24 máj 29, 00:45:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018281 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #1560 Dátum: 12 okt 10, 15:10:33 »

A fejezet nem volt nagy durranás, de a végén lévő Luffy-"Shenlong" találkozás érdekes lett.
Tényleg elég nagy esélye van rá hogy a mostani Kinemo fia, bár sztem nagyobbat ütne ha Oda az előzőt hagyná meg Momonosukénak.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 10, 16:18:57 írta mateee-kun » Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1561 Dátum: 12 okt 10, 18:33:24 »

A fejezet nem volt nagy durranás, de a végén lévő Luffy-"Shenlong" találkozás érdekes lett.
Tényleg elég nagy esélye van rá hogy a mostani Kinemo fia, bár sztem nagyobbat ütne ha Oda az előzőt hagyná meg Momonosukénak.


Öcsém vannak itt eszesek nem rossz és van benne valami pici Z-s és  Nevet és szamuráj fia lehet.
Hát rész elment  legalább halad story,de 1valami bök ha sikerül is legyözniük akkor vajon hogy fognak kijutni füst felhöböl Nevet
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #1562 Dátum: 12 okt 10, 18:42:50 »

Nekem tetszett a rész, bár Vergotól többet vártam, miután eltörte Sanji lábát és szétverte Law-ot, durvábbnak tűnt
Sztem el fogják kapni Ceasart és ő fogja megállítani a saját gázát
Naplózva

echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #1563 Dátum: 12 okt 10, 19:17:14 »

Cselekmény és izgalom szempontjából nem nagy durranás volt az eheti rész, de legalább láthattuk Smokert harcolni egy kicsit. Mondjuk CC gondolatmenetére abszolút nem voltam kíváncsi, de gondolom abból a szempontból, hogy tisztázzuk ki hibája is volt a múltbéli katasztrófa, megfelelt. Csak lett volna rövidebb.
Engem Monet mint karakter nagyon is érdekel, még mindig nem vagyok biztos benne, hogy melyik oldalon áll.
Ezen kívül még Law kompániájának holléte sem tisztázott, úgyhogy nem lennék meglepődve, ha Oda behozná őket is...bevallom a Macit hiányolom..egy kicsit Mosolyog
Egyébként volt említve Aokiji sorsa a csata után? Nem emlékszem rá...Odából kinézem, hogy meghagyta a szigeten valahol lefagyasztva..xD
És végül az utolsó képkocka...Luffy potenciális barátja/kajája szerintem is az a kiscsávó lesz. Bár már az előző legyalázott sárkány megjelenésekor is eljátszottam a gondolattal, hogy Luffyékból kinézném még azt is, hogy elvisznek magukkal egy Sárkányt, mint háziállatot a hajóra. A leendő Kalózkirálynak miért ne lehetne egy tűzokádó kedvence?(leszámítva azt, hogy már egyet megettek xD) De ez a gondolat csak abból született meg bennem, hogy az előző sárkány még aranyos is volt pár panel erejéig.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1564 Dátum: 12 okt 17, 11:15:33 »

Új fejezet kint: http://www.mangareader.net/one-piece/685

Jól láttam (itt), hogy az első képkockánál, az Doflamingo arca? Gondolkozik
Mondjuk gondoltam, hogy a sárkány segíteni fog Luffy-nak kijutnia a veremből, és miután a céljuk is közös (szinte), így egyértelművé vált a csapatmunka gondolata Mosolyog Ja, és a Momonosukés flashback jó volt, egy kölyök aki nem idegesített ebben az arc-ban ikszdé (Lehet a démongyümölcs megevése közrejátszik Nevet )

És igen, Law nem halt meg, nem is ájult el Mosolyog (Law&)Smoker vs. Vergo harc nagyon jó. Jó látni (szinte) hakival harcoló két ellenfelet.

Hm... Nem számítottam rá, hogy Zoro vs. Mone harc jön majd, azt hittem Robin majd utána feláll és leporolja magát és Mone vs. Robin harcot látunk majd, de ez így érdekesebb és számomra kirááááály Nevet

Viri: Nyertél, tényleg Momonosuke az a sárkány ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1565 Dátum: 12 okt 17, 14:17:01 »

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/676/9
Hmmm. Tehát itt épp sárkány típusú Zoan gyümölcsöt gyártott Smiley.

Punk Hazard első sárkánya is ember lett volna, amit Luffyék jóízűen bezabáltak? ikszdé
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1566 Dátum: 12 okt 17, 15:30:55 »

Azért tetszik, hogy Vergo-ból csak annyit látunk, hogy Smoker bucira veri  Pojén
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1567 Dátum: 12 okt 17, 15:36:19 »

Azért a volt alárendeltjét illik is aláznia. De még meglátjuk, hogy alakul a meccsük, nekem mindenesetre van egy jelenet-tippem, amiben nagy szerepet kap Law, a képessége és Smoker fegyvere.... legalábbis ez egy nagyon-nagyon magas labda, de lehet Oda éppen ezért nem fogja lecsapni, meg Smoker jó lenne, ha végre önállóan verne el valakit.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1568 Dátum: 12 okt 17, 20:55:17 »

Na Luffy végre ideges lett. Most már van oka harcolni... most fogja szétverni Ceasar fejét:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1569 Dátum: 12 okt 17, 21:58:44 »

Na Luffy végre ideges lett. Most már van oka harcolni... most fogja szétverni Ceasar fejét:D

Emh bár elötte volt nagy inditékja amikor barnaszakáll mesél vagy amikor ölte ártatlan embereket.
Nos akkor ugy tünik démon gyümölcsel változott át,talán visszatud változni de még kérdéses Zoan vagy misztikus fajta?
Igen Samdav 1nek figyeltem Nevet,de tényleg ö az Nevet
De az senki figyelte Namit és Choperrt majdnem elkapta füst felhö kezdett fehéredni.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 17, 22:01:27 írta Pein7 » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1570 Dátum: 12 okt 18, 06:02:07 »

Az nem a füst volt, hanem Mone hava. Nevet

Ha az Doffy volt, akkor lehet hogy távolról irányítja Momosukét? Király húzás volna, ha egyszer csak a barátai ellen fordulna a sárkánybébi.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1571 Dátum: 12 okt 18, 09:15:36 »

Szerintem nem Doffy, hanem CC az a nagy kép, bár 100%-ra nem mondanám. Jól el lett nyújtva, hogy bármi lehessen.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1572 Dátum: 12 okt 18, 19:08:24 »

Na Luffy végre ideges lett. Most már van oka harcolni... most fogja szétverni Ceasar fejét:D
Mondjuk ennek már épp itt volt az ideje. Úgy néz ki, hogy az események, illetve a Punk Hazard arc a végéhez közeledik Mosolyog

Duuu: Én Doflamingónak nézem, who knows... Gondolkozik Lehet, hogy mégis csak CC, csak az az arc kinézet, meg a szemüveg is, így tényleg lehet, hogy Doflamingo irányítja őt. Akkor gman-nek igaza lehet Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1573 Dátum: 12 okt 21, 21:30:21 »

Engemet meglep,hogy csaj logia tipuso,erre nem számitotam.Másik ezzel démon gyümölcsös dologal szerintem fele akkora ereje van mint az igazinak,de akkor vonom vissza ha vissza tud változni Momo és akkor már  igazi démon gyümölcsöt hozott létre.
Szerintem ha ennek arcnak vége szerintem Akainu fog visszatérni,Smoker jelentése alapján.
Rá rohadtúl kiváncsi vagyok én eltudnám fogadni egy Császár szintü eröt,már maga logia miatt...
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/676/9
Hmmm. Tehát itt épp sárkány típusú Zoan gyümölcsöt gyártott Smiley.

Punk Hazard első sárkánya is ember lett volna, amit Luffyék jóízűen bezabáltak? ikszdé

Szerintem ezzel még várjunk Nevet,amig valaki elnem fogyaztót még1 ilyen gyümölcsöt és annak eredményeként mi lesz belöle... smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 21, 21:35:39 írta Pein7 » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1574 Dátum: 12 okt 22, 11:40:08 »

http://www.mangareader.net/103-52248-1/one-piece/chapter-586.html
Jó ezeket néha nézegetni, van pár meglepő dolog bennük Nevet Smoker és Hina randiznak.

szerk:
lehet ők is xD http://www.mangareader.net/103-55664-1/one-piece/chapter-593.html
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 22, 11:43:46 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!