24 máj 19, 17:34:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011566 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3075 Dátum: 13 okt 09, 21:51:57 »

Alapvetően minden mangaka így dolgozik. Meghatározzák az elejét, végét és bizonyos pontokat. Ezek egy-egy arcnak vagy ívnek felelnek meg. Ezek alapvetően fixek. Majd meghatároz a pontok között is másik pontokat de ezek már a célnak megfelelően változhatnak. És itt jön be amit Dani is irt az improvizálásról. Valahogyan mindig úgy kell kijönni az adott eseménynek, hogy az adott pontot megfelelő módon érje el. Ez pedig csak improvizálással lehetséges.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3076 Dátum: 13 okt 09, 22:07:44 »

Nah, igen, más mangakáknál ha az "A" pont Pistike otthoni felébredése, a "B" pont pedig Pistike megérkezése az iskolába, akkor a 2 pontból köthető szakaszként azt kapjuk, hogy Pistike fogat mos, felöltözik, utazik.
Nah de Odánál viszont valahogy úgy megy, hogy Pistike elugrik boltba, majd kitalálja, hogy hazamegy, majd mégis a suliba, majd összeverekedik néhány rosszfiúval, aztán elhatározza, hogy hintázik egyet a játszótéren, és véletlenül kilyukad az iskolánál. Nevet

Ergo sokszor abszolút nincsen rendszer a cselekményben 2 nagyobb mérföldkő között, csak úgy kaotikusan rohangálnak a karakterek.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3077 Dátum: 13 okt 09, 22:14:21 »

Szerintem ez a többieknél is így működik. Legfeljebb nem csinálnak ekkora ügyet vagy nem tartják ennyire fontosnak hosszabban kidolgozni azt ami éppen tervezés vagy rajzolás közben az eszébe jut.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3078 Dátum: 13 okt 10, 10:41:56 »

Dani: Nem az ellenvéleményre gondoltam,mert ez érthető. Nem vagyunk egyformák. Az "Ugyan már." erre gondoltam.


Egyébként így, hogy a csapat erősebbik fele maradt Dressrosán, (Usopp-Sanji csere lenne az igazi, de akkor ki vigyáz a hajóra)  így talán több epic pillanat jut rájuk. Bemutathatják az erejüket. Bár nem tudom, hogy Franky mit tud még mutatni,mert a Beam,meg a szárazföldi Gauss ágyú épp elég durva. Kinemonra is kíváncsi vagyok, mert rendben szét vágja a tüzet, de ezen kívül nem tudunk róla semmit. És a Wano samurai nem kis név. Usopp nem igazán érdekel, de poéngyár is kell.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3079 Dátum: 13 okt 10, 16:52:29 »

Én szerintem meg oka van annak hogy usopp is maradt. Nevet Nagy szerepe lesz neki ebben az arcban remélem.

Amúgy visszatérnék egy kicsit law-ra. Van benne valami hogy felbontja a szövetséget a szalmakalaposokkal, hisz a bosszúja fontosabb. Bár ki tudja...
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3080 Dátum: 13 okt 15, 11:14:27 »

ma olvastam el a 724-es fejezetet:)

nagyon jó fejezet volt:)

sok fárasztó hozzászólás volt... nem értem azokat az embereket, akik csak akkor szeretnek egy karaktert, ha erős. pont hogy jó ha egy pozitív szereplő elbukik néha, legalább van oka az erősödésre na meg persze van hova és nem lesz ez az overpowered, csak a jók győznek sablon.
Naplózva
baton
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3081 Dátum: 13 okt 16, 09:59:03 »

Érdekes volt az új fejezet.. főleg a vége... lesz itt baj Ördögi
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3082 Dátum: 13 okt 16, 10:23:58 »

725:

Nah, úgy néz ki Caribou meg X-Drake-kel fog szövetséget kötni. Helyes, csak lesz értelme a mini-sztorijának. Nevet
Ez a readeres verzió meg valóban egyre minősíthetetlenebb. Sokszor még csak sejtésem sincs, mit akarnak mondani a fordítással.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #3083 Dátum: 13 okt 16, 13:53:33 »

Ep. 725:
Nah nem történt sok minden főleg semmi izgalmas sajnos. De a vége érdekes dolgokat indíthat el majd. A vége tetszett. majd jön Luffy és egy hatalmas ütéssel kiszabadítja őket! Nevet
Rebecca elég jól kente a dolgokat bár nem hiszem hogy a megfigyelés színét használta, de Luffy rögtön azt hitte hogy az Mosolyog
Kár hogy jövő héten nem lesz új OP rész Szomorú. Nagyon sokszor van szünet Szomorú
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3084 Dátum: 13 okt 16, 14:07:49 »

Már megint?????? Így ennek a Dressrosa sztorinak sosem lesz vége.-.-"
Emlékszek anno volt olyan, hogy a Naruto és One Piece között pontosan 100 fejezet különbség volt. Nah ez már visszaesett 74-re...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #3085 Dátum: 13 okt 16, 19:18:14 »

Nem kell ezen az újabb szüneten meglepődni. Ez már nagyon régóta rendszeres, hogy 4 (néha 3) hetenként szünet van. Ez volt a 4. hét szünet nélkül már felkészítettem erre magam lelkileg.  smirksweat Bár már tényleg jó lenne, ha ez a sok szünet abbamaradna.
A fejezet jó volt. Végre megint előrehaladt a történet szinte mindegyik szálon. A Bartolomeos jelenet haláli volt.  Nevet A szamuráj is kezd körvonalazódni. Borító történet is érdekesen halad. Amúgy Hajrudin, hogy fért le azon a kis lyukon?  smirksweat >.<#
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3086 Dátum: 13 okt 16, 19:36:28 »

Ez olyan tessék lássék fejezet volt. Kaptunk mindenből egy picit. Ha a vége nincs, akkor mehetett volna a kukába az egész.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3087 Dátum: 13 okt 16, 19:55:50 »

Egy ilyen fejezet még egy szünet előtt...pocsékabb a manga. Egyre inkább jönnek a szünetek, annál rosszabbak a fejezetek. A végének volt értelme csak.
Szerintem Hajrudint nagyobb asztalra fektették. Minden elő van készítve látszik...akkor egy óriás betuszkolása legyen a legkisebb gond.

Elég jól használja az érzékelés színét Rebecca. Még ha nem is tudja pontosan mi az, elég jól kontrollálja. Akár tudhatja is.
Azért találom annak, mert ilyen módszeresen kitalálni az ellenfél mozdulatát és az elmozdulása is hasonlít luffy-éra amikor kitért pl Hody víz senbonjai elől.

Már nagyon várom mi lesz Diamante-val, mert biztos erős. Okkal a neve vajon, hogy Diamante? Eszembe jutott a gyémánt gyümölcs, de az már Jozu-nál van.

Hamarosan luffy is értesül 1-2 dologról, de vajon ki jut? Nevet
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3088 Dátum: 13 okt 17, 08:05:18 »

one piece 725

izgalmas fejezet volt! egyben haladtunk a történettel is előrre, ami jó:)

- law doffy harc: kicsit zűrzavaros, jó lenne tudatni egy kis flashbackben miért utálhatja law doffyt.
- mononosuke visszaemlékezés: jó volt, de még mindig keveset tudunk:) doffy nem hazuttolja meg magát, már az elejétől tudta mindenki, hogy gonosz, pedig marijoeján még nem is csinált semmit:D
- bartolomeo és zoro párbeszéde: szerintem nem vicces, inkább röhejes. a való életben sem szeretem az olyan embereket, akik ennyire fanolnak egy ismert embert. pl justin bieber fanokat lehúznám a wc-n....
- colosseum: tetszett rebecca harci technikája, illik is hozzá:) de ami az egyik legjobb momentum volt, az rolling logan:D hogy néz már ki:D és oda hogy tud ilyen karaktereket megrajzolni:D:D:D:D a kesztyűk, amik rajta vannak nagy valószínűséggel elektromosak.
- kamra...: az író sejtette, meg mivel olvasom a op-t rég így magától értetődött nekem, hogy a colosseumban bemutatott karaktereket az író nem csak epizódkarakternek szánja. ennek nagyon örülök, részben ezért is szeretem a op-t:) azt hittem viszont, hogy a colosseum előtt várakozó tengerészettel gyűlik meg a bajuk:D de nem. kíváncsi vagyok mit tervez velük oda:D
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3089 Dátum: 13 okt 17, 12:59:59 »

"de ami az egyik legjobb momentum volt, az rolling logan:D hogy néz már ki:D és oda hogy tud ilyen karaktereket megrajzolni:D:D:D:D a kesztyűk, amik rajta vannak nagy valószínűséggel elektromosak."

Szimplán csak összeroppantja a szorításával az embereket. Ha elektromos lenne a kesztyűje, és úgy szorítaná magához az ellenfeleit, értelem szerűen őt is megcsapná az áram.
Oda minden nem látható sérülést szikrázással jelez. Lásd: Franky golyóinak megszorongatása, vagy nem rég Traffi szívének nyomorgatása, stb.
Plusz Logan eddig is mutogatva volt. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!