24 máj 28, 19:28:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018077 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #1770 Dátum: 12 dec 13, 18:32:33 »

Nem tudom miért mondjátok hogy Doflamingo vagy Big mam túl nagy falat lenne...
Law percek alatt lenyomta Smoker, aztán később Vergot. Két Vice admiral azért már valami...
Zoronak meg Mone nem volt ellenfél..
Lehet Big Mam még kemény lenne, de Doflamingo már jöhetne Lawnak, meg mondjuk Zoronak komoly ellenfélnek Big Mam kardforgatója, sztem le bírná győzni.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1771 Dátum: 12 dec 13, 20:02:01 »

Én Don Flamingot nem tartom közvetlenül Luffyék ellenfelének. (Persze, valójában az mint ahogy minden más kalóz is) Don inkább Law irányába kapcsolódik a kapcsolatuk miatt. Bigmom pedig éppen Luffyék felé ellenséges és nemigen foglalkozik Lawékal. Így az elképzelhető, hogy ebben a két esetben kisegítik egymást, mármint Luffy és Law. Az is biztos viszont, hogy Luffy teljesen kiszámíthatatlan és ezért tervezéskor nem lehet teljes biztonsággal vele kalkulálni. Legalább annyit tesz keresztbe mint amennyi segítséget nyújt. Talán éppen ezért itt érdemes Nami gondolkodásával is számolni mert ő valamennyire képes behatárolni Luffy mozgásterét. A mostani animében is ez látható. Luffy számára érdemes egy konkrét célt kijelölni mint például menjen el oda és verje le ezt vagy azt. Olyan mint Naruto ebből a szempontból, így utólag belegondolva még nála is hülyébb. Előre kell engedni, hogy tomboljon és ezután megpróbálni kihasználni azt amilyen zűrzavart okoz.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1772 Dátum: 12 dec 13, 20:17:08 »

Azért valljuk be magunknak mindenki így érzett CC-nal kapcsolatbanxD Luffy azt adta neki amit én is akartamxD A rák se akarta elfogni jól szét verni a fejét azt, ha megdöglik vagy valami teljesen hidegen hagyott volnaXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1773 Dátum: 12 dec 13, 20:23:33 »

Azért az elején ő is elkapni akarta és szerintem nem is verte volna el így ha nem teszi az embereivel azt amit tett. Látható volt a képeken, hogy amikor Luffy látta ezt a jelenetet akkor gurult el véglegesen az a gyógyszer. Teljesen kiment a fejéből abban a pillanatban az elkapási terv. Viszont nem baj mert legalább így tud bonyolódni a helyzet. Gondoljunk csak bele, ha CC-t elviszik Donnak, már a elviszik!
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1774 Dátum: 12 dec 13, 20:45:48 »

Franky szerintem úgy tudja, hogy elkell fogni. Ő nem olyan aberrált szal lehetmegállítja ezeket:D Vicces lenne, ha legyőzné ezt a kettőt:D Joker arcát megnézném:D


-------------------------------------------Szerkeszt-------------------------------

Magyar mangát elolvasva. Még jobban szeretném, hogy Baby 5 legyen az új tag:DDD Igazából illene a csapatba főleg, ha Sanji megmentené és a csaj bele szeretnexD Amikor Sanji bókol valami másik csajnak elkapja az ideg Baby 5-őt és kiakarja nyírni a konkurenciátXDDD hát szerintem valami szenzációs lenneXDDDD
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 13, 21:29:17 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1775 Dátum: 12 dec 13, 21:36:06 »

Most képzeld el, ahogy Brook megkéri Baby 5-öt, hogy villantsa a bugyiját!  Pojén
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1776 Dátum: 12 dec 13, 21:51:17 »

Hát én akarom a csapatbaXDDD Valami szenzációs lennexDDD Tuti behalánk a röhögéstől:D Úgy sincs még aberrált csaj a legénységbenxDDD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #1777 Dátum: 12 dec 13, 23:03:55 »

Egyetértek. Én is egy csajt tudnék elképzelni utolsó tagnak és lehetőleg egy nem százas példányt. (Nami és Robin is furák a maguk módján, de azért ők még a százas kategóriába tartoznak). Én épp ezért támogatom a Bonney féle hajót. Nekem még mindig ő a tökéletes jelölt. De Baby5 se rossz ötlet, tekintve a Sanji-féle lehetőségeket a levegőben.
Azért, ha belegondolunk, hogy DF védelmezi, mint a kishúgát, akkor Sanji komoly dolgoknak teszi ki majd magát ezen udvarlása során...tekintve, hogy a hölgyemény ebben az esetben több mint valószínű, hogy (most először) ténylegesen a karjába omlana. Mr. Prince egy egészen új szerepet kaphatna a DF arcban... >.<#
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #1778 Dátum: 12 dec 13, 23:41:07 »

ikszdé
Azért ne felejtsük ki Lawot, mert azt mondta Luffynak, hogy inkább egyedül fejezi be, szóval Franky frankón nem egyedül lesz, akarom mondani SZUUUPEEER~! ^^

Igen, Én is belegondoltam, ha Sanyi... izé Sanji meglátja Baby5-öt akkor nem foga elengedni  Pirul
És IGEN mint, mondtam Bonney kiváló választás lenne az utolsó Mugiwara tagnak (mert Jinbei már biztos, hogy csatlakozik, ha valami tragédia nem történne vele), mert tényleg úgy érződik, hogy szereti őket. Jó lenne, ha most a Szalmakalaposok bevennék az Impel Down-t ikszdé már ha ott van. Gondolom nem lenne kihívás, ha mindeni segítene Luffynak.

Ami még mindig kiváncsívá tesz, az az új plakát a csapatról, hisz már az egész csapat neve bezengte a világot, így gondolom, nem aprózzák el a vérdíjakat sem. Mosolyog Azt nem tartanám mókásnak, ha Sani nagyobb vérdíjat kapna, mint Zoro, de azt igen ha egyenlőek lennének, mert akkor még több viszály lenne köztük xD. Mint anno a Litle Grand Line-on ikszdé azon sírtam a nevetéstől! Az nekem nagyon bejött, pont ugyan az volt, mint a 2 óriás vezér kalóznál ikszdé . Az enyém nagyobb 10 centivel! Az enyém kövérebb! ^^
Ők ketten felelősek a viccekért, Luffy inkább a hülyeségével nevetteti meg az embert (mondjuk Zoro sem okosabb). Ha belegondolok, hogy 2 ilyen elvetemült kalóz utazott egymás mellett... még szerencse, hogy Nami megszerette őket... ^^

Ha kiütik az egyik Yonkout és Doffyt akkor vajon milyen vérdíjat kaphatnak?  Gondolkozik (és remélem most már a "gyengék" is kiveszik részüket a mókából!)

« Utoljára szerkesztve: 12 dec 13, 23:42:35 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #1779 Dátum: 12 dec 14, 00:01:13 »

Másik kapitány, főleg szupernova nem fog csatlakozni, szinte kizártnak tartom.  Dolflamingo alárendeltjei meg főleg nem. Meg egyébként senki sem szerintem, nagyon sokáig, a már leírtak miatt is.

Jinbe meg pont olyan jelképes csapattag, mint Vivi. Nem illik bele a képbe és a csapatba.

Szerintem a körözési plakátokkal való összehasonlítás csak azért volt a sorozat elején, hogy viszonylag érezzük az erőkülönbségeket. De nem véletlenül kezdte ezt hanyagolni Oda. Ráadásul mégis nem mindegy, hogy 200 vagy 500 millió a vérdíj? Nincs egy darab fejvadász se, aki ilyenekre hajtana. Ez a rész teljesen mellőzve van. Ez is a sorozat elején volt még a néhány milliós vérdíjaknál. Tengerészek nem a jutalomért dolgoznak. Egyik kalóz meg nem viszi be a másikat jutalomért, mert még a végén őt is ott marasztalnák. Shichibukai szintén nem jutalomért ütközik meg kalózokkal, hanem a címmel járó előnyök miatt.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 14, 00:09:56 írta WayneGace » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1780 Dátum: 12 dec 14, 00:46:36 »

Szerintem a tudat miatt lényeges a plakát Nevet Pl luffynak 550 mila felett kell lennie, hogy tényleg azt mondhassuk, hogy "erősebb lett" mint Ace Nevet Persze ebben is van bukkanó, de jelképes értéke van. 1 tag még tuti lesz a csapatban Jinbei-en kívül. Ha nem így lenne, akkor a történet alapjait pusztítaná el vele. Mert ugye úgy indult, hogy Luffy összeszed egy csapatot ami olyan erős, hogy Shanks-ék ellen nem veszít, és 10 főre gondol.
Naplózva
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #1781 Dátum: 12 dec 14, 09:38:24 »

 Plusz Kurohige csapata 10 főt számlál, tehát ildomos lenne Luffyéknak is még egy tag. Hogy az a most megjelent hölgyemény lenne? Nem egy elvetemült gondolat Mosolyog
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #1782 Dátum: 12 dec 14, 13:52:04 »

Igen, a Feketeszakáll kalózok valóban 10 tagot számlálnak, legalábbis timeskip előtt annyit számoltak, de nem lehet tudni, hogy most mennyien vannak. Ugye nem tétlenkedtek, és hamar elfoglalták Fehérbajusz területeit, ott meg valószínű találkoztak emberekkel. A Fehérbajuszt szolgáló 47 kapitány sem tudjuk, hogy reagáltak arra, hogy elvesztették egy yonko támogatását. Valószínűnek tartom, hogy Feketeszakáll gyors hadjárata miatt nem borult fel a hatalmi egyensúly az újvilágban. Viszont azon gondolkoztam, hogy sem Marcot, sem Jozut nem fogjuk élve viszontlátni. Feketeszakállék gyümölcsvadászatának ideális prédái, és amúgy sem hiszem, hogy csak úgy átengedték Fehérbajusz területeit harc nélkül. Sőt talán Shiliew használja majd Jozu gyémántképességeit, és valószínű Zoroval fog megkűzdeni (feltehetőleg 1 vs. 1 lesz a feketeszakáll kalózokkal), aki így bizonyíthatja, hogy már a gyémántot is képes kettévágni.
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1783 Dátum: 12 dec 14, 18:30:20 »

Egyetértek. Én is egy csajt tudnék elképzelni utolsó tagnak és lehetőleg egy nem százas példányt. (Nami és Robin is furák a maguk módján, de azért ők még a százas kategóriába tartoznak). Én épp ezért támogatom a Bonney féle hajót. Nekem még mindig ő a tökéletes jelölt. De Baby5 se rossz ötlet, tekintve a Sanji-féle lehetőségeket a levegőben.
Azért, ha belegondolunk, hogy DF védelmezi, mint a kishúgát, akkor Sanji komoly dolgoknak teszi ki majd magát ezen udvarlása során...tekintve, hogy a hölgyemény ebben az esetben több mint valószínű, hogy (most először) ténylegesen a karjába omlana. Mr. Prince egy egészen új szerepet kaphatna a DF arcban... >.<#

Teljes mértékben egyett értek,egészen jól hangzik 3 csaj lenne csapatba bár Sanji inkább Naminak adnám illenek egymáshoz Mosolyog
Mai résztöl jó volt.De Luffy még middig nem mutatot 100%,Zorro már igen,ss hát igen Sanjitól valami jó szerepet várok,és végre jó volt láttni Doflamingo meglepett arcát Nevet még ha 1 kép kocka is volt Nevet darabig nem röhögött Nevet
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1784 Dátum: 12 dec 14, 19:24:52 »

Előbb utóbb kisöprik Luffyék az oda nem illő Shichibukai tagokat. Croko, Mória, most mondjuk Dofy. Amint Zoro eléri a célját  valszeg Mihawk is távozik. Hanckok Luffy tenyeréből eszik. Jinbei csapattag lesz. Trafalgár most "szövetséges"  Kuma  kérdés még, meg az eddig ismeretlen tagok.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!