24 máj 19, 15:10:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011470 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2310 Dátum: 13 ápr 09, 11:03:17 »

Elvileg van esély arra hogy Rebecca-t a társának fogadja, mert Luffy kijelentette, hogy 10 társat akar (az animében, a mangában ilyet nem találtam). Meg hát ahogy mondtátok a csapatból senkihez sem illene a tűz gyümi...
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2311 Dátum: 13 ápr 09, 12:03:52 »

A mangában az első kötet 28. oldal.
Ott mondja szó szerint: 「10人はほしいなァ!!"10 embert akarok!!"
Persze köztudott, hogy Oda sensei nem tervezte ilyen hosszúra a mangát, hiszen nehéz lett volna megjósolni, hogy a legtöbbet eladott manga lesz belőle később. Azt hiszem, hogy amit Luffy mondott, az nem szent és sérthetetlen.(mondott ő sok mindent ami sajnos nem teljesült be. Gondoljunk csak Ace megmentésére)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2312 Dátum: 13 ápr 09, 16:39:12 »

Dehát Ace meg lett mentve. Miután kiszabadították, azután halt meg. Faceg
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2313 Dátum: 13 ápr 09, 18:01:06 »

Igen ez pontosan így történt. Ráadásul inkább a saját sem mint Luffy hülyesége volt. Ha ő nem megy vissza keménykedni akkor az egész meg sem történik. Engedett Akainu provokációjának és ez okozta a vesztét.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2314 Dátum: 13 ápr 09, 19:13:10 »

Igen, elég sokszor kihangsúlyozták, hogy olyan mint az apja sose hátrál meg. Már jó párszor végigolvastam a Marineford arcot, és mindig felidegesít, hogy csak amiatt halt meg. De nem csak ő hanem Shirohige és rengeteg más kalóz is. Teach nem szerzi meg a rengésgyümölcsöt sem. És Shanks is rögtön megérkezett volna. 
De sajnos ez a " ha így lett volna "olyan "ha Mari néninek pucája lenne akkor Mari bácsi lenne"

Sokan mondták Rebekáról ötleteket. Lehet meg fog történni, de még annyira elején vagyunk az arcnak, hogy ebből tényleg bármi kisülhet még. Inkább jelenleg nem tippelgetem, holnap úgy is jön az új fejezet és előrébb jutunk a dolgokkal . (ha csak nem az látjuk, hogy Lawot felidegesítik a többiek xDD )
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2315 Dátum: 13 ápr 10, 12:11:07 »

Nah ha nem valami hamisított Raw verziót láttam, akkor már tudom ki Fujitora. Sokan jól tippeltek, de engem meglepett kicsit.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2316 Dátum: 13 ápr 10, 15:20:28 »

Két hozzászólás között nem telt el 24 óra, ezért dupla hozzászólásnap minősül a jövőben, erre figyelj kérlek.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2317 Dátum: 13 ápr 10, 17:03:28 »

Law-ot utolérte a hungaromém mánia. Bűbájos azzal a csikós bajusszal. Egy gémes kút kellene mögé.
Mindenkiről megtudtunk ezt azt. Fujitora jó arcnak tűnik.
Úgy tűnik ez az arc egy ilyen össznépi party lesz. Már a világkormány is megjelent. Csak miért néznek ki úgy mint az indián pantomimesek?
Namiékra várhatunk egy hetet. Minimum, mert velük jóformán semmi se történt. Sajninak örülök, szegény olyan peches volt idáig, hogy már nekem fájt.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2318 Dátum: 13 ápr 10, 17:07:17 »

Na várjá mert lehet az a csaj a cp-0 egyik tagja:D Azt akkor a szerencse hamar arcon csapja megint:D Ő amúgy is peches a cp csajokkalxDDD
A rész meg olyan nem is tudom milyen volt. Narutot nem kellett volna elolvasnom előtte, mert nem voltak egy szinten. Míg ott egy fejezett alatt előre lépünk 5 őt itt legalább annyit lépünk vissza:D
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 10, 17:08:36 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
strack89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #2319 Dátum: 13 ápr 10, 17:13:36 »

lehet hogy hülye kérdés, meg valamikor elkerülte a figyelmem, de ki az a Fujitora (látom hogy benne volt a fejezetben, de már említették vagy mutatták már valamikor?)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2320 Dátum: 13 ápr 10, 17:17:25 »

Akainu említette nem olyan rég, hogy kiküldte az egyik admirálist, Fujitorát Dressrosára.

Jó pörgős kis fejezet volt. Úgy néz ki, Kinemont máris elkapták. Sanjit meg még mindig rohadt fura egy olyan nő oldalán, aki nem csapkodja meg percenként. Nevet
Már a világkormány is megjelent. Csak miért néznek ki úgy mint az indián pantomimesek?
A CP-9 is először ilyen busójárásos maszkokkal jelent meg.
Nah ha nem valami hamisított Raw verziót láttam, akkor már tudom ki Fujitora. Sokan jól tippeltek, de engem meglepett kicsit.
Jóarc vagy. Gyakorlatilag kimondtad, hogy a vak öreg Fujitora. 5 órával az angol verzió előtt ez azért csúnya spoiler volt.

Most ez az újonc Bartolomeo nem Kuma? Nem vágom.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #2321 Dátum: 13 ápr 10, 17:22:25 »

Azért ez nem semmi. 6 helyszínen folyik a cselekmény (ami Franky távozásával a játékkatonával nemsokára 7-re emelkedik). Továbbá van a szigeten volt és jelenlegi shichibukai (Law még elvileg az), tengerészek (Fujitora admirálisal az élen, de nemsoká érkezik 3 csatahajónyi tengerész), yonkou beosztott, világkormány emberei és más arcok is, akik még zavarhatnak egy kis vizet (Bartolomeoban mindenképp van potenciál, a jelek szerint lazán kiütött egy aladmirálist) és akkor még Doflamingo embereiről nem is beszéltünk. Szép kis társaság gyűlt itt össze.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2322 Dátum: 13 ápr 10, 17:52:30 »

NA ezt jól megtippeltem, hogy a vak öreg Fujitora Nevet Egyébként egyre több a kérdés, és kíváncsi vagyok, hogy meddig lesz az a fázis, hogy egyre csak bemutatnak új embereket. A CP0 meglepett. A hajón lévő alakra meg így látatlanba azt mondanám, hogy a Doffy emberei közül a Treff látogat be. Ez a "zajokból" leszürt érzésem Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2323 Dátum: 13 ápr 10, 19:45:15 »

Hát csak jönnek az új arcok. Nevet

- Sunny-t védelmező csapat:
Na ja...a kedves momo-val foglalkozni kell. Nem elég rafinált, ahhoz hogy kihasználja a helyzetet, mi? Faceg
Brook is csatlakozna, de már leütik. smirksweat
Valaki ott van a hajón...nem hinném, hogy doflamingo egyik székese lenne. Nevet Ők éppen az arénában várják az ellenfeleiket, nem?

- szájborg kátti flamú és a kiskatona:
Úgy látszik egy emberre marad a gyár elpusztítása. smirksweat Na majd meglátjuk mire megy. Egyébként nem félnek, hogy az akit luffy-val elkaptak lebuktathatja őket? Mármint szól a főnöknek, hogy valaki kérdezgetett 1-2 dolgot meg ilyenek.

- Kormoslábú orrvérzés-kun és Viola:
Sanji-t nagyon jó így látni. Nevet Nagyon régóta várhat már erre. Egész idő alatt el lett utasítva és még a transzvesztitákat kellett lesnie 2 évig. ikszdé Most már kijár neki. Halemberek szigetén végre felszabadult. :'D Itt is megteheti. Úgy érzem most nyerő szériája lesz végig. ikszdé
Hogy került oda a sniper? Egyáltalán minek kellett azt kiütni? Csicskás lett. smirksweat

- Útbaigazíthatatlan kardforgató:
Elkapta volna, de... Kíváncsi leszek mi fog most történni vele, így hogy le került róla az álca.

- Tűzvágó és ruha varázsló szamuráj:
Eltévedt...azt meg hogy? Ne játsszák el már vele is, mert akkor nem lesz az igazi, mint zoro-val. Nevet Remélem nem lesz semmi ebből, most hogy sarokba lett szorítva, bár ha nem harcol ellenük, akkor elviszik. Ha meg harcol, akkor lebukhat. Érdekes helyzet.

- Aréna:
Egy 2 képre behozott 67,000,000 belis karakter behozatala, ami csak arra volt jó, hogy megmutassa milyen erős egy altengernagy aki kiütötte. Bartolomeo meg még könnyebben ütötte ki az altengernagyot. Az altengernagyok közt is vannak erősek és gyengék. Nem hinném, hogy ez a capman egy momonga szintű lett volna, de nem is lehetett gyenge.
Bartolomeo igen érdekes karakternek bizonyul. Megnézzük mi lesz. Nevet

- Suroró átadó csapat:
Az híd, amin már sok ideje nem halad át senki, mert veszélyes óriás halaknak lehetsz szemtanúja. Egyetértek usopp-al. ikszdé Megjelenik a CP-0 ami nagyon meglepett és tetszik is. Nevet Enies lobby-t imádtam és a rokushiki technikákat is mindet. Nevet Remélem ezek is mutatnak valami jót. Nem lehetnek gyengék. Remélem. smirksweat

- Fujitora:
Megy a világot nem látó admirális green bitre? Húha...nem lesz ennek jó vége. 3 csatahajó is jön már. Itt nem lesznek kis dolgok.

Összegezve:
Ide gyűlnek a kemény arcok. Miért? A sok kalóz a gyümiért oké, de admirális is minek? Megértem azt még, hogy benéz, minek is lépett ki a shichibukai-ból mingó, de a csatahajók minek? Hát csak nem hagynak egy ilyen befolyásos embert szabadon mászkálni mint mingó, gondolom.
10/9.

Én luffy harcát várom már. Nevet
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2324 Dátum: 13 ápr 10, 19:50:49 »

Ohh istenem mennyi helyszín... ez így nagyon nem lesz jó egy ideig szanaszét lesz a társaság és a részek is tördelve lesznek...
Gondoltam hogy ilyen helyzet jelentéses rész fog jönni...
Amúgy nem volt rossz a CP0 engem is meglepett, Fujitora dolog nem volt meglepő, Bartolomeo dolog elég izgalmasnak néz ki, a Sanji része cseppet sem izgat (ez a nők iránti elvakult rajongás kezd az idegeimre menni. Néha akad belőle 1-2 poén de néha már azért sok), én is kíváncsi vagyok hogy ki lehet a hajón
Naplózva
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!