24 máj 19, 13:55:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011386 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #105 Dátum: 10 aug 28, 18:37:37 »

Őt nem is néztem.

LOL, képzeld el Sanji arcát, ha Hancock csatlakozna  Pojén
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
DanButcher
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


V.I.P.


« Válasz #106 Dátum: 10 aug 28, 20:52:39 »

Emlékeim szerint csak Gol D. Roger és legénysége jutott el a One Piece-ig Nyelvesít

Szóval még bármi megtörténhet Kúl

Amúgy kíváncsi vagyok mi lesz a végén Luffy & Dragon & Shanks Vs Tengerészet & Shichibukai Nevet

Nem tudom elképzelni, hogy Luffy Vs Shanks illetve Luffy Vs Dragon Ohh My God

Vajon meddig fog még tartani 10-20 évig Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 28, 20:53:22 írta DanButcher » Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #107 Dátum: 10 aug 28, 22:09:05 »

szerintem még minimum 5 év benne van a mangában Nevet
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #108 Dátum: 10 aug 29, 11:49:25 »

Azért ez mindegyik bátor kijelentés. Nem tudjunk mik Dragon és Shanks céljai. Úgy érzem lesz itt még fordulat bőven. Ha bármelyik Luffy és a célja közé áll szerintem szívbaj nélkül pofán veri:D.
Ismeritek már ti is eléggé milyen a természete:D.
Naplózva
Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #109 Dátum: 10 aug 29, 12:04:19 »

Én örülnék,ha a 10. Hancock lenne. Mást nem igen tudok elképzelni jelenleg.
A manga még biztos fog menni 1-2 évig minimum.
Kíváncsi leszek én is,hogy ki milyen erős lesz. Engem főleg Luffy érdekel. Azért belőle lesz a legnehezebb kihozni az új dolgokat. Hátha lesz vmi új Gumi képesség Nevet
Azt,hogy Luffy párbajozna egyszer Shanks-al vagy Dragonnal..Hát én nem nagyon hiszem.
Naplózva

Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #110 Dátum: 10 aug 29, 18:57:24 »

Szerintem Hancock , nehezen lenne Luffy 10. társa . Mert neki igen komoly kaloz csapata van , nem hinném , hogy ott hagyná öket . Persze akkor biztosan csatlakozna ha kiiktatnák Hancock társait , elvégre már nem nevezhetö Shichibukainak.Én kifejezetten örülnék ha Hancock lenne Luffy 10. társa , a hülyesége pont illik  a csapatba Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 29, 21:47:01 írta Norec » Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #111 Dátum: 10 aug 29, 20:18:11 »

Én még várok néhány évet és akkor fogok javaslatot tenni a 10. tagra. Amúgy engem most főleg Sanji izgat, mert nem tudom elképzelni, hogy mit tanulhat azon sok fura embertől, de ezt csak Oda mester tudja
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #112 Dátum: 10 aug 31, 23:52:06 »

Mi ez a 10. tag dolog emberek? Senki sem mondta egy szóval sem, hogy lesz 10. tag. Luffy mondta, hogy 9-10 tag elég neki, és a 9 meg van, 10. nem feltétlenül kell. És a fő posztok be vannak töltve 1-1 ember személyében.

Emlékeim szerint csak Gol D. Roger és legénysége jutott el a One Piece-ig Nyelvesít

Hát akkor rosszul emlékszel. Rogeré volt a One Piece, és ő rejtette el Raftel szigetén.
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Hiei
Vendég
« Válasz #113 Dátum: 10 szep 01, 00:01:38 »

Rosszul emlékszel. Övé volt a one piece, de csak sejthető, hogy ott van elrejtve. Én tisztán emlékszem, hogy 10 tagot akar Luffy, de ennek utána akarok még nézni.

Én se találtam számot szóval ez a 10 lehet tényleg légből kapott dolog volt. Az első 20 részt végig olvastam a mangából és nem leltem meg. Annyit mond shanksnek, hogy jobb csapatom lesz mint a tied:D.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 01, 00:47:23 írta Hiei D. Legend » Naplózva
DanButcher
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


V.I.P.


« Válasz #114 Dátum: 10 szep 01, 08:42:01 »


Hát akkor rosszul emlékszel. Rogeré volt a One Piece, és ő rejtette el Raftel szigetén.


Te emlékszel rosszul a One Piece a régi időkből maradt fent, vagy vmi fegyver vagy vmi történelmi útmutatás de még nem derült ki, Gol D. Roger találta meg, azért rejtette el mert haldoklott és talán nem volt itt az idő, hogy ki is derüljön mi is az, nyugi ha nem tudsz vmit előbb olvas utána Nyelvesít
Naplózva
zoro92
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #115 Dátum: 10 szep 01, 11:56:24 »

Mi ez a 10. tag dolog emberek? Senki sem mondta egy szóval sem, hogy lesz 10. tag. Luffy mondta, hogy 9-10 tag elég neki, és a 9 meg van, 10. nem feltétlenül kell. És a fő posztok be vannak töltve 1-1 ember személyében.

Ez nincs benne a mangába de olvastam egy Interjút oda-val és elmondta hogy .........Luffynak mindenképp 10 embert akar. (Legelöször ugytervezte hogy a Grand Line ra 10 emberrel megy, 4 lett belöle) szoval szerintem biztos leszmég + tag....lehet nemis 1 hanem több
Naplózva
CoLa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #116 Dátum: 10 szep 01, 15:39:39 »

Mi ez a 10. tag dolog emberek? Senki sem mondta egy szóval sem, hogy lesz 10. tag. Luffy mondta, hogy 9-10 tag elég neki, és a 9 meg van, 10. nem feltétlenül kell. És a fő posztok be vannak töltve 1-1 ember személyében.


És régésznek(lsd. Robin) is feltétlen lennie kell egy kalóz csapatba? O.o


Én új tagnak egy Harcművészt tudnék elképzelni (az még nincs :d )
Naplózva

shikamaru184
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


« Válasz #117 Dátum: 10 szep 02, 14:11:10 »


Hát akkor rosszul emlékszel. Rogeré volt a One Piece, és ő rejtette el Raftel szigetén.


Te emlékszel rosszul a One Piece a régi időkből maradt fent, vagy vmi fegyver vagy vmi történelmi útmutatás de még nem derült ki, Gol D. Roger találta meg, azért rejtette el mert haldoklott és talán nem volt itt az idő, hogy ki is derüljön mi is az, nyugi ha nem tudsz vmit előbb olvas utána Nyelvesít
De hát mondta is, hogy "ha a kincsem kell keresétek meg mind egy helyen van." Tehát már eleve nála volt csak elrejtette.
Naplózva

I wanna be the king of the pirates!^^
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #118 Dátum: 10 szep 02, 18:55:13 »

Nem hinném, hogy itt olyan kincsről lenne szó. Itt a kincs nem arany meg ilyen dolgok lesznek. Azt meg szerintem kilehet zárni, hogy Hancock elmehetne Luffyékal. Persze ha megkérné talán megtenné. De neki vannak komoly kötelességei is amelyeknek meg kell felelni. Az, hogy hány fő csatlakozik a csapathoz nem lehet kitalálni. Azért mert Luffy azt mondta, hogy 10, az nem jelent igazán semmit hiszen soha nem gondolkodik.  Nevet Aki vagy ami megtetszik neki azt beveszi. És ki tudja, hogy kivel találkoznak még?
Naplózva
todi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 12


« Válasz #119 Dátum: 10 szep 02, 23:54:06 »

Már félév eltelt a One piece világában. Nevet
Már csak 3 hét van hátra a következő fejezetig.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!