24 máj 19, 14:08:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 251 252 [253] 254 255 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011393 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3780 Dátum: 14 ápr 02, 10:22:07 »

Már vártam ezt a részt, kicsit megható volt h ennyi év után ismét emberek lettek....

Usopp csalódás, Yonkou emberei ellen mi lesz?

Nem hiszem h meghalt Dolffy, de az biztos h nagy szarban van, hisz mindenki ellene fordult.....
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #3781 Dátum: 14 ápr 02, 10:35:19 »

Engem meglepett, hogy Robinról való elfeledkezés (ugye ő is játékká vált egy kis időre) majd ennek visszaállása egyik szalmakalaposnak sem tűnt fel. Így nem sok értelme volt ennek.

Doflamingo meg biztos túléli ezt, bár én meg tudnék barátkozni azzal a gondolattal is, hogy itt végzi be. (Amennyire nagyképű volt, most megérdemelné, hogy egy sima vágással bukjon el. Bár gyanítom, hogy a "fonalai" majd összekötik a fejét és a testét.)

A játékok visszaváltozása meg megfordította az erőviszonyokat. A kérdés, hogy a tengerészet hogyan reagál, mert ugyebár a játékok között voltak tengerészek és kormányzati tisztviselők is.
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #3782 Dátum: 14 ápr 02, 10:35:29 »

...
sabo szétrobbantotta az arénának a ringjét. minek?
Szerintem azért, mert már csak meg akarja szerezni a gyümölcsöt, aztán viszlát, már ott sincs. Nevet Rebecca se akar tovább harcolni, Bartolomeo célja meg csak annyi, hogy Sabonál legyen a gyümi. Diamante meg szerintem menne gyorsan Dofinak segíteni.
Most kellett ezt meglépnie Sabonak, hisz káosz van. Hárman talán meg tudják szerezni a gyümölcsöt...

...
Usopp csalódás, Yonkou emberei ellen mi lesz?

Nem hiszem h meghalt Dolffy, de az biztos h nagy szarban van, hisz mindenki ellene fordult.....

Usoppal addig szerintem nincs, és nem lesz gond, amíg sikerül neki az a feladat, ami rá van bízva. Most sikerült neki még úgy is, hogy sokkal erősebb ellenfelei voltak -lásd Robin is kikapott.
Dofi tuti nem halt meg, szerintem menekülőre fogja.. Bár még mindig ott van neki segítségként a tengerészet, nem tudni, hogy ők hogy reagálnak erre, hisz néhány kormány tag is a játékok között volt. Simán megérne már ez egy letartóztatást, na de Dofi ugye Tenryubito...
Szóval szerintem két lehetőség van:
1; Menekülnek
2; Dofi & Tengerészet V.S. Dressrosa & Luffyék & Kolosszeum harcosai

Akár hogy is, Dofi 'királysága' így már megbukott, Dressrosa -ha túl éli- Riku királyé lesz.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #3783 Dátum: 14 ápr 02, 11:26:26 »

Hát igen elszabadult a káosz a szigeten rendesen, jó fejezet volt, a játékok közül azok, akik igazán erősek (kalózok és tengerészek) nem Dressrosáért fognak harcolni az tuti, szóval lesznek még érdekes fejlemények

Doflamingo HALÁLA?
Ha meghalt, ez a One Piece történetének legszánalmasabb pontja lesz, egy nagyonjól felépített és nagyon erősnek beállított karaktert, aki ellen Luffy készül éppen EPIC harcot vívni, levágjon egy kb. noname (ok, a legjobb gladiátor, de akkor is kb. egy senki Zorohoz képest) karakter???

NEEEEEEEEEEEEEEEEE
Naplózva

vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3784 Dátum: 14 ápr 02, 11:40:58 »

ez a "3000 meccset nyert gladiátor" cím szerintem = 0

mert:
a colosseumban noname ellenfeleket ütött ki. A 3000. ellenfele volt ricky, a nagy harcos, akit mostanában vert le egy bluegilly kaliberű ember pillanatok alatt
Naplózva
Lchangetheworld
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48



« Válasz #3785 Dátum: 14 ápr 02, 12:06:58 »

Én úgy emlékszem Kyros is leverte pillanatok alatt Rikut, az meg hogy nem vert le csak "noname" ellenfeleket honnan tudod? Ugyanúgy érkeztek erősebb kihívók más országokból akkor is a kolosszeumba. Kyrost még mindig nem kellene ennyire lenézni sztem. Amúgy a manga remek volt, öröm volt olvasni/nézni minden lapját. Az egyik spoilerben az volt írva hogy jövőhéten dupla szám, de gondolom csak egy áprilisi tréfa volt sajnos.  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 12:07:37 írta Lchangetheworld » Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #3786 Dátum: 14 ápr 02, 12:09:57 »

Szerintem is nem azért fogja túlélni DD a vágást, mivel Kyros annyira gyenge lenne. Hanem mert képes azokkal a szálakkal visszarögzíteni a saját fejét a helyére. Amúgy az utolsó oldalra vártam az a jelenetet, hogy a gladiátor odafut a királyához, erre a fej nélküli Doflamingo hátba szúrja.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 12:10:28 írta Scratchmen » Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #3787 Dátum: 14 ápr 02, 12:27:04 »

Én nem azt mondom hogy gyenge volna Kyros, erős ő, ilyen time skip előtti Zoro szintűnek gondolom
3000 ellenfél nem nagy valami, Luffy a legtöbbjüket hakival kiütötte volna  Nevet
Na meg ő akkor volt bajnok, mikor még Doflamingo ott sem volt, akkor ilyen kisebb kaliberű emberek bunyóztak szerintem maximum

Kétlem hogy akkor is lett volna olyan, hogy Logia a tét, és Yonkou-k emberei meg 300 millió feletti vérdíjas kalózok küzdenek érte
Naplózva

vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3788 Dátum: 14 ápr 02, 12:43:10 »

wolfarkas:

pontosan megfogalmaztad a véleményemet a kolosszeummal kapcsolatban. azzal ne menősködjön senki, hogy nyert 3000 győzelmet, mert pl az a spartan csávó is, akit luffy élből kiütött kb 40-et nyert...
azzal menősködjön, hogyha pl kiüt egy burgess szintű valakit.
el tudom képzelni riki király idejében milyen tétek voltak a colosseumban... oda tuti csak vakarékok jelentkeztek harcolni, azokat meg nem nehéz legyőzni... akár 5000x sem, nemhogy 3000szer:D

rebecca is ha jól rémlik veretlen... ezek szerint akkor rebecca is erős?Nevet:D:D:D
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #3789 Dátum: 14 ápr 02, 13:23:42 »

Kyros nem vágta le Doflamingo fejét, az valami fake amit Pica csinált. Pica el is tűnt Zoro elől, ez elég egyértelmű szerintem.
A másik meg, hogy mi ez a Kyros gyűlölet? Kyros nem vágott fel a győzelmeivel, mi a fenéről megy itt a téma? Ezt itt most egyesek csak be akarják magyarázni,de minek azt nem tudom. Kyros egy jó ember, kivívta a tiszteletet, itt is tisztelni kellene a karaktert ahelyett, hogy megy ez a fajta lenéző stílus.
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3790 Dátum: 14 ápr 02, 13:34:51 »

Jó kis rész volt. Nevet

Végre a játékok visszaváltoztak emberré,és visszatért mindenkinek az emlékezete. Mosolyog Szegény Doffy nemfogja sokáig húzni igy,hogy Dressrossan kb mindenki ellene van. Ugye elég sok embert változtathatott Sugar játékká az elmúlt tiz évben,és ugye em csak kalózok voltak játékok,hanem a kormány emberei is. Kiváncsi vagyok,hogy most akkor a tegnerészek kinek az oldalára fognak állni. Mert szerintem ha jelentenek azok az ügynökök,akik játékok voltak akkor Doffy elég nagy bajban lessz.

A kolosszeumban meg folyik a csata,de Sabo egy mozdulattal szétkapta a ringet tehát nemhiszem,hogy tovább fog ez folyatodni. Azért jó volt látni Burgess képét,mikor Lucy szétkapta a ringet. ikszdé Ha nincs is gyümölcs ereje Sabo-nak akkor sem gyenge hisz láttuk,hogy a hakit is tudja rendesen használni,és van pár kemény technikája.

Kyros-t szeritem nem kell leirni,hisz a maga idejében igen keménynek számitott. Okés,hogy eltelt tiz év és lehet,hogy most nemtudna megnyerni annyi csatát,de akkor is neki van már egy szobra,tehát már nem is kell bizonyitania az erejét szerintem. Nevet
Doffy valami másolat lehetett,mert elégge csalódott lennék,ha csak igy levágnák a fejét. Lehet,hogy Pica csinált egy másolatot kőből és azt fejezte le Kyros.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #3791 Dátum: 14 ápr 02, 13:35:53 »

Chob megelőztél. Nevet
Elképesztő, hogy az ember beír valamit, aztán itt egész hsz hadat rázúdítanak..
ilyen time skip előtti Zoro szintűnek gondolom
Ennél nagyobb hülyeséget sem olvastam.. már hogy lenne? Elképesztő, hogy mennyire lebecsülitek Kyrost.
kisebb kaliberű emberek bunyóztak szerintem maximum
Honnan veszed, hogy 3000 harc során egyetlen egyszer sem fordult meg legalább 1 erős ember? Mi van akkor, ha nem volt ott Doffy? Most itt van Doffy, és? Semmi változás nincsen, csak annyi, hogy Diamante ott lebzsel. Meg ha már az 1574. csatánál minden ellenséged ismerte ( tegyük fel ) és mindenki egyszerre azonnal rátámadt? 3000 csata rengeteg lehetőség.

Na meg hogy felvág vele... egyetlenegyszer sem mondta, az ő történetét mesélték ugye, és nem azt írta Oda, hogy: Akkor Kyros verte magát, hogy 3000 meccset nyert.

Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3792 Dátum: 14 ápr 02, 13:58:00 »

Sztem az se kizárt h Kyros tudja a hakit is.....
Naplózva
Lchangetheworld
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48



« Válasz #3793 Dátum: 14 ápr 02, 14:07:47 »

Chob +1, Rain +1. Több tiszteletet Kyrosnak. Elég valószínű hogy tudja a hakit mivel a lánya Rebecca is tudja és sztem ő tanította neki az érzékelő hakit.
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #3794 Dátum: 14 ápr 02, 14:09:56 »

 Mosolyog

Én nem mondtam hogy felvág vele.


Arra gondolok, hogy Doflamingo érkezése előtt ez csak egy hétköznapi sziget volt, és lehettek erős ellenfelek, persze, meg megértem hogy nektek tetszik Kyros karaktere, nekem is, de egyszerűen nem tartom olyan erősnek, hogy Doflamingot így lefejezze.

Régen a kolosszeumban (szerintem) max. ilyen Bartolomeo szintű kalózok fordultak meg. Amikor Burgess megjelent akkor is mindenki hogy meg volt lepve, hogy milyen híres ember, és most a tét is hatalmas, kétlem hogy régen Riku király is Logia gyümölcsöt ajánlott volna fel a győztesnek. Ergó szerintem gyengébbek voltak az ellenfelek mint most.

És jó, lehet erősebb volt mint Zoro a timeskip előtt, ezt tényleg kicsit eltúloztam, de a mostani Zoronál tuti nem erősebb.
jelenlegi Zoro harcol Picával, és (még) nem bír vele
Doflamingo Pica felettese, erősebb nála, Kyros meg gyengébb Zoronál, ez alapján gondoltam hogy kizárt hogy így legyőzze.


Naplózva

Oldalak: 1 ... 251 252 [253] 254 255 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!