24 máj 19, 16:01:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011520 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1815 Dátum: 12 dec 21, 10:24:52 »

Jó kis rész volt ez azért. Mosolyog Szerintem fontos az új vérdij mert legalább viszonyíthatóak lennének a mostani erejük más kalózokéhoz képest. Én azt várnám ezután az arc után hogy mennek dresrosara és szétrúgják a donquite ( vagy hogy nevezik ) kalózokat. Nevet
Valahogy így képzelném el a vérdíjakat:
- luffy : 400.000.000 --- 500.000.000 ( pl leveri doflamingot + kiderül majd hogy ceasart is ő verte el + a gyojin szigeti dolgok )
- zoro: 120.000.000 --- 250- 300 millio beri körül tippelem esetleg 360 elfér. Nevet
-  sanji: 77.000.000 --- 200-250 m elég neki szerintem
- robin: 80.000.000 --- neki 100-150 körül Jó is.
- franky: 44.000.000--- ő tőle várom a legnagyobb fejlődést ha már jutott neki egy töredék vegapunk cuccaiból. Szívem szerint 100 felettit elvárnék neki.
- usopp: neki nem kell nagy összeg. 60-70 m szerintem bőven elég neki és most már usopp néven hogy az apja büszke lehessen rá.
- brook: ő igazából hidegen hagy de ha raknak rá 60-80 m-et akkor sem érdekel.
- nami: neki maradhat ami van mert nem igazán kell neki olyan sok. 30-40 m elfér.
- chopper: szerintem neki igenis el kellene egy nagy összeg hogy ne nagyon becsüljék le. 50 m beri azért nem lenne rossz.

Most nem csak az erő miatt hanem amiatt kéne hogy lássák hogy visszatértek meg hogy sokkal nagyobb legalább az összegük. Kicsi ijedtség nem árt meg új képeket akarok. Nevet

Law vajon tud hakit használni?



Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1816 Dátum: 12 dec 21, 12:34:44 »

Igen. Luffyval való beszélgetés erre enged következtetni. Ráadásul elvette Smoker szívét. Mondjuk szerintem CC-nél kajak nem az lesz:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1817 Dátum: 12 dec 21, 12:58:25 »

Tényleg, lehet hogy Moné van nála, és ezzel véletlen megakadályozza hogy a levegőbe repüljön a sziget:D
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1818 Dátum: 12 dec 26, 00:14:28 »

Jó kis rész volt ez azért. Mosolyog Szerintem fontos az új vérdij mert legalább viszonyíthatóak lennének a mostani erejük más kalózokéhoz képest. Én azt várnám ezután az arc után hogy mennek dresrosara és szétrúgják a donquite ( vagy hogy nevezik ) kalózokat. Nevet
Valahogy így képzelném el a vérdíjakat:
- luffy : 400.000.000 --- 500.000.000 ( pl leveri doflamingot + kiderül majd hogy ceasart is ő verte el + a gyojin szigeti dolgok )
- zoro: 120.000.000 --- 250- 300 millio beri körül tippelem esetleg 360 elfér. Nevet
-  sanji: 77.000.000 --- 200-250 m elég neki szerintem
- robin: 80.000.000 --- neki 100-150 körül Jó is.
- franky: 44.000.000--- ő tőle várom a legnagyobb fejlődést ha már jutott neki egy töredék vegapunk cuccaiból. Szívem szerint 100 felettit elvárnék neki.
- usopp: neki nem kell nagy összeg. 60-70 m szerintem bőven elég neki és most már usopp néven hogy az apja büszke lehessen rá.
- brook: ő igazából hidegen hagy de ha raknak rá 60-80 m-et akkor sem érdekel.
- nami: neki maradhat ami van mert nem igazán kell neki olyan sok. 30-40 m elfér.
- chopper: szerintem neki igenis el kellene egy nagy összeg hogy ne nagyon becsüljék le. 50 m beri azért nem lenne rossz.

Most nem csak az erő miatt hanem amiatt kéne hogy lássák hogy visszatértek meg hogy sokkal nagyobb legalább az összegük. Kicsi ijedtség nem árt meg új képeket akarok. Nevet

Law vajon tud hakit használni?





Hát egy valami nem tetszik,Sanji vérdija kb Zorro ugyananyi lenne jó Nevet De ha viccesebben akkarjuk,akkor jobb lenne darabig most Sanjinak lenne nagyobb vérdija,hogy megint egymást idegesitcsék:D
Chopper vérdija lehetne 100fölöt és Fraky még nagyobb(csak rendesen tolja és ne azon a hülye roboton harcoljon)!!!
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 26, 00:15:26 írta Pein7 » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1819 Dátum: 12 dec 26, 05:23:37 »

Law több mint valószínű, hogy tud, vagy olyan dologgal állunk szemben ami még nem lett elmagyarázva.

Vergot ugye ketté vágta, amikor az egész testén haki volt, és mondták, hogy Doffy csapatában neki eléggé erős a hakija.

A haki ugye megengedi, hogy a gyümölcs használók képességét " Semlegesítse".
Ha nem lenne Law-nak hakija, akkor hogyan vágta volna ketté a képességével, ha a Vergo testén lévő haki semlegesíti?
Ha a haki ereje és a gyümölcs képesség ereje közti különbség alapján nézzük, akkor ez már megint egy olyan dolog  a hakiról, ami új dolog.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1820 Dátum: 12 dec 26, 10:26:13 »

Á, emberek! Ha Sanji nagyobb vérdíjat kap mint Zoro, akkor elismerem hogy Hiei egy látnok, vagy ötletekkel látja el az írót.
Zoro az igazi kőarc a bandában, nem kaphat nála senki nagyobbat csak luffy, mert Ő a fő-fő szereplő. Amúgy én is mindenki vérdíján emelnék gyorsan, plusz remélem hogy Luffy több vérdíjjal bír majd mint Kid, ezt a tagot nem csípem túl izgága.

Igen law képessége egyedinek mondható, mivel darabolja a logiákat is. De ha azt nézem hogy két éve veszített vergoval szemben, akkor vagy még nem volt hakija (ami valószínű):
És innen kettéágazik: -vagy Felerősítette a gyümölcsét hogy az ilyen durva haki se állíthassa meg. (mondjuk így eléggé ütne)                           -vagy Mellé gyúrta magát hakiban, hogy áttörjön a védelmeken.

És a vérdíjhoz: ha azt nézem hogy sanji és zoro is jól használja a hakit, akkor minimum kaphatnának egy 400+os vérdíjat mint luffynak volt. (esetleg 300 a minimum, mert ugye Marineford után kapta a 400at ahol előjött a Király Akarata)
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 26, 10:28:37 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #1821 Dátum: 12 dec 26, 19:37:57 »

És meddig akarjátok emelgeti a vérdíjakat? Überelni muszáj! Hú de magas vérdíjú Kriegtől, akinek volt 20 millió eljutunk addig, hogy már egy Dolflamingo 300 milliója is semmi lesz?
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1822 Dátum: 12 dec 26, 19:43:39 »

Attól még, hogy te ezt nem tartod lényegesnek, nem kell illúziórombolónak lenni. Neeem

Egyébként egy idő után várgatóan be fog stagnálni az értékük. Oda-nak is van realitás érzete, csak nem tudom még, hogy hol hagyta  ikszdé egy vérdíj sem éri majd el az 1.000.000.000-ot sztem, viszont abban egyetértek, hogy a magas vérdíj, akkor hordoz magában értéket, ha van mellé olyan is aki képes begyűjteni.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1823 Dátum: 12 dec 26, 19:45:46 »

Azért ne felejtsd el, hogy Doflamingo schibukai, ami arra enged következtetni hogy stagnál a vérdíja jó pár éve.
Persze ha tudnának a terveiről/cselekedeteiről akkor az dobna rajta keményen, és valószínű a rangja elvesztéséhez vezetne.
Inflálódik a vérdíj is, mint minden egy élő-pont ebben a világban, de még a képzelt világokban is Mosolyog
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1824 Dátum: 12 dec 27, 00:31:46 »

Ezt mondták is a mangában, hogy a schibukai tagjai ott meg is álltak vérdíj tekintetében amikor elfogadták a megbízást. Amíg azok a tagok maradnak addig nem is változik az értékük, sőt ha kilépnek akkor sem feltétlenül változik meg amíg nem csinál újabb galibát. Jinbeé sem változott azóta. Ha viszont kiderülne, hogy beáll Luffy mellé akkor nagyon valószínű ez az ugrás.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #1825 Dátum: 12 dec 27, 00:52:02 »

rini67
Amikor Jinbei kilépett, akkor változott a vérdíja, akkor került 400 millió fölé, még mondta is Luffynak, hogy 400 millió felett már lassabban fog növekedni...
Croko-nak meg azért nem változott, mert őt kiütötték és utána került fény a "titkára", hogy nem is volt titkára.  smirksweat Jinbei meg komoly szerepet játszott a háborúban, mondhatni ő forgatta fel az egész harcteret azzal, hogy kimentette Dragon fiát.
Mellesleg abban reménykedem, hogy nemsokára viszont látjuk a kezdetet, azaz az East Blue-t, jó lenne látni a szülővárosok reakcióit Nevet
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #1826 Dátum: 12 dec 27, 08:19:45 »

http://www.mangareader.net/one-piece/694/


Valóban bejött a dolog a szívekkel kapcsolatban, de hogy ki jön a szigetre???
Na az nagyon sokkoló Nevet
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1827 Dátum: 12 dec 27, 09:49:44 »

Én már megörültem hogy Dragon jön, de nem sokkolt ez így le annyira Nevet
Á, nincs szerencsém ez a Smoker szívós!
Amúgy egy érdekesség: hogy a fenébe tud repülni az érkező vendég? Elvégre nem logia, se madár zoan. (bár ki tudja)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1828 Dátum: 12 dec 27, 11:08:23 »

Ááá, nagyon jó fejezet, azon a szívcserélős dolgon én nagyot néztem, micsoda csavar!
És nem hittem el, de végre az összecsapás előbb érkezik, mint vártam... végre jön Joker Mosolyog

Yamael: Gondolom ő is ismeri a CP9 tecnhikáját (geppo) Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1829 Dátum: 12 dec 27, 11:17:48 »

Az a baj ha most odaér, akkor bizony szembe találja magát a teljes mugiwara csapattal meg Lawval, aki szintén elég brutális.
De az biztos hogy izgalmasabb lesz, mint a CC vs Luffy.

De azért nevetséges ez a geppo, pl egy magasan képzett és triatlonozó simán elvágtathatna Raftelig.
(jó biztos megnehezítené pár akadály az útját)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!