24 máj 19, 16:17:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011527 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2625 Dátum: 13 jún 09, 13:29:14 »

Bírom a borítón Sanji 14 kockás hasát Nevet, de a lába az továbbra is vékony mint egy piszkafa.

Azért nem biztos hogy luffy le bírná nyomni akainut.
Hiszen ő a legerősebb tengerész (jelenlegi tudásom szerint), aki nem vonult vissza. Nem tartanám jónak, ha a tengerészet főnöke annyival gyengébb lenne mint akármelyik yonkou, vagy világkormány vezető.
Smoker pedig vergo ellen a szívre ment, nem a győzelemre. Akitől tényleg veszített az egyedül Law, de még nem tudjuk meg lehet-e őt fogni hakival egyáltalán.

Amúgy law hogy félti az erejét, bár érhető hogy kell a karakternek a korlátozás annyira brutális.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2626 Dátum: 13 jún 09, 13:30:26 »

Hiei: Az a 8-as szám csak Fehérbajusz flottájára utal.
http://onepiece.wikia.com/wiki/Namur
Affiliations:    Whitebeard Pirates
Occupations:    8th Division Commander; Pirate
Naplózva
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #2627 Dátum: 13 jún 09, 13:50:51 »

Szerintem annak a gyenge triónak nem a harc a lényege.
Egyik orvos, másik navigátor, harmadik meg az egyetlen távharcos.
Azt el tudnám képzelni ha a Szalmakalaposok és Lawék összedolgozva kiütik a nagyhalakat aztán a tengerészet kezére kerülnének , bár ez kicsit lealacsonyítaná a tengerészet mivoltát.
Ezeket a számokat meg lehet félreértelmeztem , előfordulhat hogy az egyes a leggyengébb , de az is hogy valamilyen projekt részesei , alanyai.
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2628 Dátum: 13 jún 09, 17:24:10 »

Ez még lehet kaido flotta admirálisainak is a számozása.

Nem merek semmit sem mondani a szalmakalaposok erejéről, mert zoro-ról pl eddig semmit sem láttunk, hogy mit csinált. Mihakw se gyenge. Top 10 erős karakterek közt biztos bent van, szóval mutathatott 1-2 trükköt zoro-nak amit csak olyan helyzetbe használjon, ha....
Sanji se csak futott meg főzött gondolom. Luffy-ról eddig annyit megtudtunk, hogy hakit tanult 1,5 évig, de a maradék idejében ki tudja még mit tanult. Mindenkire jellemző ez.
Luffy már képes egy admirálissal egy szinten harcolni szerintem. Zoro és sanji is de nem hinném, hogy győzelem lenne belőle. A többiek már biztos el bírnak egy altengernaggyal.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #2629 Dátum: 13 jún 09, 17:41:06 »

Hogy Mihawk mutatott trükköt Zoronak? Nyelvesít Szerintem kb annyit, mint Luffynak Garp, mikor még kicsi volt. Behajította a dzsungelbe és éld túl. ikszdé
Zoronak amilyen kreativitása van lazán kitanult új technikákat magától. De az tuti, hogy Mihawk konkrét tanácsot nem adott neki, max rávezette a megoldásra. De nem technikát tanított neki, hanem olyasmit mint amikor Zoro rájött Das Bones ellen, hogyan kell a kardja felett uralkodni. Tehát olyat amitől jobb kardforgató lesz.

Sanji annyi féle rugást kitalálhat amennyi kaja van a világon. Ha már úgyis mindig kajás dolgokról nevezi el a támadásait. Bár azért lesnék ha elnyomna egy Paprikás krumpli rúgást.  Pojén

Luffy a fene tudja mennyire lett erős, de tuti okoz majd még meglepetést nekünk. A hakit ahhoz képest, hogy mióta tanulja egészen jól használja. Már új technikákat is láthattunk tőle, de az erejének a határát nem tudhatjuk. Gear 4?  Gondolkozik  Csak jól esik ábrándozni. Biztos menő lenne. Nevet
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2630 Dátum: 13 jún 09, 22:18:50 »

Függetlenül attól, hogy Mihawk tanított-e technikát vagy sem úgy néz ki, kiváló oktató tekintve hogy 2 év alatt Zoro vagy tízszer erősebb lett mint volt.

Az admirálisok valószínűleg még mindig két vállra fektetnék bármelyik Szalmakalapost egy-egy elleni harcban. Csapatként viszont nagy eséllyel a kalózok nyernének.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2631 Dátum: 13 jún 09, 23:47:10 »

Nem hinném, hogy egy-egy elleni harcban mondjuk Luffy ne verné el valamelyik admirálist. Jó, ez a Fujitora elég erősnek tűnik, de még nem láttuk igazán a képességét, hogy mit is tud valójában.

Illetve a főoldalról a hozzászólásomat átemelem ide, egy "őrültebb" teóriám a lánggyümölccsel és az egész arc-csal kapcsolatban:
Egy Szalmakalapos sem fogja megenni a gyümölcsöt, pláne nem Luffy. Szerintem, ha valamelyik is megenné, akkor az számomra hatalmas csalódás lenne, hiszen a 710 fejezet alatt voltak 9-en, mindegyiküknek megvolt az alap képessége, hol démongyümölcsből, hol saját edzés alapján vagy egyéb. Így például egy Sanjit nem tudnék már elképzelni démongyümölcs képességgel, mialatt eddig nem volt, sőt a timejump előtt se volt neki  De ugyanez a helyzet a többi taggal is.
Illetve én még arra tippelnék, hogy majd valamelyik új szereplő fogja megenni a lánggyümölcsöt, akár ez is megeshet.

Mondjuk szerintem majd ha eljutunk arra pontra, mikor mindegyik csoportból kikerülnek a győztesek, akkor valaki durrantani fog valamit. Lehet Feketeszakáll betoppan és helló elkezd randalírozni a legénységével a szigeten, vagy ilyesmi.
De valami szerintem meg fogja törni ezt a Colosseumos harcokat, Luffy-ról is egyre jobban és egyre többen ismerik fel, attól függetlenül, hogy álcája van.
Majd figyeljétek meg, amikor harcolni fog a csoportjában valahogy le fog kerülni róla az az álca és akkor mindenki hatalmasra tátott szájjal fog nézni  Na akkor talán még Joker és kis csapata is lesben áll, hogy lecsapjon. Hiszen nem véletlenül rakta fel fődíjként a lánggyümölcsöt, biztos tudja, hogy Luffy indul a versenyen, meg Law-val és a többiekkel is lesz egy találkozója Jokernek Mosolyog

Úgyhogy bizton állíthatom, hogy a timejump óta ez az egyik legérdekesebb és legtöbb szálat elindító arc, aminek a végét már rohadtul várom

Na meg most már nagyon kíváncsi vagyok arra is, hogy mi a helyzet Zoróval és Sanjival.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #2632 Dátum: 13 jún 10, 10:11:04 »

Szerintem a döntőig el se jutunk....
De ha mégis akkor félbe lesz szakítva , legalábbis ha a megszokást követjük.
Luffy ne lenne egy szinten egy Admirálissal? Ugyan már. Az Elephant Gatlint-t vagy a Grizzly Magnumot megnézem melyik bírja ki. Zoro,Sanji lehet hogy egy Admirálist nem de egy Alternagyot simán kiütnek.
Fujitora különleges eset azt mondom. Nem akart harcba keveredni Luffyval biztos meg volt rá az oka.
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2633 Dátum: 13 jún 10, 13:40:08 »

Márpedig szerintem Luffy messze nincs egy szinten egyik admirálissal sem egyenlőre. Még némelyik al-admirális is megszorongatja. Ő még mindig fejlődő, tanuló fázisban van ezekhez a személyekhez képest. Azért két év tanulást ne vegyünk egy szintre azokkal akik már évtizedek óta bírják használni, alkalmazni a gyümölcseik és a harcképzésük eredményeit. A többiek ráadásul gyengébbek Luffynál, tehát ez még hatványozottabban igaz rájuk.

Ez alatt nem azt értem, hogy nem fogja leverni őket idővel hanem azt, hogy nem jött még el az ideje annak. Addig még sokat fognak fejlődni valamennyien.
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2634 Dátum: 13 jún 10, 19:40:26 »

Én szeretném ha lemenne még a C és a D block legalább látnánk vkit Cavendish cicából és Rebecából hogy még is mit tudnak... meg persze Luffy blockja a legjobban várt esemény számomra Nevet Utána már eléggé esélyes, hogy félbe fog szakadni vmilyen módon.

Ami Luffyt illeti szerintem meg már eléggé megizzasztana egy Admirálist, de nem mondom azt, hogy le is győzné. Amúgy szerintem ebben az Arc-ban még nem lesz olyan harc (vagy ha lesz az sem olyan gigászi mert vhogy el menekülnek), mert még szerintem nincs itt az ideje.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2635 Dátum: 13 jún 10, 20:18:06 »

Fehérbajusz kalózokkal vajon mi lehet?

Egy kérdés ami még mindig nem hagy nyugodni. Marco legyőzhetetlen lenne, ha nem raknának rá bilincset?

Maradjunk annyiban szerintem ebben a ki az erősebb témában, hogy nem lenne az, mint 2 évvel ezelőtt.
Miért kéne félbe szakítani? Én kíváncsi vagyok még a 4 győztes ellenfeleire. Meg persze Diamante-ra is.
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2636 Dátum: 13 jún 10, 21:14:28 »

Micsoda paradoxon, Odánál már megszoktuk, hogy a dolgokat nem lehet előre megjósolni...mert pl.: Water7 (esteleg Sabaody után) a Halember sziget jönne.. de még még berak kb. 5 arcot. De már rögtön az újvilágban is nem a log pose által kijelölt szigetre mentek, kikötöttek Punk Hazardon szövetséget kötöttek, leakarnak verni egy Yonkot és előtte még egy Shichibukait is le kell verniük, és így vannak Dressrosan...ugyebár ez mind nem történik meg ha minden megy az előre megjósoltak szerint és oda mennek amit még Luffy mondott a halember szigeten. Szóval példák sokaságával lehet igazolni, hogy nem lehet (rövid/közép távon) megjósolni hol fognak kikötni. (Mondjuk ez nagyon jó mert nem sablonos a manga, és ezek a legjobb típusú csavarok egy történetben...nem egy Biccsigós féle kiderül a 600. fejezetben, hogy félig majomdisznóember és hermafrodita vagy, és az apád a fiad akinek az unokatestvére a húgod, féle csavarok ).  Pojén

De visszatérve...épp azért mert megszoktuk ezt a kiszámíthatatlanságot azért következtet mindenki arra, hogy biztos nem fog úgy menni a kolosszeumban, mint ahogy az első fordulat előtt elmagyarázták a dolgokat. Nevet
De lehet az lesz a poén, hogy mikor mindenki arra következtet, hogy félbeszakad de mégse fog. Nah ez tényleg egy hatalmas Paradoxon. (de én még mindig annak az oldalán állok egy kicsivel, hogy nem megy minden a tervek szerint. )
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 10, 21:17:42 írta Beeng » Naplózva
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #2637 Dátum: 13 jún 10, 22:15:53 »

Nos , igen ha minden a terv szerint menne már egész máshol tartanának mondjuk a sírban.
Valahogy az újabb és újabb akadályok felkészítették őket a következő még nagyobb akadályra.
Gondoljatok bele , mekkorát csattannak ha nincs a 2 év. Bár ki tudja.



Egy kérdés ami még mindig nem hagy nyugodni. Marco legyőzhetetlen lenne, ha nem raknának rá bilincset?



Érdekes kérdés!  Gondolkozik
A Főnixről sok mindent ellehet mondani de azt nem hogy egy könnyen meghalna.
Attól függ Oda mennyi mindent vitt át más történetekből.  
De azért a realitás határait súrolná egy legyőzhetetlen gyümölcs , már ha profi hakid van.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 10, 22:16:35 írta Cool » Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2638 Dátum: 13 jún 11, 08:58:00 »

Egy biztos a tengerészet jobban örülne ha nem lenne kalózkézen a főnix gyümi.

Ami meg a láng gyümölcsöt illeti sok lehetőség áll fent:
1. Luffyék nem szerzik meg: a, valamelik Yonkou embere szerzi meg s Luffyék célbaveszik végedte
                                          b, a tegerészet teszi ráa karmait, ebből is sokmindent ki lehet hozni

2. Ha Luffyék szerzik meg akkor is több opció áll fent:
a, beteszik egy kis dobozba amit valahová elrejtenek vagy a hajón őrzik s későbiekben lehetnek még ebből kifolyólag kavarások
b, Amióta Vegapunk belekerült a történetbe sejteni lehet h előbb vagy utóbb összefutnak vele s akár ő is hozzásegíthetné Luffyt a második gyümi elfogyasztásához hisz a tengerészetet biztos izgassa a tény mikiént birtokolhat valaki két gyümi erejét is s akkor Vegapunk lehet az ki rájöhet a megoldásra. Luffy esetén meg nem igen tudnék más második gyümit elképzelni hacsak addigra meg nem ette valaki a láng gyümit.
c, Ha számba vesszük az ivararányt a szalmakalaposoknál akkor adja magát a kövi egy lány lessz ki csatlakozni fog. Akár azért is csatlakozhatna csak hozzájuk h rátegye a kezét a gyümire, az az h kihasználja őket mint annó Nami tette vagy akár őszintén is csatlakozhatna, de az erejének nagyobnak kéne lennie mint amivel Nami s Robin rendelkezik. Egy igazán erős csaj aki mint motiválhatná a többieket s miután megette a lánggyümit az ereje olyan szinten kéne, hogy mint Zoronak vagy Sanji vagy akár Luffy után ő lenne a legerősebb  Ördögi lenne -e már konfliktus  Pojén

Voltak kik Kobyra gondoltak mint a láng gyümi méltó elfogyasztójára, amit jómagam is szép fordulatnak vennék DE nem vagyok benne biztos h helyes is Gondolkozik lehet h mindenféle gyümi nélkül szeretne harcolni mint Luffy nagyapja ám ha mégis lessz gyümije akkor elképzelhető h az egyik kiválasztott lessz akinek Vegapunk adni fog 2 gyümit (kisérleti patkány aki erős hakival rendelkezik)
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 11, 08:59:33 írta Fr33man » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2639 Dátum: 13 jún 11, 09:30:05 »

Nem hiszem, hogy Vegapunk ennyire jóban lenne egy nap Luffyval. Amennyire kivettem, ő eléggé elkötelezte magát a tengerészet mellett.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!