24 máj 19, 15:09:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011468 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #2655 Dátum: 13 jún 12, 11:42:43 »

Huhh, elég töményre sikeredett ez a fejezet Nevet Végre megláthattuk azokat a rejtélyes "tündéreket", Law-ékat csőbe húzták és Dofla, valamint Fujitora is feléjük tart. Ráadásul hamarosan kezdődik a C blokk küzdelme az arénában, úgyhogy bosszantó, hogy megint szünetelni fog a manga Szomorú Viszont azt a Rebeccás sírós jelenetet valahogy nem igazán értettem. Úgy jött le az egész, mintha valami szerelmespár lettek volna. Lehetséges, hogy a szigeten lévő élő játékok mögött is Dofla keze van? Mondjuk a bábuk korábban emberek voltak, csak a lelkük a bábuba került? Így mondjuk valamelyest érthető lenne, mire volt ez a nagy sírás-rívás. Amúgy szerintem Rebecca szimpatikus csaj, a tűzgyümölccsel megerősítve akár még Luffyék között is eltudnám képzelni Mosolyog
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #2656 Dátum: 13 jún 12, 12:10:12 »

Ez a rész tetszett, tartalmas is volt, és kezd kirajzolódni az egész történet. Sajnos logikus így az egy hét szünet, fenébe Nevet
Azt picit sajnálom, hogy Sanji-nál nem láttuk hogyan jött rá ezekre, de kell még valami a következő részbe is visszaemlékezésként. Robin jelenete jó volt, már várom anime-ba is Ördögi Zoro pedig hozza a szokásos formáját, úgy néz ki annyira nem ágaznak majd szét a szereplők történetei, viszonylag hamar egyesülnek majd.
Rebecca és a játék közötti "szerelem" meg érdekes, bár sejthető volt, hogy itt nem ritka dolog, de tuti nem sima játékok ezek,  logikus lenne ha dofli egyik képessége lenne ez, hogy embereket átalakít, vagy hasonló.
Ha pedig megint elkapták Nami-ékat az elég monoton lenne, Pank Hazardon is ugyanez volt, jó lenne ha meglepetésként ők kerültek volna ki győztesen, persze ehhez az kéne, hogy gyengébbek ütöttek rajtuk, nem pedig a család legerősebbjei.
De ezen kérdések megválaszolására még minimum 2 hetet várnunk kell Neeem
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2657 Dátum: 13 jún 12, 12:15:21 »

Én olyasmire tudnék tippelni, hogy a mesterséges gyömölcshöz emberekre van szükség, és belőlük lesznek a játékok. Szóval szerintem is valami ilyesmi lesz mögötte, hogy a katona régen ember volt, habár akkor miért katonának hívta? Vagy ami valószínűbb Dofi megette a játékgyümölcsöt(vagy báb), és nem csak zsinórokat tud huzigálni, hanem bábokká is tud változtatni másokat. Meg ha majd végigverik Luffyék Dressrosát, és végre eggyütt élhet a katona meg Rebeka akkor el fog menni Luffyékkal kalózkodni? Nevet Erre elég kis esélyt látok a jelenlegi helyzet mellet. Egyébként remélem, hogy tényleg régen ember volt mert eddig elég hülyén néz ki, hogy egy bomba csaj beleszeret egy kockafejű féllábú beszélő babába. ikszdé
Robint testét ismét feltérképezhettük. Olyan volt mint Gulliver, csak esztétikusabb. A gnómok mint a Törpék, mint Törpfalva, és Törppapa.

szerk.: Már régebben is mondták, hogy lehet Dofi megjátssza, hogy kilép a shichibukaiból, és tényleg. Egybként ha megmondanák a tengerészetnek, hogy ő meg egy Yonko szövetségese...sőt még igen nagy haderőt is biztosít neki. Akkor nem csapnák ki rögtön?
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 13:18:05 írta Beeng » Naplózva
Lchangetheworld
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48



« Válasz #2658 Dátum: 13 jún 12, 15:21:35 »

Összességében egy jó fejezet volt, végre megérkezik Doflamingo. Asszem lesz egy kis bunyó a kövi fejezetben Nevet
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2659 Dátum: 13 jún 12, 16:03:52 »

Na ez elég izgire sikeredet rossz hír azonban hogy jövő héten nem lesz pedig most volt egy elég hosszú szünet. Ez számomra elég idegesítő! Na mind1.
Megmondom őszintén amennyire nem tetszett ez a "tündéres" dolog anno most már nagyon is és nagyon jól megcsinálta / kitalálta Oda ezeket a történéseket. Amúgy most elég nagy kulimászban van az egész csapat és a szövetség, hogy mi sül ki ebből azt nem tudom Nevet. Doffy végre színre lép Fujitorával egyetemben de szerintem kis késéssel és lehet hogy ez lesz a szerencséjük Lawéknak és a többieknek. Kérdés még az hogy ezekből mennyire fonódik, majd össze a szálak és mely szálak lesznek azok (?).
Véleményem szerint Doffy egy kicsit elszámította magát Luffy-val kapcsolatban ha őt a beosztottjaira hagyta. Luffy megeszi őket reggelire... Nevet Érdekes részek elé nézünk az biztos már várom a 2 hét múlva megjelenő részt.
Amúgy összességében egy nagyon jó rész volt talán az elmúlt idők egyik legjobbja (az újvilágba lépés óta). Minden volt benne főleg a fordulat tetszett benne ami engem meglepett (szerintem én nem is olvastam azt aki írt olyat hogy nem lépet ki Doffy a shichibukai-ból).
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2660 Dátum: 13 jún 12, 16:33:21 »

Behaltam, hogy Usopp beadta a naiv törpéknek, hogy ő egy legendás hős. ikszdé Egyébként kimondottan meglepő, hogy a női Mugiwara részlegből Robin jelentős fölénnyel mutatkozik EDDIG ebben a sztoriban.
Amúgy én eddig totál abban a hitben éltem, hogy ezek a törpék/tündérek láthatatlanok. Azért aprócska túlzás volt, hogy egészen mostanáig konkrétan semmit nem láttunk belőlük, pedig elég sokszor a rivaldafényben voltak.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2661 Dátum: 13 jún 12, 17:28:40 »

Nem lépett ki...de még a tengerészek is megbizonyosodtok erről a hírről, én ezt nem értem ebben.
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2662 Dátum: 13 jún 12, 17:58:10 »

RoB, a Shichibukaik közvetlenül a világkormánynak felelnek nem a tengerészetnek. Továbbá azt se tudjuk milyen kapcsolatai vannak Doflamingónak a világkormányban, amit láthattunk pl.: a Marinefordi csata végén. A kulcs biztosan Sanji története lesz(gondoltam, hogy valami érdekeset fog abból is kihozni a mester  Nevet ).
Szóval a tengerészetnek nem sok köze van a shichibukaikhoz, csak annyi, egyik se bántja a másikat és mind kettőnek a világkormány "parancsol" (pl.: Mikor berendelték Marinefordba őket).
A tengerészeti főparancsnokságon elhangzott rész azért kellet, hogy ne gyanakodjunk turpisságra és mi is azt higgyük (mint Law) ,hogy tényleg kilépett. A tengerész aki mondta a főparancsnokságon az információkat Akainunak az is egy újságot szorongatott, szóval feltételezhetjük, hogy ők is onnan tudták meg.
Lehet megkért valakit, hogy írja bele az újságba. Vagy betelefonált az egyik fejeshez. Minden esetre elég sok kapcsolata van Dofinak, és számos módon áttudta vágni Lawot (meg szinte az egész világot).
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2663 Dátum: 13 jún 12, 18:58:20 »

Végre egy tartalmas és jó rész. Ez a szál messze érdekesebb mint a Kolosszeum. Igen én is remélem, hogy Robin kulcs szereplő lesz ebben az arcban. Szeretném már látni normális szerepben.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2664 Dátum: 13 jún 12, 19:11:43 »

Régen kacarásztam ennyit mangán. Én örülök, hogy hanyagoljuk a koloszeumos farokméregetést. Alig várom a jövőhetet.
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #2665 Dátum: 13 jún 12, 19:35:20 »

És mivan ha Law a "tégla", és a világkormány titkos parancsára teszi amit tesz?
Ő is Schihibukai, és lehet rajta keresztül akarja a világkormány kiiktatni Doflamingot, akiről megtudták, hogy Kaidonak dolgozik.
Doflamingo kémkedett a tengerészet után Vergon keresztül, nyíltan rátámadt a G5-re, Caesart bújtatta, kihaszálta a címét, Law ezzel szemben segített Smokernak, ezek után kiben bíznának jobban?
Rajta keresztül a világkormány csapdába csalhatná Doflamingot, ezzel meggyengítenék Kaidot, elkaphatnák Luffyékat, Burgesst meg egy csomó másik neves kalózt Dressrosan, megszereznék Ace gyümölcsét.


Szerk.: nem ez lenne az első amikor Schihibukai titkos paranccsal fellépne egy másik ellen. Ha a tengerészek meg Doflamingoban bíznak akkor vagy nagyon hülyék, vagy Doflamingonak vannak nagyon befolyásos ismerősei
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 19:38:53 írta wolfarkas » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2666 Dátum: 13 jún 12, 19:38:30 »

És mivan ha Law a "tégla", és a világkormány titkos parancsára teszi amit tesz?

Law nem az a fajta, aki csak úgy csicskának áll Nevet Shichibukai is csak azért lett, hogy békán hagyják, ott szövetkezik a Világkormány egyik legjobban utált kalózával, Luffyval.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2667 Dátum: 13 jún 12, 21:04:42 »

Azért Dolfi eléggé megszeppent mikor Law a tudtára adta hogy kaido lesz a gonosz, akinek panaszkodik. Egyből elmondott, még ha ez egy egy napig tartó művelet is.
Amúgy ettől nem kellene ugyanúgy gyanút fognia Kaidounak?

A részről: a kis szemét törpék hogy zaklatják robint, sanji elrúgná őket az okama szigetre. Tuti kiszagolhatta hogy a nő egy kém, a nő vallott be neki mindent. Megedzette lelkét az a két év Nevet
örülnék egy jóféle C-blokknak, de ne mutassák az egészet csak azt hogy az utolsó 1v1ben kiüti azt a csökött öreget luffy, de úgy hogy leleplezze magát.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2668 Dátum: 13 jún 13, 00:08:46 »

RoB, a Shichibukaik közvetlenül a világkormánynak felelnek nem a tengerészetnek.

Köszi a felvilágosítást:) Most már így érthető:) a baj az, hogy 1 hét szünet megint =// a kövi részekben lesz itt csetepaté az biztos, mivel mindegyik szálon( kivéve Sanji és Franky) ellenségek vannak.
Naplózva
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #2669 Dátum: 13 jún 13, 08:55:12 »

Meglepődnétek ha Bartolomeo bekerülne a Mugiwara csapatba? Szerintem tök jó lenne.  Pontosan
Eltudnám képzelni. Azért hozom fel a témát mert ha nem ebben az Arcban de a következőben szerintem már nagy esélye van egy új csapattársnak.
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!