24 máj 19, 15:11:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011473 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2760 Dátum: 13 júl 03, 19:47:54 »

Szerintem egyszerű a dolog, Fujitora az adott körön belül tudja irányítani a gravitációt (növeli vagy csökkenti).
A mostani meteornál annyi történt, hogy létrehozott egy gravitációs oszlopot ami úgy néz ki befogott egy meteort (elég furán hangzik így leírva) Nevet A többi már a meteoron múlott. De elég érdekes képessége van bár azon tűnődöm, hogy valószínűleg olyan mint Law képessége azaz nem tud vki messziről a gravitációjával oda szegezni a földhöz hogy mozdulni se tudjon (bár kitudja). Szerintem maga körül tudja ezt a képességet használni (magyarul ő az epicentruma a gravitációnak). Jól láthattuk, amúgy rá is ráesett volna a meteor de használta a képességét bár szerintem ez nem taszítás volt szimplán manipulálta a gravitációt. Én így gondolom de még biztosak nem lehetünk benne nincs 100%-os rálátásunk a képességeire.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2761 Dátum: 13 júl 03, 20:10:03 »

Nekem meg az a véleményem, hogy várjuk meg míg több információn lesz a dologról. Addig felesleges találgatni mi a képessége.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2762 Dátum: 13 júl 03, 20:43:44 »

Ami számomra érdekes, az amit doffy mondott a két admirálisról.  Mert vmi ilyesmit mond, hogy Fujitora és Ryokugyuu a a világméretű katonai besorozás alatt kapták az admirális rangot.  Na most ez a besorozás ez mikor volt? Ezek szerint rengeteg új arcot fogunk megismerni a haditengerészettől. Jinbei beszélt Luffyéknak a gyojin szigeten arról, hogy a világkormány hatalmas erővel tervezte felruházni a haditengerészetet.  Ez a sorozás magyarázná valamelyest ezt.

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/650/9
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2763 Dátum: 13 júl 05, 10:17:09 »

jó fejezet volt:) pörögtek tovább az események...

mondjuk nem vártam, hogy az admirális ilyen szinten közbe avatkozik. ha azt vesszük law van a legrosszabb helyzetben kettejük között, hisz őt kirúgták, így az admirális célpontja is, nem csak doffyé.
law egyedüli ütőkártyája: caesar.   doffyhoz nem ér fel, ahogy az admirálishoz sem, ezért is próbálja húzni az időt.

ezen kívül jó volt látni a többi szalmakalapost, hogy most már nagyjából mindenki összeszedte magát és elindulnak lerombolni a gyárat. de a gyárnál még úgy is lesz csavar... ezt már megszokhattuk:D nem fog minden simán menni:)Nevet

most úgy érzem a következő részben maradni fogunk a szörny 3-as szálnál greenbitten, meg kapunk egy keveset luffyből a kolosszeumban.

Naplózva
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #2764 Dátum: 13 júl 05, 19:54:29 »

Végre kijött magyarul a heti adag! Nevet Nagyon tetszett ez a fejezet,  haladt a cselekmény minden szálon.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de az én szememben Law hatalmasat nőt mikor kijelentette, hogy ők igenis szövetségesek Luffyval. Nem gondoltam volna róla, eddig inkább olyan személynek tartottam aki igyekszik az adott helyzetből a lehető legjobban kijönni, de most teljesen rám cáfolt Oda ezzel a húzásával. Eddig is nagyon kedveltem Law karakterét, de most hivatalosan is felkerült a kedvenc szereplőim listájára. Pontosan Kíváncsi vagyok hogy alakulnak majd a dolgok Green Bit-en. Nem valószínű hogy Law el tud slisszolni Doffy és Fujitora elől, szerintem elfogják és talán csalinak fogják használni, hogy a Szalmakalaposokat elkapják. Ha Luffy megtudja mi történt tuti bepöccen és végre komolyan veszi a dolgokat. És egy komoly Luffy általában kilapított ellenségeket eredményez Ördögi
Úgy tűnik, hogy majdnem mindenki a Virágmezőn fog összefutni. Alig várom már, hogy neki essenek a gyárnak. Amit pedig Usopp művelt... komolyan most először fordult meg a fejemben, hogy be kéne húzni neki egyet a hazugsági miatt. Eddig mindig csak kitalált valami marhaságot, de most túl messzire ment. Azok a manók meg komplett el is hiszik minden szavát...
Na mindegy. Alig várom már a jövő heti fejezetet.
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2765 Dátum: 13 júl 05, 21:38:06 »

csak szólok, hogy van egy betűhiba az 5. oldal 5. kép 2. szövegbuborékban. "Az ember aki(t), már a nagy toborzás alatt megkapta az admirális rangot." sztem az a (t) sántít kicsit.

19. oldal 2. kép első szövegbuborék: "Egy botanikus ember aki száz évvel ezelőtt érkezett" (400 évvel ezelőtt érkezett, nem 100) a 20. oldalon az első szövegbuborékban is már 400 év szerepel.  Egyébként kösz a gyors fordítást, és csak segíteni akartam. Nem pedig csomót keresni a kákán.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 05, 21:51:32 írta Duuu » Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2766 Dátum: 13 júl 05, 22:41:40 »

Ez igaz a mangastreames verzión is 400 volt írva... de félre lett írva gondolom... ennyi...
Usopp szerintem is elvetette a sulykot most ezzel a hazugságával. Amúgy ha majd Luffy-hoz térünk majd vissza vmikor akkor remélem hogy nem úgy lesz ahogy itt páran mondták az utolsó pár emberhez hanem mondjuk 30-40 talpon maradt emberhez érünk vissza. Mert az számomra kicsit snassz lenne a B blockot is "majdnem" végig mutatták (jó ugrottak 138 emberről 30 vmennyire). De szerintem ne 5 emberre térjünk vissza....
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #2767 Dátum: 13 júl 06, 10:57:02 »

Nekem is nagyon tetszett ez a fejezet. Egyre érdekesebb a Green Bites szál. Nekem úgy tűnik, hogy Fujitora személyiségben inkább Aokijira hasonlít, mint Akainura. Talán Doflamingo beszólása is azt mutatja, hogy másképp látja a dolgokat, mint a főparancsnok.
Usopp hazugsága pedig nekem nagyon tetszett Nevet Úgy éreztem, hogy most igen is egy kalózként viselkedett. Jó az, hogy ők nem olyan kalózok akik gyilkolnak, meg fosztogatnak, de azért mégis csak kalózok. Egy ilyen hazugság még bőven belefér Usopptól. Na meg a szükség is megívánta. Nevet
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2768 Dátum: 13 júl 09, 00:10:59 »

Volt az a kis képkocka, amelyiken megemlítették Jack-et. és ott van 1 szarvval és hosszú hajjal rendelkező egyén. nézegettem a wikiát és http://onepiece.wikia.com/wiki/Atmos  nagyon is hasonlít rá. a főképnél, mennyetek a manga kép megjelnítésére és egy az egyben mintha csak azt akisképkockán lévő sötét alakot látnám.
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #2769 Dátum: 13 júl 09, 09:42:49 »

Új rész:
http://www.mangapanda.com/one-piece/714/3

Van itt ez is, az is. Namiékban csalódtam kicsit, bár még nem vesztettek, remélem egyedül megoldják, mert elég lehangoló lenne, ha megint másokra lennének utalva. Valamint úgy tűnik igazunk lett párunknak, a játékok is emberek voltak anno, viszont nem dofli műve közvetlenül, szóval "játék gyümölcs" más érdeme Hümm-hümm
Luffy meg elszórakoztatja magát, a bikát én is sajnálom, de stílusosan megbosszulta. Bartolomeo kapcsolatára meg kíváncsi vagyok.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #2770 Dátum: 13 júl 09, 11:42:09 »

Tényleg jó lenne, ha Namiék egyedül intéznék el Jola-t, mutathatnának már ők is valamit az erejükből. De van egy olyan érzésem, hogy elfogják őket.
Doflamingo a végén tényleg nagyot fog koppani. Komolyan azt hiszi, hogy Bellamy eltudja intézni Luffy-t?  Hmm?
Luffy hozta a formáját, meg volt a hülyülés, de most majd ideje bekeményítenie és gyorsan csapjon le mindenkit. Remélem 1-2 fejezetnél már nem tart tovább a C-blokk. Don Chinjao-n kívül mindenkit illene lerendeznie a következő fejezetbe, mert én ezekből nem nézek ki sokat.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #2771 Dátum: 13 júl 09, 12:41:24 »

Jó kis rész volt szerintem.
Énish remélem,hogy Namiék egyedül is boldogulnak,bár szerintem is elfogják őket.
Szóval akkor minden játék egykor ember volt?
Lehet,hogy Rebeca a női gladiátor azért akar végezni Donflamigóval mert az hiszi,hogy ő változtatta az embereket játékokká.

Luffy meg hozza a formáját de rendesen  smirksweat
Hamar megszeliditette azt a bikát,pont mint a Krakent anno  ikszdé
Sajnáltam énish,mikor leütötték a bikát,de legalább Luffy rendesen leverte azt az oriást.
Bellamy meg nemhiszem,hogy eltudná intézni Luffyt,meg szerintem nem is akarja ilyen alattomos módon.
Remélem láthatunk majd egy jó kis harcot Luffy és Don Chinjao között.
És kiváncsian várom majd azt a meglepődést mikor megtudják,hogy Luffy van a gladiátor maskara alatt. smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #2772 Dátum: 13 júl 09, 12:57:35 »

Namiékban csalódtam kicsit, bár még nem vesztettek, remélem egyedül megoldják, mert elég lehangoló lenne, ha megint másokra lennének utalva.

Miért is csalódtál? Védeniük kellett a kölyköt, nem akartak a hajón harcolni, és az a képesség elég problémásnak is tűnik, szerintem szárazföldön nem menekültek volna.
Amúgy ez a Bellamy el fogja árulni ezt a Doflamingot nagyon úgy néz ki, még az is lehet, hogy ő egy új tagja lesz a csapatnak.

Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2773 Dátum: 13 júl 09, 14:12:33 »

A fejezet nagyon jó volt. Nevet Kár hogy ilyen rövid...Szomorú

Szóval bartolomeo-nak mélyebben vannak a gyökerei luffy-val. Érdekes. 21 embert kiütött csak a bikával. Hát ha ez nem luffy lenne, akkor el se hinném... Pojén
Sajnáltam a bikát. :/ Luffy megbosszulta a szokásos módon.

Jola képessége szívatós az tuti. Nem csoda, hogy ő lett kijelölve erre a feladatra. Doflamingo ellen támadásában semmi hiba nincs. Egyedül a gnómokkal és luffy '' erejével '' nem számolt. Ezen fog megbukni a terve. Luffy erejére pedig a könnyű társ szerzést értem. Bellamy tiszteli luffy-t és nem fogja ilyen módon megölni, ha meg is akarná. Tisztességes harc még esélyes.

Rendezzék le szerintem 2 fejezet alatt a C-blokkot és térjünk vissza green-bit-re. Kíváncsi vagyok, hogy ott mi fog történni.
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2774 Dátum: 13 júl 09, 14:39:56 »

Na innentől kezd érdekes lenni. Vajon mi lehet a kapcsolat Luffy és Barto között?
Hát Luffy mindig könnyen barátkozott állatokkal ha nem akkor betörte őket. Nevet Oda vágott rendesen az Elbafinak. Mosolyog
Ez a Jola nőszemély eléggé veszélyesnek tűnik, így a képességéből ítélve, de lehet aztán még sem lesz olyan nagy cucc ha majd a visszavágó jön....
Amúgy jó rész volt... örültem neki hogy visszatértünk az arénába...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!