24 máj 28, 17:07:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 219 220 [221] 222 223 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018036 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #3300 Dátum: 13 dec 26, 10:05:13 »

Én leborulok nagyságod előtt ha tényleg az  Pojén
(és egy kérdés, ez saját ötlet vagy valahol olvastad?)

De ha nem akarna mókázni szerintem is elvehetné a gyümölcsöt, sőt ha kérné is megkapná... Egy schibukai, meg egy admirális nem lehet ellenfél neki ha Fehérbajusz ellen a teljes haderő volt épp elég.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #3301 Dátum: 13 dec 26, 11:42:17 »

Fehérbajusz az egész flottáját meg a szövetségeseit vitte magával a flotta ellen, és így is az életébe került, Kaido lehet feltűnés nélkül akarja megszerezni a gyümölcsöt.
Végülis minden oka megvan rá hogy ott legyen.
+Valszeg az ő hajói vannak a dokknál a föld alatt
+Egy erős logia gyümölcs kellhet neki
+Ha viszi a flottáját az már nyílt háború a tengerészet ellen
+Kétlem hogy lenne akkora hakija hogy ennyi mindenkit kiüssön, de egy néző se dőljön ki, mgé a közvetlen közel állók sem, tehát valszeg nem haki volt, hanem a támadása

Na és a legnagyobb plusz: miért nem reagál Kaido arra hogy elrabolták Ceasart? Ha olyan fontos neki, akkor valami emberét küldte volna már legalább segíteni.
Hát lehet azért nem mert ott volt végig az arénában és nem is tud róla, hogy mi történik kint.
Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #3302 Dátum: 13 dec 26, 11:44:27 »

Ez a Meadows teljesen kiment a fejemből.  smirksweat Nekem az már túl irreális lenne, ha Kaido lenne az. Kétlem, hogy egy Yonko lealacsonyodna annyira, hogy saját maga részt vesz egy ilyen versenyen. Ha annyira kellene neki a lánggyümölcs akkor elküldte volna az egyik emberét, vagy üzletelt volna Doffy-val érte. Nagyon trollkodás szagú ez nekem. smirksweat ikszdé Na mindegy, majd jövőhéten úgyis kiderül.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 26, 14:29:15 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #3303 Dátum: 13 dec 26, 12:20:54 »

Igen így újra átolvasva Sabo és Bartalomeo párbeszéde alapján valószínű, hogy nem király akarata lesz, hanem valami nagyon gyors. Tippeim: a.) még mindig lehetséges, hogy ex fehér bajuszos b.) Dragon/forradalmárok közül valaki:egyrészt már megjelentek a szigeten miért ne vennének részt a versenyben is? Viszont ennek ellentmond Sabo mondata, hogy ő csak hallott bizonyos meséket erről. c.) tengerészettől valaki, talán az ismeretlen admirális. Láthattuk, hogy vak barátunk se viselkedik teljes bizalommal DD-vel szemben, illetve egy erős logia gyümölcs megszerzése bőven beleillik Akauni terveibe szerintem. d.) Yonko: itt szerintem bárki lehetne Big Mam teamen kívül. Mindenképp érdekes lesz, és mindenképp egyfajta csavar  a történetben, illetve egy újabb bivaly erős ember Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3304 Dátum: 13 dec 26, 13:38:26 »

(és egy kérdés, ez saját ötlet vagy valahol olvastad?)

A heti fejezet után nem emlékeztem, hogy mutatták volna a D blokkban lévő harcosokat ezért megnéztem a wikia-t és feltűnt nekem ő. Csak ennyi.

http://onepiece.wikia.com/wiki/Corrida_Colosseum
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #3305 Dátum: 13 dec 26, 13:50:25 »

Ez a másik admirálisos dolog se elvetendő ötlet. Tetszik! Talán ő lenne Zöld Bika (Ryokugyuu)? Mert valljuk be eléggé hasznos lenne egy erős logia gyümölcs a tengerészetnek és Akainut képesnek tartom arra hogy ide küldjön akár 2 admirális is. Kiknek 2 különböző feladata van.
Mind1 akárki is lesz ez a titokzatos vki szerintem bivaly erős lesz akár király akarata hakit használt akár vmilyen fura képességet.
Eléggé jó alternatívák születtek ki tudja hát ha vki ráhibázik Mosolyog
Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #3306 Dátum: 13 dec 26, 14:22:16 »

Én úgy gondolom, hogy az ismeretlen győztes nem Zöld Bika lesz. A tengerészet ugyanis már küldött egy beépített embert a kolosszeumba, mégpedig Maynard aladmirális személyében. Ő volt az, akit még a küzdelem elején laposra vert Barto, mivel az helybenhagyta az egyik emberét.
Viszont akkor ki lehet ez a rejtélyes illető? Én is hajlok affelé, hogy Meadows-t hozzam ki győztesnek. Oda eddig minden bemutatott harcosnak szentelt legalább egy képkockányi szerepet, neki viszont nem. Ráadásul a hasonlóságok végett még azt is kinézném belőle, hogy ő Kaido. Sabo lehet, hogy pont arról hallott, hogy egy nagyágyú személyesen fog ellátogatni a kolosszeumba. Persze, ha valóban ő Kaido, akkor nem hinném, hogy máris leleplezné magát. Mondjuk később eltudnék képzelni olyan jelenetet, hogy Meadows és Sabo összefutnak a folyosón, mire utóbbi megjegyzi, hogy "Dragon figyelmeztetett, hogy te is itt lehetsz ..... Kaido. Minek kell neked Ace gyümölcse?" - The End
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #3307 Dátum: 13 dec 26, 19:23:31 »

Annak egyszerűen nem lenne értelme, hogy egy újabb random nagy név győzzön. Annyi erővel Cavendish is győzhetett volna.
Valaki általunk ismert vagy ismertnek dolgozó ember lesz a győztes

Meadows még lehet Vista is, bár a bajsza másképp áll, dehát két év alatt stílust válhatott   Mosolyog
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #3308 Dátum: 13 dec 27, 01:03:10 »

Nekem nem tetszene , ha maga Kaido lenne az, tú sok nagy ember lenne már képben....inkább csak legyen valamelyik erős embere, mondjuk gepárd Zoan, ami egyenlő a gyors támadással.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3309 Dátum: 13 dec 28, 17:47:12 »

Sztem nem Kaido lesz, túl sok lenne egyszerre (Doflamingo, Tengerészet, Big Mom, Sabo, Robinék, stb stb) és Oda nem fog ennyi eseményt berakni egy helyre. Sztem max Kaido egyik küldöttje lehet.....
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3310 Dátum: 13 dec 28, 18:10:01 »

Meadows témához annyit, hogy nekem is kiment a fejemből, hogy ott van, nem igazán jegyeztem meg, de ahogy Dani is mondta van benne ráció a kinézet miatt tényleg illik az imidzséhez. Habár ez durva lenne, két yonkou egy helyen, utoljára Marineford-on volt erre példa Nevet
RoB példája se rossz, abba inkább több ráció van, mint a fent említettben.

Amúgy a fejezet maga jó volt, csak már kezd kicsit irritálni Rebecca múltja a játékkatonával (apjával), ha így folytatja Oda, akkor eljut nálam a Punk Hazardos Óriásgyerekek szintjére, ami nem lenne jó, mert azt pölö kifejezetten utáltam.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 28, 18:11:22 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3311 Dátum: 13 dec 28, 18:22:19 »

Lehet csak azért jutott eszembe, hogy Danit idegesítsem, de mi van, ha az a Jack nevezetű tette volna tiszteletét itt?
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/692/8
 Ez az oldal nem hagy nyugodni. Meg jelent Big Mom tegyük fel, hogy az oldalon az egyik társaság Dragon forradalmárai Lucchi meg Bluno gondolom a világkormányt képviseli. Szinte mindeki tiszteletét tette csak "Jack" nem illetve Kaidoról nincs hírünk. Ha abból indulok ki, hogy a képen három olyan van akikről nem tudjuk, hogy hova tartoznak, de feltételezzük mondjuk Kaidout és a forradalmárokat még egy opció van.
Szóval, ha tippelnem kéne azt mondom tőlük még várok új embereket megjelenni. Viszont nem értem miért pont a Kolosszeumban jelenne meg ezek közül bárki? Kaidout ezt a Jacket meg a többit ahogy látszik Big Mom esetéből is nem a lánggyümölcs érdekli, hanem Ceasar.
Ezért azt mondom aki a kolosszeumban van egy teljesen új karakter lesz. Jó dolog ez a lánggyümölcs, de valamiért az az érzésem, hogy Kaidou adta oda Jokernek a gyümölcsöt, hogy csapdába csalja Luffyékat. Persze lehet pont ezért tett óv intézkedéseket is és mégis az ő embere lesz az. Váá már magam is teljesen elbizonytalanodtam a végéreXD
Szóval még várok új frakciókat, de őket valamiért nem a kolosszeumba.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #3312 Dátum: 13 dec 29, 00:45:51 »

Végülis az is meglehet, hogy ez a rejtélyes Jack nevű alak pucolta tisztára a kolosszeumot se perc alatt. De mivel a neve eléggé semmitmondó így elsőre, ezért eltudnám képzelni, hogy a Jokerhez hasonlóan ez is csak egy álnév, amit kizárólag az alvilág berkein belül használ a birtokosa. Viszont hogy akkor ki lehet a valóságban, arról lövésem sincs. De simán meglehet, hogy eddig ismert karakterről lehet szó Mosolyog Mondjuk kiváncsi lennék, mit csinált Crocodile az elmúlt két évben az Újvilágban. Neki vannak már alvilági tapasztalatai. A múltjából kiindulva pedig nem hinném, hogy virágszedéssel töltötte a napjait Nevet Mondjuk nem hinném, hogy ő volna Jack.

Amúgy Meadows szerintem nem zoan, már ha egyáltalán gyümölcshasználó. Annak az idióta Foxynak volt egy embere, aki végig hibrid-gepárd alakban volt, majd a Davy Back Fight egyik versenye során ténylegesen gepárddá változott. Lucciról meg tudjuk, hogy leopárd volt. Más pöttyös macska meg nem jut az eszembe. Talán a jaguár, de az már eléggé elcsépelt lenne, mikor annyi más állat közül választhatna Oda Mosolyog Szerintem csak szimplán macskabőrben van a fickó.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3313 Dátum: 13 dec 29, 02:04:57 »

Lehet csak azért jutott eszembe, hogy Danit idegesítsem, de mi van, ha az a Jack nevezetű tette volna tiszteletét itt?
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/692/8

Szerintem meg Akumai jelent meg. Tuti. Minden jel erre mutat.
http://www.mangareader.net/103-2263-18/one-piece/chapter-156.html
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #3314 Dátum: 13 dec 29, 08:13:44 »

És ki az a kettő? Kaido és ? Big Mom ha egyáltalán a hajón is van akkor se oda tartanak hanem Sanjiékkal fightolgatnak és Zou szigete felé mennek. Max Teach-et képviseli Burgess.

Habár ez durva lenne, két yonkou egy helyen, utoljára Marineford-on volt erre példa Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 219 220 [221] 222 223 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!