24 máj 19, 16:54:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 218 219 [220] 221 222 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011541 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3285 Dátum: 13 dec 25, 19:48:03 »

Usopp nem hülye. Jó lenne ha megcsillogtatná a kreativitását és tényleg előállna valami használható stratégiával Sugar kiütésére.
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #3286 Dátum: 13 dec 25, 20:18:13 »

Ennyien talpon maradtak Shanks király akarata után (ami szerintem a legerősebb). http://www.mangastream.to/one-piece-chapter-434-page-6.html
Cavendish erős karakter 230 millió van a fején, és állta a sarat Chinjao ellen. Nem hiszem, hogy egy király akaratával bárki ki tudná ütni.

Ha pedig megfigyelitek, tényleg el vannak verve. Vagyis tisztán kivehetőek a horzsolásnyomok mindenkin. Viszont fogalmam sincs mi történhetett ilyen gyorsan.   Gondolkozik
A kommentátor is ezt mondja, hogy valaki felállt, azaz neki is földre kellett kerülnie.  Gondolkozik
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3287 Dátum: 13 dec 25, 20:20:09 »

Egész idáig harcoltak. Naná, hogy vannak karcolásaik.
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #3288 Dátum: 13 dec 25, 20:59:33 »

Ha jól értelmeztem a japán szöveget a végénél, mikor Bartolomeo és Sabo beszélget.

Sabo:  Ez gyors volt!!
Barto.: Mi!!? Semmit sem láttam!!
Sabo:  Hallottam egy pletykát...


Őszintén szólva nem sokat lehet levonni ezután sem...de még mindig kizárnám a király akaratát. De majd kiderül milyen csavart dob be ismét Oda.  Hümm-hümm
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3289 Dátum: 13 dec 25, 21:09:27 »

Én sem gondolom, hogy Király Akarata lett volna. Inkább valamilyen gyorsaságra utalt volna az adott beszélgetés és részlet. Szóval hirtelen olyan gyorsaságot tudott előhozni amellyel semmi idő alatt leverte az összes ellenfelet és szinte senki nem látott semmit ebből.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3290 Dátum: 13 dec 25, 21:23:06 »

Mi van ha Kaido is részt vesz a D-blokkban, csak senki tudta nélkül?

Ez miatt gondolom ezt:

Kaido:


Meadows (bemutatott harcos):


A póz nagyon hasonlít. Ez nem kell feltétlen azt jelentse, hogy Kaido az, de megmagyarázná a többiek kiütését. Lehet király akaratát használt, és ha igen, akkor nem csoda, hogy egy Cavendish alak is kifekszik. Nem feltétlen Shanks rendelkezik a legerősebb király akarattal.

Egyébként meg szerintem egy (volt)yonko kalóz embere lesz. Ez alatt a volt shirohige kalózok egyike, mint pl Jozu vagy marco vagy kaido egyik embere aki nagyon erős. Király akarata nem is, de erős támadás lehetett.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 25, 23:02:53 írta Szabika » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3291 Dátum: 13 dec 25, 22:11:19 »

Hogy-hogy volt yonkou? Jó, van persze kalóz, aki nyugdíja vonult. De ha már nyugger lett, akkor miért állna be szerencsétlenkedni egy gyümölcsért?
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3292 Dátum: 13 dec 25, 22:19:01 »

Meadows (bemutatott harcos):


EMBER! Engem meggyőztél! Ha tényleg Kaidou lesz az a tag, én leborulok előtted! ikszdé
Frankón lehetséges, mert:
1. Ez a Meadows az egyetlen, aki még nem lett mutatva a D blokkban.
2. Ez a szerkó passzolna Kaidou imidzséhez.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3293 Dátum: 13 dec 25, 23:04:26 »

@Morita

Már javítottam az előbb, mert nem yonko-t akartam írni, hanem egy yonkonak az embere vagy egy ''volt'' yonko embere.
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #3294 Dátum: 13 dec 25, 23:06:17 »

Meadows (bemutatott harcos):


EMBER! Engem meggyőztél! Ha tényleg Kaidou lesz az a tag, én leborulok előtted! ikszdé
Frankón lehetséges, mert:
1. Ez a Meadows az egyetlen, aki még nem lett mutatva a D blokkban.
2. Ez a szerkó passzolna Kaidou imidzséhez.

Csatlakozom Danihoz. Meadowsot én is észrevettem, hogy eddig nem szerepelt, de azt hittem csak azért mert valami szerencsétlen (mondjuk ez még nincs kizárva).
De Kaidou nekem eszembe se jutott volna, nagyon szép meglátás.  bow
Elég nagy poén lesz, ha bejön amit mondtál. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 25, 23:06:55 írta Beeng » Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #3295 Dátum: 13 dec 25, 23:07:51 »

Én Diamantéra gondolok, gyorsan lezavarta ezt a részt és kész, jöhet a 3 győztes ellene, menni akar segíteni Dofynak.  Vagy tényleg ez a tag volt, de nem hiszem hogy Kaido lenne.
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #3296 Dátum: 13 dec 25, 23:36:02 »

A rész szódával elment, de nem panaszkodom mert örülök hogy volt legalább. Mosolyog
Az eleje egyáltalán nem volt érdekes de az Usopp-ék storyja lassan kezd beindulni. Tetszett, hogy kaptunk egy térképet hogy mi hol helyezkedik el a föld alatt.
Bár a vége elég érdekesre mondhatnám frenetikusra sikeredett. Vajon ki lehet az a titokzatos győztes aki esetleg(!) Király akaratát használt. Nekem fel se tűnt Meadows, hogy nem mutatták. Ez is azt mutatja, hogy kicsit felületesen olvasok néha. A Kaidos ötlet szerintem se olyan rossz. Kicsit beleástam magamat a Kaidos képekbe már, ami hivatalos és van némi hasonlóság de eltérés is.
-Az orruk mondhatni hasonló
-A szájuk is főleg hogy jó nagy van nekik Nevet
-Meg a bajusz lenne az eltérés, de az lehet álca is...
+ bónusz elég árulkodó az az állat prém a fején (nem tudom hogy mi lehet az tigris vagy vmi OP-és ritka fajta állat)
De ennek ellenére eléggé kételkedem a dologban Oda így is jól meg fog lepni minket az tuti ahogy szokta Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 25, 23:36:46 írta chaoslord3 » Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #3297 Dátum: 13 dec 26, 00:00:26 »

Én kizártnak tartom h Kaido lenne. Max az embere de inkább az sem. Ugyanúgy szóvá tenném a bajuszt. Igaz. Lehetne álca de az minek? Ő egy YONKO! És Doffy fosik tőle de nagyon. Lazán elvehetné tőle a gyümit. És nem kéne macerázni sem.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3298 Dátum: 13 dec 26, 00:38:31 »

Nem mondanám azt, hogy macera mentes lenne, ha kaido csak úgy ''elvenné'' Doffy-tól a gyümölcsöt. Ellenfelei nem csak a Doflamingo kalózok, hanem a tengerészet + aki ott van admirális. Szóval nem olyan könnyű lenne az, mint azt elképzelik egyesek.
Mivel így, hogy álcázza magát ( vagy éppen egyik emberét ), így nem veszik észre ki-mi ő valójában
(na persze egy ideig).
Hogy ha ő az, akkor megint felmerül egy kérdés. Miért akarja a gyümölcsöt?
Egyszerű. Mivel a gyenge Zoan-okkal rendelkezik egy ütős Logia megdobná az erőszintet minden téren.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3299 Dátum: 13 dec 26, 03:03:08 »

Csak úgy megjegyezném, hogy itt a bal felső sarokban is van bajsza Kaidonak. (A kép pedig a korábbi illusztrációkkal ellentétben(!) nem túl régi.)
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/693/4
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 218 219 [220] 221 222 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!