24 máj 19, 15:02:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011465 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2325 Dátum: 13 ápr 10, 20:07:56 »



Nah ha nem valami hamisított Raw verziót láttam, akkor már tudom ki Fujitora. Sokan jól tippeltek, de engem meglepett kicsit.
Jóarc vagy. Gyakorlatilag kimondtad, hogy a vak öreg Fujitora. 5 órával az angol verzió előtt ez azért csúnya spoiler volt.

Most ez az újonc Bartolomeo nem Kuma? Nem vágom.

Nekem fel se tűnt, mert mire olvastam ezt a hozzászólást elolvastam az angolt:). Beeng legközelebb egy hét pihenés lesz ilyenért. A spoilernek van saját témája. Ne lődd le a poént senkinek.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 10, 20:08:27 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #2326 Dátum: 13 ápr 10, 21:37:52 »

Ez aztán nagyon jó rész volt, itt a fél tengerészet + CP0 itt valami nagyra készül a világkormány, dehát logikus is, elkaphatják lawot, luffyt, doflamingot meg egy rakat másik nagy nevet, pl. Burges

Úgy érzem ebből menekülés lesz a vége

Fujitora elvinné Akainunak Ace gyümölcsét, Coby megenné, és Akainu tanítaná aztán a tűzidomításra, akarom mondani a tűzalapú gyümölcserő használatára Nevet

Luffy nem lenne boldog Nevet
Naplózva

dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #2327 Dátum: 13 ápr 10, 23:17:17 »

Ja, mert Akainu és Coby puszipajtások. Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2328 Dátum: 13 ápr 11, 01:12:03 »

Még jó, hogy a HQ felkapja a fejét egy olyan hírre, hogy az egyik baromi erős tagjuk csak úgy kilép a szervezettől. Én is szeretném tudni azért az okát, hogy mire ez a hirtelen és komoly döntés. Másrészt azt is megértem, hogy miért suttyomban mennek oda ezek az emberek mint Fujitora, hiszen ha előre bejelentették volna akkor Dofi már régen lelécelt volna. A kijelentésével már nem védi a HQ megállapodás. Másrészt ez a verseny nagyon is jól jött számukra ahhoz, hogy megérkezhessenek.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2329 Dátum: 13 ápr 11, 07:55:23 »

Doflamingo szerintem nem csak luffy miatt rendezte meg a versenyt. Egy ilyen gyümi-ért elég sokan eljönnek és nem is kispályás emberek. Szerintem azt is tudja, hogy jön a tengerészet és azt reméli, ha ennyi kalózt nyújt tálcán nekik, akkor visszaveszik. ikszdé Na ne már. Nevet
Felkészült a legrosszabbra is azért már szerintem. Nem véletlen lehetett látni a cp-0-át.
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2330 Dátum: 13 ápr 11, 08:29:37 »

Amúgy arra azért kíváncsi vagyok hogy a CP9 és CP0 között van különbség (már mint erőben)? Mert ha számokat nézzük akkor elég nagy különbség lesz itt!! Akkor minden játszani fog Rokushiki, megfigyelő és fegyverzet haki + démongyümi...
nah akkor az szép lenne  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 11, 08:30:21 írta chaoslord3 » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2331 Dátum: 13 ápr 11, 15:17:47 »

...

Most ez az újonc Bartolomeo nem Kuma? Nem vágom.
Nem, nem ő az. Teljesen más karakter szerintem. Oda ennek a karakternek is a nevét egy híres felfedezőről vette (Bartolomeo Diaz) Nevet Szeretem, hogy ilyet visz bele a mangaka Mosolyog Főleg ez a Colosseumos rész, hatalmas húzása volt Odának Mosolyog

chaoslord3: Robin elmondása szerint, ahol a CP0 van ott jó dolog nem történik, úgyhogy igen, erősebb, mint a CP9. Főleg, hogy ők 2 éve voltak nagy szám Water 7-nél Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 11, 15:21:09 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2332 Dátum: 13 ápr 11, 15:51:40 »

Bartolomeo a valóéletben nem az egyik legnagyobb mészáros volt a kalózok között? Nem az ő szokása volt, hogy a hajókat amiket megtámadott és kivégzett azoknak a legénységét felhúzta az árbocra meg felkötötte a hajójukra és így engedte útjára?Nevet
Ha igen akkor az op egyik legnagyobb mészárosa lépett be a képbe:D Előszeretettel szeretett belezni:D

Most hogy beírtam rájöttem, hogy igazából simán kiguglizhatomxDD Retard gaming.eu:D
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 11, 15:52:16 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2333 Dátum: 13 ápr 11, 17:58:02 »

Cp0 remélem egy fejlettebb rokushiki-t mutat. Mosolyog Valami olyasmit, amire senki más nem képes csak ők. Rokushikit altengernagyoknál is sokat láthattuk ( soru, geppou, tekkai vagy vergo shiganja ).

Szerintem robin mesélhetne a szalmakalapos csapatnak, hogy mi és hogy van. smirksweat

Bartolomeo vérdíját megpróbálom besaccolni. Ugye egy 67,000,000 belis kalózt vert el az altengernagy. 67,000,000 beli nem kevés, de itt az újvilágban már igen. Könnyen elverte az altengernagy, ami annyit jelent, hogy ha kalóz lehetne, akkor 150-200 millió belit képzelnék el az altengernagynak. Na most bartolomeo szépen kiütötte megerőltetés nélkül. Minimum 350-400 millió közt. Max 500 milliós lehet. Mosolyog

Egyébként a 704. fejezet mikor lesz publikálva?
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2334 Dátum: 13 ápr 11, 18:51:37 »

Bocsi, ha valakinek lelőttem a poént, azt hittem nem lesz spoiler. Muszáj voltam keresni valami rawot mert mentem fel japán nyelvvizsgára. (csoda hogy csütörtök délutánig kibírtam OP nélkül  Nevet)

A fejezet is tetszett, habár azt nem értem...ha 2 éve megkezdődött a tengerészet megújítása akkor miért egy vénember lett admirális? (habár talán Garpékná lehet fiatalabb [vagy csak azért gondolom mert nem ősz a haja?!]). De amúgy tuti, hogy jó arc az öreg mert a 702. fejezetben, szerintem tudta, hogy ki Luffy (és azért mondta, jobb mindenkinek ha nem tudja meg ki ő )

Vicces volt Law ruhája, kb. úgy hatott nekem mintha pl Takanome Mihawk öltözött volna be. Meg ha így folytatják még elfelejtem, hogy Ceasar egy gonosz, őrült tudós. És az is kifejezetten tetszett, hogy Sanji szerencsetörténete. Csak már előre látom a fájdalmas (késeléses) búcsút közöttük.  Szomorú


 A CP-0 ből sem tudom mit akar kihozni...de lehet nemfognak sok vizet zavarni.(talán a legénység gyengébb tagjait eltudják majd szórakoztatni) Hisz nem a CP-9 volt a legerősebb a CP csapatok között?


http://mangastream.com/read/one_piece/45850976/4
Am ott van jobb alsó sarokban Franky kalapjánál, a tömegben Pandaman.  Nevet )
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2335 Dátum: 13 ápr 11, 19:43:58 »

Durván sasszem vagy ha magad vetted észre Mosolyog
Végre kezdődjön az akció minden fronton, aztán a por felszállta után meglátjuk mi marad. Bírom Brokkot, milyen fejet vág, megijed mindentől aztán egy évszázada a legijesztőbb jelenség a tengereken  Pojén

Zoro vajon mitől dermedt le annyira? Nyilván meglátta hogy mik ezek a tündérkék.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2336 Dátum: 13 ápr 12, 08:39:35 »

Hiei: Én konkrétan nem a gyilkosra gondoltam, hanem a felfedezőre de most, hogy említetted eszembe juttattad Nevet Igazad lehet, akkor viszont még Luffy-nak is fel kell kötnie a gatyeszt Mosolyog

Egyébként a 704. fejezet mikor lesz publikálva?
Nemsokára, még akadtak technikai gubancok, de megnyugtatlak, hogy publikálva lesz. Mosolyog

Yamael: Szerintem tényleg valódi tündéreket látott meg, vagy történt valami a kardjával, ami kiváltotta, hogy így nézzen Zoro Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2337 Dátum: 13 ápr 12, 13:59:41 »

samdav: Hát nem tudom eléggé több értelmű még a dolog de az eddig feltételezések eléggé jó alternatívák. Szerintem Zoro meglátta a kardot, ami lehet nem is a kardja szóval át lett verve. Nyelvesít Vagy amit te is mondtál lehet tündért látott Nevet

Amúgy szegény Kinemon-ra is kiváncsi vagyok, hogy mi történik majd vele. Vagy elfogják vagy vki megmenti... szegény...
Arra is kíváncsi vagyok hogy Lawék mit fognak lépni ezek után hogy a szigetre jussanak, nem lesz könnyű dolguk az már biztos... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 12, 14:00:31 írta chaoslord3 » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2338 Dátum: 13 ápr 12, 17:37:07 »

Law-nak semmi előnye sincs surorón kivűl. Itt a tengerészet, cp0 és sok más kalóz aki az útjában van a tervének. smirksweat
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #2339 Dátum: 13 ápr 12, 17:41:46 »

Most esett le hogy Fujitora tudja hogy Luffy itt van

Hiszen ő vak, és nem is látja az arcát, tehát valszeg hang alapján tájékozódik, abból meg már lehet hogy megismeri Luffy hangját ha hallotta Marinefordnál a TV-ben
Naplózva

Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!