24 máj 19, 16:05:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 261 262 [263] 264 265 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011521 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3930 Dátum: 14 ápr 16, 13:29:21 »

Big Mom-ot korainak érzem, de Doflamingo és egy admirális jó kezdés volna. Big Mom nem biztos, hogy itt van. Ha mégis, akkor sanszos Dragon érkezése. Feltéve, ha elakarja intézni Luffyékat.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #3931 Dátum: 14 ápr 16, 13:36:21 »

A mélypontot én Doflamingo belépöjét tartottam, amikor berobbant a Kolosszeum mellé Law-val. Luffy ott igen ingerült volt. Úgy néz ki azóta ez elszállt.  Szomorú
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3932 Dátum: 14 ápr 16, 13:40:45 »

Big Mom-ot korainak érzem, de Doflamingo és egy admirális jó kezdés volna. Big Mom nem biztos, hogy itt van. Ha mégis, akkor sanszos Dragon érkezése. Feltéve, ha elakarja intézni Luffyékat.

Egyetértek.

Big mom ha nincs rajta a legénységéből néhányat kiüthetnének, hogy mégjobban felbőszítsék.

Utána ha Oda nem talál ki mást 2 lehetséges folytatást tudnék elképzelni:
1, Találkoznak a Kid féle kalózszövetséggel akik szintén Big Mom ellen indulnak háborúba, és nagy csatában legyőznék őket majd a felgyógyulás és jöhet Big Mom elleni háború.Bár még szerintem ott se Luffy vs Big Mom kellene hanem a csapat egy része.

2, Erődemonstrálásképpen Big Mom elintézi a Kid féle kalózszövetséget majd elindul Luffyék után akik épp a következő sziget felé vették az útjukat (ez esetleg egy külön arc, és ennek a vége felé egy fejezet utolsó oldalán látjuk majd Kidéket elverve és Big Mom indulását). Ebben az esetben azért érzem, hogy kell oda egy plussz arc, mivel ez tényleg túl hirtelen lenne, hogy újvilág és egyből Yonko.

1.-t jobban favorizálom, bár abba is lenne egy arc a Yonko előtt, csak ott az lenne az amikor Kidékkel harcolnak.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3933 Dátum: 14 ápr 16, 14:51:28 »

Viszont azt is el tudom képzelni, hogy Big mom értesül arról, hogy a szalmakalaposok fúrják Kaidou-t és átmeneti tűzszünet alakul ki, vagy még segítség is Ceasar-ért cserében. Végül is a Yonko-k egymással területért, és erőért versengenek, szóvall Bigmom-nak jól jön az ha Kaidou gyengül.

Így bejöhet az amit valamelyikőtök említett, hogy Sanjiék a hátukban Bigmom-ékkal érkeznek. Viszont se nem ellenfél, se nem szövetséges alapon tudom elképzelni. Csak a cél közös.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3934 Dátum: 14 ápr 16, 15:53:56 »

Erre gondoltam én is, mikor mondtam, hogy Sanjiék betörik a falat Big Momékkal. Alkut kötnek velük.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #3935 Dátum: 14 ápr 16, 21:17:14 »

És mi van, ha esetleg Lola is a hajón van? Mivel Nami jelenleg a Sunny-n van, akár szemtanúi lehetünk a nagy összeborulásnak. Mert én biztosra veszem, hogy Lola Big Mom lánya.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3936 Dátum: 14 ápr 16, 21:29:13 »

És mi van, ha esetleg Lola is a hajón van? Mivel Nami jelenleg a Sunny-n van, akár szemtanúi lehetünk a nagy összeborulásnak. Mert én biztosra veszem, hogy Lola Big Mom lánya.

Erről már majdnem meg is feledkeztem de ettől függetlenül ha ez így is van nagy összeborulás nem lesz.
Mégiscsak lenéztek és megsértettek ráadásul ki is hívtak egy Yonkou-t.Még ha Namit életben is hagyná mert a lánya kéri másoknak nem kegyelmezne.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3937 Dátum: 14 ápr 17, 03:50:48 »

Én a Lola vonalat nem veszem fixnek, mert semmi alapja nincs. Kb annyi, h valaha vmelyik fórumozó úgy gondolta, hogy ha híres kalóz az anyja, akkor nézzük meg h kit ismerünk női neves kalóznak.....jah! Bigmom, akkor-----> ő az anyja. Ezt nem veszem ténynek.

Nagyon olyanra hajaz, mint amit sokan emlegettek régen, hogy Ace mondja Luffy-nak hogy találkozunk a csúcson, és vhol kalóztalálkozónak lett fordítva, és teljesen megtetszett a fórumon mindenkinek ez a gondolat, és tényként lett kezelve onnantól.

 
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #3938 Dátum: 14 ápr 17, 10:51:02 »

Lehet nem is Luffyékra "támad" Big Mom. Caesar kell neki elméletileg, szerintem őt fontosabbnak érez, mint egy "kölyköt". Mivel Caesar pedig Szalmáéknál van így őket támadja. Két legyet egy csapásra.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3939 Dátum: 14 ápr 17, 12:46:44 »

Ezekután nem tartjátok lehetségesnek, hogy Luffyéknak is lesz néhány csapatnyi követője? (flotta?)

például azokból akik játékok voltak és hála nekik megmenekültek.
Bartolomeo jelentkezne elsőként ikszdé

elég fura ötlet, de minden nagyobb kalóznak van.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3940 Dátum: 14 ápr 17, 14:28:12 »

Öröm olvasni ezt a sok fejtegetést. Nevet Sokkal egyet is értek.

Igazából én is korainak érzem még Big Mom-ot. Donflamingo és egy Admirális esetleges leverése elég erődemonstráció lenne. Bár szerintem Fujitora Admirálist nem fogják legyőzni. Valószínűleg Zoro fog megküzdeni vele, de nem hiszem, hogy még le tudná győzni, de azt simán kinézem, hogy jól megizzasztja. Lehet mondani, hogy két év edzés után illő lenne mondjuk Luffynak és Zoronak egyenrangúként küzdeni egy admirálissal de ne feledjük, hogy az admirálisok mögött több évtizednyi tapasztalat és felhalmozott erő van.

Usopp "istenítése" szerintem abban lesz jelentős, hogy így is szert tesznek néhány szövetségesre. A másik pedig, hogy Hajrudinon keresztül talán lesz majd egy Elbaf történetszál. Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3941 Dátum: 14 ápr 17, 16:08:30 »

ha lesz Zoro vs Fujitora én azt úgy képzelem el, hogy egyenrangú felek ként küzdenek megizzasztják egymást de mielőtt az ütőkártyáikat bedobnák félbeszakad a harcuk.

Zoro most szerintem igazságos körülmények között nem veszíthet az igen nagy fail lenne az újvilág elején, Fujitorát meg csak most kaptuk meg, hogy Admirális.Nemhiszem, hogy kikapna ennyire korán.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3942 Dátum: 14 ápr 17, 18:37:35 »

Nagyon olyanra hajaz, mint amit sokan emlegettek régen, hogy Ace mondja Luffy-nak hogy találkozunk a csúcson, és vhol kalóztalálkozónak lett fordítva, és teljesen megtetszett a fórumon mindenkinek ez a gondolat, és tényként lett kezelve onnantól.


Pedig először Ace, majd Kurohige is említi. Elég nevetséges lenne, hogy Ace mikor mondja kétszer is megdícsérné, mivel először mondja, hogy találkozunk a Kalózok találkozóján és utána, hogy légy a legjobb. Nyugodtan nézd meg újra, de az animében így van.
Bár, így többször megnéztem és utána keresgéltem lehet igazad van. Kurohige mintha tényleg azt mondta volna, hogy ha a csúcsra akar jutni Luffy hinie kell az álmaiban, de Acenél még mindig nem vagyok benne biztos.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 17, 19:32:18 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3943 Dátum: 14 ápr 17, 20:26:08 »

Hiei:
Sajnos ugye a mangastream csapat nem tárolja a korábbi fordításokat. (tudtommal) Én azt a fordítást tartom mérvadónak.  Így Mangapanda-n néztem vissza.
http://www.mangapanda.com/103-2266-15/one-piece/chapter-159.html

Ez az a bizonyos rész.  Természetesen nem tudom, hogy az eredeti japán szöveg hogy szól, mert az eldönti ezt a kérdést.
Ebben a fordításban Pirates' summit van. Tükörfordításban kalóztalálkozó, ami igazat ad neked. Viszont ami kicsit bután hangzik, de annak is van értelme, hogy a kalózok csúcsán(mint rang), avagy a legjobbak közt.   Ha egy japánul tudó raw-ból lefordítja, és az, amit mondotok, akkor  azt mondom, hogy elfogadom.



Szerk.
A wikipedia részt leíró elemzése sem említi például. http://onepiece.wikia.com/wiki/Chapter_159
Ennyi van csak ott  "Ace then single-handedly takes down the many Billions ships, urging his brother to meet him, 'at the top'."  Amiből nekem megint csak annyi esik le, hogy találkoznak a csúcson, nem pedig kalóztalálkozón.  Említés sincs a kalóztalálkozóról.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 17, 20:31:41 írta Duuu » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3944 Dátum: 14 ápr 17, 22:14:05 »

Ez nekem is úgy jött le, hogy találkozzunk a csúcson de animében ha jól emlékszem tényleg találkozó volt írva.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 261 262 [263] 264 265 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!