24 máj 19, 17:19:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 263 264 [265] 266 267 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011556 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3960 Dátum: 14 ápr 23, 13:42:44 »

Ezt utálom amikor előlről kell kezdeniük a mászást és még nagyobb szarban vannak mint előtte  >.<#

Zoro megint eltévedt? ikszdé mivel egyedül van ő szerintem hamarabb találkozik dragonnal mint Luffyékkal ikszdé
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3961 Dátum: 14 ápr 23, 13:48:21 »

Néha azért idegesít, hogy durvábbak a jelenetváltások, mint a Trónok harcában.
Most Zoronak az az egy szem panelja nem igaz nem fért volna bele az előző fejezetbe...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #3962 Dátum: 14 ápr 23, 14:47:22 »

Nagyon ütött ez a fejezet. Szerintem egy ilyen fordulat már kellett mert már az utóbbi pár fejezetbe nagyon a szalmakalaposok felé fordult a mérleg. Egyedül Luffy-éknak volt nehéz dolguk a többi harcban már majdnem legyőzték Doffy embereit, szóval tényleg nem ártott már ez a fordulat. Csak egy negatívumot tudok említeni és az az, hogy ha most sokan a szalmakalaposok ellen fordulnak akkor mégse lesz annyi szövetségesük, pedig már az elöző fejezetben megörültem neki, hogy sok szövetségest fognak szerezni. Kiváncsi vagyok, hogy kik fognak még ezután Luffy-ék mellett állni, remélem azért nem pártolnak el tőlük sokan mert akkor Usopp "hősiessége" tényleg nem ért sokat.  smirksweat ikszdé
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3963 Dátum: 14 ápr 23, 16:40:25 »

Tudom, ismerem Odát, ne mszereti ha meghalnak emberek. De Doffy könnyen megcsinálhatná, hogy a "kalitkát összehúzza, és a házak, meg a város, minden összeesik, miközben egyre jobban összehúzódik a kalitka, és végül mindennek annyi.
.....
De elvégre Odáról beszélünk. Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3964 Dátum: 14 ápr 23, 18:39:46 »

Csak nekem okozott csalódást Doffi? A helyett, hogy megmutatná mire képes megint mással végezteti a piszkos munkát. Egyre szánalmasabbnak látom a karakterét és egyre érthetőbb, miért csak egy Shichibukai. Valszeg megfeküdne egy Yonkou szellentésétől.
Luffy úgy elveri a száját, ha végre kifogy a trükkökből.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #3965 Dátum: 14 ápr 23, 19:15:12 »

Jajjj de várom már, hogy Luffy úgy elverje mint szódás a lovát...remélem lekonyul már az a fránya vigyora.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 23, 19:15:58 írta sasukeuchiha17 » Naplózva

iiHALA MADRID!!
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3966 Dátum: 14 ápr 24, 06:48:34 »

Gyenge? Jó, ne vegyük figyelembe, hogy most mit csinált Luffy-val. Adott egy trükk a tarisznyában. Adott egy helyzet, ami ezt a trükköt igényli. Miért is kellett volna hagynia, hogy akár csak egy spicli is elhagyja a szigetet csak azért, hogy agyonverhesse Luffyt? Meg miért gyenge, aki trükközik? Ez a kalózok világa, a győzelem, az győzelem, bárhogy szerezték.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3967 Dátum: 14 ápr 24, 14:05:20 »

Ez még divat, hogy azért szidunk egy karaktert, mert nem csak erőset üt, hanem taktikázik is?
Nem a Dragonball korszakát éljük. Nevet

a győzelem, az győzelem, bárhogy szerezték.
*kézrázás*
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3968 Dátum: 14 ápr 24, 15:28:14 »

Kalózok közti szövetség is általában az elért cél után akár előtte is hátbatámadással végződik Nevet
Ebben semmi kivetnivaló sincs.

Annak már vagy kétszer örültem, hogy Doffy mosolya lekókadt, de mind a kétszer csak "kamu" volt Nevet

egyik amikor Law-val beszélt den den mushin másik pedig amikor "lebecsülte a szalmakalaposokat" és bedőlt a kártyavár.
Bár mint kiderült eddig mindig volt valami a tarsolyában ikszdé Nagy troll Nevet
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3969 Dátum: 14 ápr 24, 16:26:54 »

Ja, egyébként Doffynak egymás után jönnek a csapdájai, trükkjei.


Na és mi van ha még van? Nevet
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3970 Dátum: 14 ápr 24, 18:22:17 »

Nekem kifejezetten tetszik Doffy karaktere, mert mindent megtestesít ami ellen Luffy küzd. Illetve lehet pontosabb, ha úgy mondjuk, hogy amilyen embertípust a legjobban utál.  Azért arra magyarázatot várok még, hogy Doffy hol volt eddig, ha az csak egy bábú volt, amit lefejeztek. Pika hátsójából húzták elő, vagy honnan?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3971 Dátum: 14 ápr 24, 18:40:20 »

Nekem nem úgy tűnik, hogy győzött, sokkal inkább kétségbeesetten keveri azt a marék sz*rt ami még megvan neki. Ha elfogy elverik, mint lovat. Igazából számomra eddig azzal okozta a legnagyobb csalódást, hogy a csapata egy nulla. Azért ennél többre tartottam, erre kiderül, hogy az emberei fogyatékosak. Pica képessége még oké, de a többi...
Az egyetlen, ami tetszik, hogy Doflamingo méltó a gyümölcséhez. Pont olyan ő is, mint a képessége háttérből szeret másokat irányítani. Ezt a gyümölcs tökéletesen megadja neki. A baj az, hogy tudjuk ez kevés az újvilágban.
Arra kíváncsi leszek mit lépnek az emberek. Akkor hervad le igazán a mosolya, mikor nem úgy táncol majd valaki ahogy ő fütyül.
Akik valóban erős akarattal rendelkeznek inkább meghalnak, mint sem kövessék az utasításait.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 18:41:15 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3972 Dátum: 14 ápr 24, 19:11:04 »

Csak nekem okozott csalódást Doffi? A helyett, hogy megmutatná mire képes megint mással végezteti a piszkos munkát. Egyre szánalmasabbnak látom a karakterét és egyre érthetőbb, miért csak egy Shichibukai. Valszeg megfeküdne egy Yonkou szellentésétől.
Luffy úgy elveri a száját, ha végre kifogy a trükkökből.

Miért is csalódás? Mert:
1.Van annyi esze, hogy ne kezdjen bele felesleges neverending shonen harcba, hanem másokkal végeztesse el az alja munkát?
2.Mert használja az eszét és nem csak nyomul?
3.Mert a markában tart egy egész országot és a haditengerészetet is - most mindegy, mit ugat Fujitora, jelenleg a Tenryuu miatt most a kutyusa.

Dofflamingo inkább egy intelligens negatív karakter, aki nem tesz semmit fölöslegesen, s csak azt nem látja előre, amit mások sem.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3973 Dátum: 14 ápr 24, 21:02:08 »

Nekem eddig elég fölöslegesnek látszik minden, amit tett. Veri a nyálát, de ez eddig semmit nem tud felmutatni. Pont azt várom, hogy mutasson. Használja az eszét? Ne haragudj, de Dofi eddig egy ostoba beképzelt pöts. Lenézi Luffyékat ezzel már pont az ellenkezőjét bizonyítja. Holott azt mondta nem követi el azt a hibát, amit előtte annyian megtettek. Ennek tükrében mindennek nevezném csak okosnak nem. Szóval ő egy Kroko-boy tollakba öltözve. Az eredmény se lesz másként, ha így folytatja.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3974 Dátum: 14 ápr 24, 21:44:37 »

Én azt nem gondolom, hogy az emberei nem erősek mert szerintem bizony azok. Az viszont más kérdés, hogy finoman fogalmazva is hülyék. Elég csak Sugar képességére gondolni. Semmi perc alatt papírsárkányt csinálhat bárkiből. Másrészt azt gondolom, hogy az emberei és maga Doffy is elkényelmesedtek, túlzottan bíznak önnönmagukban. Egyébként ezt a mostani nyálverést én is feleslegesnek tartom és inkább időhúzás jellege van Doffy részéről. Ahogy ő felállította ezt a kalitkát mint végső technikát úgy másnak is lesz hozzá szava a saját végső technikájával. Gondolom számára is hosszú idő kellett, hogy kivitelezze ezt a technikát. Így pedig azt gondolom, hogy ezek után még a tengerészeket is magára haragítja, szóval nem lesz nyugta tőlük sem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 263 264 [265] 266 267 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!