24 máj 29, 05:33:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 241 242 [243] 244 245 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018407 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #3630 Dátum: 14 márc 08, 14:47:38 »

Nemhiába van Chinjaonak akkora vérdíja, akit átalakítottak, azok gyengék. Cavendisht is csak azért sikerült átalakítani, mert aludt, máskülönben szerintem nem nagyon. Sugar sem az a legerősebb tag, mert nemhiába van ott Trébol, hogy védje. Plusz Chinjaonak megint ott van a feje, s ő sem hiába kapott 500+ millió vérdíjat. Oda - mint ahogy Sanjiékról - róla is nagyon hallgat, szóval szerintem nem sikerült elkapniuk.
Naplózva
Spyro-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 119



« Válasz #3631 Dátum: 14 márc 09, 10:16:25 »

Bár örülnék, ha Usopp megtáltosodna és osztana egyet, egyedül biztosan nem menne neki Trebol - nak. Franky - t direkt nyomatékosította Oda, hogy fel akarja tartani a Tengerészetet, és egy al-admirális vs. Franky nagyon is méltó ütközetnek tűnik (számomra).
Chinjao - t is számításba véve megeshet, hogy dühöng egyet a fiai miatt, és a fennfordulást felhasználva Usopp kiüti Sugar - t. De az igazán badass az lenne, ha ténylegesen összeállnának a harcra. Az megpecsételné a Szalmakalaposok és Chinjao közötti viszonyt. Nevet
Naplózva
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #3632 Dátum: 14 márc 09, 18:24:15 »

Én személy szerint azt tartom valószínűnek, hogy Usopp ot valami felfogja bátorítani. Legyen az egy barát, vagy valami amitől beindul. Majd szerintem messziről leszedi Sugart. És ahogy elnéztem Trébol is távolsági harcos, de szerintem Usopp nem olyan kemény, hogy egyes egyedül leverje szerintem valakivel együtt fogja legyőzni Trébolt. Bár azt is eltudom képzelni, hogy egyszerűen begyújtják a nyálkát és Trébol egyszerűen felrobban xD. Nah elkalandoztam a lényeg, szerintem Usopp megembereli magát tuti. De jólenne, ha végre látnánk valami jó kis csatát Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3633 Dátum: 14 márc 09, 18:36:20 »

Usoppnak nem Trébol közvetlenül az ellenfele. Ha Sugart valahogyan leszedi akkor pedig már lesznek elegen ahhoz, hogy megbirkózzanak Trébollal is. Szerintem ez a forgatókönyv.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3634 Dátum: 14 márc 10, 18:00:26 »

Szerintem a forgatókönyv egy bizonyos könyv. Nevet  Nevet

Viccet félretéve, szerintem is más lesz az ellenfele, s nagy valószínűséggel Franky, vagy Kyros, hmm...
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3635 Dátum: 14 márc 11, 18:05:54 »

kíváncsi vagyok a kövi részre, a számításaim:

jó fejezetet kapunk, ami bővelkepidk cselekményben. mégpedig:
-doffy kihallgatja lawt húzódni fog, az író nem fogja elsikkasztani a jelenetet:) (még azt is el tudom képzelni, hogy kínzás alá veti law-t és luffy emiatt fog rátámadni, holott violették lefogják, de ez nem mostanában lesz, max 3 fejezeten belül)
-usoppot most hanyagolni fogja az író
-colosseumosok fognak szerepet kapni, de még csak harcolnak, senki nem áll nyerésre konkrétan
-SANJIÉKről hírt kapunk! van egy ilyen megérzésem, hogy most fogunk hallani róluk. de ha az ehetiben nem hallunk róluk, akkor az író tényleg takarékra tette őket és dressrosa arc végkifejletéig nemigen fogunk


megjegyzés: ez csupán prediction, szóval meglátjuk mi jött be belőle és mi nem holnap:)
Naplózva
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #3636 Dátum: 14 márc 11, 20:18:28 »

Én szerintem ha Luffy harcba bonyolodna Doffival biztos lesz egy két rész amikor Law lesz a középpontban, hiszen az ő multjáról eléggé keveset tudunk. Pl.: milyen kapcsolat van közte és Mingó között vagy mért csatlakozott hozzájuk és erről biztos lesz szó mivel szerintem itt fontos szerepe lesz. Law ahogy eddig feltűnt semmit se véletlen csinált eléggé megfontolt ember. Szerintem meg most Frankyt fogják mutatni egy picit vagy télleg  Sanjiékat Nevet de már alig bírom kivárni  Nevet
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3637 Dátum: 14 márc 12, 13:02:10 »

asszem kijelenthetem: nem jött be a jóslatom

de azt hittem jó rész elé nézünk, ehelyett meg ezt kaptuk...
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3638 Dátum: 14 márc 12, 13:23:51 »

Nah ilyesmi cselekményre számítottam Usoppal kapcsolatban. Végre nem kamuz magáról hülyeségeket, hanem megpróbál a maga módján bizonyítani.
Alig várom, hogy későbbi szálakban VALÓS tettekkel dicsekedjen majd. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3639 Dátum: 14 márc 12, 13:33:16 »

eddig is dicsekedhetett volna valós tettekkel...
pl: leverte arlong, crocodile, hordy egy tisztjét
Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #3640 Dátum: 14 márc 12, 13:38:57 »

eddig is dicsekedhetett volna valós tettekkel...
pl: leverte arlong, crocodile, hordy egy tisztjét

Jó, de ezek semmik sem lesznek ahhoz képest, ha mondjuk legyőzi Trebolt és neki köszönhetően visszaváltozik minden játék a szigeten. Ráadásul az, hogy a dolgozó játékok hallották, miszerint Usopp lesz a megmentőjük, szerintem borítékolja a végkifejletet.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3641 Dátum: 14 márc 12, 14:32:49 »

semmik?Mosolyog

crocodile emberei sem voltak gyengék... emellett legyőzte peronát is, akit csak ő volt képes legyőzni az egész csapatból.
emellett sokszor mentette meg a csapatot már, sokszor az ő segítségével tudtak csak megmenekülni.


szóval usopp már eddig is tudott volna dicsekedni hős tettekkel, mégsem tette
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3642 Dátum: 14 márc 12, 14:59:16 »

Én meg pont ezt gondoltam erre a részre. Usopp keresi önmagát, a bátorságát és végül rátalál és ennek megfelelően szembeszáll az ellenféllel. Szinte mindig ezt csinálja tehát nem volt nagy dolog. Nekem pont ez nem tetszik, hogy állandóan ez történik vele. Egyszóval a személyisége semmit nem változott az elmúlt két évben.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3643 Dátum: 14 márc 12, 15:03:00 »

egyet értek rini67-el:)

ez már lerágott téma... anno még az arlongparkban is ezt csinálta, amikor chu-val harcolt. elfutott, összeszedte a bátorságát és elkezdett harcolni a maga módján. És azért ez nagyon a sztori elején történt. Hát most kaptunk még egy ugyan ilyet...

és lehet mondani, hogy pl chu gyenge volt trebolhoz képest, hisz így van, de akkoriban még usopp sem volt ez az növényharcos mint most.




elején amikor a törpöket beszervezte nagyobb dologra számítottam.
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #3644 Dátum: 14 márc 12, 15:13:28 »

Szerintetek Kyros nem hasonlít Ideo-ra?
(Egy hét lesz kihagyva?)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 241 242 [243] 244 245 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!