24 máj 19, 17:10:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011553 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1230 Dátum: 12 máj 30, 21:31:45 »

Azt szeretem ebben a mangában, hogy a másik két nagy neverendinggel ellentétben néha fogalma sincs az embernek, mi fog történni xD Jelenleg is vagy 5 lehetséges végkimenetel jutott eszembe kapásból xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1231 Dátum: 12 máj 30, 22:08:00 »

azt a nyálkát zoroék felmossák, luffy meg c.c-ről gondolkodik, elsőre így ennyit szűrtem le.
sanji-nak nem akadály a méret, azt a halat is jól lenyomta volna (ha nem cselezi ki), zoro érdekes mitkezdhet vele, mert szerintem ha félbevágná ketté oszlana.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1232 Dátum: 12 máj 30, 23:24:11 »

Azt tény, hogy Sanjinak nem számít a méret, de ő jelenleg Nami gyenge testében van, tehát nem tudja használni a teljes erejét. Brook úgy sem hal bele, ha csak nem vízbe esik, mert a lelke max kiszál, majd újra ráncba szedi magát. Zoro meg van olyan bolond néha mint Luffy, de nem tudom, hogy méreggel szemben mit csinál.

Most hogy így bele gondoltam Sabaku szerűen, én is számtalan lehetőséget látok. Végre jött egy arc amiben izgulok, hogy mi fog történni. Gyojin sziget eléggé sablonos volt sztem, max a legvége az ami felkavaró kicsit.
Naplózva
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #1233 Dátum: 12 jún 01, 07:36:40 »

Most hogy így bele gondoltam Sabaku szerűen, én is számtalan lehetőséget látok. Végre jött egy arc amiben izgulok, hogy mi fog történni. Gyojin sziget eléggé sablonos volt sztem, max a legvége az ami felkavaró kicsit.
A gyojin arc nem a csata szempontjából volt fontos, hanem a lélektaniból.
4 nagyon fontos dolog történt benne:
- A Posseidon fegyver felfedezése, ÉS az hogy ha csatára kerül a sor, kétségtelen, hogy Shirahoshi az ő oldalukon lesz
- A Gyojin - ember ellentét feloldása. Nagyon fontos volt, és nagyon szép üzenete van ^^
- A Sziget mostantól Luffyék territóriuma Nevet Nagyon jó kezdet a Kalózkirállyá váláshoz Nevet
- Big Mom

Ennyi.  Ott tisztán látható volt, hogy Hodi csak katalizátor :3
Nekem tetszett az az arc is. Jó felvezető volt a time jump után ^^

Nem is tudom, valahol nekem ez a nagy együtt működés sántít... Valamit még fog Trafalgar ott kavarni. :/ Valamiért nem tudom teljesen ártatlannak ítélni ezt a felajánlását x3 De ne nekem legyen igazam!
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1234 Dátum: 12 jún 03, 22:46:44 »

Amúgy ezen az oldalon senkinek nem tűnt fel, hogy ki van Robin és Luffy között? ikszdé
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/669/19
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1235 Dátum: 12 jún 03, 22:51:32 »

Nekem még most se tűnik fel^^ Szal kérlek oszd meg velemxD Már abba se vagyok biztos, hogy jó helyen nézem e a dolgot:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1236 Dátum: 12 jún 03, 22:58:48 »

LOL XDDD Ott van Pandaman Nevet látom a kis pofiját Mosolyog ő mindenhol feltűnik, nemcsak a mangában Nevet
Rá gondoltál, Tapion? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 04, 00:22:37 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1237 Dátum: 12 jún 04, 00:02:58 »

Ő r á gondoltam, samdav. Nyelvtan 1-es, leülhetsz.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1238 Dátum: 12 jún 04, 00:26:34 »

Jó, bocs, hogy a nyelvtanom nem tökéletes, tudod nekem nem erősségem, de nem izgat, ebbe most ne menjünk bele...

Azt szeretem ebben a mangában, hogy a másik két nagy neverendinggel ellentétben néha fogalma sincs az embernek, mi fog történni xD Jelenleg is vagy 5 lehetséges végkimenetel jutott eszembe kapásból xD
Like an Oda Faceg

azt a nyálkát zoroék felmossák, luffy meg c.c-ről gondolkodik, elsőre így ennyit szűrtem le.
sanji-nak nem akadály a méret, azt a halat is jól lenyomta volna (ha nem cselezi ki), zoro érdekes mitkezdhet vele, mert szerintem ha félbevágná ketté oszlana.
Az lehet, hogy nem számít neki a méret, de ez a nyálkás valami sokkal nagyobb területen terül el, mint ami a Gyojin-szigeten volt az a gyojin.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1239 Dátum: 12 jún 05, 08:40:29 »

hát ha nem számít a méret, akkor mindegy mekkora területen terül el Nevet lehet az egy szigetnyi is.
akkor mégis hogy intézik el? megjelenik aokiji és megfagyasztja? több lehetőség nem jut eszembe Mosolyog
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #1240 Dátum: 12 jún 05, 20:26:52 »

hát ha nem számít a méret, akkor mindegy mekkora területen terül el Nevet lehet az egy szigetnyi is.
akkor mégis hogy intézik el? megjelenik aokiji és megfagyasztja? több lehetőség nem jut eszembe Mosolyog

Nem valószínű x'D De szerintem Aokiji lesz a 10. Szalmakalapos! Nevet xD Minden össze vág. Már csak egy ex-marine kell a csapatba, hogy minden teljes legyen Nyelvesít

Szerintem am Sanji próbál meg majd valamit Nami clima tact-jával ^^
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1241 Dátum: 12 jún 05, 20:42:34 »

szerintem nem próbál vele, mivel egyáltalán nem ért hozzá. Nami két évet tanulta azért.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #1242 Dátum: 12 jún 05, 20:44:44 »

Igaz. Bár nem tudom mi mást tudnának előszedni xD (Ezért imádom ezt a mangát ! Szeretet)
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #1243 Dátum: 12 jún 06, 11:39:41 »

Pf xD úgy röhögtem. A hatalmas takony átköpködi magát a sziget egyik feléről a másikra x'D Nem semmi.
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1244 Dátum: 12 jún 06, 12:18:46 »

Ennek olyan World of Goo érzése volt.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!