24 máj 19, 17:32:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011564 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
womrox
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #3360 Dátum: 14 jan 15, 17:18:11 »

Nem tudom miért utálja mindenki Rebeccát. Az oké hogy a mangába utálják, de itt is  Neeem
engem nem zavar a karaktere, ilyen is kell hiszen így lesz sokszínű a történet.
Nekem tettszik Cavendish másik oldala, eltudnék képzelni egy Zoro vagy egy Kinemon harcot vele, bár inkább az utóbbit.
De van egy olyan érzésem, hogy  Burgess tervez valamit .
Nem tudom mit szólnátok, ha Rebecca csapattag lenne, bár ennek kicsi a lehetősége. (De Odánál, bármi megtörténhet)  Nevet
Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #3361 Dátum: 14 jan 15, 17:28:00 »

Nincs gyümölcsképessége, mivel meg akarja enni a Mera mera no mi-t.

Jogos, ezt így benéztem Mosolyog Akkor valószínűleg ez a füst szerű effekt csak a gyorsaságát hivatott szimbolizálni.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #3362 Dátum: 14 jan 15, 17:33:26 »

Amúgy Fujitora most hol van? Mindig is azt hittem, hogy ebben az arc-ban ő egy ilyen nesze semmi fogd meg jól karakter. Behozza Oda, ezzel fokozva az izgalmakat, hogy egy admirális is ellenfél, mutat egy kicsit az erejéből majd odébb állítja. Úgy vagyok vele, hogy ő korai még Zoro-nak és Kin'emon-nak is.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #3363 Dátum: 14 jan 15, 17:51:08 »

Amúgy Fujitora most hol van? Mindig is azt hittem, hogy ebben az arc-ban ő egy ilyen nesze semmi fogd meg jól karakter. Behozza Oda, ezzel fokozva az izgalmakat, hogy egy admirális is ellenfél, mutat egy kicsit az erejéből majd odébb állítja. Úgy vagyok vele, hogy ő korai még Zoro-nak és Kin'emon-nak is.

Fujitora olyan mint egy pulikutya. Mindenhová követi Doflát és gyakorlatilag a széltől is óvja. Csak a származása miatt kirendelni mellé egy admirálist mindenesetre elég durva. Bár szerintem ennél azért több állhat a háttérben.

Amúgy pont most olvastam egy érdekes elméletet. Mi van, ha Zoro kardjához hasonlóan Cavendish kardja, Durandal is átkozott és ennek köszönhető ez a kettős személyiség?
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3364 Dátum: 14 jan 15, 18:30:32 »

Bámulatos fejezet, de pechemre nem jött össze a feltételezésem. ikszdé
Meadows volt pont az első a képen akit mutattak kifeküdve. ikszdé Nem véletlen. Nevet

Rebecca engem egyáltalán nem irritál. Sajnálom a múltja miatt. Még mindig jobb mint a futkosó gyerekek punk hazardon. Ezek után már tuti rendelkezik az észlelés színével. De hogy miért pont ő? Jó kérdés. Talán mert egyfajta ''főszerepet'' játszik Dressrosa történelmében?
Cavendish másik énje igen meglepett. Erősebb is látszik. Nem tudom behatárolni ezek alapján még milyen erős is kb, de szerintem erősebb mint egy Chinjao az tuti.

Doflamingo pofán vágását várom már, ami hamarosan következik. Nagyon jó harcokra számítok. 10/10 Nevet
Naplózva
OP123456789
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #3365 Dátum: 14 jan 15, 20:45:34 »

Ez a 733. fejezet melyik részhez is tartozik?
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #3366 Dátum: 14 jan 15, 20:47:05 »

 Nem sok értelme volt Rebecca-t továbbjuttatni. Az most nem számít, hogy ki utálja és ki nem, senki ellen sem lesz ott esélye sőt ha még Sabo meg akarná védeni (Luffy biztos azt tenné) akkor még hátráltatna is. Cavendish "képessége" meg brutálisan erősnek tűnik, de ha nem tudja irányítani akkor nem sokra megy vele. Kicsit Hulk-hoz hasonlít szerintem.
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #3367 Dátum: 14 jan 15, 21:07:43 »

Egy nagyon jó részt kaptunk az elején egy jó nagy pofára eséssel (legalább is számomra)... de nem baj pont ezt szeretem az OP-ban Nevet Kiszámíthatatlan Oda!

Cavendish másik énje elég érdekes... Rebecca számomra semleges, de mivel elég fontos szerepe van Dressrosa történetében így muszáj volt tovább vinni, de amúgy úgyse fogja megnyerni a gyümit.
Igazából Burgess-ra vagyok már kíváncsi hogy még is mit terveltek ki Kurohige-vel...

Doffy, Doffy, Doffy de nagy és széles mosollyal fogom olvasni mikor pofára fog esni. Nevet Kicsit alábecsüli a Szalmakalaposokat...
Luffy nem fog "emberként" kijutni a Colosseum-ból.-->Már kint van Nevet
Hogy Franky-t majd meg állítják majd az emberei a Játék háznál.--> kötve hiszem
Hogy nem tudnak majd lejutni a föld alá.--> Robin, Usopp és a törpék már lent vannak Nevet
Ekkorát tévedni Doffy. Amúgy jó poén volt ez Oda-tól! Látni Doffy nem tagadhatja le Égi Sárkány mivoltát. Ugyanolyan öntelt és elbizakodott mint azok az Égi Sárkányok és meg is érdemli. Nevet

Izgalommal várom a kövi fejezetet! Mosolyog
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3368 Dátum: 14 jan 16, 00:36:25 »

Doffy egy korábbi fejezetben mondta, hogy a többiek ott követték el a hibát, hogy alábecsülték a szalmakalaposokat, hát most ő mit csinál? xD

Rábízza az embereit, aztán meg majd csodálkozik h fogynak az emberei.... Nevet
Naplózva
Haki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #3369 Dátum: 14 jan 16, 22:59:23 »

Igaz ami igaz hogy Doffy rettenetesen lenézi a Szalmakalaposokat és fülig fog érni a szám mikor szembesül az igazsággal, de meg kell valljam azért én azt mindig szeretem ha egy Kapitány (vagy jelen esetben Shichibukai) ennyire megbízik a társaiban akiket maga mellé választott.  Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3370 Dátum: 14 jan 17, 09:55:39 »

Igazából Mone esete miatt utáltam meg Doffit. Ha nem kér ilyet Monetól, hanem inkább megakarta volna Óvni akkor iszonyatos szimpatikus lett volna. Annak ellenére, hogy csőgonosz mégis mindent megtesz a társaiért még ha azok nem is tökéletesek... no mindegy.
Amúgy nem kétséges, hogy Doffi kifog kapni, bár már nem vagyok benne biztos, hogy most jelenleg nem áll rosszul. Boncolgattam a Frankys képet és akárhogy csűröm-csavarom nem úgy tűnik, hogy ő állna nyerésre. Usoppék valóban bejutottak, de igazából még semmi nem történt ezen kívül. Luffy elmenekülése pedig szerencse és Sabo műve nem a szalmakalaposok érdeme, ahogy a bejutás sem. Szóval Doffi inkább nincs tisztában a körülményekkel és nem számolt pár külső tényezővel. Feltételezem ez okozza majd a vesztét. A tündék és a játékká változtatott katonák. Neki most sokkal fontosabb, hogy a játékok azok is maradjanak. A pikszik nagyon jól tudják ezt. Szóval nem hiszem, hogy lebecsüli Luffyékat Doflamingo. Ő a szigetet és annak lakosait nézi le.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3371 Dátum: 14 jan 17, 12:02:41 »

Igen, nem beszélve a többi harcosokról, akik fogságban vannak, ők már félig tudják az igazságot és eléggé pipák Dolffira, ha ők is kiszabadulnak "fúrófejjel" az élen akkor Luffyék helyzete még jobb lesz....
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3372 Dátum: 14 jan 17, 13:12:17 »

Tulajdonképpen a játékkészítő kiiktatása a kulcs. Ezzel annyi erőre tesznek szert és akkora zűrzavart okozhatnak, hogy aránylag könnyen győzhetnek. Persze nem az egy-egy elleni harcra gondolok hanem úgy általánosan a sziget tekintetében. Ha ez megtörténik akkor az ilyen szempontból teljesen mindegy, hogy Doffy mennyire erős. Úgy gondolom, hogy a végén Doffy pucolni fog ezerrel.
Naplózva
OP123456789
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #3373 Dátum: 14 jan 17, 15:27:20 »

Keresem mindenfele, de sehol se találom, hogy ez a 733. fejezet hanyadék részhez tartozik.
Ha valaki tudja, akkor megmondhatná nekem legyen szíves.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3374 Dátum: 14 jan 17, 17:11:09 »

Ez a fejezet a legfrissebb termés a mangában. Szép lenne, ha az anime azonos rajtvonalon lenne a mangával. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!