is lenne esélye azt meggyengíteni (úgy értem, Kaido tuti legyőzné, de pl. a fonalaival levágná a lábát, vagy megsérülne, kb. úgy képzelném el mint Fehérbajusz vs. Akainu, hogy súlyosan megsebesíti, de azért alulmarad)

A másik amit már említettek, Usopp  Nevet nagyon vicces lenne ha ő lenne a 3. legnagyobb vérdíjú. Vagy legnagyobb.. xDD



Na és még valami
linkelte Dani ezt az oldalt: http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/662/15

Itt alól, Luffy képe alatt van 3 ember
Na ők kik? biztos közük van Luffyhoz, mert róla szól az a cikk. a középsőt megismertem, ő Dragon
De a bal oldali férfi, esetleg lehet Teach, és ott van jobb oldalon egy nő is, ha jól látom
Ha Luffyékról szól az a cikk, akkor simán lehet, hogy a képe alá volna írva: Monkey D. Luffy, a szörnyű D. család tagja és alatta felsorolva, rokona Teach, az apja a lázadó Dragon és a nő, aki szintén D. lehet
Mit gondoltok?
Lehet hogy az a nő Luffy anyja??

Odát ismerve tuti jelentősége van
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 16:48:14 írta wolfarkas » Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #4015 Dátum: 14 máj 07, 17:15:06 »

Ha jobban megnézed, a bal oldali az Garp, a jobb oldali pedig Ace.
Naplózva

Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #4016 Dátum: 14 máj 07, 18:28:29 »

Nő?
Azért ezt egy kicsit elnézted.

A képeket illetően.. szerintem ez affajta "különkiadás."
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4017 Dátum: 14 máj 07, 21:51:52 »

Most, hogy linkelted ezt az oldalt csak mégjobban lenyűgöznek a tengerészet fényképészei :O Luffyt kivéve mindenkinek az a poszter van az újságba amikor először mutatták az arcukat a time skip után Nevet kivéve Robin és Franky, Frankynak ha jól látom a régi maradt Robinnak meg egy teljesen új.

például Namié és Usoppé. Az abból a jelenetből van amikor a kocsmában először mutatták őket és senki se tudta kik ők, persze valaki azért lefotózta őket és beküldte a tegnerészetnek. Nevet

Tudom, hogy ez semmiség de ezt nagyon bírom ikszdé nem megkövezni érte :'D


Amúgy nemhiszem, hogy azok lennének az új poszterek. Luffy a régin sokkal felismerhetőbb és Sajni is. (what?  Gondolkozik  ikszdé)

De például Robinhoz meg Zorohoz, Frankyhoz szerintem mindenképpen kellene egy új mert egy random embernek nem annyira szembetűnő, hogy ez ugyanaz mint a plakáton amikor ennek vágás van a szemén stb. Nevet

Bár ezen fölösleges felakadni. One Piecebe pont ez az a dolog amibe nem kell logikát keresni ikszdé

szerintem ezt ki is beszéltük majd Oda eldönti mi lesz Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4018 Dátum: 14 máj 07, 23:01:07 »

De például Robinhoz meg Zorohoz, Frankyhoz szerintem mindenképpen kellene egy új mert egy random embernek nem annyira szembetűnő, hogy ez ugyanaz mint a plakáton amikor ennek vágás van a szemén stb. Nevet

Ezt 5. olvasásra sem értem. Frankynek van vágás az arcán? Vagy mi?
Ha meg Zororól beszélsz, neki ott a vágás a szemén az új plakáton is.
Ha jól látom, Chopper az egyetlen, aki nem kapott újat, mert a régi satyija van rajta.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #4019 Dátum: 14 máj 08, 03:51:57 »

A képek alapján Chopper, Robin és Franky nem kaptak újat.

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20130626082046/onepiece/images/c/c9/Bounties_Infobox.png
http://3.bp.blogspot.com/-8VW_KbBs13w/USH6l2buGQI/AAAAAAAACnA/4Os_sYtBaAw/s1600/One+Piece+27.jpg

Itt az újak, bár Sogeking nem látszik.

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20130317211700/onepiece/images/archive/2/24/20130522004804!Timeskip_Straw_Hat_News.png
Naplózva

Oldalak: 1 ... 266 267 [268] 269 270 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!