24 máj 19, 15:49:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011513 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #2160 Dátum: 13 feb 27, 21:30:16 »

Nos 700fejezet mindenböl kaptok újabb kis infókat.
Végre láttam egyik kedvenc harcosomat Sakazukit jól áll rajta a szakáll^^
Azta roh...Buggy te jó ég Shichibukai mekkorát röhögtem,jó volt újra láttni fazont kicsitt Mosolyog
Mondtam,hogyy Luffy beleszól Doflamingonak Nevet én mondtam csak kár,hogy még nemtom mit is pontosan ^^
Nos,hogy ki is 7szamuráj az egy jó kérdés valamiért még mindig Moriát tenném be.
Admirális Magellan lesz...
Most megkapjuk sok csatát Nevet
Még 1 valami,hogy mi is lesz Ace gyümivel 100%,mint Fairy tail Natsu,Luffy fogja megenni.Ahoz Fekete szakállal megbirkozon és nekem az ötlet tetszene is mert ugy cp9 mesélte ember teste roban,de Luffy teste Gummi szerintem túl élné szerintem vagy Hakival valami védelmet biztosit vagy ilyesmi...
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 21:33:32 írta Pein7 » Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2161 Dátum: 13 feb 27, 21:40:45 »

Egyszer ki lett zárva Mazellan mert Impel downba mutatták. De lehetne admirális is és mivel ő lila-méreg akár nevezhetnék lila tigrisnek, kár hogy kecske/kos feje van a szarvai miatt.

Mória szerintem tuti nem hadúr, ha még él egyáltalán valahol bujdos.

Ez a kettős gyümölcs evés Luffynál kicsit hegylakós, hogy hagyja magát leöletni a barátjával, azért hogy a főgonosz ellen legyen esélye az együttes erőnek  Pojén
(én elvetem ezt)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #2162 Dátum: 13 feb 27, 21:44:03 »

Egyszer ki lett zárva Mazellan mert Impel downba mutatták.
Vagy rosszul emlékesztem,vagy ezt láttom ez hol láttad?

Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2163 Dátum: 13 feb 27, 22:07:48 »

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/665/3

Ez nincs meg 4 szó sőt egy sem. Az ilyen hozzászólásokat mellőzük.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 22:18:33 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2164 Dátum: 13 feb 28, 11:05:09 »

Nekem is tetszett a fejezet. Végre haladunk valamerre.
Szerintem Ace gyümölcsét senki se fogja megkapni. Tárgyal fölösleges lenne megetetni egy logiát. Luffy csapatában senkinek se állna jól. Egyedül arra tudok gondolni, ha meg is kapja valaki, akkor az illető még nem tartozik a Szalmakalaposokhoz.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2165 Dátum: 13 feb 28, 12:44:53 »

Lehet luffy-t egyáltalán nem érdekli, de valami hülyeség miatt ( mint mindig ) maradnak és leverik a donkihóte családot.

Én dragon megjelenését már nagyon várom.
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #2166 Dátum: 13 feb 28, 18:26:39 »

 Luffy nagyon szerette testvérét és nagy is lesz köze ahoz gyümölcshöz és itt állom fogadás,hogy Odasensei Luffynak adja hogy legyen 2 démongymülcs ereje tuti biztos Nevet erre most állok egy fogadást!Másik meg Red hawk tüzféle az is lehet Luffy valamenyi eröt megkapott Acetöl szerintem...
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 28, 18:27:33 írta Pein7 » Naplózva
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #2167 Dátum: 13 feb 28, 19:00:35 »

700 fejezet és még mindig színvonalas szórakozás. Ezt nevezem! Nevet

Annyi minden történt ebben a fejezetben, szinte 40 oldalasnak éreztem az egészet. Oda magic ON.
A szokásos 'újságos trükk', az egyik kedvenc részem a mangában, ilyenkor kis kitekintést kapunk a nép reakciójára. Remélem nem én voltam az egyedüli aki kiszúrta Crocco-boyt. Az a hajstílus, ruci és füstölés...szerintem csak ő lehet. Jinbe reakciója kicsit meglepett, még mindig nem tudom eldönteni, hogy csak a szokásos komoly arcát vagy a bepöccent félét mutatta. Mindenestre nem mosolygott a hír olvasása után, sőt rosszkedvűnek tűnt. Kiváncsi vagyok az okára.

Ez az Abusa újságíró is érdekes karakter lehet, valaki jó kapcsolatokkal. Szerintem még hallunk felőle (Odát ismerve talán 2-3 év múlva, amikor már el is felejtjük, hogy említve volt a neve)  Nevet
Doffy és Luffy beszélgetése haláli volt, Luffy becenevet is adott neki, amin behaltam. Doffy alig beszélt 2 mondatot Luffy-val, máris próbálta csábítgatni valami titokzatossal. Igazából azt hittem, hogy legalább az arc végéig nem fog kiderülni a titokzatos valami miben léte, kellemesen csalódtam Odában. Szóval Ace gyümije.
Law karakterfejlődése rohamosan felgyorsult mióta hajóra szálltak. Az elmúlt 2 fejezetben több arckifejezést láttam tőle, mint vártam. Az a bizonyos jelenet, ahol a szendvicsekről beszéltek, ő meg megfeledkezett magáról és beköpte, hogy  ő nem szereti a kenyeret...egy pillanatra megfeledkezett magáról és teljesen Luffy és a többiek hatása alá került. A fejezet címe így több értelmet is nyert számomra. Law meglepően egész jól beleillik a Szalmakalaposok közé, ez a szövetség eddig nagyon bejön. Jó tudni, hogy a legénysége is megvan még.

Miután megláttam Bonney-t (a másik kedvenc Szupernovámat) nagyon megörültem és első gondolatom egyből az lett, hogy csatlakoznia kellene a szövetséghez. Szívem szerint Luffyékhoz raknám be, de egyelőre a szövetséggel is megelégednék. Bonney karaktere nagyon érdekel. Olvastam, hogy a karaktere egy a 18. században élő kalózon alapul (Anne Bonny), aki kapcsolatban állt többek között Calico Jackkel. Miután hallotunk Jack nevezetű karakterről, kíváncsi vagyok, hogy vajon Oda használni fogja-e majd ezt a szálat.

Buggy nem volt meglepetés, igazából szerintem zseniális húzás volt Oda részéről. Buggy maga egy vicc (running gag) a mangában, akinek igazi képességeit csak pár ember és az olvasótábor ismeri, a többiek csak a jól hangzó címeket ismerik (Roger bandájának tagja, Shanks BFF-je, ID börtönlázadásának "vezetője", Monkey D. Luffy szabadulásának segítője Marinefordról). Maga a szituáció, hogy egy ilyen "gyenge" személy valamilyen módon Shichibukai címet kap Oda képességeit és zsenialitását jelzi számomra. Buggy szuper vicc-forrás, de esetenként igazi melgepetés zóna is lehet majd belőle... Oda szerintem ezért akarta közelben tartani és ez jó lehetőség volt rá.

A 7. titokzatos személyt biztos, hogy ismerjük máskülönben Oda nyugodtan publikálhatta volna a nevét, sokkal közelebb nem lettünk volna (Jack karakterével is megtette). Ebből következik, hogy ismert név.
Az új admirális közeleg, nagyon jól hangzik. Én személy szerint örülnék neki, ha hölgy lenne...nem is tudom, hogy miért. Fura csavar lenne.

Ami ezt a Diamante pasit illeti. Első gondolatom egyből Mr.1 kérdésére siklott vissza, amikor Alabastában megkérdezte Zorotól, hogy a következő alkalommal már gyémántot akarja-e szétvágni. (Diamante több nyelven gyémánt, a 4 trón közül is azt foglalta el). Ebből persze nem következik az, hogy az ürge gyémánttal kapcsolatos erővel rendelkezik, de első gondolatom ez volt.

Ami Ace gyümijét illeti, egyetértek azokkal akik szerint Luffy vagy a csapat nem fogja megenni. A csapatban senkit se tudok elképzelni vele, plusz kicsit fura lenne Luffy halott bátyjának az erejét látni Luffy bandájában. Ami Luffyt illeti, szerintem Oda nem akarja megváltoztatni a főszereplője erejét. Luffy gumiembersége olyan mint a manga védjegye így 14(?) év után. Ő maga mondta, hogy tudatosan nem adott egyet a legerősebb képességek közül Luffynak, inkább egy először nevetségesnek hangzót szeretett volna. Megváltoztatni ezt...kicsit fura lenne. Ha valamilyen kalamajka esetén mégis megtörténne, én csak úgy tudnám elképzelni, hogy a gumi gyümi még mindig mint elsődleges erő maradna meg. Ha Oda Luffynak adja a gyümit, akkor talán kifogyott az ötletekből, hogy miként használja a gumit a továbbiakban...de ezt elképzelhetetlennek tartom..bízok Oda kreativitásában.
Igazából én vagyok az egytetlen, aki el tudja képzelni, hogy Luffy nem lesz annyira oda, mikor Doffy megemlíti a mera-merát?
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #2168 Dátum: 13 feb 28, 19:04:12 »

Nem hiszem, hogy Oda elronataná azzal Luffyt, hogy ad neki még egy gyümi erőt.
Luffy meg úgysem akarna más erejével erősebb lenni, főleg nem Acéval. Na meg nem akarna megint démongyümölcsöt enni, me rossz az íze Nevet
Plussz csak Feketeszakállék van annak a tudásnak a birtokában, hogy valaki két gyümölcs erejével rendelkezzék.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2169 Dátum: 13 feb 28, 19:56:38 »

Uh, most hogy mondjátok...felesleges lenne neki bármilyen szempontból adni, mert olyan lesz mint a naruto. Mindenki rinnegannal szaladgál lassan...nem kell itt se olyan hogy majd 2 gyümivel szaladgálnak. Luffy-nak amúgy is korai új erőt adni. Nem rég kapta a hakikat. Ismerjük meg a teljes erejét és azután majd meglátjuk mit meg hogy. Mosolyog

Mango. ikszdé
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2170 Dátum: 13 feb 28, 20:50:50 »

Szerintem ha ilyen fontos helyet adott a gyümölcsnek a 700. fejezetben akkor próbálja fontos egy nagyon fontos dolognak beállítani és nem hiszem, hogy ha meg is szerzik akkor csak ki fogják rakni a polcra a Sunnyn.
Nem örülnék ha Zorro, vagy Sanji megenné, de ha feltétlenül kelle választani akkor Luffyt mondanám. Igazából nekem is szokatlan lenne, ha gumi gyümölcs mellé valami mást is tudna használni mert Luffyról az alap elképzelés a gumi. Viszont annyira a tűz se áll neki rosszul (2. fokozatban mikor a teste felforrósodik és a red hawk). Szóval ha megeszi vagy nem eszi meg, egyik verzión se fogok kiakadni.
Meg a jelenlegi információk alapján Teach az egyetlen aki több gyümölcsöt képes használni.

Inkább annak örülnék ebben az arc ban, ha Sanji összetalálkozna majd Baby5 el  Nevet
Azt hiszem eléggé egymáshoz illenének  Nevet Pláne ha Dofi se ölné meg az udvarlókat.  ikszdé
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2171 Dátum: 13 feb 28, 20:58:13 »

Szerintem Luffy-nak ha nem is esik le rögtön, de a későbbiekben az lesz majd a célja, hogy Ace lánggyümölcsét megóvja Feketeszakálltól. Elvégre az a dagadt disznó gyűjti a képességeket, és nem kizárt, hogy a tűzre nagyon nagyon fáj hiányos fogsora. Természetesen azt is el tudnám képzelni, hogy így jutnak majd el Ace sírjáig, ahol a gyümölcsöt is örök nyugalomra helyezik.
Naplózva

echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #2172 Dátum: 13 feb 28, 22:38:18 »

Én még azt is magam előtt látom, hogy a nagy harcokban majd valahogy megsemmisül a cucc. Valaki kettényeszeteli/szétlövi/felrobbantja. Ehhez hasonló véletlenek már csak megesnek a One Piece világában. xD
Az is lehet, hogy majd egy olyan harmadik félhez kerül majd, akire nem is számítunk. Odát és a csavarjait ismerve ennek is nagy a lehetősége.
Gondolkozik
Naplózva
Dei
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 838



« Válasz #2173 Dátum: 13 feb 28, 22:46:23 »

Ha már Oda és a csavarjai.
A fejezet olvasása közben teljesen az jött le, hogy Absa valójában Absalom.
Egy láthatatlan ember könnyen bejuthat olyan helyekre, ahol érdekes információkat szerezhet.
Ráadásul Absalom és Hogback hajója épp a Kid kalózok rejtekhelyéről távolodik, mikor az egész Absa témát felhozzák.
Naplózva


samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2174 Dátum: 13 feb 28, 22:51:21 »

Na, eljutottam végre oda, hogy én is írjak ehhez a fejezethez. Hihetetlen jó fejezet volt!!! 5-ből 10-es xD

Brannew nem admirális. Csak parancsnok. Fujitora viszont szinte tuti, hogy az.
Nem vágja valami jó japános, hogy a "fuji" nem e jelent valami színt is?
Ja ja, kíváncsi is vagyok hogyan is néz ki ez a Fujitora.
Fuji szerintem a Japán leghíresebb hegyét akarja jelenteni. Én szerintem ezzel kapcsolatos lesz a képessége is. Mosolyog

És igen most már bebizonyosodott amit eddig is szinte biztosra vettünk.. Buggy Shichibukai lett... és az a pofa amit vág  ikszdé
Én ezt már azóta mondom, mióta Buggy-nak megjött az a denevérposta Mosolyog Ez tényleg olyan volt, amire számíthatott az ember, vagy ha nem számíthatott, akkor sejthette Nevet

Remélem nem baj ha felhozom, de zoro hogy tudta megvágni mone-t amikor még hakit se használt? Gyenge pont se lett felhozva. Hmm?
Elején jól mondta Toshin Raizen, csak megvágta, utána már volt egy amolyan démoni tekintete, kicsit megrogyott Mone és csá. Nem lehet tudni, hogy Király akarata volt-e vagy sem, de mindenesetre érdekes volt az biztos, na meg epic Nevet

Remélem nem én voltam az egyedüli aki kiszúrta Crocco-boyt. Az a hajstílus, ruci és füstölés...szerintem csak ő lehet.
Igazából én vagyok az egytetlen, aki el tudja képzelni, hogy Luffy nem lesz annyira oda, mikor Doffy megemlíti a mera-merát?

Én is észrevettem, szerintem tuti, hogy Crocodile az Nevet
Nem csak te, ezek után, az már csak olaj lenne a tűzre Luffy számára. Nagyon durván szétkapná Jokert Nevet

Továbbá, tényleg sok új karaktert és leginkább nagyon sok infót tartalmazott ez a fejezet. Az új karakterekről már sokat beszéltünk, de leginkább az új infók amik érdekesek.
Például Luffy kábé 2x is elmondta, hogy Dressrosa után benézhetnének a visszaúton Wano országába, ami azt sugallja számomra, hogy Dressrosa arc után jön Wano országa arc Nevet Ennek nagyon is örülök, plusz akkor még Dressrosa után is fogjuk élvezni Kinemon és Momo társaságát Mosolyog

Na meg említve lett egy új hely, aminek neve Zou. Ennek az említésnek hála most már megtudtuk, hogy Law egész legénysége ott van, úgyhogy így erre a kérdésre is választ kaptunk Mosolyog

Az meg, hogy Akainu bekeményít Luffy-ék miatt, le akarja rendezni egy nap alatt Fujitorával, az szép lesz. Jó kis bemutató lesz az új admirális részéről.

Így ezeket az új információkat összevetve, lesz egy olyan sejtésem, hogy Dressrosán találkozni fognak a Szalmakalaposok és Law Doflamingóval és csapatával, na meg persze Fujitora is oda megy (gondolom nem egyedül).
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!