24 máj 19, 17:19:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 260 261 [262] 263 264 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011556 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3915 Dátum: 14 ápr 14, 19:31:45 »

Ez a manga téma. Ha egyéb dologról, karakterekről akartok beszélni keressétek fel a megfelelő témát! Ez a ki erősebb kinél dolog pedig már unalmas. Ezerszer lerágott csont.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 14, 19:32:25 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3916 Dátum: 14 ápr 14, 21:09:41 »

Az a kérdésem, hogy Sabo honnan ismerte a Hiken technika nevét/miért így nevezte a technikát miért lett törölve?
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #3917 Dátum: 14 ápr 14, 21:17:58 »

Hiken azt jelenti, hogy tüzököl. Ace beceneve is az volt, hogy Hiken no Ace, vagyis tüzöklü.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3918 Dátum: 14 ápr 14, 21:23:11 »

Hiken azt jelenti, hogy tüzököl. Ace beceneve is az volt, hogy Hiken no Ace, vagyis tüzöklü.

De egyik technikáját is Hikennek hívta.És ahogy írtam a neveket a használójuk találja ki.(csak törölve lett  Nyelvesít)
A szó jelentéséből Sabo is kitalálhatta nagyhirtelen azt a nevet de ezt nemhiszem. És ha Ace-t akarja megtisztelni azzal, hogy úgy hívja a technikáit mint ahogy Ace is hívta ahhoz találkoznia kellett Ace-el miután megette a gyümölcsöt nem? tehát Acenek akkor tudnia kellett, hogy Sabo él  Technikai KO

Elnézést előző kommentemben érthetőbben fogalmaztam.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #3919 Dátum: 14 ápr 14, 21:30:03 »

Nyilván tudta, hogy ez volt Ace "beceneve" is, gondolom valami tűz/nap-ököl félét jelenthet. És innen már csak egy lépés hogy a nagy öklözős technikát így nevezze el.
Sabóra visszatérve, kalappal elég vagány, de meghagytam volna neki személy szerint a rövid hajat, így totál olyan feje van mint cobynak...Még sebhelyük is van, bár szabóé menőbb.

megelőztek mindegy, ő biztosan ismerte a két "testvérét", csak a viszont nem állhatott fenn. És amúgy totál logkus a hiken  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #3920 Dátum: 14 ápr 15, 13:21:43 »

mert engem ku... bitangul nem érdekelnek az egymásról alkotott személyes véleményeitek. Gyáááá
Engem sem igazából, hogy lover mit próbál alkotni. További firtatásra sem méltó.

A technikával kapcsolatban.. lehet, hogy hallotta emberektől, akikkel Ace találkozott. Elmesélték neki, hogyan kaptak ki. De akár azt is lehet mondani, hogy a közvetített marinefordi harcot nézte és ha jól emlékszem ott egyszer használta is.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3921 Dátum: 14 ápr 15, 20:31:46 »

Az rendben van, hogy a rajongó mindent tudni akar, de bizonyára a történet gördülékenységének szempontjából, nem fognak megmagyarázni olyan dolgokat, h honnan ismeri a tűzököl nevet, amikor elég triviális, hogy ha tűz gyümölcsöd van, és az öklödet használod, akkor tűzököl néven fut. Természetesen Sabo használhatta volna a hőgenerátor ágyú nevet is, ami épp a fejében volt, de eléggé hosszú és hülyén is hangzik.

Ha esetleg a kalitka előkészülete több időt vesz igénybe, mint pl a takony(nem tudom a nevét) kiengedése PH-n, akkor
lehet, hogy több helyről is kapunk képet a következő rész(ek)ben.
Naplózva
afiifafiifa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #3922 Dátum: 14 ápr 16, 06:41:35 »

Nekem a Sunny-s csapatrol hianyzik mar par kepkocka legalabb. Nevet
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #3923 Dátum: 14 ápr 16, 11:03:45 »

Nem lesz ma manga?  Ohh My God
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3924 Dátum: 14 ápr 16, 12:06:45 »

Nem. Viszont jövőhéten 2 részt kapunk elvileg, és lesz színes oldal is hozzá.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3925 Dátum: 14 ápr 16, 12:28:54 »

Sanjiékat olyan látványosan eldugta Oda, hogy már biztos vagyok benne ők lesznek a megváltok. Amikor már minden veszni látszik, majd beszakítják a falat azt csinálnak egy badess belépőt Big Mommal a hátuk mögött. Ha nem tervez velük semmi meglepő és váratlan dolgot, akkor számomra érthetetlen miért nem mutatja őket pár képkockáig.
A másik témában írták, hogy a vége felé járhatunk az arcnak. Ebben nem vagyok olyan biztos. Law elköhögött egy nevet, amit még meg kell ismernünk és értenünk az okát. Doffi eddig csak szerencsétlenkedett az emberei sorra szégyent hoznak rá. Azért ennél ő messze többre képes. A cp0 itt van, de ez idáig nem igen ténykedtek, Fujitora is szabadságra ment egy ideje biztos nem véletlen. Big Mom szál ugye szintén elvarrásra vár. Ebből kiindulva, szerintem az arc felénél tarthatunk vagy Doflamingo menekülőre fogja és üldözni fogják, de ezt valószínűtlennek tartom.
Szalmakalaposoknak itt most villantania kell, mert már régóta éheztet minket Oda. Eljöt az idő, hogy berobbanjanak az új világba és mi is megismerjük mire is képesek valójában. Minden adva van a jó harcokhoz. Bár már elképzelésem sincs ki-kivel fog harcolni itt.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 12:30:12 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3926 Dátum: 14 ápr 16, 12:36:42 »

Hiei én elsőre azt képzeltem el, hogyha itt vége a dolgoknak mehetnek big mom után aki elfogta Sanjiékat de az meg, hogy nézne ki, hogy a nagy erős szalmakalaposoknak akik most léptek be az új világba a felét meg kell menteni.

Az az ötlet tetszik, hogy Sanjiék berobbannak a falon hátukban egy Yonkouval de az is feltétlen az arc végefelé lenne szerintem mivel a mélypont már megvolt az arcban, amikor minden a legrosszabra fordult.

El tudnám nézni bármeddig, hogy Zoro meg Luffy aprít, (főleg zoro  Ördögi ) de a másik 7 ember is villanthatna valami komolyabbat mert aki a kapitányon és az elsőtiszten kívül a legtöbbet tette az szerintem Franky, bár ő se túl sokat.

És ugye nem csak 2 embernek kell erősnek lennie.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3927 Dátum: 14 ápr 16, 12:42:58 »

Ház ez az! Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy a mélypont már megvolt. Ennél több kell, hogy Luffyt ösztönözzék. Valakinek ki kell feküdnie Rebbeca - Violett esetleg Kyros-Law megfelelne, erre a célra. Az lesz a mélypont és az ok, amiért Luffyék teljes erejükkel harcba szállnak. Nem érzem őket motiváltnak...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
afiifafiifa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #3928 Dátum: 14 ápr 16, 13:14:25 »

Melypont szerintem se volt meg. Akkor most Usopp sajat kalozbandat fog alapitani, es vezeti a felszabaditott jatekokat? kacsint
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3929 Dátum: 14 ápr 16, 13:22:48 »

Ház ez az! Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy a mélypont már megvolt. Ennél több kell, hogy Luffyt ösztönözzék. Valakinek ki kell feküdnie Rebbeca - Violett esetleg Kyros-Law megfelelne, erre a célra. Az lesz a mélypont és az ok, amiért Luffyék teljes erejükkel harcba szállnak. Nem érzem őket motiváltnak...

Egyszer tűnt motiváltnak Luffy amikor meg akarta szerezni a halott bátyja gyümölcsét.

Halálra nem számítok, de valakit biztos nagyon elfognak picsázni és emiatt lehet majd a nagy visszatámadás.

Ha a mélypont még csak most következik, akkor elképzelhető, hogy itt Doflamingo és társai is belelendülnek és Luffyék hátába megérkeznek Sanjiék. Egyik oldalról a Donquixote-ék és a tengerészet másikról egy Yonko.

Mondjuk akkor a Sunnyt a parton kéne hagyniuk nem? mondjuk ha a Sunny visszajön akkor poraiból feltápászkodva megjelenhet a General is  kacsint

Az mekkorát ütne ha Luffyék elpicsáznák Doflamingóékat, Fujitorát csapatával és big mom-t ikszdé

Akkor meglenne a vérdíjnövekedés és a nagy belépő az újvilágba Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 260 261 [262] 263 264 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!