24 máj 19, 17:27:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011560 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1290 Dátum: 12 jún 27, 20:49:09 »

Nem, a Kuja hölgyek nyilai is Hakival töltöttek, ezért olyan pusztítóak.
Hm... az igaz, de akkor még ez nem volt olyan látványos, csak mondták, meg én az Újvilág első hakival használt fegyverére értettem Nevet

Érdekes fejezet volt, kár hogy Luffy kicsit többet "alszik" most a kelleténél Ördögi
Ha nem lett volna ilyen meggondolatlan Luffy, hogy beszippantja az összes mérges gázt, akkor már CC-nek annyi lenne most már Mosolyog

kristian1112: akkor még azt nem tudhattuk, hogy az-e, még csak sejteni lehetett, hogy akkor Zoro azt használt, még most is kérdéses, majd mangában szerepel, akkor biztos Mosolyog És igen Big Mom lánya Lola ^^ Miért kérded? Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #1291 Dátum: 12 jún 27, 20:59:29 »

hát samdav akkor most bennem egy világ épül,hisz ha Luffy-ek mentették meg Lolát és ténleg Luffy/Law Big Momra fognak menni akkor nagyon érdekes eseményeknek nézünk elébe,mert szerintem akkor végén Big Mom-Luffy eggyességnek is lehetünk tanui,de persze ez One piece-itt semmise biztos,még a halál se Nevet Gondolok ezzel Pell-re amikor fel robbantnak hitte a 99%-a a fanoknak a arc legvégén még megjelenik Nevet
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1292 Dátum: 12 jún 27, 21:30:37 »

Sehol sincs leírva, hogy Big Mam lenne Lola anyja. Habár hasonlítanak, és kb 98%, hogy így igaz, de ez még nincs kőbe vésve, úgyhogy ne kezeljük tényként.
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1293 Dátum: 12 jún 27, 21:44:20 »

Hát, ha a dolgok "légzésének" érzékelését Hakinak vesszük, akkor volt Zoronak már régebben is.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Lchangetheworld
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48



« Válasz #1294 Dátum: 12 jún 27, 21:46:08 »

kristian1112: amire Te gondolsz az a Király akarata vagyis a Haoshoku Haki, én meg az észlelésről beszéltem:D Zoronak szerintem nincs meg a királyok akarata, amiket az animében láttál pl a Sabaodyn amikor bekerítették Zorot és annyival elintézte őket hogy csúnyán nézett rájuk fix hogy nem az volt. Nevet Vagy pl arról is voltak spekulációk hogy akkor is Hakit használt amikor megkapta az újságot Mihawknál és annyira gondolkodott hogy mit üzenhet Luffy mintha Hakit használt volna Nevet de az is csak vicc. http://www.youtube.com/watch?v=RE_dQzJClnc Azért az első komment epic. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 21:56:15 írta Lchangetheworld » Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1295 Dátum: 12 jún 28, 18:34:17 »

Aki teheti, és ért angolul, az olvassa el a MangaStream-es verziót a MangaReader-es helyett. Konkrétan a Velgo és Law közti beszélgetés felét nem is lehet értelmezni az MR verzióban XDDD
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1296 Dátum: 12 jún 28, 19:17:57 »

hát samdav akkor most bennem egy világ épül,hisz ha Luffy-ek mentették meg Lolát és ténleg Luffy/Law Big Momra fognak menni akkor nagyon érdekes eseményeknek nézünk elébe,mert szerintem akkor végén Big Mom-Luffy eggyességnek is lehetünk tanui,de persze ez One piece-itt semmise biztos,még a halál se Nevet Gondolok ezzel Pell-re amikor fel robbantnak hitte a 99%-a a fanoknak a arc legvégén még megjelenik Nevet
Ezzel még várjunk egy picit, mert Luffy ki is jelentette, hogy Újvilágba mikor átmegy, akkor berongyol hozzá és szétveri, úgyhogy még várjunk ezzel az elmélettel. Viszont igen, kiszámíthatatlan a One Piece, és ez a legjobb benne Mosolyog

Hát, ha a dolgok "légzésének" érzékelését Hakinak vesszük, akkor volt Zoronak már régebben is.
Ilyet Rogerhez is fűztek, hogy hasonlóan ő is hallotta a kard hangját, a dolgok lélegzését, ugye mikor Mr.1 ellen küzdött Zoro, akkor volt ez, úgyhogy ez valami más lesz vagy talán haki szerintem Nevet

MS mindig is jobb volt, mint MR Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1297 Dátum: 12 jún 28, 19:36:37 »

Tudom, hogy jobb, ez egyértelmű, csak eddig azt is meg lehetett érteni. A mostani fejezet viszont bűn rossz angollal van az MR-en. De rosszul fogalmaztam: aki teheti, az olvassa el újra a 672-es fejezetet, immáron mangastream-es verzióval. Vagy várjátok meg a magyart, szerintem szombat reggelre kész lesz, ha a RAW forrás is úgy akarja ikszdé
Naplózva

shaq91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #1298 Dátum: 12 jún 30, 06:26:22 »

Szerintem ez a Virgo, Law testvére vagy valamilyen rokona lesz. Nagyon sok hasonló arcvonása van és a szakálla is hasonló.
Illetve úgy beszélnek egymással, mint akik már ismerik egymást régóta.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1299 Dátum: 12 jún 30, 09:59:19 »

A beszélgetésük alapján vmi olyasmi kapcsolat lehet köztük, hogy ugyan azon tengerről jöttek, és még az is előfordulhat, hogy gyermek korukban virgo lehetett vmi kis csapat" bandavezére" vagy hasonló.  Én ilyen kapcsolatszerűséget látok benne. BÁR ez egy elég vad eszmefuttatás.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1300 Dátum: 12 jún 30, 20:15:04 »

Aki teheti, és ért angolul, az olvassa el a MangaStream-es verziót a MangaReader-es helyett. Konkrétan a Velgo és Law közti beszélgetés felét nem is lehet értelmezni az MR verzióban XDDD

Jó hogy szóltál, már attól féltem, az én angolom ilyen bűnrossz  xD

A múltban tuti valami 'főnöke', feljebbvalója volt Virgo Law-nak, különben nem várná el a 'san' megszólítást tőle.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1301 Dátum: 12 jún 30, 22:31:47 »

Tudom, hogy jobb, ez egyértelmű, csak eddig azt is meg lehetett érteni. A mostani fejezet viszont bűn rossz angollal van az MR-en. De rosszul fogalmaztam: aki teheti, az olvassa el újra a 672-es fejezetet, immáron mangastream-es verzióval. Vagy várjátok meg a magyart, szerintem szombat reggelre kész lesz, ha a RAW forrás is úgy akarja ikszdé
Na meg a minőség is jobb azért MS-en, amilyen szép a scan Mosolyog

Hm... Virgóval kapcsolatban, tengerészeti tag kilőve (talán), valaki inkább Law múltjából, egy új arcként szerintem egész jó Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1302 Dátum: 12 jún 30, 23:31:05 »

Én nem azért nézem MR-en a mangát, mert jó minőség, hanem mert általában ott jelenik meg először. Egyet értek abban, hogy MS sokkal jobb minőséget tol.

Am a részről még annyit, hogy kezd az arc elég kusza lenni. Egyre több új arc, egyre több ismeretlen összefüggés. Ettől függetlenül még mindíg megjósolhatatlan a kimenetele, és ezt szeretem. A szamuráj meg szimpatikus:D. Remélem, ha ezen a szigeten végeznek visszakísérik Wano-ba, és ott folytatódik a történet.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1303 Dátum: 12 jún 30, 23:41:46 »

Aztán mi lenne Wanoban? Zorot csak nem hagyják ott gyúrni, az olyan lenne,mint mikor a pokémonban Charizárdot ott hagyták abban a charizard-faluban edzeni, vagy mi. Gyerekkorom egy traumája. Zoro meg pro, de egy átlag kaland alatt nem tanulja meg az elemes dolgot, főleg hogy a 3 kard 3 elem elmélet is előjött. Amúgy meg mi ez az elemesdi? Tiszta közhely, csak abban reménykedek, hogy Oda bá' ebből is valami király dolgot fog kihozni. Na meg a szigeten marimo feltápolódása miatt a Sanji fanok a végén még lerágják kínjukban a hajukat.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1304 Dátum: 12 jún 30, 23:50:44 »

Pedig vannak szigetek amin nem Luffy lesz a középpontban. Sokkal inkább a csapat többi tagja kap majd fontos szerepet. Mint Enies Lobby-n Robin. Ilyen lesz Usoppnak Elbaf, Zoronak Wano, Naminak a villámos miújság. Frankynek pedig Vegapunk szigete. Közben sok új és erős ellent ismerünk majd meg és kialakul egy kép az új világról ahogy annak idején Grand Lineről is.
Itt megismerhetjük kinek, hogy telt a 2 év az adott szigeten. Mennyit szenvedtek stb stb.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 30, 23:52:26 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!