24 máj 19, 14:25:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011397 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #3375 Dátum: 14 jan 17, 23:30:03 »

Keresem mindenfele, de sehol se találom, hogy ez a 733. fejezet hanyadék részhez tartozik.
Ha valaki tudja, akkor megmondhatná nekem legyen szíves.

 A 733. manga részt ne keresd az animéban mert csak vasárnap kezd bele a Dressrosa Arc-ba. Egész pontosan a 700. manga rész lesz az...

Akár hogy nézem Doffy el lesz páholva, kergetve de én úgy gondolom lesz neki még szerepe majd később. De egy biztos mint Égi Sárkányt tuti nem fogják letartoztatni vagy ilyesmi...
Naplózva
OP123456789
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #3376 Dátum: 14 jan 18, 16:41:33 »

Vagyis ha jól értem a manga az olyan, mint egy hosszú könyv, amiben egy történet van megírva, és openingel együtt 24 percekre van felosztva, vagyis egy rész álhat olyan 1 fejezet + a kövi fejezetnek eg töredéke. Mosolyog

De e mangákban csak a lényegesebb részek vannak lerajzolva, közzétéve, és a párbeszédek közül is a lényegesek vannak meg, ugye?

Akkor még várhatunk vagy 10 hetet mire Sabo feltűnik Ace sírjánál, ahol a 3 szakés pohár lett helyezve.

Köszi az infót. Mosolyog
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3377 Dátum: 14 jan 18, 16:58:21 »

Szerintem meg te még sokat nem tudsz.


Nem emlékszem, hogy Sabot mutatnák a sírnál. S egyébként is, az csak külön hozzátett díszítő képkocka volt, ne mfeltétlenül ott volt, mert mind tudjuk, hogy a Colosseumban volt.
Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #3378 Dátum: 14 jan 19, 08:13:27 »

Ha már Ace sírja, akkor ugye tudjátok, hogy Oda már korábban elhintette, hogy Sabo nem halt meg?
Tessék csak meglesni a 668-as fejezet borítóját és csekkolni a három szakés poharat Nevet Nekem is csak most tűnt fel

http://static1.wikia.nocookie.net/__cb20130622054841/onepiece/images/a/a9/Chapter_668.png
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3379 Dátum: 14 jan 19, 10:05:33 »

Emlékeztem a képre, és a sakes poharakra is, de soha nem jutott volna eszembe összekötni Saboval. De most hogy így mondod igazad lehet. Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3380 Dátum: 14 jan 19, 10:09:39 »

Szerintem meg te még sokat nem tudsz.


Nem emlékszem, hogy Sabot mutatnák a sírnál. S egyébként is, az csak külön hozzátett díszítő képkocka volt, ne mfeltétlenül ott volt, mert mind tudjuk, hogy a Colosseumban volt.

Te tényleg azt hiszed, hogy 2 év alatt soha nem ment el Ace sírjához Sabo? Ki más tette volna oda azokat a poharakat.

Amúgy rajtam kívül kiakarja mindig nagy betűvel írni az Oda szót?Nevet Állandóan ki kell javítanom.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
OP123456789
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #3381 Dátum: 14 jan 19, 13:04:37 »

A 629. részt nem találom az indavideón, majd feltöltené valaki? Mosolyog
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #3382 Dátum: 14 jan 19, 13:38:58 »

Hatalmas csalódottságot érzek az új opening-el kapcsolatban. Szomorú De Luffy szívecskés szemei nagyon aranyosak voltak.  Hümm-hümm
OP123456789: Miért nem töltöd le? Már kint van a főoldalon.
Erre most nézem hogy a manga témába írtam. Elnézést.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 19, 14:06:48 írta klozo » Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3383 Dátum: 14 jan 19, 15:53:22 »

Szerintem meg te még sokat nem tudsz.


Nem emlékszem, hogy Sabot mutatnák a sírnál. S egyébként is, az csak külön hozzátett díszítő képkocka volt, ne mfeltétlenül ott volt, mert mind tudjuk, hogy a Colosseumban volt.

Te tényleg azt hiszed, hogy 2 év alatt soha nem ment el Ace sírjához Sabo? Ki más tette volna oda azokat a poharakat.

Amúgy rajtam kívül kiakarja mindig nagy betűvel írni az Oda szót?Nevet Állandóan ki kell javítanom.

Sabo mehetett oda, de NEM mutatták! Ismétlem, NEM mutatták! Ez írtam.

A második mondatomnál meg azthittem, hogy az ember úgy érti, hogy "pont" akkor van ott, tehát az meg csak félreértés.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 19, 15:54:19 írta EEsmiley » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3384 Dátum: 14 jan 19, 16:36:46 »

A 629. részt nem találom az indavideón, majd feltöltené valaki? Mosolyog

Olvasd el a fórumszabályzatot, mert így nem leszünk jóban.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #3385 Dátum: 14 jan 19, 18:36:35 »

Ó Mingo! Ha tudnád, hogy mi történik a hátad mögött.
Egész jó volt ez a fejezet!
Cavendish nagyon meglepett. Érdekes a képessége.
Engem nem idegesít Rebecca. Gondolom Oda bácsi azért jutatta tovább Rebeccát, hogy több részletet tudjunk meg a múltjáról. Nevet Kíváncsi vagyok arra, hogy hogyan kapták el Rebeccát, meg mi történhetett Rebecca anyjával. Diamantera tippelek, hogy ő ölte meg Rebecca anyját.
Bartolomeo vs Burgess, és Sabo vs Diamante párbajban reménykedek, és remélem Luffy kiüti Doflamingo fogsorát. Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3386 Dátum: 14 jan 19, 18:41:45 »

Rebecca lehet meg kapja Burgess-t és elverik minta  lovat. Ez lehet elég indok lenne Luffynak, hogy szét verje a fejét. Viszont a szívem azt mondja Sabot kapja és ő meg kegyes lesz vele és fájdalom mentesen teszi el az útból.
Tényleg az lenne a legmókásabb, ha Dofflamingo azt venné észre, hogy a játékai vissza változtak és pislogna, hogy WTF van:D.
Viszont a szívem itt is mást mond, akkor jön rá, hogy baj van mikor Sabo lelepleződik és rádöbben,  Luffy nincs is ottXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
esettleg0101
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #3387 Dátum: 14 jan 19, 21:44:44 »

Hát legelősször még Ace halála utáni visszaemlékezésben jelzett Oda h Sabo nem hallt meg. De ez a 3 pohár ami Ace sírja előtt van az nagyon dúrva. Kismilliószor megnéztem már azokat a részeket (illetve ez egy borító, ha nem tévedek) de mégsem tűnt fel. Újabb bizonyíték h attól mert csak 20 oldal nem lehet 3 perc alatt letudni és tűkön ülni 1 hétig.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3388 Dátum: 14 jan 19, 21:45:21 »

EEsmiley azért töröltem, mert ez egy fórum és eszmecserére van fenntartva. Mivel senki nem írt oda érdemben semmit értelmetlennek találom. Offolni pedig nem kell tudsz nekem privát üzenetet írni. Amúgy jó lenne, ha a fórumszabályzatot elolvasnád. Választ kapnál jó pár dologra. Innentől, ha akarsz tőlem valamit privát üzenetben keressél meg.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 19, 21:46:12 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #3389 Dátum: 14 jan 19, 21:53:06 »

"A leszármazottja annak a démoni családnak...." Szerintem itt most nem csak Dragon-ra és Garp-ra gondolt. Az anyjára is gondolhatott vagy akár a régebbi Monkey D.-kre. Vagy akár még régebbi személyekre. Mert akkor Doffi nagyon tud valamit. (Lehet h ez nagyon hülye egy feltételezés de nem most volt az első alkalom h erre gondoltam.) Esetleg az anyuka egy Mennyei Sárkányfi lenne?  Pojén Luffy a félvér herceg.  Hümm-hümm
Naplózva
Oldalak: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!