24 máj 19, 17:38:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 238 239 [240] 241 242 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011566 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3585 Dátum: 14 feb 27, 16:49:50 »

wiper azért elég menő volt. 3x használt rejectet és 1 pillanatra tényleg azt hihette még a legracionálisabb olvasó is, hogy kiütötte enelt.
tonatta: eddig nem tűntek harciásnak, inkább cselszövők. sugart is trükkel akarják legyőzni, de láthattuk, hogy nem elég okosak ahhoz, hogy bárkit is átverjenek, hisz ők kb azt is elhiszik amit kérdezel tőlük:D

a katona múltja meg, hát...  diamante szerint sírt mint egy kislány az ellenség előtt, amikor nem tudta megvédeni rebecca anyját. ha olyan erős, akkor miért hagyta magát játékká változtatni? és amúgy szerintem 3000 verseny megnyerése nem nagy cucc, hisz eddig rebecca is veretlen volt, aki kb nem ér semmit erő terén. mellesleg most csak azért van itt pár fejes, mert doffy kifejezetten ritka és nagy ajándékot ad a győztesnek, de valószínűleg egy átlagos meccsen örülsz, ha egy kupát kapsz, de nem egy ritka logiát:D
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3586 Dátum: 14 feb 27, 16:58:05 »

Mondjuk, mert Rebecca a lánya az anyja pedig a felesége volt? Ha tippelnem kell azt mondom megzsarolták és hagyta magát. Azért gondolom nem győzték volna le pikk-pakk azt, aki a Colosseum legendája volt. Doflamingo biztos nem gyenge, de azért, ha teheti biztos trükkhöz folyamodik.

Rebecca nyert őt viszont mindösszesen egyszer tudták megsebezni.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 27, 17:00:12 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3587 Dátum: 14 feb 27, 17:22:04 »

ebben mondjuk egyet értek:) valószínűleg doffy nem szemtől szembe ment kyros ellen, hisz nem híve a fair küzdelemnek. és simán kinézek belőle egy ilyen zsarolást.

azt viszont tényleg nem értem odában, hogy elkezdte bemutatni dressrosa történelmét doffy érkezésén keresztül addig amíg doffy átvette a hatalmat. miért nem egyszerre mutatta be ezeket a múltos eseményeket mind? sokkal jobb lenne, mert így nagyon darabos az egész. pl az égi szigetnél meg a fishman islandnél kb egy fél kötet ráment azzal, hogy bemutatta a múltat, ha már ennyire ragaszkodott hozzá az író. de most szétszórva mutat 1-1 visszaemlékezést.

az ilyet annyira nem szeretem. mellesleg még amúgy is elég sok minden megmagyaráznia valója van az írónak, ha már a múltat vesszük, legelább a dressrosa történetének múltját tudnánk le:D mert így kb a sötétben tapogatódzunk
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3588 Dátum: 14 feb 27, 18:23:47 »

Viccelsz? A franc se akarna hónapokig flashbackeken nyammogni. Pont jó így, hogy kis adagokban kapjuk. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3589 Dátum: 14 feb 27, 18:35:36 »

jó Dani, tudom, hogy az emberek zöme nem szereti a flashbackeket:) én kivételt képezek:) szerintem nagyon jó amikor olyan dolgokat mutat az író, ahol nincs ún. főszereplő. Pl a skypiea flashback szerintem nagyon epic volt norlandal meg calugarával:) néha jót tesz a történetnek ha hanyagolva van a főszereplő, vagy legalább néhány főszereplő

lásd: marineford meg impel down mekkora siker volt, eddig az volt a manga fénypontja, és senkitől nem hallottam még azt, hogy de kár, hogy nem volt ott zoro, nami,...
néha jó, ha olyan szereplők kapnak fontosabb szerepeket, akikről nem is gondolnád Pontosan
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3590 Dátum: 14 feb 27, 18:38:27 »

Hát Skypiea flashback volt az egyetlen jó dolog abban arcbanxD Az összes többi unalmas volt számomra. Azt viszont nagyon eltalálták, de rövid volt és lényegre törő ami újabban nem igaz a flashbackekre:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3591 Dátum: 14 feb 27, 18:51:29 »

nah ja... a skypiea nagyon vontatottan és unalmasan indult. akkoriban még csak az animét néztem, de már azon filóztam átugrom az égi szigetet:D egyedül a visszaemlékezés érdemleges meg amikor luffy megkongatja enellel a harangot:D
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #3592 Dátum: 14 márc 02, 20:41:20 »

Ez a rész elég unalmasra sikeredett, szerintem már jó lenne látni a főszereplőt így 2 rész mellőzés után. Az ilyen katona-sanos meg tontattás dolgokat nem szeretem, tudom, hogy ez is része a sztorinak, de lehetne kavesebbet foglalkozni velük.
Sanjiék szerintem azért nem jelennek meg még, mert Oda úgy gondolja, hogy ha az egésszel végzett, akkor ilyen visszaemlékezésként megmutatja őket.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3593 Dátum: 14 márc 02, 21:10:45 »

Tudod, mindennel haladni kell. Mindenkinek más-más ízlése van.
Tudom, mindenki a főszereplőt akarja látni, ahogy legyőzte a "főkeményembert"
De ha csak ez az az egy, amire vágytok, akkor rendben.

Leginkábbb azért volt a rész unalmasabb, mert a Dressrosa eddigi részei felülmúlták ezt. De ha nem olvastad volna azokat, akkor máris jobb szemszögből néznéd ezt a részt is.
Én örülök, hogy Oda mellékszereplőket alakít a mangába.
Én szeretem a Tontattákat.
Ez olyan, mint a Csillagok Háborújába az Ewokok.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #3594 Dátum: 14 márc 02, 22:04:48 »

Én is azért szeretem a One Piece világát, mert rendkívül változatos szereplők terén, és sokszor volt már olyan, hogy nem is a főszereplők miatt néztem. Vegyük például a Marineford ívnek azon részeit amikben nem Luffy volt a főszereplő.
A Tontatták engem sem nagyon érdekelnek, pont azért mert nem tudom őket semennyire se komolyan venni, ha nem lennének benne a mangában akkor sem hiányoznának szerintem sok embernek. Egyébként ha legyőzik Sugart akkor lesz az ív egyik fénypontja. Nevet  Katona-san már annál inkább érdekel, szerintem érdekes hogy ő volt Kyros. (Sugar legyőzése után kíváncsi leszek mi lesz vele.)
Engem egyébként most nem Luffy érdekel, persze majd az ív végén ő is, mivel igaz hogy már nagyn szeretném Doffyt kiütve látni. A kollosszeum az ami nagyon érdekel engem, vagyis pontosabban Sabo (és a forradalmárok többi tagja) . Kíváncsi vagyok hogy mikor fog lépni  CP-0 mivel nagyon el lettek felejtve. Na és persze a Szalmakalaposok többi tagja, de ezt szerintem nem kell ragozni hogy miért.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 02, 22:05:32 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #3595 Dátum: 14 márc 05, 10:02:10 »

Zoro milyen kis "eszes", egyértelmű hogy hakival kéne kettévágnia a mozgó részeket aztán feldarabolná a tagot.
Mondjuk az hogy robin is játék lett elég poén, a bőrét sem szabadott volna megfognia, csak szimplán szájába dobni. (vagy előbb adnia neki egy gyomrost hogy kinyissa!

A rész jó volt usopp a nagy hős hogy elszaladt  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3596 Dátum: 14 márc 05, 13:51:13 »

Hát Skypiea flashback volt az egyetlen jó dolog abban arcbanxD Az összes többi unalmas volt számomra. Azt viszont nagyon eltalálták, de rövid volt és lényegre törő ami újabban nem igaz a flashbackekre:D
Volt benne pár poén, mint például amikor Enel rányomja a villámot Luffy-ra annak meg semmi baja, az az arc aranyat ér! xD Meg amikor Luffy utánozza Sanjit és Zorót xD
Amúgy meg ja, unalmas volt az egész ahogy van és eléggé mélypont számomra a OP-ben, hakiról volt némi mutatvány, de Enelen kívül senki érdemleges nem volt ott. Ja meg az arany poneglyph, illetve a flashback tényleg jó volt Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3597 Dátum: 14 márc 05, 16:49:47 »

Jó kis rész volt a mai.Nevet
Sejtettem,hogy Zoro fog harcolni Pika-val,remélem látunk majd egy érdekes küzdelmet tőlük. Kinemo-n meg beöltözött Doffy-nak,hát az nagy volt. smirksweat
Robit játékká változtatták és a Tontatákat is legyőzték,mostmár csak Usoland maradt. ikszdé
Remélem Usoland nem fog elfutni,és kitaláll valami tervet Sugar és Trebor legyőzésére.
Most olvastam el a múltheti fejezetet magyarul,és ott Leo tisztán kijelentette,hogy Katona-san maga Kyros.
És az eheti mangában is volt rá elég erős utalás.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3598 Dátum: 14 márc 05, 17:03:35 »

Ha Usopp elmenekül és azt csinálja amit a time jump előtt mérhetetlenül csalódott leszek. Amúgy tényleg pörögnek az események most. Viszont még mindig sokat kell várni addig amíg neki állnak a ki-ki harcoknak. Ez a Zoro vs Picát is inkább bemelegítésnek érzem. Neki komolyabb ellenfele lesz.
Viszont sok családtag van akinek nem tudom ki lesz az ellenfele Namiék távollétében.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 05, 17:04:09 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3599 Dátum: 14 márc 05, 18:22:47 »

Anno CP9ból is 2 tagot gyűrt le Luffy. Szóval itt is lehetnek majd ilyen arányok. Mosolyog
Amúgy én még mindig azt mondom, hogy Dressrosa nagy vízválasztó lesz Usopp jellemfejlődésében. Robin kihúzva, Tontatták kihúzva. Maradt itt Sugar, Trevol, és a statiszták.
Ebben a felállásban NANÁ, hogy Usopp menekülőre fogja. Ő legalább logikusan gondolkozik, és fel tudja mérni, hogy mikor van végképp sz*r helyzet. VISZONT... Viszont... Mondom. Nagy vízválasztó lesz itt. Nevet

Egyébként most így elnézve, Franky piszok nagy mázban van. Mellé kellene el a leginkább erősítés. Ohh My God
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 238 239 [240] 241 242 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!