24 máj 19, 17:11:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011553 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Lchangetheworld
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48



« Válasz #3405 Dátum: 14 jan 23, 12:35:04 »

"Démonvascső" Sabo. ikszdé Valami hasonlóan fejlett hakihasználatot tudok neki elképzelni mint Vergonak, gyümivel szerintem nem rendelkezik.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3406 Dátum: 14 jan 23, 14:31:25 »

Hát kíváncsi vagyok mi lesz a kolosszeumban....Nevet de szerintem még váratni fog magára, meg logikus is lenne egy pihenő a következő kör előtt, hisz pl rebecca csak most fejezte be a harcot, ez idő alatt burgessnek meg bartolomeonak volt ideje pihenni. szóval érdekes lesz, habár az is lehet, hogy párharcok lesznek:)
Naplózva
Lchangetheworld
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48



« Válasz #3407 Dátum: 14 jan 23, 17:33:49 »

Nem lesz itt pihenő szerintem mindenkit egymásnak eresztenek és aki a legerősebb azé lesz a tűzgyümi, vagy ez csak nekem egyértelmű? Meg van egy olyan sejtésem h ez a tűzgyümi is csak kamu.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3408 Dátum: 14 jan 23, 17:55:05 »

jó, akkor nem lesz... ki tudja:D de az milyen már, a 4. győztes most van túl egy komoly csata után és máris bedobják ismét a mélyvízbe?

ez akkor lenne igazságos, ha a 4 block más-más helyszíneken, de egyszerre lett volna lezavarva.
Naplózva
TheStig
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #3409 Dátum: 14 jan 23, 21:58:30 »

bocsi az offért de sehol se találtam meg annak az okát hogy mi lett a mangával a 117. fejezet után?

Am szerintem tuti az lesz hogy a nagy kavarodás közben amit Usoppék csinálnak majd, Luffy vagy valaki el fogja lopni a tűzgyümölcsöt és akkor lesz nagy menekülés pláne majd BIGMAM elől
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3410 Dátum: 14 jan 23, 22:28:48 »

Tuti, hogy nem lesz lopás. A Szalmakalaposok sosem a sunyiságról voltak híresek. Sokkal inkább a szemtől szembe durr bele felfogás hívei.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3411 Dátum: 14 jan 23, 23:08:23 »

Nos ez nem teljesen van így. Nami biztos csak simán lenyúlná. Ő az eszét szokta használni és nem az izomzatát. Nevet Szóval ez karakter függő dolog.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3412 Dátum: 14 jan 24, 07:14:28 »

Luffyról nehéz elhinni, hogy menekül, ha már eltervezett valamit.
Ha megcélozta Doflamingot, nem fog megállni, s menekülni.
A háborúnál is Ace volt a célja, megmentette, utána menekült.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3413 Dátum: 14 jan 24, 09:54:33 »

a csapat vezető egyéniségei luffy meg zoro tuti nem tántorodnak meg és ha már ott tartunk sanji se fog, ezek után ki fog ellenkezni?Nevet usoppra meg namira nem hallgat majd megint senki, ha rajtuk múlna alapból nem a legveszélyesebb ösvényt járnák:)
Naplózva
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #3414 Dátum: 14 jan 24, 15:27:20 »

Jó volt ez a fejezet is!
Hm. Fujitora el akarja törölni a Shichibukai rendszert. Kezdem megkedvelni.
Igazad van Franky. Szuper idegesítőek Diamante emberei.
Koala a Colosseumban van, pedig azt hittem, hogy a gyár felé tart.
Jól látom, hogy megváltozott az emelvény? Kíváncsi vagyok, hogy mit tervez Oda bácsi.
Az vicces lenne, hogy beszakad a Colosseum, mert Robinék pusztítják a gyárat, így félbeszakadna a verseny. Nevet
"Démonvascső" dolgot nem tartom rossz ötletnek. Mosolyog
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3415 Dátum: 14 jan 24, 16:03:01 »

Jó kis fejezet volt ez.  Nevet

Rebecca észrevette,hogy a sisak alatt nem Luffy van. Cavendish meglepett,nem gondoltam volna,hogy 2 személyisége van de nagyon tetszett. Ha nem aludt volna el újra,akkor ő nyerte volna meg szerintem a csatát.
Hát Franky ellenfelének sincs ki mind a 4 kereke,de na Doffy-nak már csak ilyen katonái vannak.  smirksweat
De most a tengerészek is beszáltak a buliba,igy talán Franky talál magának egy értelmes ellenfelet is,mondjuk az altengernagyot.
Szegény Doffy még midnig abban a hitben él,hogy Luffy még midig a Colosseumban van. smirksweat
Nagyot fog majd nézni,mikor megjelenik majd és betöri a képét. smirksweat
Fujitora nekem is egyre szimpatikusabb,de valyon miért akarja eltörölni a shichibukait? mert ugye ők elég fontosak az erőegyensúly fentartásához.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 24, 16:04:54 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3416 Dátum: 14 jan 24, 16:18:28 »

Egyszerű. Mert sokkal több a kivételezettek miatti hátulütő, ami józan paraszti ésszel is érzékelhetően rossz cselekmény.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3417 Dátum: 14 jan 24, 18:57:39 »

Egyszerű. Mert sokkal több a kivételezettek miatti hátulütő, ami józan paraszti ésszel is érzékelhetően rossz cselekmény.

Na igen, viszont az lepett meg, hogy pont nem Akainu akarja eltörölni ezt a Shichibukai rendszert, elvégre ő dumál folyton az igazságról - jó, Kizaru-n kívül minden tengerész szokott, de ő a leghangosabb mindközül, ha "igazságról" van szó.

Viszont akkor most hogy lesz ez az aréna döntő? Mert eddig nálam a következőképpen fest: a "Nyerteseknek" először harcolniuk kell 1-1 Doflamingo kalózzal, majd egymás ellen, végül Diamante ellen. Ha rosszul tudom, akkor valaki szóljon.

Illetve kíváncsi vagyok, mit fog Sabo produkálni, mert valami azt súgja, hogy most vagy badass-ül nyerni fog, megalázva Luffy-t és Ace-t erőben, vagy pedig már az első pofontól kirepül az arénából, de még a szigeten kívül is bele a tengerbe, megalázva Luffy-t és Ace-t, amiért egy ilyen kókler a "fivérük". ikszdé
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #3418 Dátum: 14 jan 24, 21:08:18 »

Illetve kíváncsi vagyok, mit fog Sabo produkálni, mert valami azt súgja, hogy most vagy badass-ül nyerni fog, megalázva Luffy-t és Ace-t erőben, vagy pedig már az első pofontól kirepül az arénából, de még a szigeten kívül is bele a tengerbe, megalázva Luffy-t és Ace-t, amiért egy ilyen kókler a "fivérük". ikszdé
Vagy nem aláz meg senkit, hanem körülbelül olyan erős lesz mint a két "testvére".   Nyelvesít

Fujitoráról lehetett már sejteni, hogy nem rossz. Én amolyan Aokiji kettőt látok benne. A shichibukai megszüntetéséhez, pedig milyen érdek fűzheti? Esetleg őt is a rejtélyes 7. tag miatt teszi?

Dofi emberei engem nem idegesítenek. Elég jópofának tartom, hogy nem mainstream személyiségük van, amiket a többi shounen mangában már egy kicsit meg lehet unni. Továbbá ez a pár bolondos, ellenséges karakter szerintem illik a "natural evil" Doflamingo csapatába. Vagyis már, Teachnél már tényleg idegesítőek lennének. De mivel tudjuk, hogy Dofi szereti az embereit ezért el is viseli őket, egy ilyen helyzetben felesleges lett volna kihagyni egy ilyen lehetőséget.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 24, 21:09:17 írta Beeng » Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3419 Dátum: 14 jan 25, 09:37:41 »

Hát, nekem Doffy csapatáról először a Baroque Works jutott eszembe.

Az is nagyon idegesítő volt. :S
Naplózva
Oldalak: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!