24 máj 19, 13:56:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 262 263 [264] 265 266 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011386 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Spyro-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 119



« Válasz #3945 Dátum: 14 ápr 18, 07:43:25 »

Duuu
A wikipedia - s említés szerintem erre a képre vonatkozik:
http://www.mangapanda.com/103-2266-18/one-piece/chapter-159.html
A csúcson való találkozást pedig nem hiszem, hogy kétszer említené.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3946 Dátum: 14 ápr 18, 12:01:04 »

Hiszem, nem hiszem...mint leírtam, ha vki raw-ból lefordítja japánról magyarra, és igazatok van, akkor elfogadom.  Viszont, csak azért is utána kerestem neten, és kizárólag fórumon található róla bármi is. Hivatalosan semmit nem találtam róla.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3947 Dátum: 14 ápr 19, 07:46:59 »

Az igen! Sabo nem sokat sz*rozott! Csak belegondolok, hogy utóbbi hónapokban milyen elméletek, opciók kerekedtek itt a fórumon a Tűz gyümölcs hovajutását illetően. Erre Sabo egy aprócska kis panel alatt be is cuppantja. Nevet Kemény gyerek lesz ezzel a sárkány hakis stílussal és a pirítással.

Burgess és Diamante hirtelen nagyon megzuhant a minőségi skálán.


Én bevallom, nekem nem tetszett, hogy végül megint lett egy tűz gyümölcs használó. Tudom, a tűz gyümölcs inkább fegyver, de ezzel nálam csak az lett elérve, hogy Ace-t ledegenerálta, mer igen, tudjuk, mondta is Sabo, hogy még "nem szokott hozzá", de már a Haki-ja jobb volt, mint Ace-nek + ezzel együtt... Szomorú

Aztán itt ez a levágott fej dolog. Kövezzetek meg, de nekem ez.... mert régen még tényleg mindenkinek vigyáznia kellett mindenre, s még a rendes eszközök is értek valamit, most meg szitává lőhetnek, lefejezhetnek, darabokra szeletelhetnek, semmit nem ér. Lehet, hogy ez a "Birdcage" vagy mi miatt van életben, de akkor miért lepődtek meg és lettek depressziósok az emberei, amikor meglátták? Elvégre tudhatták volna, hogy nem lesz baja.

Ami jelenleg érdekel, hogy:
1.Most, hogy Burgess kiesett, fog-e úgy találkozni Blackbeard-el, hogy lássuk is őt.
2.Fujitora, most, hogy mondták, hogy a játékok között voltak tengerészek és fontos állami vezetők is, mit fog csinálni? Hagyja, hogy Luffy-ék darabokra szedjék, segíteni fog Dofflamingo-nak vagy éppen ő akarja eltenni majd Dofflamingo-t láb alól?
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #3948 Dátum: 14 ápr 19, 07:54:44 »

...
Aztán itt ez a levágott fej dolog. Kövezzetek meg, de nekem ez.... mert régen még tényleg mindenkinek vigyáznia kellett mindenre, s még a rendes eszközök is értek valamit, most meg szitává lőhetnek, lefejezhetnek, darabokra szeletelhetnek, semmit nem ér. Lehet, hogy ez a "Birdcage" vagy mi miatt van életben, de akkor miért lepődtek meg és lettek depressziósok az emberei, amikor meglátták? Elvégre tudhatták volna, hogy nem lesz baja.

1.Most, hogy Burgess kiesett, fog-e úgy találkozni Blackbeard-el, hogy lássuk is őt.

Szerintem ez azért van, mert itt ez már az Újvilág. Nem lehet lerendezni a dolgokat egy lefejezéssel és már kész is. Mondjuk Doffi sokat ült a babérjain biztos csinált magának efféle védelmet a hasonló helyzetekre. Továbbá szerintem csak azokat avatta be, akik számítanak, például Baby 5 meg Buffalo csak egyszerű katonák voltak, nem tudhatták ellenben Picával aki feltehetőleg tudta.


Lehet, hogy már nem fog szerepelni. Annyinak jó volt, hogy kicsit meghökkenjen az ember, de most, hogy már semmi értelme a továbbiakban, szerintem nem fogják elővenni. BB nem hiszem, hogy felbukkanna a szigeten, Den Den Mushin beszélt vele Burg.
Naplózva
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #3949 Dátum: 14 ápr 19, 19:35:47 »

Szerintem sem fog Burgess többet szerepelni ebben a történetszálban. Főleg mikor megtudja, hogy a tengerészet is Dressrosan van, (úgy emlékszem, hogy nem tud a tengerészetről) szerintem gyorsan le fog lépni.
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #3950 Dátum: 14 ápr 20, 22:06:34 »

Vagy ti becsülitek alá Burgess-t vagy én becsülöm túl... Szerintem kizárt hogy ennyivel befejeződjön a szereplése ebben az arcban.

A legvalószínűbbnek azt tartom hogy társul Diamante-val és együtt verik vissza a gyár látogatókat ha nem is teljesen de egy időre. Aztán beszáll egy másik harcba valahol máshol, majd a végjátéknál visszavonul. Bár arra tényleg nincs sok esély hogy erősítést hívjon... Nem olyan fajta.

Az erejéről annyit hogy hiába lett Sabo agyon buffolva, akkor sem látszott a harc során Burgessen a fáradtság egy csepp jele sem. Az egyetlen támadás fajta amit mutatott a Surge elbow, nem hinném hogy ez a legerősebb mutatványa, közel sem mutatta még meg hogy mit tud. Szerintem nem véletlen lett megemlítve a harc alatt hogy az aréna nem bírja szusszal a támadásait, holott azelőtt volt már ott pár izmos fickó...

De ez csak az én véleményem.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3951 Dátum: 14 ápr 21, 16:24:14 »

Srácok! Ezen gondolkodtam egy ideig. Mikor Burgess támadja Sabot, akkor a páncélja eltörik Sabo által. Ha jobban megnézitek azt a képességet, olyan, mint mikor Fehérbajuszt megtámadja az egyik óriás, de Fehérbajusz a fejét a földre vágja, és a páncélzatát szétveri, majd elrántja.
Az animében jobban látszódik!
Hóhó!
Ez biztos ugyanaz. Sabo elsajátította!

Na de ez csak az én véleményem, tehát lehet fikázni, bénázni. Nevet
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #3952 Dátum: 14 ápr 21, 16:35:43 »

Kétlem, hogy ugyan az lenne. Shirohige a démongyümölcsét használta, Sabo meg hakit. Van különbség a kettő között. Sőt...
Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #3953 Dátum: 14 ápr 23, 07:44:03 »

A mai fejezet végéről valahogy ez jutott eszembe Nevet

Naplózva
slycoop
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3954 Dátum: 14 ápr 23, 08:50:28 »

Nem volt valami olyasmi hír a múlthéten hogy most dupla fejezet jön?
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #3955 Dátum: 14 ápr 23, 08:59:40 »

Hát ez nagyon volt, Doflamingo lerendezett mindenkit.
De ne már, Fujitora se legyen képes harcolni ellene? Ez azért kicsit túlzás, de azért jó hogy megmutatta az erejét, ő meg Mihawk a két legerősebb Shichibukai ez már biztos, a többi a közelükbe se ér szerintem.

Kérdés most mi lesz, harc a végsőkig, vagy valaki kihívja Mingot?
Sabon és Fujitorán kívül senkinek sincs esélye ellene, remélem Sabo lesz az aki legyőzi.
Luffy meg verje el Burgesst és ezzel küldjön üzenetet Feketeszakállnak annak örülnék ha úgy lenne
Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #3956 Dátum: 14 ápr 23, 09:54:47 »

Szerintem nem lesz 2 fejezet, viszont ez azért ütős volt. Főleg a vége. Sok embert irányít már Dofi, és akkor ilyet szól, hogy játszunk.. vagy engem öltök meg, és vége, vagy ha kinyírjátok azokat akiket megnevezek, akkor játék vége, és jutalmat is kaptok.
Ajjjj... Nehogy már most még Luffyék ellen forduljon a sok csőcselék is. Úgy is mindenkit ki akar nyírni itt már Doffy, ez csak egy játék neki.
Hihetetlen mekkora arc.  Nevet
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3957 Dátum: 14 ápr 23, 11:32:49 »

A dupla fejezet ötlet csak onnan jött fel, hogy az egyik fordítócsapat(mangastream) kiírta az előző rész végén:

"We will be on a hiatus next issue. We will start up again in double issue 22-23 with a center color spread!"
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3958 Dátum: 14 ápr 23, 11:57:46 »

A magazin jelent meg dupla kiadásként(22-23. szám), nem pedig a fejezet. A dupla kiadás viszont nem azt jelenti, hogy dupla mennyiségű fejezetet kapnánk akármelyik mangából is. Annyit jelent csupán, hogy a következő heti kiadást is lefedi.
Erről jutott eszembe, hogy közeleg a Golden Week. Lehetséges, hogy a jövő héten vagy az utána következő  héten várható egy újabb 1 hetes szünet, viszont az minden szériát érinteni fog.
...

Doffy karakterét nagyon bírom. Amikor azt hinné az ember, hogy megfogták, egyből megfordítja az állást. Ördögi
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #3959 Dátum: 14 ápr 23, 13:35:42 »

Doffy karakterét nagyon bírom. Amikor azt hinné az ember, hogy megfogták, egyből megfordítja az állást. Ördögi

Ez inkább nagyon idegesítő tulajdonság szerintem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 262 263 [264] 265 266 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!