24 máj 19, 16:31:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011536 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1245 Dátum: 12 jún 06, 12:23:58 »

A legújabb fejezet angolul:
http://mangateers.com/manga/one-piece/670/


Ha jól emlékszem, már pedig jól emlékszem, Luffy ellen hatástalanok a mérgek Magellan óta... ezt Chopper mondta, mikor Hyouzou kivédte Luffy támadását a Gyojin arc legelején. Ergó -> ez a nyomorék Muk ( Pokemon xDDD ) esélytelen ellene...

« Utoljára szerkesztve: 12 jún 06, 12:31:52 írta Tapion D. sama » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1246 Dátum: 12 jún 06, 12:53:41 »

Azért szerinem nem mindegy, hogy milyen erős az a méreg és hogy mennyi van belőle a szervezetében.

Amúgy betyárjó fejezet volt, főleg, amikor felrobbant a takony. Szokásos Oda-féle epikus jelenet.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1247 Dátum: 12 jún 06, 13:21:45 »

Hát Magellán mérge eléggé eláztatta még anno, meg az erős fajta  is volt eléggé.

Fejezet pedig szokás szerint hozta a színvonalat, mint humor, mint jelenetek terén.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #1248 Dátum: 12 jún 06, 15:43:56 »

hát Oda most bekeményített de nem kicsit. Luffy egyre nagyobb hülyeségeket csinál,gondolom úgy hogy a józan észnek pont a fordítotját csinálja,pl amikor el mentek el kapni Caesar-t és most ahogy el is kapta Nevet A komikus és epikus jelenetek is halmozódnak,már csak az utcsó 3 fejezetben elég sok van. Anime formájában ütni fog
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1249 Dátum: 12 jún 06, 17:59:12 »

Azért szerinem nem mindegy, hogy milyen erős az a méreg és hogy mennyi van belőle a szervezetében.

Amúgy betyárjó fejezet volt, főleg, amikor felrobbant a takony. Szokásos Oda-féle epikus jelenet.
Az lényegtelen, ha totál immúnis a méreg ellen, akkor hiába, ergó megszívta az a "latyak" ikszdé

Na ja, a belépő nagyon jó volt, nekem tetszett az e heti fejezet is Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #1250 Dátum: 12 jún 06, 18:24:18 »

Nagyon jó volt a fejezet Nevet

Tudtam én, hogy így is simán nekiront Smoker Luffynak. De nagyon várom mikor majd összecsapnak komolyan is. Most Luffy is csak elhülyéskedte.
Hát azért Magellan mérge szerintem nem kicsit volt ütős. Luffynak iszonyatos fájdalmakat kellett átélnie, hogy túlélje a mérget.
Luffy menő volt a végén is. Szépen elkapta CC-t, de valószínűnek tartom, hogy nem zúzza le egyből, mert azon azért lesnék egy nagyot. smirksweat
Meg írták többen, hogy CC eddig talán a legjobban megcsinált ellenség. Ebben én is egyetértek. De személyesen azt gondolom, hogy ha azt nézzük ki volt a legfélelmetesebb és legdurvább akkor Magellan testhosszal vezet. Ez persze csak saját vélemény, ahogy nálam a top10 legerősebb karakterek között is ott van. Az ereje valami félelmetes és a Venom Demon technikájával nem hiszem, hogy sokan el tudnának bánni. Remélem még szerepelni fog benne és Luffy-val is lesz egy visszavágója. Nevet
Naplózva
Kankuro Gaara
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 36


« Válasz #1251 Dátum: 12 jún 06, 20:00:13 »

Nem rég én is elkezdtem olvasni a mangát (bevallom csak a Gyojin arc-tól) és már én is veletek együtt várom a legújabb fejezeteket. ^^ Azt hiszem én vagyok az egyetlen, akinek annyira nem tetszett ez a fejezet. Nem lesz ez olyan egyszerű Law-val valami sántít, van valami magában a karakterben. Hmmm, nem tudom.  Durci Caesar-t nem szeretem túlságosan. Ilyen meg amolyan gonosz, fúh de jó. Hááát.... Valóban, több van benne, mint az eddigiekben ezt elismerem. Sokkal gonoszabb, "érettebben gonosz" xD. Nem tudom mennyire lehet érteni. Ami a kinézetét illeti, szerintem szimplán csak hülyén néz ki. Nagyon. De persze én is nagyon várom a folytatást. Nevet
Naplózva

,,Ne versenyezz az idiótákkal! Mert legyőznek a rutinjukkal!"
,,Én nem szeretem az egoistákat, mert nem engem szeretnek."
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #1252 Dátum: 12 jún 13, 07:30:20 »

One Piece manga se lesz?  Ohh My God Miért?
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1253 Dátum: 12 jún 13, 08:03:37 »

Ezt  honnan szűrted le? Sehol nem látom, hogy szünet lenne  a mangában. Bár a legutobbi rész végén volt vmi 670.. japán krix-krax.Magyar fordítást meg még nem láttam erről.
Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #1254 Dátum: 12 jún 13, 08:16:21 »

Én már találtam frissen szkennelt képeket a 671-es részből, szóval biztosan lesz Mosolyog
Naplózva
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #1255 Dátum: 12 jún 13, 08:21:40 »

 Onnan vettem, hogy Naruto manga nemlesz Mosolyog Kíváncsi voltam, hogy az e heti shounen jump marad ki, vagy csak az, mert nem mindegy Nevet
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1256 Dátum: 12 jún 13, 09:55:13 »

A héten van manga, majd a jövő héten nem lesz ^^ Mellesleg a múlt heti rész magyar változata úton van, csak mocskos mód el vagyok havazva, de most már helyre fog állni minden a szokásosra ^^
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1257 Dátum: 12 jún 13, 10:29:49 »

És íme, meg is érkezett az új rész: http://www.mangareader.net/one-piece/671


Még egy, nem igazán fordulatmentes rész.  Azért CC arcai adják, amikor Luffy meglepi éppen valamivel.

Az a vita meg, hogy Magellán Logia, vagy paramecia az most lezárult.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 13, 10:40:20 írta Duuu » Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1258 Dátum: 12 jún 13, 11:12:39 »

szerintem aki a végén megjelenik az aokiji, tök olyan a cipője. Na az is kiderült hogy nem minden méregre lett immunis luffy, például a gázra Nevet
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1259 Dátum: 12 jún 13, 11:30:40 »

Szerintem az már bátran kijelenhetjük, hogy ez (lesz) az eddigi legkevésbé kiszámíthó arc az One Piece-ben. Ez a szövetséges-összeesküvéses-meglepetéses-kiszámíthatatlan dolog csak nekem jön be ennyire?

Valamiért nem hiszem, hogy Luffyt egy 'átlagos' gáz mérgezte meg, valami nagyon spéci dolog lesz itt a háttérben. Úgy tűnik, ugyanaz lehet a baja, mint Law-nak. Lehet CC-nek az a speciális képessége, hogy a tesben természetesen jelenlévő gázokkal is maniulálni tud, esetleg megemeli a CO2 szintet, és így üti ki az áldozatot.

A titokzatos emberről nekem rögtön Kidd ugrott be, de biztos Sabaody-s ismerős lesz az, másban nem látoktúl nagy relációt. Rég voltam ennyire kíváncsi egy következő fejezetre, ennek örömére jövőhéten nem is lesz, persze.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!