24 máj 29, 00:45:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 222 223 [224] 225 226 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018281 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #3345 Dátum: 14 jan 14, 21:32:51 »

Ralite
Kissé félreérted a dolgot. Mosolyog
Kaido alatt azt a titokzatos alakot értjük aki egycsapásra lerendezte a D mezőnyt. Ebben a fejezetben: http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/733/19
A másik titokzatos alak -- már akinek titokzatos  Nevet  -- akiről te beszélsz az ott van a kilátón Bartolomeo mellett.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #3346 Dátum: 14 jan 14, 21:38:06 »

Az utóbbi 2 hétben nagy adagban néztem az animét, illetve most beértem a mangát is. A titokzatos alak nem lehet Kaido, ki van zárva. Egy olyan személy, akit Luffy ismert, és azt hitte róla, hogy meghalt. Az Impel Down-Marinefordból is lehet valaki. Először az okama kempos barátunkra gondoltam, de ő túl komolytalan, hogy tovább vigye Fehérbajusz meg Ace akaratát: http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/731/21. Emiatt szerintem elvből ki lehetne zárni Kaido-t. A másik tippem, hogy a Fehérbajusz kalózok tahjai közül, de ott megint nincs senki, aki közel állt volna Luffyhoz. Tehát számomra rejtély, hogy ki ő.

Bocsi, de te vmit nagyon félre értettél! Amit te linkeltél már mindenki tudja hogy az Sabo (igaz még nincs megerősítve, de 99.99% hogy Ő az!) Luffy gyerekkori barátja.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/731/21

Mi meg arról beszélünk, hogy aki megnyerte a D csoportot Meadows. Ő a titokzatos vki, akire sokan azt hiszük hogy talán Kaido lesz majd az.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/733/19
A D Blockból Meadows-ról gondoltuk/juk azt, hogy ő Kaido. Itt vannak a linkek nézd/olvasd át őket újra szerintem.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/706/13    >>>>   http://onepiece.wikia.com/wiki/Meadows
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 14, 22:06:50 írta chaoslord3 » Naplózva
OP123456789
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #3347 Dátum: 14 jan 14, 23:01:20 »

Vagyis pár hét múlva feltűnik Sabo?   Gondolkozik
Felégette az égi sárkány a hajóját, a holttestét viszont nem mutatták neki. Biztos, hogy életbe van  Nevet
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #3348 Dátum: 14 jan 15, 12:19:56 »

Angol nyelven is elérhető már az aktuális fejezet. Mosolyog
http://www.mangareader.net/one-piece/734

szerk.:
Mangastream fordítás: http://readms.com/r/one_piece/734/2212/1
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 15, 13:15:45 írta Beeng » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3349 Dátum: 14 jan 15, 12:34:16 »

Huhh, hát sok mindenre számítottam de erre nem.
Jó fejezet volt, csak kicsit frusztrál, hogy nem lehet számolgatni, mert minden fejezetbe jön valami tök új infó. De ez ugyanakkor valahol jó is.
Olyan érzésem van a mangával kapcsolatban, mint mikor túráztam a Tátrában. A vezető megmutatta nekünk a csúcsot, amit terveztünk elérni. Mi tök boldogok voltunk, mikor végre felértünk, mire közölte, hogy ő az azt követőre gondolt. Szóval újabb völgy és újabb hegymászás. De ott megérte. Remélem itt is ez lesz.
Naplózva
Lchangetheworld
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48



« Válasz #3350 Dátum: 14 jan 15, 12:50:04 »

Na most foghatják a fejüket akik Kaido-ra tippeltek Nevet Kaido.. Cavendish másik énje engem személy szerint annyira nem ijesztett meg. Végre felpörögnek a dolgok.  Ördögi
Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #3351 Dátum: 14 jan 15, 12:50:13 »

Hát ez trollkodás volt a javából Nevet Mindenki arra számított, hogy Meadows lesz a titokzatos győztes, erre kiderült, hogy Rebecca rejtőzött a füstfüggöny mögött. Amúgy Sabo meg is jegyezte, hogy a nem a szerencséjén múlott, hogy eltudta kerülni Hakuba támadását, szóval szerintem ezek után a lány biztosan rendelkezek észlelés hakival. Amúgy érdekes Cavendish "képessége". Vajon valami gyümölcstől származhat? Ezzel a szeles-füstös képességgel logiára hajaz, de ez a kettős személyiség dolog igen bizarr.
Amúgy nem erre számítottam a heti fejezettől, de összeeségében szerintem jó volt Mosolyog
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #3352 Dátum: 14 jan 15, 13:14:25 »

Hát ez trollkodás volt a javából Nevet Mindenki arra számított, hogy Meadows lesz a titokzatos győztes, erre kiderült, hogy Rebecca rejtőzött a füstfüggöny mögött. Amúgy Sabo meg is jegyezte, hogy a nem a szerencséjén múlott, hogy eltudta kerülni Hakuba támadását, szóval szerintem ezek után a lány biztosan rendelkezek észlelés hakival. Amúgy érdekes Cavendish "képessége". Vajon valami gyümölcstől származhat? Ezzel a szeles-füstös képességgel logiára hajaz, de ez a kettős személyiség dolog igen bizarr.
Amúgy nem erre számítottam a heti fejezettől, de összeeségében szerintem jó volt Mosolyog

Nincs gyümölcsképessége, mivel meg akarja enni a Mera mera no mi-t. Egyébként az arc kezdetéhez képest, egyre jobban kezdem megkedvelni Cavendisht. Továbbá azt sem értem, hogy mi értelme volt annak, hogy Rebbeca nyerte a D blokkot. A többi továbbjutó, és Doflamingo emberei is más szinten állnak, sokkal erősebbek mint Rebbeca.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3353 Dátum: 14 jan 15, 13:27:58 »

A rész jó volt:) Nagyon is meglepett

Már kezdtem én is azt hinni, hogy kaido lesz az egyik versenyző.  De mégsem ő volt... ennek ellenére meadowsról semmit nem tudtunk meg.

Alapjáraton cavendish-t gondoltam volna győztesnek, aztán amikor oorlombus meg sulieman megjelent, akkor még bennük láttam reményt.
Nem gondoltam volna, hogy rebecca megnyeri. 2 féle érzés fogott el a dologgal kapcsolatban:
1.)Na ne. Pont ő?
2.)Kicsit megkedveltem. Ezek szerint nem hiába volt a sok szenvedése. Így viszont már kétségkívül besorolhatjuk az erősek közé.

A 4 döntös, ühümm akarom mondani 3... közül viszont a legnagyobb esélye szerintem Burgessnek van.

Doffy beszéde: lenézi luffy-éket. ez hiba. még akkor is, ha tényleg nagyon sok mindent fel tud mutatni, azzal, hogy lenézi őket csak a saját dolgát fogja megnehezíteni.
Law-t már lenézheti, hisz ő jelenleg harcképtelen:D
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #3354 Dátum: 14 jan 15, 13:54:39 »

Huh hát itt Doffy-nak jól bekevertek a tündérek, teljesen összefog zuhanni ha megtudja hogy nem csak hogy másik bejárat is van, de még a kis játékká alakítós leányka is célpont nem csak a gyár. Semmit nem tud szegény Nevet Most igazából nem tudom az arénában mi következik: nem teljesen emlékszem de DDF család tagjai ellen kell harcolniuk vagy egymással vagy egyszerre a kettő? Nevet
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #3355 Dátum: 14 jan 15, 15:52:46 »

Már hetekkel ezelőtt leírtam, hogy Oda trollkodni fog, a tipp bejött, de a győztes nem.  smirksweat Ez most az első nagy csalódásom ezzel az arc-cal kapcsolatban. Pedig már szinte biztos voltam benne, hogy végre megszabadulunk Rebeccától. Azért remélem, hogy a végső küzdelemben hamar kiütik, nem szeretném ha az lenne, hogy az egész küzdelem  arról szól, hogy ott szerencsétlenkedik.
Egyébként a fejezet többi részével nem volt semmi gond. Tetszik Doflamingo hozzáálása, nagyon bízik a tervében és lenézi a Szalmakalaposokat, nem tudja még, hogy mekkorát fog koppani.  smirksweat ikszdé
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #3356 Dátum: 14 jan 15, 16:15:40 »

Nekem ez a Cavendish tudathasadás nagyon nem bejövős...nagyon nagy fa..illetve trollságnak érzem :S
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3357 Dátum: 14 jan 15, 16:28:04 »

Nekem tetszik, hogy Cavendish karaktere folyamatosan bővítve van. Lassan kimondottan szimpatikus lesz. Plusz mindig jó pont, ha valaki gyümölcsképesség nélkül is különleges.
Viszont Rebecca győzelme nagyon nem tetszik. Piszok irritáló bige. És nehogy már százvalamennyi emberből pont csak ő használjon érzékelő hakit...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3358 Dátum: 14 jan 15, 16:42:51 »

Ez a Cavendish második énje annyira  Jouky-boy-t(a második mizukage képessége) juttatta eszembe a Naruto Shippuudenből.  Doffy egyértelműen túl nagyképű és azt, hiszi, hogy minden terv szerint megy. Akinek nagy hatalom van a kezében rendszerint hasonló problémával néz szembe, amikor egy másik erő megjelenik. Az aréna igazából semmi extra nem volt. Rebeca meg hasonló mellékszereplő mint annó ThrillerBark-on Lola. Harcolgat,sok hangsúlyt kap, közben kiderül róla vmi új, aztán harcol,de nem sok eredménnyel.Ezután jönnek Luffyék és a végén együtt ünnepelnek. Kb itt sem várok többet. De attól még idegesítő Nevet
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #3359 Dátum: 14 jan 15, 16:58:37 »

Köszönöm a helyesbítést, tényleg elnéztem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 222 223 [224] 225 226 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!