24 máj 19, 16:30:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011535 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2895 Dátum: 13 aug 19, 21:06:41 »

Megjöttem vakációmról. Mosolyog Jó érzés volt elolvasni a pont most kijött fejezetet.

Tontatta királyságról megtudnék többet. Légitársaság és Róka expressz. Micsoda ötlet Oda-sensei. Most érzem hosszú idő után először, hogy Robin-nak fontos szerepe lesz. Lehet megint lesz egy jó szerepe ebben az arcban usopp-nak. Ki az a bonesland és saland? Kicsit érdekesen jött ki.

Most hova tűnt Fujitora? Law és Doflamingo harca is a végéhez ér már ( ideiglenesen szerintem ). Ha meg is lesz mentve, amit kétlek, akkor csakis a kis csapata vagy Aokiji menti meg. Aokiji lehet nem túl jó ötlet, de miért ne. Másik eset, hogy elfogják és később lesz megmentve.

Már itt látszik, hogy nem lesz befejezve a colosseum. D-blokk se lesz lehet. Szerintem ha Burgess felismeri, akkor nekimegy luffy-nak. Nem hinném, hogy meghagyná a szórakozást Kaido-nak. Burgess semmi sem lesz neki, ha így lesz. Akkora állóképessége nincs, hogy kibírjon egy Hakis elefánt rifle-t.
Luffy támadásai nem a legjobbak közé tartozik ( ne értsetek félre ), de mégis olyan jók. Ilyen közepes kategóriájú gyümölccsel ilyen erős.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #2896 Dátum: 13 aug 19, 21:17:14 »

chaoslord3: Legközelebb csak jövőhét szerdán lesz manga. Ez az eheti volt.

Jó kis fejezet volt. Minden szálon haladt előre a történet, Robinék is végre elindultak. Úgy tűnik meg van, hogy kik lesznek ebben az arc-ban a foglyok. Nevet Pedig már azt hittem azért nem látjuk ilyen sokáig Zorot, mert kimegy a partra Namiékat megmenteni. Erre elfelejti  ikszdé Law most nagyon megszívja. Kétlem, hogy elfognák, Doflamingo biztos megakarja ölni. Szóval szerintem most majd valahogy elmenekül csak az a kérdés hogyan. A C csoportot is bekellene már fejezni, túl régóta harcolnak már. Én még szeretnék látni egy kis harcot a D csoportban is mert nekemis van egy olyan érzésem, hogy majd ott fog megszakadni a küzdelem.
Amúgy Burgesst nem kell lebecsülni, még timeskip előtt sem voltunk tisztába a teljes erejével, főleg most. Lehet, hogy azóta már démongyümölcs használó. Én még korainak tartanám a vele való küzdelmet, még Luffy-nak is.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2897 Dátum: 13 aug 19, 21:28:55 »

Ki az a bonesland és saland?

Bonesland valószínüleg Brook a bone, csontról kaphatta a nevét. Saland meg Sanji lehet.

Burgessel kapcsolatban én sem szeretek látatlanba eldönteni meccseket, de tudat alatt  azért becsülhetem le mivel emlékszem a Teach vs Ace meccsre és annyit ért ott mint egy semmi. Azóta sokat erősödött de még így se....

Arra viszont én is kíváncsi lennék, hogy Fujitora hová lett. Igazából hétről hétre jobban várom, hogy az a ronda vigyor (végleg) eltűnjön Dofi képéről. Law meg biztos valahogy meglóg, mert ha Dofi legyőzni biztosan megöli.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2898 Dátum: 13 aug 19, 21:30:16 »

Luffy-nak szerintem nem korai az ellene való harc. Még luffy-ról sem tudunk mindent, mert szerintem nem csak gear 2-vel és 3-al fog végig menni az újvilágon. Kell valami új, ami ütős helyzetekre kell, mint pl még egy olyan harc mint lucci ellen volt.
Én Feketeszakáll csapat erősorrendbe a kapitányuk után Shiliew-et raknám. Szóval nem Burgess a legerősebb szerintem a legénysége közt.
Naplózva
t.felix
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


« Válasz #2899 Dátum: 13 aug 23, 13:36:32 »

Szerintetek 2000 fejezetes lesz az OP manga?
Ha igen,akkor 2053-ban lesz vége!
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2900 Dátum: 13 aug 23, 16:25:56 »

Szerintetek 2000 fejezetes lesz az OP manga?
Ha igen,akkor 2053-ban lesz vége!

Ezt elég nehéz így megmondani mivel még az Újvilág elején tartunk. Ha engem kérdezel kb 1200-1500 fejezet között lesz. Ez elég tág intervallum ahová befér a befejezés vhová. De igen jópár év mire befejeződik még 10 évig biztosan futni fog (reméljük Oda senseinek addig nem lesz semmi baja).

Amúgy a 718. fejezetről annyit hogy kezd izgalmas lenni. Ami engem el kezdett izgatni hogy szegény Namiék hogy fogják legyőzni azt dagi nőszemélyt (Jora-ra gondolok). Elég nagy slamasztikában vannak ők én most úgy érzem... Meg elég idegesítő a képességei is...

Meg elég érdekes amit a kis tontatta-i öreg mondott hogy 900 évre nyúlik vissza a konfliktus a Donquixote családdal.
http://readms.com/r/one_piece/718/2019/9

Szegény Law sincs vmi jó helyzetben. Szerintem most vagyunk egyeseknél mélyponton reméljük vhogy kimásznak ebből...

A jövő heti részt nagyon várom. Remélem Luffy szállal folytatjuk a storyt mert már illene pontot tenni végre az öregnek. Mosolyog Amúgy jól oda pörkölt Don Chinjaonak. Még lehet hogy jövőhéten le is lepleződik Luffy. Kitudja Burgess lehet fel ismeri a képességéről Luffy-t.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 23, 16:26:43 írta chaoslord3 » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2901 Dátum: 13 aug 23, 20:00:39 »

Chaoslord3:
''(reméljük Oda senseinek addig nem lesz semmi baja)''

Mintha már utána nem is érdekelne senkit, hogy baja lesz. ikszdé Ez most ütött mára. Kösz. Nevet

Én is örülnék már ha le lenne rendezve chinjao. Luffy chinjao mérete miatt egy gear 3-al kéne próbálkozzon. Én így gondolom.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 23, 20:01:27 írta Szabika » Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #2902 Dátum: 13 aug 23, 22:34:31 »

Chaoslord3:
''(reméljük Oda senseinek addig nem lesz semmi baja)''

Mintha már utána nem is érdekelne senkit, hogy baja lesz. ikszdé
És a One Piece pedig aaaaaa... ikszdé

Azért a 900 évvel ezelőtt eléggé felkeltette az érdeklődésemet, végre megtudhatnánk valamit abból az istenverte századból.
Amúgy az nem teljesen világos, hogy hogy nem esett még le az arénában mindenkinek, hogy Luffy harcol.
Naplózva
t.felix
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


« Válasz #2903 Dátum: 13 aug 24, 10:27:50 »

Mikor lesz tovább forditva az OP manga?
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2904 Dátum: 13 aug 24, 11:22:49 »

kicsit késve, de a mostani részről:

-a gyáras szál is felkeltette az érdeklődésemet:) van egy olyan érzésem, hogy usopp és zoroék összefutnak:)
-ami még érdekel, hogy doflamingonak még vajon hány embere lehet?Mosolyog mert eddig is sokan vannak és még biztos lesznek többen is:)
-örülök, hogy végre feltűnt burgess és biztos nagy szerepet kap ebben az arcban:) valószínűleg feketeszakáll is fel fog tűnni a mangában valamikor, hisz ideje lenne már:) szerintem luffy még nem elég erős ahhoz, hogy burgesst legyőzze és félbe fog szakadni az arénás küzdelem:) szerintem itt hatalmas kavalkád lesz ebben az arcban, eddig is rengeteg szál van, nem győzöm követni melyiken mi folyik:)
itt nem hinném, hogy 1vs1 harcokban győznének a szalmakalaposok mint anno enies lobbynál:)
-az átadás érdekel a leginkább:) úgy néz ki  az admirális egy kis időre háttérbe szorult:) ez a helyzet amiben van most doffy meg law egyiküknek sem jó.... ha doffy támad, akkor law megöli caesart, law meg könnyen odhagyhatná a fogát mivel ott van egy admirális is:) ebből egyikük sem jöhet ki túl jól:D

az, hogy hány részes lesz kérdőjel. szerintem még a felénél sem járunk... luffy még kevés ahhoz, hogy egy admirálisra veszélyt jelentsen, kb most lehet ace szintjén erőben:) de akkor nagylelkű voltam vele:)
a grand line 1. felén akiket legyőztek, azok itt az újvilágban nem ütik meg a legveszélyesebbeknek járó címet:)



Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2905 Dátum: 13 aug 24, 13:19:35 »

vaniliaspudinglover:
Szerintem meg tévedsz, inkább Burgess nincs egy szinten Luffy-val és szerintem egy admirálist is simán meg szorongat. Mert ha nem akkor mire volt jó az a két év... dámázásra? Ace-t már túl szárnyalta azzal, hogy mind a 3 hakit gyakorlott szinten használja (ezt Ace-től nem láttuk, szerintem még irányítani sem tudta igazán főleg a hódító hakit). Nem voltál nagylelkű inkább soher (már bocs de ez volt a legjobb szó erre) az erő viszonyok kiosztásában. (félreértések elkerülése véget nem akarlak megbántani, de nekem ez a szimpla véleményem)

Abban egyet kell értsek, hogy itt bizony nagy lesz a kavalkád és már most is az van Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 24, 13:20:25 írta chaoslord3 » Naplózva
bazsizon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #2906 Dátum: 13 aug 24, 18:22:16 »

Az igaz h még lesznek kavalkádok , de az én véleményem az h mióta visszatértek a 2 éves edzésről még senki nem harcolt komolyan. Szóval azért még szerintem lesznek meglepetések a közeljövőben ! Nevet
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2907 Dátum: 13 aug 25, 13:02:42 »

chaoslord:

lehet igazad lesz:) nem vonom kétségbe:)

a 2 éves szünet baromság volt. ez az én véleményem:) hogy miért?
luffy ereje a bátorságában rejlik leginkább... de nem részletezem a bátor tetteit, mert akkor jó pár oldalt írnék. marineford után meg berezelt és edzett->fél az újvilágtól
egy félős luffy erősebb mint az eddig ismert vakmerő? szerintem nem!
amíg ő edzett feketeszakáll meg a többi yonkou komoly élethalál harcokat vívtak fehérszakáll területeiért... mindenki harcolt, senki sem timeskippelt a 2 év alatt:)
erősödni úgy lehet a leginkább, ha bedobják az illetőt a mélyvízbe és nem edzik:) pl luffy enies lobbynál új technikákat mutatott. az iszonyat jó volt!:) luffy magától tanulta meg őket,nem kellett hozzá tanár.... a harcok során szerzett tapasztalataiból tanul:) ez a világ nem olyan mint az iskola, itt nem kell tanár ahhoz, hogy erősödj. magadtól kell erősödnöd, úgy a leghatásosabb.
luffynek nem kellett volna ez a 2 év! ha olyan tökös, akkor miért nem vágott neki úgy az újvilágnak, mint anno a grandline-nak, hisz láttuk, hogy egy barnaszakáll is ellébecol itt, meg caesrtól kezdve cavendishig a többi újoncon át rengeteg ún. kis hal van itt...

a másik ami nem tetszik, hogy 2 év után mindenki teljes kinézetváltozáson ment át. kb olyan szintú kinézetváltozás ez, ami kb 10 év alatt vagy több zajlik le. pl franky

ja és ha annyira erős luffy, akkor miért tudta megfingatni monet? caesar sem volt egyszerű, pedig ő aztán tényleg nem egy túl erős, hisz anno crocodil, lucci szintű karakterekhez mérve gyengének számít:)









ezek az én észrevételeim:), véleményeim:)
Naplózva
OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2908 Dátum: 13 aug 25, 13:37:22 »

Igazából Luffy nem félt az Újvilágtól, egyszerűen elfogadta Rayleigh tanácsát. Tudom, Luffy sokszor vakmerő, de néha nem is jó ha vakmerő, mert ugyanúgy neki rohanna Sabaodynak, akkor ugyanőgy jár... Vagy te inkább örülnél, ha Luffyt elveri Caesar, mivel nem használ Hakit? Vagy akár Mone?
Még Dressrosára se jutna el élve szerintem...
Naplózva
bazsizon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #2909 Dátum: 13 aug 25, 14:27:06 »

Hát azért elég sokat erősödött , de én nem luffira gondoltam hanem mondjuk zorora ő mondjuk még tényleg nem is harcolt komolyan meg sanji sem szal érdekel már nagyon h mit is tudnak jelenleg Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!