24 máj 19, 15:00:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011463 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1305 Dátum: 12 júl 01, 00:06:07 »

A szamuráj meg szimpatikus:D. Remélem, ha ezen a szigeten végeznek visszakísérik Wano-ba, és ott folytatódik a történet.
Hm... ez nem is lenne rossz dolog, sőőőt egész jó lenne Mosolyog Kicsit arra hajazna, mikor Vivit kísérték vissza Arabastába, de ez szerintem jó lenne Mosolyog

Na meg a szigeten marimo feltápolódása miatt a Sanji fanok a végén még lerágják kínjukban a hajukat.
Na és aztán Faceg

Hiei jól mondja, külön-külön kéne 8 szigeten bemutatni a csapat többi tagjának az erejét, így tudnának igazán megmutatkozni Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1306 Dátum: 12 júl 01, 00:19:30 »

Hát csak épp idő nincs rá. Azzal nagyon el lenne húzva a sztori, és majdhogynem egy rugóra járna mind a 8 sziget története. Én abban sem vagyok biztos, sőt inkább remélem, hogy ezekre a helyekre nem mennek egyelőre. Elbafra speciel abszolut nem vagyok kíváncsi, az óriások sosem érdekeltek. Wano országába talán eljutnak, de igazából az sem lenne szívem csücske. Nagy hiba lenne, ha csak a már felsorolt szigetekre mennének, kiszámíthatóvá tenné az egész Újvilágot. Én legalábbis szeretem a meglepetéseket, pl Arabasta után meglepett, hogy az égi sziget a célpont. Most is meglepett, hogy a 3 választható sziget közül egy negyedikre mentek xDDD nem is ők lettek volna. Ami biztos, hogy a Sütemény-sziget egy-két állomáson belül már a horizonton lesz ^^
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1307 Dátum: 12 júl 01, 01:13:09 »

Azért nem gondolom, hogy ezek a bemutatások elhúznák a történetet. Egyszerűen nem kell sok részben bemutatni ezeket a dolgokat. Viszont szerintem mindenféleképpen lesznek egy adott szituációknál visszaemlékezések. Ez szükséges amikor valami olyan dolgot mutatnak ami fontos vagy szükséges a megmenekülésekhez, győzelemhez. Amúgy szerintem is útba ejtik Wanot és Elbaf szigetét. Ha más okból nem is, de szükséges a szövetségesek gyűjtése a végső harchoz. Amit én is hiányolok az a "nyugodt" hajókázás és együttlét mint a korábbi részekben időszakosan előfordult.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1308 Dátum: 12 júl 01, 01:44:59 »

Wano-ra én sem egy teljes arc-ként gondoltam, hanem mondjuk egy hasonló kis útra, mint a Water 7 előtti sziget, ahol Aokijivel találkoztak. (Foxy-ékat hagyuk ki most) Wano-ban sok régi szál fut össze. Ryuma(Thirrel Bark, lehet nem ez a neve:D), Zoro birtokában van az egyik híres fegyver ami onnan származik, vagy például Ace is járt arra, amikor Oars szalmakalapját csinálta, tehát lehet hogy Luffyhoz is lenne egy kevés köze. Meg persze most a szamurájunk.  Olyan 10-15 rész max amire gondolok. Pl összefuthatnak vkivel, akivel Luffy együtt harcolt a háborúban....
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1309 Dátum: 12 júl 01, 07:23:01 »

Aokiji kap egy moviet?:O Így már nem vagyok benne biztos, hogy csapattag lesz:O Oda keresztül ne húzd a számításaimat. Eddig megjósoltam mindent egész Aokiji kilépéséig:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1310 Dátum: 12 júl 01, 13:35:49 »

Nem függ össze a kettő xDDD Ugyanis Oda csinálja a movie-t, és szerves része lesz a sztorinak. Másképp nem rakná bele Aokiji-t.
Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1311 Dátum: 12 júl 04, 07:19:19 »

Érdekes feltevésbe futottam bele a minap. Egyesek úgy vélik, hogy Joker maga Doflamingo. A mosolya stimmel, és talán ez megmagyarázná a hasonlóságot Law és a saját Jolly Roger-e között, ugyanis úgy fest, hogy Law jelenleg neki dolgozik. Talán van is valami kapcsolat Joker és a Szív Kalózok elnevezés között is, viszont akkor izgatottan várhatjuk a Kőr, Treff és Káró kalózok megjelenését is. Emellett ha ezt a vonalat követjük, akkor lehet, hogy Velgo is Doflamingo embere, ugyanis elképzelhető, hogy Dresrosa szigetén szokta lógatni a tökét Doflamingo xDDD
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1312 Dátum: 12 júl 04, 10:31:38 »

Ez az elmélet sok kérdésre válaszol a jelenlegi szituációban, de sok egyéb kérdést is felvet.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1313 Dátum: 12 júl 04, 10:57:10 »

Viszont a mai fejezet raw-ja alapján azt hiszem, helytálló az elmélet xD jöhetne már az angol verzió...
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1314 Dátum: 12 júl 04, 11:18:16 »

Igen, teljesen helyénvaló elmélet:D MR-en fent van már az angol.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1315 Dátum: 12 júl 04, 11:47:16 »

Érdekes feltevésbe futottam bele a minap. Egyesek úgy vélik, hogy Joker maga Doflamingo. A mosolya stimmel, és talán ez megmagyarázná a hasonlóságot Law és a saját Jolly Roger-e között, ugyanis úgy fest, hogy Law jelenleg neki dolgozik. Talán van is valami kapcsolat Joker és a Szív Kalózok elnevezés között is, viszont akkor izgatottan várhatjuk a Kőr, Treff és Káró kalózok megjelenését is. Emellett ha ezt a vonalat követjük, akkor lehet, hogy Velgo is Doflamingo embere, ugyanis elképzelhető, hogy Dresrosa szigetén szokta lógatni a tökét Doflamingo xDDD
Érdekes elmélet, még Doflamingo és Law össze is passzolnak, hisz mindketten eléggé ravaszak, kinézném belőlük, hogy társulnak.

Duuu: Mivel Tapion nemrég említette, hogy mennyire gáz az MR angol fordítása (ami igaz), így megvárom az MS verzióját Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
renato
Vendég
« Válasz #1316 Dátum: 12 júl 04, 11:59:37 »

Hát az egész fejezet egy kalapnyit sem ért, de az utolsó oldal valamennyire vissza tudta hozni a megszokott szintre. Váratlan volt, Doflamingora nem számítottam volna, arra meg pláne nem, hogy Law valaha az embere volt. Ha valami értékelhetőbb fejezetbe tette volna Oda... sokkal jobb lett volna.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1317 Dátum: 12 júl 04, 12:13:04 »

Úgy tűnik, Doflamingo lesz a One Piece Orochimaruja, avagy a minden lében két kanál bábjátékos. Ez tetszik. Már Marinefodban is mutatkoztak jelei a szarkeverő hajlamának.
Szerintem jó fejezet volt, sok minden kiderült és történt ezen kívül is.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1318 Dátum: 12 júl 04, 13:23:15 »

Talán van is valami kapcsolat Joker és a Szív Kalózok elnevezés között is, viszont akkor izgatottan várhatjuk a Kőr, Treff és Káró kalózok megjelenését is.

A kör az a szív. A pikket kihagytad.^^
Viszont tetszik ez a felvetés. Doflamingora abszolút nem számítottam. A ténylegesen laposabbnak tűnő fejezet után szép kis álleesős bevillanás volt.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #1319 Dátum: 12 júl 04, 13:24:00 »

Aokiji kap egy moviet?:O Így már nem vagyok benne biztos, hogy csapattag lesz:O Oda keresztül ne húzd a számításaimat. Eddig megjósoltam mindent egész Aokiji kilépéséig:D

Én is így voltam vele! Nevet De jó hogy nem vagyok egyedül!!! Aokiji lenne a legjobb 10. tag Nyelvesít

Én kicsit reméltem, hogy a Don helyett más lesz. Nem szeretem a képességét :/ Olyan sunyi, alamuszi, egymás ellen fordítja a nakamákat :/ Ez Zoro és Sanji esetében lenne végzetes x'D (kiv, ha ott van Nami, hogy kiosszon 1-2 gyógyerejű sarló rúgást)
A kis nyugis beszélgetős részeivel tetszett ez a rész is Mosolyog
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!