24 máj 19, 16:16:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011527 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1530 Dátum: 12 szep 14, 22:25:07 »

Azért azt szerintem ne felejtsük el, hogy Law képessége a legerősebb gyümölcs eddig (nálam), mivel a logiákat is szét tudja bontani és megölni őket. Ilyen nagy erőt én nem láttam enel majd fehérbajusz-é óta. Az volt a gond hogy mindkettőt megfogta 1-1gyümölcs, gumi és jég pl.
Tehát Law simán a legpusztítóbb ember az említetteken kívül ezt a hárpiát úgy törné meg mint egy ropit (kb azért győzte le vergo: 1, mert a szíve náluk volt és nem akart meghalni idő előtt 2, direkt hagyta magát elfogni hogy kiszabaduljon és szabad útja legyen a központba. És ha itt eléri célját akkor már mehet is a Yonkou ellen mert minden képessége/tudása/terve meg van ehhez. Remélem lebontanak luffyval minimum egyet, és a supernovák pedig megjönnek, kell az akció.

Sanji harca pedig nem húzódik jobban el mint a farkas elleni, mivel még öt másodperc és belepi őket a trutyi. Tehát remélem vége lesz, vagy átrúgják egymást "biztonságos" helyre hadd menjen az eksön.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1531 Dátum: 12 szep 19, 11:35:09 »

http://www.mangareader.net/one-piece/682/3

Nah ez egy rohadt jó fejezet volt!
Gyanús volt nekem, hogy eddig nem nagyon láttuk Momonosukét. Durva, ha tényleg az a sárkány volt ő, akit pont a saját apja nyomott le.
Valamint sajnos, nagyon úgy néz ki, hogy ennyi volt a nagy Sanji vs Vergo meccs. Szegény szakácskám megint nem tudott bizonyítani. Mi több, még a lába is eltört...-.-

Flamingot is jó volt látni. Kemény egy boss lesz belőle is.
Az a steampunk embere meg kegyetlen laza. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #1532 Dátum: 12 szep 19, 14:24:41 »

Nah Doflamingo is végre megjelent, rég vártam már ezt  Nevet. Mit ne mondjak, elég lazán kezelte hogy a telefonbeszélgetés közben a képébe lőttek  ikszdé.

A fejezet végi kis minifordulat is nagyon ütött!
Be kell valljam, az eddig a sárkányos részekre nem igazán fordítottam nagy figyelmet, a fejezet alatt is csak annyi tudatosult bennem hogy le lett győzve oké.... Az utolsó oldalt olvasva egyből mentem is vissza 4 oldalt és ki más mint Kinemon volt az egyik aki a végén odacsapott a fiúnak Pojén.
Bár ez One Piece, szóval kétlem hogy meghalna a saját apja keze álltal, de így is szépen csinálta Oda  Mosolyog .

« Utoljára szerkesztve: 12 szep 19, 20:52:04 írta mateee-kun » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1533 Dátum: 12 szep 19, 16:17:35 »

Azt hiszem megvan a hét legjobb fejezete a Rebornnal holtversenybe Nevet
Doflamingót már régóta vártam, és azt még álmodni se nagyon mertem volna, hogy a legénységét is mutatják majd Nevet A bélpoklos kiscsaj feltehetően Robin ellenfele lesz a távoli jövőben, hiszen shounenmangában felnőtt jófiúk nem szoktak összeverni kislányokat, Namiról meg kiderült mostnában, mennyire szereti a kölköket. Minenesetre a Doflamingós rész mehetett volna a fejezet végére csattanóként, a sárkánykölök úgysem fog meghalni.

Vergo eddig miért nem taposott rá Law szívére, ha meg akarja állítani? Úgy simán le tudná fegyverezni(+egyebeket tenni vele) még egyszer, amúgy elég nehéz dolga lesz szerintem. Persze az is lehet, nincs is már nála, de odadni másnak nem lett volne értelme, még ha ez meg is magyarázná, miért nem használta még.

Lehet fogadásokat kötni: gman lesz boldogabb Doffy miatt, vagy renato dühösebb Sanji miatt? Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1534 Dátum: 12 szep 19, 16:47:08 »

Szép kis show műsor rész volt Jokerrrel, és a végén is a fordulat jó volt, de megint lett egy csavar az arc-on és már megint nem tudom hova tart. 1 biztos, 2 joker emberke jön még a szigetre, szal feltünik 2 új ellenfél a szalmakalaposok számára.

Chopper valószínűleg azért van szöny pontban, mert a cukorka miatt rage-elő gyerekeket így tudja leállítani/kezelni néhány atyai pofonnal.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1535 Dátum: 12 szep 19, 17:21:53 »

Nem kell fogadni, én vagyok a boldogabb. Nevet
Amúgy elég menő csapata van  Joker-samának. A cilinderes alak a pisztollyal különösen tetszik, de a kiscsaj is érdekel. Ez a perverzül fényűző életmód és a végtelen lazaság... hát nem csalódtam a kis kedvencemben, annyi szent. Nevet
Mindjuk egy picit az irritál, hogy a többiek young master-nek szólítják, mert ez nem igazán illik hozzá, de sebaj, ezen még túl tudom tenni magam. Mosolyog
Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #1536 Dátum: 12 szep 19, 19:01:41 »

Oda nagyon szeretheti Caribou-t,mivel alig van fejezet amiben nem ő lenne a nyitó oldalon,de remélem végre most láttuk utoljára,nagyon utáltam/utálom ezt a karaktert.

A fejezet tetszett,de még mindig nagyon kaotikus az egész,remélem lassan el kezd a történet kristályosodni vagy inkább az már el is kezdődött,de fel gyorsulhatna :/  Annyi kérdés vetődik fel még mindig hogy nem bírom körbe látni az eseményeket,és eggyenlőre amit szeretnék látni az a szalmakalaposok igazi ereje,mert egyenlőre(remélem) eggyikük se mutatta meg az igazi erejét.

Legjobban Usopp fejlődésére voltam kiváncsi,de egyenlőre csalódás,a kocka hason kívül a karaktere nem változott,a ereje is annyival turbózódott fel hogy új fajta fegyvert használ(a növények magjai) amit nem nagyon veszek nagy fejlődésnek mivel nem is nagyon tetszik ez a fajta "erő" mert túlságosan böki a csőröm hogy van mindenfajta növénye- pl trambulin
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1537 Dátum: 12 szep 19, 20:43:19 »

Belegondolva, hogy Tashigiék szerint Vergo sose tudná bántani az embereit, gyermekeiként szereti őket, blabla..
Nem lehet, hogy Joker irányítja Vergot, vagy hasonló?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1538 Dátum: 12 szep 19, 20:49:47 »

Doflamingo bábmester, de eddigi szereplései szerint csak a testet tudja irányítani, az ember lelkét/személyiségét nem. Úgyhogy szerintem kizárt. Azért Vergo szövegelései egyértelműen arra utalnak, hogy saját érdekéből teszi a dolgokat, és csak hülyítette az amúgy is zárt osztályra való G5-ösöket.
Naplózva

wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #1539 Dátum: 12 szep 20, 11:36:02 »

Húh hát Doflamingo valami eszméletlen...
Remélem nem fogják leverni az arc után, hanem függőben hagyott potenciális ellenség lesz, mint Big Mam
Mert a hadurak közül szerintem ha valaki, akkor ő (és Mihawk) simán admirális/yonkou szinten vannak..
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1540 Dátum: 12 szep 20, 17:02:46 »

Valamint sajnos, nagyon úgy néz ki, hogy ennyi volt a nagy Sanji vs Vergo meccs. Szegény szakácskám megint nem tudott bizonyítani. Mi több, még a lába is eltört...-.-

Flamingot is jó volt látni. Kemény egy boss lesz belőle is.
Akkor jól láttam, hogy az a rajzolás egy törésnek a rajzolása, na faxa... Akkor nem tudom, hogy hogyan fogja így sokáig bírni... Nem értem az egészet, pedig Sanjinak simán le kéne győznie egy altengernagyot.

Oda nagyon szeretheti Caribou-t,mivel alig van fejezet amiben nem ő lenne a nyitó oldalon,de remélem végre most láttuk utoljára,nagyon utáltam/utálom ezt a karaktert.

Legjobban Usopp fejlődésére voltam kiváncsi,de egyenlőre csalódás,a kocka hason kívül a karaktere nem változott,a ereje is annyival turbózódott fel hogy új fajta fegyvert használ(a növények magjai) amit nem nagyon veszek nagy fejlődésnek mivel nem is nagyon tetszik ez a fajta "erő" mert túlságosan böki a csőröm hogy van mindenfajta növénye- pl trambulin
Ezzel egyetértek, én is utáltam Caribou-t Mosolyog

Azért a bogarak se voltak semmik, meg levert olyan gyojint, ami alapból jóval erősebb, mint egy ember és méghozzá az a gyojin energia szteroidokat is bevett, úgyhogy szerintem nagyon is erős, legalább is a 2 évvel ezelőtti karakteréhez képest Mosolyog

A 682 fejezet legjobb része egyértelműen Don Flamingo jelenete, az egész, ami végig ott történt nagyon jó volt. Mosolyog

wolfarkas: Hát azért kétlem, hogy egy younkou szinten lennének, de egy admirális szerintem is megvan Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1541 Dátum: 12 szep 20, 18:38:32 »

Eléggé meglepett hogy a sárkány volt a fia, ha egyáltalán ez az. végre lássuk a harcokat, ne csak a kölyköket!4

Várj csak én lemaradtam, egy yonkou erősebb mint egy admirális?
erre azért nem tenném rá az életem (fehérbajusz szimplán a legerősebb volt, míg garp aki csak csüdzsó, erősebb mint egy admirális [legalábbis ezt hitette el velünk Oda])
tehát a rangokra nem lehet adni, de a 3 admirális kb a 3 legjobb logiával bír...ami az új világba fabatkát sem ér  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1542 Dátum: 12 szep 20, 18:57:48 »

Ha Vergo Doflamingo legerősebb embere akkor sztem erősebb mint egy altengernagy legalább is sztem. A Yonkou sztem minden téren felül múlja az admirálisokat. Ha nem múlná felül akár egyszerre mint a 3-at csalódott lennék.
Az arc unalmas. Ha sanji nem képes megcsapni Vergot csalódott leszek. Félek, hogy most majd befaildel Sanji és kap egy démon gyümölcsöt. Viszont akkor ideges leszek. Ennél még a Tekkai vagy a hakival való keményedés is jobb lenne.
Mondanám, hogy kíváncsian várom a dolgokat, de egyáltalán nem igaz. Az arc végét várom. Szeritnem ez az eddigi legrosszabb rész a Davy back fight után. Law pedig nem tudom kinek meglepetés vagy kinek nem már az elején mondtam Chakráéknak, hogy ő az az ember akire minden másodpercben figyelnék. Kiszámíthatatlan. CC meg már az agyamra megy. Mone is Doflamingo embere lehet? Mert az elöző részből nekem ez jön le. Ha nem akkor sztem potenciűális csapattag. Aki beáll Luffyékhoz és Luffy megvédi jó induló a továbbiakban és meg van miért megy doflamingo ellen Luffancs:D

Bocs a hsz miatt sietnem kellett:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #1543 Dátum: 12 szep 20, 22:06:15 »

A fejezet király volt.

Donflamingo elég király arc. Az, hogy ki, milyen erős az kicsit érdekes. Hogy a Yonku szintjére ki érhet fel erőben? Mihawk egyértelmű, hiszen Shankszal is harcolgatott és kiosztott neki pár sebet. Donflamingo talán elbánhatna valamelyikkel. Persze még nem ismerjük mindegyik Yonku-t szóval ez nyitott kérdés. Az admirálisokat nem becsülném le azért. Fehérbajusszal egyik sem bírt, pedig már nem nagyon bírta az öreg. De rá nem lehet alapozni, mert Fehérbajusznak olyan elemi ereje volt, amihez senki nem érhetett föl. (Mellesleg az anime történelem egyik legkirályabb alakja. Szerintem hatalmas karakter.) Ezért is nem dolgoztam fel a tényt, hogy egy olyan kis senkiházi, mint Feketeszakáll az ő erejével villogjon.

No, de a részhez is valamit. Sanjin csak lestem, hogy ilyen gyorsan beadja a kulcsot a lába. Nem tudom mit akar vele Oda, de ne szerencsétlenkedjen már tényleg. Az egyik legkirályabb karakter és szeretném látni, hogy valami nagyot alkot.
Donflamingo nagyon laza volt. Law bizony nem egy kiszámítható alak. Nagyon okos és hosszú távra előre eltervez mindent. Veszélyes figura.
Mone is érdekes karakter. Szerintem Oda többet is ki fog hozni belőle és én még mindig tartom magam ahhoz, hogy lehet majd beáll a Szalmakalaposok közé. Elég erősnek tűnik. Luffy a támadásánál használta a fegyverkezés színét, (Oda volt írva, de nem látszott mondjuk.) és Mone ugye megállította. Bár Luffy-tól nem csak ennyi telik. A 2 éve nagyjából arra ment el, hogy megtanuljon haki-t használni, de nem hiszem, hogy csak egy-két új technikát fejlesztett ki. Biztos van még elsütni való technikája.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 20, 22:07:47 írta hagabi » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1544 Dátum: 12 szep 21, 17:24:06 »

Persze még nem ismerjük mindegyik Yonku-t szóval ez nyitott kérdés.

Shanks, Big Mom, Kaido és BB azaz Feketeszakáll.

Ja, és szerintem Sanji lába 'csak' repedt, nem törött.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 21, 17:25:00 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!