24 máj 19, 16:18:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011528 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3255 Dátum: 13 dec 17, 14:57:40 »

Hát ez is jó fejezet volt. Mosolyog
Franky megint középpontba került, aminek örülök is, mert egyébként szerintem ő is van közel olyan erős mint sanji. Nevetségesnek tartom a vérdíját. Minimum 4x akkora lehetne neki már. Nevet
Amúgy meg nem lesz neki nagy ellenfél ez a 2 kivégző. Baby 5 és az a pörgős csávó képességei együttesen veszélyesek voltak. Veszélyesebbnek is tűnnek, mint akivel most szembenéz Franky, de még Baby 5-éket is könnyedséggel kifektette. Nem tudom miért kell ennyire lebecsülni a szalmakalaposokat. Nevet
Valamiért nekem ez valami erőlistának tűnik az elosztás alapján, mert látható ki-ki után jön és Gladius meg Lao G lehetnek a legerősebbek onnan. Sugar erőben olyan szinten állna mint Lao G és Gladius? Érdekes...

Egy megjegyzés:
Bellamy jó gyenge ha egy ilyen söpredék Dellinger-el sem bír el. ikszdé

Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #3256 Dátum: 13 dec 17, 15:19:45 »

Jó rész volt, kiderült, h ki hova tartozik. Franky belevágott a lecsóba!! :DD Gladiusra és Lao-G-re kiváncsi leszek, na meg a 3 osztag parancsokra.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 15:21:21 írta RoB » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3257 Dátum: 13 dec 17, 16:56:07 »

Arra kellett rájönnöm, hogy aki nem szörnyeteg az transzvesztita Doffy családjában.
Örülök, hogy a kis manók most már csinálnak is valamit, nem csak mesélnek.
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #3258 Dátum: 13 dec 17, 18:29:23 »

Nem a legjobb rész volt, de jó felvezető a harcokhoz, és megismertük Dofi embereit is.
Remélem a titkos kikötőben is lesznek nagyobb nevek, pl. Kaido emberei stb., és a nagy Usoland meg Robin is kap egy méltó ellenfelet.
Naplózva

EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3259 Dátum: 13 dec 17, 21:05:07 »

Gondolom azért nem volt a legjobb rész, mert nem volt "izgalmas" befejezése?! Még örülök, hogy rajzolt valamit Oda.
Most már elég nekünk egy Sabo, Admirális, Doffy, stb.. Kedvetekre több izgalmas szereplőt rakott bele Oda-san.
Be happy!
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3260 Dátum: 13 dec 18, 14:43:53 »

Jó rész volt:)

Ez a rész oázis volt a sivatagban. Már kellett egy olyan rész, ahol a történet nem ugrál egyik szálról a másikra, nincsen kapkodás, belefér egy kis humor (pl usopp neki a falnak...Nevet).

Címelemzéssel kezdeném: a címről rögtön enel kis minisztorija jutott eszembe (holdon volt egy földalatti város). Lényegében találó cím a részre.

Kezdőoldal: meglepő, habár sejthető az, hogy nem caribou. caribous történettel kapcsolatban vegyes érzelmeim vannak, összességében amúgy jó volt. Most luffy random versenyzik egy random gyíkkal... ennél jobb lenne ha valami történetet kapnánk ismét egy kiválasztott szereplőről. Sok szereplőt előlehetne venni, hogy mi van most velük. Persze lehet az író most tartani akar egy kis szünetet, míg ismét belekezd ebbe és addig random képeket nézünk.


no, de dressrosa:
-törpök+játékkatona: végre mozgásba lendültek. ez már tetszett:)
-franky különválása: na, tessék még 1 szál:D lassan el kéne kezdeni, hány szálon fut a sztori. de jó volt, tetszett hogy különvált, legalább ki tud egy picit tűnni ebben az arcban. a megoldás meg, hogy nem tud átférni az alagúton annyira hétköznapi, hogy már tetszik. mindig szeretem az ilyen megoldásokat.
az ötlet is jópofa, hogy ő más útvonalon közelíti meg a gyárat
-donquixote család: kifejezetten tetszett az ábra. végre fel lettek konferálva az eredetileg kolosszeumban harcoló családtagok. most úgy nézem erős ellenfelekkel állnak szembe.
-doffy bázisa: azért hívom így, mert szerintem az nem maga a gyár... az csak egy titkos üzletlebonyolító raktárhelység. ott folyik az adásvétel. valamiért olyan érzésem van, hogy az a 3 hajó kaidoé és ezt az állatformájú hajóorról gondolom. ugye kaidonak zoan serege van...



összességében egy kifejezetten jó részt láthattunk, ami kicsi rendet rakott az eddigi zűrzavarban:)

Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3261 Dátum: 13 dec 19, 22:52:59 »

Szerintem az utolsó lapon levő két hajó egy állatot ábrázol látszólag. Szerintem az mind Kaido csatlósainak a hajója.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3262 Dátum: 13 dec 19, 23:02:37 »

Én azok oldalán állok, akiknek tetszett a fejezet.
Szerintem nagyon jó volt. Franky tökös ööö... USB csatlakozós?! mint mindig, miután kisírta magát ^^". Az a jóllakott óvodás szerintem nem fogja sokáig húzni, nem bánnám ha egyfajta erődemonstrációs tesztbaba lenne. A Coup De Vent pusztítóereje is látványos mértékbe fejlődött, habár szerintem csak azért használta, mert kicsi volt a bejárat... smirksweat Egyébként csodálkozom, hogy Robin Abaújtej előállító központjai nem alkalmaztak mélyszántást az A pont és B pont közötti szakaszon >.<#

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/732/15
Hmmm, kivégzők száma 2000... Van egy olyan érzésem, hogy abból Luffyék levernek jó párat. Enies Lobby-nál 4000 fő volt azt hiszem, és akkor Luffy 1000-et vert le egymaga Mosolyog Law most épp olyan helyzetben van, mint anno Robin. Vajon ő is elfogja kiáltani magát, hogy: Élni akarok! Vigyetek magatokkal a tengerre!. Ha igen, akkor nagyon nagyot fogok nevetni Nevet
Ez a csoportosítás jó volt, csak kissé elavult Mosolyog Orupp pedig jót mosolygott az orra alatt, pedig Vergo erős ellenfél volt.
Érdekel, hogy mi van azokba a ládákba, ha egyszer rá van írva, hogy óvatosan kezelje. Lehet kínai inport Akuma no Mi(próbáld ki az új körte ízű narancsot és szilva ízű epret is!)
A következő részben jó lenne rátérni a Sunny-s eseményekre. Már érdekel Sanji partija ^^
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #3263 Dátum: 13 dec 19, 23:55:31 »

Jó volt ez a fejezet!
Végre beindultak az események.
Senor Pink nagyon idegesítő, remélem Franky kiüti.
Lesz új fejezet a jövő héten (angol verzió)?
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 20, 00:29:31 írta asdfgrey » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3264 Dátum: 13 dec 20, 00:30:34 »


Egy megjegyzés:
Bellamy jó gyenge ha egy ilyen söpredék Dellinger-el sem bír el. ikszdé


Nem éppen mondanám, ha olyan kis törpék, akik úgymond hiper erősek és gyorsak azt állítják, hogy minden egyes tag igazán erős, akkor azért ott abban van valami.

Franky-t elnézve most átment rampage módba, viszont váratlanul fogja érni a hátulról érő támadás Pink részéről (főleg, hogy ott van az egyetlen gyengepontja ^^')

Toshin Raizen: Van abban valami, amit mondasz, csak leszámítva azt, hogy most a Világkormányon kívül, egy Shichibukai és egy Yonkou is a nyakukon van. Kicsit nagyobb slamasztikában vannak. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #3265 Dátum: 13 dec 20, 00:33:52 »

asdfgrey:Szerintem nem mert pont bele esik a karácsonyba. Bár most nem írtak a fejezet végére semmit.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 20, 00:35:12 írta klozo » Naplózva
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #3266 Dátum: 13 dec 20, 22:15:27 »

Köszi a választ!  Nem mindig tájékoztatják megfelelően az olvasókat.
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #3267 Dátum: 13 dec 21, 00:06:31 »

Köszi a választ!  Nem mindig tájékoztatják megfelelően az olvasókat.

Szerintem lesz jövő héten egy fejezet. Megnéztem a múlt heteknek a fejezet kiadási dátumait és általában 4-et adtak ki és utána szünet volt most a 732-es rész a 3. fejezet volt és szerintem még jön 1 fejezet és utána mindenképp szünet és majd csak 2014 Januárjában lesz majd vmikor a kövi fejezet. Meg amúgy is kiírták volna ha nem lenne... mivel oda írták MS verziónál hogy: "Color pages in the next issue! The fights finally begin!!!" -Színes oldalak a következő kiadványban! A harc végre elkezdődik!!!-
Szóval szerintem lesz!

A részben annyi tetszett hogy Franky neki kezdett az ámokfutásnak Nevet Remélem nem lesz nagyobb fennakadás az előre menetelében...
A kis csaj számít a támadásra csak éppen azzal nincs tisztában hogy ő a célpont(!) és már tudják amit kell ő róla...
A hajók meg eléggé baljóslatúak azok tuti Kaido hajói(!) amik szállítják a gyümiket neki. Az lehet h majd emiatt(mármint ha a hajók megsemmisülnek vagy a rakománnyal lesz vmi akkor szerintem már megy is majd a den den mushi Kaidonak Nevet) elindul majd Kaido is ide és akkor nagyon nagy káosz lesz még a mostaninál is Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 21, 00:07:20 írta chaoslord3 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3268 Dátum: 13 dec 21, 00:10:37 »

Vicces, mert nekem a viziloról egyől Lola jutott eszembe:D Bár valszeg nektek lesz igazatok.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3269 Dátum: 13 dec 21, 13:17:03 »

Jó kis fejezet volt. Nevet
Franky ámokfutásba kezdett,mint anno Luffy Enies Lobby-nal,csak itt nem csak tengerészek vannak.
Az izgi lenne,ha Luffy összefutna Diamante osztagával és nekiálnának harcolni.
Kiváncsi vagyok,hogy letudnák e verni Luffy-t a fizikai erővel redelkezők? smirksweat
Ja és Trebol-nak valamilyen logia képessége van valyon?(mint anno Karibu-nak)  smirksweat
Éss Burgess is halgatja az eseménykete,a den den musin-on keresztűl.
Szerintem is azok a hajók,ami a gyárnál vannak Kaido hajói lehetnek,és ha Usopp-ék megrohamozzák a gyárat,és valahogy elintézik,hogy netudják elküldeni a szállitmányt a hajókkal,akkor van esély Kaido felbukkanására is.
Valyon Doffy-ék mikro tudjék meg,hogy Big Mam is ittvan? tuti nagyot néznek majd. smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Oldalak: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!