24 máj 19, 17:07:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011550 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2100 Dátum: 13 feb 22, 22:21:23 »

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/692/8
itt, a legalsó előtti képkocka...szerintem az lucci lesz, de abban nem vagyok teljesen biztos, hogy ő informálta volna aokijit, de valaki szólt neki és mivel ő érkezett az eset után első vendégnek a szigetre joker után, így valószínűleg hamar értesült
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2101 Dátum: 13 feb 22, 23:09:05 »

Jah emlékeztem erre csak nem értem mire gondolsz. Lucci újra a világkormánynak dolgozik vagy egy új szervezetnek? Az első akkor kizárt, hogy Aokijit informálták volna. A második az valóban érdekes volna. A háttérben amúgy szerintem Bluno van és én is úgy vélem az tényleg Lucci lesz, de nem igazán értem mit akarhat még velük Oda. Ráadásnak ott van még ez a Jack is akiről eddig még nem hallottunk szóval a Yonkouk felköthetik a gyatyájukat mert új hullám érkezik méghozzá több felől és ha azok találkoznak Tsunami lesz belőlexD
Aokiji akkor is csatlakozni fog a szalmakalaposokhoz vagy legalább is szövetségesek lesznek majd.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2102 Dátum: 13 feb 22, 23:25:54 »

És azt megfigyeltétek hogy Law olyan helyzetbe hozta jokert hogy vagy kaidu-val kelljen összecsapnia, vagy a tengerészettel. És ő mégis az admirálisok elleni harcot választotta a yonkou helyett?! Ki a fene lehet az a beast kaidou ha ennyi félik a nevét? És miért nem gyűrte le az öreg fehérbajuszt 2éve?

Apoo gyümölcsére emlékszetek még? Az is elég brutális lehetne ha megspékelné hakival...Legalább is tudta használni Kizarun.
És amúgy az egyik öreg aki jokerrel volt látható csak nekem hasonlított a kormány egyik öregjére?
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2103 Dátum: 13 feb 23, 10:37:42 »

Nagy dolgok lesznek itt az biztos. Smoker már üzen is lassan akainu-nak, hogy küldje oda az admirálisokat dressrosa-ra. Ha 1 admirális sem elég, akkor komoly bajok lesznek. Főleg a szalmakalaposoknak. Mosolyog

OFF: Apoo hakival megölte volna anno kizarut, szóval igen VESZÉLYES!
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2104 Dátum: 13 feb 23, 13:06:42 »

Jah amúgy szerintem is több frontos harc lesz Dofi szigetén. Law vs Joker és Luffy vs valami admirális harc lesz. A többi tag megkap majd valami ott feltűnő arcot.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2105 Dátum: 13 feb 23, 13:52:06 »

Hiei D. Legend
Nem is lenne rossz. Egy jó ok, amiért új vérdíjat kaphatna a csapat. Valljuk be, hogy a kapitányon kívül senkinek nincs még a közelébe sem a vérdíja az erejéhez képest(azt tény, hogy Luffy se ennyit ér már, de a többiekről még inkább elmondható ez).
Zoro és Sanji már 200 millió felett kell, hogy legyenek(az a pacifista ami 2 évvel ezelőtt nagy nehézség árán legyőzött az egész csapat, 2 év után egy rúgás és vágás volt, de elég lett volna az egyik is).
Mint többször leírtam, Chopper lesz az, aki %-os arányban a legtöbb vérdíjat kapja. Alaphangon 50 millió körül lesz az ő vérdíja(Frnaky 2 éve volt 44 millió és mostanra mindenki meghaladja azt a szintet).
Úgy számoltam, hogy Luffy fog harcolni Jokerrel, de utólag belegondolva neki más miatt kell aggódnia(Big Mom). Egy admirális meg kitűnő választás arra, hogy felmérjük a körülbelüli erejét Mugiwara-boynak(ha még le is gyűri, akkor Akainu a falat fogja bontani mérgében  smirksweat ).

Abban is egyetértek veled, hogy Aokiji Szalmakalapos szimpatizáns  lett/lesz.

Yamael
A Szupernovák valószínűleg, már mind képesek a haki legalább egyik típusára(persze ha még élnek). Személy szerint Bege-t már halottnak vélem(felkenődtek egy nagy lebegő sziklára, ami összetörte a hajójukat). Urouge pedig valami boszitanyára keveredett, de valószínűleg még éldegélnek(nem tűntek túl veszélyesnek).
Bonney(őt szívesen látnám a csapatban) pedig az Impel Down-ban lehet.

Volt róla szó, hogy mi lesz, mikor Luffy Shanks ellen vonul? Passz! Engem az érdekel, hogy Usopp mit fog csinálni, mikor meglátja az apját. Nevet Zoro pedig biztos harcolni akar majd egy jó kardforgatóval(Shanks elég jó lehet ikszdé).
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 23, 14:13:31 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2106 Dátum: 13 feb 23, 14:58:15 »

Hát ha zoro harcolna Shranks-al az azért lenne érdekes, mert ugye Mihawk a történelem során többször is harcolt a vörös hajúval. Na most ha zoroval harcolna, akkor lehet hogy felismerne néhány technikát, vagy stílust, ami hasonlít Mihawk-éra.
Nem kerülne sok időbe, mire ráébredne Zoro 2 éves edzésére Nevet Egyébként, ha nem Luffy harcolna vele, akkor nem tudom milyen ellenfelet kaphatna abból a csapatból, mert ugye gyakorlatilag 4 tagról tudunk csak valamit is egyáltalán.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2107 Dátum: 13 feb 23, 15:41:43 »

Hát mondjuk az elég durva lenne, ha a három Yonkou mindegyikét más győzné le:D Shanks vs Zoro, Luffy vs Bigmom, Kaidou vs Sanji. Érdekes lenne. Bár ennek az esélye szerintem 0% azért befizetnék rá:D
Hogy ne legyen off:D <------ ha ilyen van egy hozzászólásba moderátorként élből törölni szoktamxDD
Joker szigetén most ugye azt mondták kitört a káosz. Itt arra gondoltak, hogy a királyi pozícióért megy a harc? Illetve ami érdekel még, hogy ezt arabasta szintű szigetnek kell majd elképzelnünk vagy ez egy város szimplán. Illetve, hogy lesből akarnak majd bejutni vagy egyből Leroy Jenkins azt lesz ami lesz:D Law ismerve kiskapukat fognak használni és szépen sorjában intézik el a nem kívánatos tényezők. Jah és szerintem Kinemon által említett szamuráj ellenség lesz. Doflamingo embere lesz véleményem szerint és Zoro vagy Kinemon fog vele harcolni, de inkább Zorora tippelnék.

Még se lett annyira off a hszxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2108 Dátum: 13 feb 23, 16:13:46 »

Most, hogy mondod: királyság... Kitűnő célpont a forradalmárok számára is, vagy talán tévednék?
Az lenne a meglepő ha a Szalmakalaposok, Law, Doflamingo, Admirálisok, tengerészek és Dragon + pár (száz)ezer forradalmár harcolnának egymással.
A szamurájos dologban lehet igazad lesz és tényleg áruló.

Akkor csalódnék Zoroban, ha átvette volna Mihawk szokásainak egy részét. Persze az elég nehéz lenne, mivel Ő santoryu használó. A harcot inkább a kardforgatás tudásra alapoztam, mert ha erőről lenne szó, akkor nem hiszem, hogy sokáig húzná Shanks ellen(2 év alatt ki tudja milyen szintre fejlesztette a hakiját).

Egy őrült ötlet: Mi van, ha a mesterséges gyümölcs hátulütője, hogy Doffy képes irányítani őket pusztán az akaratával?
Mert ugye Momo-nál is megjelent Joker arcképe, s rögtön utána megszédült/elájult(nem emlékszek pontosan és nincs kedvem visszakeresni).

Hogy ne legyen off:  Faceg
Szerintem a fejezet végén Big Mom vagy Kaido hívta Doffy-t.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2109 Dátum: 13 feb 23, 16:34:26 »

Pedig azt jó lenne visszakeresni mert igen érdekes fordulatot vennének a dolgok, ha Joker ellen nem tudnának menni a SAD használók.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2110 Dátum: 13 feb 23, 16:40:19 »

 Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/685/15
+ a következő oldal
Megdöbbentő volt újra látni ezt a képet Nevet
Biztos vagyok benne, hogy kénye-kedve szerint befolyásolja a mesterséges Zoanokat!

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/685/13
Jó, hogy visszakerestetted velem. Szóval ezt Vegapunk(fogalmam sincs miért írom külön, most javítottam smirksweat )alkotta, de C.C. keze is benne kell, hogy legyen. Mi más magyarázná meg a megjelenő arcot?
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 23, 16:52:10 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2111 Dátum: 13 feb 23, 17:04:50 »

Ha doffy tényleg tud parancsolni, majd minden zoan-nak akit kaido-nak adott, akkor....ellene is fordíthatja őket nem? Elég jó kis terv ez arra, hogy kiüssön egy yonkot.

Luffy vs admirális? Rendelkezik mind2 hakival és elég gyors is G2-ben szóval biztos odacsapna párat neki. Nevet Ha logia...
És nehogy olyat kapjon mint magellan akit még megérinteni is rossz ötlet volt.

Én a vérdijat dressrosa után képzelem el. Ott fog majd a legtöbb minden történni. Nevet
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2112 Dátum: 13 feb 23, 20:00:42 »

"Szerintem a fejezet végén Big Mom vagy Kaido hívta Doffy-t."
Law ot mintázta a den-den mushi, szóval Law hívta.

Örülnék annak ha ebben az arc ban több szerepet kapna Zoro és Sanji is. Viszont remélem Luffy fogja megverni Doffit. De remélem azért pl.: Zoro egyetlen nagynevű ellenfele nem csak Mihawk lesz, hanem még pár shichibukai Yonkouk parancsnokai(akik amint láttuk Marinefordban admirálisokkal vannak majdnem egy súlyba).
Azt nem tudom, hogy ide beraknának e egy admirális, de nem hiszem. Viszont Doffi legénységéből nem tűnt csak a cilinderes fazon erősnek. Szóval lehet fog jönni majd valaki mivel, elég sok erős tag van a Sunnyn. Luffy, Zoro, Sanji, Law, és Kin. Sőt még Franky is könnyű szerrel megverte a két emberét 1vs2 be.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 23, 20:01:51 írta Beeng » Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2113 Dátum: 13 feb 23, 20:58:13 »

Jah emlékeztem erre csak nem értem mire gondolsz. Lucci újra a világkormánynak dolgozik vagy egy új szervezetnek? Az első akkor kizárt, hogy Aokijit informálták volna. A második az valóban érdekes volna. A háttérben amúgy szerintem Bluno van és én is úgy vélem az tényleg Lucci lesz, de nem igazán értem mit akarhat még velük Oda. Ráadásnak ott van még ez a Jack is akiről eddig még nem hallottunk szóval a Yonkouk felköthetik a gyatyájukat mert új hullám érkezik méghozzá több felől és ha azok találkoznak Tsunami lesz belőlexD
Aokiji akkor is csatlakozni fog a szalmakalaposokhoz vagy legalább is szövetségesek lesznek majd.
igen, szerintem lucci elkezdett egy új szervezetnek dolgozni, és elég valószínű az, hogy aokiji is ugyan abba a szervezetbe tartozik. luccit nem nagy vezéregyéniségnek ismertem meg, ahogy aokijit sem, szóval a főnök szerintem vki más lesz. és elképzelhetőnek tartom, hogy lucci informálta aokijit, meglehet nem személyesen, vagy közvetlenül arról az esetről, ami punk hazardon történt.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2114 Dátum: 13 feb 24, 08:10:44 »

Valamiért nekem egyre az a gyanum h Lufi nagyapja lessz a pingvi, bár lehet h tévedek de már láttuk őt beöltözve érdekes sapkába.Bár lehet új figura is de valamiért nagyon ki lett hangsúlyozva.
Kuzan érdekes módon nem érdeklődött a szalmakalaposok felől.

A telefonáló meg szvsz Law lessz.

Durva az lenne ha Dresrosát Law & Lufi szövetség szétverné s mikor távozni készülnek vagy nem messze a szigettől belefutnának a sziget felé tartó tengerészekbe akiknek a javát elsülyesztenék majdd mire felocsudnának a tengerészek kilőnék magukat mint Lufi nagyapja esetében s ez azegész  egy nap alatt  Nevet
bár lehet csak simán keresztül hajóznak majdd rajtuk hisz Law is ott van  ? Gondolkozik

Irta itt valaki h Law ismerhet valami kiskaput, de szerintem ha nem is ismer könnyen csinálhat egy bazi nagyot  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 24, 08:13:02 írta Fr33man » Naplózva
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!