24 máj 19, 15:30:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011483 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3705 Dátum: 14 márc 21, 09:10:36 »

slycoop:

köszönöm, hogy megosztottad ezt a posztot! eddig ez volt a legértelmesebb fórumhozzászólás, teória amit valaha is olvastam one piece-el kapcsolatban!
Naplózva
slycoop
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3706 Dátum: 14 márc 21, 14:55:43 »

Kb én is így voltam vele, miután elolvastam. Azóta se hallottam ennél jobb teóriát. Meg elképzelni sem tudok ennél jobbat.
Nehéz dolga lesz Oda- nak ha ennél jobbat akar kitalálni.   Nevet
Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #3707 Dátum: 14 márc 21, 19:03:36 »

Csak kár, hogy angol, sajnos nem erősségem az idegen nyelv, pedig érdekelne Szomorú
Naplózva

Mr. Prince
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3708 Dátum: 14 márc 22, 10:21:31 »

másold be webfordítóba. kicsit több időbe kerül így elolvasni, de szerintem megéri, ha épp nincs jobb dolgod, mert tényleg eddig messze ez a legjobb dolog amit olvastam azzal kapcsolatban, hogy mi az op.

az összes elmélet közül ez az egy ami tetszett eddig, a sajátomon kívül, mert én egy kicsit leegyszerüsítettem:

50-50 esélyét látom annak, hogy az a teória győz, amit oda leírtak, ám 50-et, hogy az amit én gondolok, mépgedig:

a one piece egy kavics, vagy valami tök átlagos, értéktelen, viszonyag hasznavehetetlen tárgy pl: egy tányér vagy lapát,...
és hogy ez miért jó? kinézem a kalózkirályból, hogy az egész világot behülyítette csak azért, hogy a kalózok kora folytatódjon és méginkább kiteljesedjen. nem a cél a lényeg, hanem az út! ha addig jól  érzed magad, amíg eléred a célod, akkor lehet, hogy mire elérted már nem látod azt az értékét, amit anno neki tituláltál, de mégis megérte.


viszont most hogy olvastam ezt a teóriát annyira megtetszett, hogy mondom 50-50. Mosolyog
Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #3709 Dátum: 14 márc 22, 12:21:25 »

Csak kár, hogy angol, sajnos nem erősségem az idegen nyelv, pedig érdekelne Szomorú

Dióhéjban: Az Eltűnt Évszázadban egy ősi királyság uralkodott a tengereken, amely elhatározta, hogy annak érdekében, hogy az egész világ hajózhatóvá válljék, lerombolják a bolygót kettészelő Red Linet. Ennek következtében megszűnnének a Grand Line sajátságos anomáliái, valamint a Calm Belt is hajózhatóvá válna. Ezt a tervet hivták "One Piecenek". Emiatt hozták létre az ősi fegyvereket. A plutonnal elpusztították volna a Red Linet, míg a neptunnal megakadályozhatták volna, hogy a Calm Belt óriási szörnyei és a tengercsászárok elárasszák a világot. Csakhogy több országnak nem tetszett a dolog, ezért fellázadtak a királyság ellen, idővel pedig sikerült megszerezniük a győzelmet is. A lázadó országok alapították meg idővel a Világkormányt és hogy a One Piece terv ne tudódjon ki, ezért minden vele kapcsolatos információt, még az ősi királyság létét is kitörölték a történelemből. Körülbelül ennyi volna Mosolyog
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3710 Dátum: 14 márc 22, 12:51:26 »

Azt a mindenit neki!!  Ohh My God Eszméletlen jól kidolgozott magyarázat. Komolyan szinte minden eddigi fontos kérdésre magyarázatot ad és elvarratlan szálat sem hagy maga után. Kivéve a harcokat persze, de azok "csak" a körítések az ide vezető úton.
Nekem azért tetszik különösen ez az elmélet, mert Fehérbajusz utolsó beszédén, amiben elmondja, hogy a One Piece létezik sokat gondolkodtam mi lehet az a nagy háború amiről beszélt. De így ez is értelmet nyert.

Bár remélem, hogy Oda máshogy képzeli a dolgokat, mert ha ez az elmélet igaz lenne akkor már nem lenne akkora meglepetés. ikszdé
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3711 Dátum: 14 márc 22, 12:54:53 »

Lehet, hogy ez így van, de akkor a királyságok miért lázadtak fel? Tudták volna, hogy jobb lenne volna így, nem?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3712 Dátum: 14 márc 22, 12:58:33 »

Azért mert azzal a saját területüket illetve a hatalmukat veszélyeztették volna, hiszen bárhova, bármikor el lehet jutni. Így viszont megmaradt a saját kis bejáratott territóriumuk amely felet bármikor és bárhogyan uralkodhattak.
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #3713 Dátum: 14 márc 22, 14:11:34 »

Nagyon tetszett ez a teória, és igaznak is tűnik.

Azért lázadhattak fel ellene, mert akkor el kell pusztítani a Red Line-t, ahol ezek a királyságok lehetnek, és később nem véletlen hogy Marijoa is oda került, ahova VAGY simán csak át akarták venni a hatalmat, mert kellett a terület és a pénz.

A hiba az egész teóriában csak annyi, hogy a lázadó királyságok, miután átvették a hatalmat, maguk is véghez vihették volna a One Piece tervet, hiszen az egy óceán a jelenlegi Világkormánynak ugyanúgy előnyére válna, mint a régi Ősi Királyságnak.

Tehát nemhogy harcolnának ellene, hanem megtennék az óceán hajózhatóvá tételét.


Ui: a teóriát álnéven Oda írta be, várva a reakciókat. Ha nagyon nem tetszik a népnek akkor még van ideje átírni Nevet
Naplózva

slycoop
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3714 Dátum: 14 márc 22, 15:09:19 »

Ez már az én fejemben is megfordult, hogy Oda álnéven írta be.  Mosolyog
Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #3715 Dátum: 14 márc 22, 15:12:04 »

Köszi a fordítást, érdekes teória. Viszont egy pillanatra megijedtem, hogy tényleg Oda írta ezt le álnévvel. Mosolyog
Naplózva

Mr. Prince
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #3716 Dátum: 14 márc 22, 19:14:41 »

Ne vicceljetek már..

A japán emberek nagyon nehezen birkóznak meg az angol nyelvvel, eleve képtelenség. Meg pont majd egy ilyen angol fórumra írná ki..
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3717 Dátum: 14 márc 23, 15:32:34 »

Nekem egy ismerősöm ajánlott egy fórumot, ahol egy elég érdekes, és szerintem teljesen helytálló elmélet van arról hogy mi lehet a One Piece.
Persze kitalálni úgysem tudja senki előre, de ez az egyik legjobb elmélet erre amit valaha hallottam. Akit érdekel az itt elolvashatja:

http://apforums.net/showthread.php?t=38205



Váo! Ez tényleg nagyon jó!

Teljesen értelmes választ adott nekem sok mindenre.
Köszi, hogy megosztottad velünk! Nevet
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #3718 Dátum: 14 márc 26, 10:11:42 »

Valaki tudja, hogy mi a fene történt az utolsó oldalon?  Gondolkozik
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #3719 Dátum: 14 márc 26, 10:23:30 »

Szerintem Usopp halálra ijesztette Sugart. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!