24 máj 19, 15:01:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011464 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2220 Dátum: 13 márc 19, 16:36:10 »

702. fejezet

WOW! Ez egy érdekes fejezet volt. Nevet Az öreg kemény volt, akármit is csinált. Az hogy ki lett jelentve '' képessége van '', még nem elkönyvelhető. Pojén
Az az öreg csávó, hogy csórt el annyi mindent egyszerre? Kinemon most azt hiszi, hogy visszaszerezheti a Meito Shuusui-t? Kétlem, mert nem nézem zoro-nál erősebbnek. ikszdé
Az aréna elég jónak tűnik. Vajon az a 4 milyen erővel rendelkezik? Volt valami diamante is de az most részt vesz? Nem tudtam kivenni belőle.
Ace gyümijét meg honnan szerezték? Lehet régen kérdeztem, de nem értem.
Luffy-t biztos foglalkoztatja, mert mégis csak a bátyáé volt és még emlékből vagy sírja mellé tenné is elmenne. Ha meg nem akkor már csak zoro-ék után eredne. Ugyan ott kötne ki.

Nagyon várom a következőket, mert ez az aréna felcsigázott.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2221 Dátum: 13 márc 19, 17:04:13 »

Én meglepődtem ezen a Kolosszeum os részen. Általában az van, hogy Luffyék berontanak é szétverik a berendezést. Itt most ennek hivatalos formát is adnak.
Tegnap este nem tudtam aludni és Ace gyümölcsén gondolkoztam. Szerintem megfog semmisülni. Azt hiszem Kinemonnak az a képessége, hogy eltudja vágni a tüzet ezért került bele.
De jó kis fejezet volt. Alig várom animében is.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2222 Dátum: 13 márc 19, 17:18:52 »

Az az öreg csávó, hogy csórt el annyi mindent egyszerre?
Ace gyümijét meg honnan szerezték? Lehet régen kérdeztem, de nem értem.

Elvileg nem az öreg, hanem a "tündérkék" voltak.
Mivel a birtoklója meghalt, simán újraképződött a gyümi. Aztán csak megszerezték. 2 és fél év alatt simán mehetett.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2223 Dátum: 13 márc 19, 17:44:16 »

Vagy lehet BB keze van a dologban, és újabban magát a gyümölcsöt is képes megszerezni, nem csak az erejét. Persze jó érdés, mikor volt rá lehetősége(valahogy nem hiszem hogy a sírrablást a WB kalózok hagyták volna) és miért adta volna oda Doflamingonak.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2224 Dátum: 13 márc 19, 20:47:54 »

Ha jól eméxem, akkor az egyik sbs-ben Oda említi, hogy az ördöggyümölcsök egy örök ciklust járnak be a One Piece világában. Tehát mindíg amikor egy Gyümölcshasználó meghal, akkor a "tenger mélyén" megjelenik ugyan azon képesség gyümölcse a világban.  Tehát teszem azt 100 év alatt akár 3 embernek is lehet ugyan az a képessége.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2225 Dátum: 13 márc 19, 22:04:06 »

Jó volt ez a fejezet. Ha jól láttam: zoro és két agresszív elfutott a kard után [tuti elcsalták őket], miközben a csapat esze, alias az alpesi tehenész lány Franky megreguláz egy tagot aki nem tud semmiről csak hogy mi a fődíj LOL.
Remélem luffy nem mutat a gyümölcs iránt érdeklődést, de elkeni a colossum teljes népességét.

És egy kis eltérés: a pandáson az van hogy kardvívók küzdenek, de a streames erre nem utal, ott csak mint erős harcosok vannak említve. Most ez megint jó pont a streames számára, vagy kifejezetten a vak és zoro kedvéért lehet ilyen szabály?

(Amúgy nekem nem utal a többi nagy tornára, ott körökre van osztva, [bár lehet itt is], ott mindig 1v1 volt a harc itt pedig 3másodpercen belül fog elfajulni.)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #2226 Dátum: 13 márc 20, 20:14:01 »

Hali!
Szerintem Luffy ráharap Dofla csalijára és előbb vagy utóbb, de hozzá fog kerülni a gyümölcs. Arra leszek kíváncsi viszont, hogy akkor mihez fog kezdeni vele?

A - Megeszi. Ha erre szánja el magát, akkor szerintem az fogja motiválni, hogy nehogy már más kaparintsa meg Ace erejét. Meg ha úgy vesszük, akkor így a bátyja egy "darabja" élne benne tovább. Ez akár úgy is történhet, hogy a figyelmeztetések dacára megeszi a gyümit és nagy szenvedések dacára de túlélné. Foghatnák a "D"-re, a sorsra vagy akármire. Akár még Ace is megjelenhetne egy kis cameo erejéig, hogy lelkiekben bíztassa az öccsét, nehogy már a tűzgyümi legyűrje őt. De én inkább azt tudnám elképzelni, hogy miközben a Mugiwara csapat megtalálja a gyárat, akkor esetleg az ottani kutatási anyagban megtalálják a választ, hogy Kurohige miként tudta lenyúlni Shirohige erejét. És akkor így Luffy simán magáévá tehetné a bátyja erejét. Mindenesetre még nem tudom örülnék-e neki, ha megenné a gyümit.

B - Odaadja valakinek a csapatból. Igazából senkit se tudnék elképzelni a csapatból a tűzgyümivel. Bár egy logia használó még hiányzik a Szalmakalapos felhozatalból. Esetleg úgy tudnám elképzelni, ha mondjuk a csapat találkozik ezekkel a dressrosai tündérekkel és valamelyik beállni közéjük. Esetleg ő megkaphatná a gyümit, de akkor az új nakamának igencsak bekéne férkőznie Luffy kegyeibe. Összességében ezt a verziót nem tartom túl valószínűnek.

C - Elpusztítja. Nem hiszem, gondolom ő is tisztában van vele, hogy a gyümölcs újratermelődik és egyszer csak ismét felbukkanna valahol.

D - Elrejti. Az arc zárásaként mondjuk eltudnék képzelni egy ilyen temetés félét, hogy Ace emléke előtt tisztelegve Luffy ládába zárja a gyümölcsöt és a tenger fenekére süllyeszti valahol az óceán közepén, hogy soha senki se találjon rá.

+1 - Nevető harmadikként a Tengerészet teszi rá a mancsát a gyümölcsre. Az öreg fószerről kiderül, hogy valójában Fujitora és lenyúlja Luffyék elől a gyümit. A manga vége felé pedig slusszpoénként odaadhatnák a közben igencsak megerősödött Cobynak és a végén Luffynak megkéne küzdenie saját bátyja erejével.

Huh, azt hiszem túlkonspiráltam  Nevet Ti melyik verziót tudnátok elképzelni?
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2227 Dátum: 13 márc 20, 21:55:31 »

Háth Teach csak a yamiyamiminek köszönheti, hogy bármit eltud nyelni.. az ördöggyümölcs képességeket is.
Meg sokan mondták, hogy szerintük nem fogja Luffyt érdekelni, de akkor Oda nem hangsúlyozta volna ki ilyen fontos dologként, plusz a mostaniba mindenki láthatta Luffy reakcióját...szóval az lepne meg ha hidegen hagyná.
Én arra szavazok, hogy "elrejtik" vagy megeszi...de az utóbbit nem tudom, hogy képes lenne Oda megfelelően tálalni...mondjuk én bízom benne mert eddig mindig meghaladta a várakozásaim.
Cobyt csipázom, meg nála jó kezekben is lenne hiszen a legnormálisabb karakter. Meg ugyebár szerintem nem lesz Luffy ellensége (ha igen csak olyan mikor a nagyapja üldözte water7 nél) hiszen megmondták, hogy mindig barátok lesznek. De ennek a verziónak se látom esélyét.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2228 Dátum: 13 márc 20, 22:11:04 »

Szerintem Koby-nál lenne a legjobb kezekben. Mosolyog
De akkor már inkább emlékezzenek meg ace-re és a tenger fenekére süllyesztik, hogy soha senki ne nyúlhasson hozzá.

Emlékeztek mikor még a gyojin szigeten madam shirley belenézett luffy jövőjébe kíváncsiságból? Aki nem annak itt a videó arról: https://www.youtube.com/watch?v=UEQ5grvf9ZQ

Na ez egy befejezetlen szál volt és sok köze lesz majd szerintem ace gyümölcséhez.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2229 Dátum: 13 márc 20, 22:23:09 »

Ezen már én is gondolkoztam. Azon is agyaltam, hogy ha megeszel két démongyümölcsöt akkor a benne levő démonok összevesznek és szét szakítják a tested belülről. Na most Luffy gumi, nehogy azért tudjon majd megenni két gyümölcsöt, mert a teste elbírja. Aztán elvetettem, mert ennyi erővel bármelyik Logia meg ehetne másik gyümit mivel a testére nem hat  a dolog.
Azért nem bánnám, ha nem enne Luffy még egy démon gyümit főleg nem Aceét. Még, ha erős kombó lenne akkor is.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2230 Dátum: 13 márc 20, 23:57:22 »

Arra a jövőlátomásra nem is emlékeztem, de azért ügyes meglátás, hogy Luffy lángol.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/610/17
Itt már nem kivehető a tűz szóval lehet csak az animében emelték ki. Amit én nem veszek hitelesnek.
Igen Coby nál tényleg jól mutatna de nem látok rá esélyt, hogy ,megkapja (vagyis nem sokat).
Ha jövő héten nem jön manga (vagy jönni fog?? ) akkor biztos megtudunk valami újat ezzel kapcsoltban és könnyebb lesz asszociálni.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2231 Dátum: 13 márc 21, 00:13:05 »

Szerinted a köv részben Luffy első reakciója ez lesz: Szomorúan mondja, hogy szóval Mingo nem a világ legfinomabb húsára gondolt, majd megkomolyodik és foglalkozik a mera mera no mi-val.
Naplózva
Spyro-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 119



« Válasz #2232 Dátum: 13 márc 23, 19:15:40 »

Az, hogy álruhában kezdték meg az akciójukat Dressrosán, egyrészt azt eredményezi, hogy bejöjjön némi mellékszál az alapkoncepcióba: tündérek, kolosszeum. (Mert az tényleg igaz a szalmakalaposokra, hogy általában berobbannak "lesz ami lesz" alapon.) Másrészt a kolosszeumos történetnek egy jó kezdet, esély arra, hogy Luffy - ék indulhassanak rajta, természetesen álruhában. (Ha másként lenne, az eredeti tervnek is annyi lenne, bár tőlük minden kitelik...  >.<# ) Ebben az esetben meg van esélyük megszerezni a gyümölcsöt.
Én azt tartom a legvalószínübbnek, hogy a csapatból lesz valakié, de nem szándékosan, véletlenül. A csapattagok közül pedig szerintem legjobban Sajni kaphatná. DE. NEm erőtápként, hanem szimplán az ő eddigi képességéhez passzolna a legjobban. Inkább ugyanazon a szinten maradna, viszont már megmagyarázható tűzképességekkel.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2233 Dátum: 13 márc 24, 15:49:59 »

Megkésve bár, de én is megírom a magamét.  smirksweat
Szerintem ezek a tündérek is Doffynak dolgoznak, elvégre ő a szigeten a király.
Érdekelne a Zoro vs Kinemon párbaj, de szerintem nem lesz nagy szám, csitt-csatt és Kin 2 dumóval a fején fekszik a földön ^^"
Az a szerencséje Dressrosának, hogy Marimo mellett ott lesz a kukta is. Az a harmadosztályú kardforgató ikszdé felszeletelné az útjába kerülő összes épületet a S.A.D. labort is beleértve. Nevet 

A gyümiről két elképzelésem van:
1, Zoroék megérkeznek az arénába és megtalálják a kardot, de a véletlen folytán résztvevőnek hiszik őket, és mindenki meglepetésére könnyedén elverik a mezőnyt.
2, Luffy csinálja ugyan ezt ikszdé

Hova is kerülne? Két elképzelésem van:
1, Amit említettem is, hogy Ace sírjához
2, A kalóztalálkozón a Marco által irányított Shirohige kalózok kapják meg, a volt parancsnok gyümölcsét, mondván, hogy: "Ace is ezt akarná"

Személy szerint a második verzió tetszik legjobba. Mosolyog

A kalóztalálkozó is nagyon érdekelne, vajon hogy nézhet ki? Egy szigeten gyűlnek össze vagy a tenger egy bizonyos részén? Nagyon bírnám, ha Luffyék az égből érkeznének a hajóval, a többi kalóz meg csak nézne, hogy mi folyik itt? Nevet
Ha jól tudom, még egyik kalóz sem tudja, hogy milyen hajója van a Mugiwara csapatnak.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2234 Dátum: 13 márc 24, 16:07:59 »

Toshin raizen:

A 2. ötletet is elég jó. Velük töltötte a legtöbb időt Ace és szinte már a családja is a fehérbajusz kalózok.

Vajon a fehérbajusz kalózok hajóznak még együtt amennyien vannak és marco vezeti őket?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!