24 máj 19, 14:23:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011396 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
zuio
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #60 Dátum: 10 aug 10, 13:48:26 »

arról érdeklődnék, hogy a mangában találkozott már Luffy a többiekkel? vagy nem? csak ennyit kérek szépen Nevet
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #61 Dátum: 10 aug 14, 20:59:32 »

Nem, még nem. Találkoztak volna, mindenki elindult (Eddig Sanji és Chopper), de Luffy Marinfordban leadott jelére a helyükön maradtak és az ami eddig a Naruto 500 fejezete alatt vagy 10szer megvolt, itt most a 600 fejezet alatt először jön az, hogy EDZENI FOGNAK az erősebbé válásért! Másképp nem élnék túl az Új világot, ahogy Kuma mondta ( a Szupernovák közül néhányan alig élik túl)
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #62 Dátum: 10 aug 15, 21:41:58 »

Végül is ez is a mangához tartozik, tehát érdeklődni szeretnék. Tudom ennél többet tényleg nem kérhetek a Naruto-Kun Team-től, de azért bátorkodom megkérdezni ( Fejvesztés terhét vállalom ) hogy nem lehetne-e hogy elkezditek a mangát?  Pirul  Én és szerintem még nagyon sokan, szeretnénk ha elkezdenétek ^^ Tudom, tényleg nem kérhetünk már többet, de ezt akkor kérhetném (szerintem sokak nevében ) 2 évre előremenőlegi karácsonyi ajándéknak? ( 2012 es évi re bár akkor úgy is kampec x"D  smirksweat )   Hümm-hümm
Naplózva
Thulya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #63 Dátum: 10 aug 16, 21:05:26 »

He? Te eddig mit olvastál? Legutóbb ugye az Ace+Sabo+Luffy részeknél volt szó pl Luffy edzéséről. Zorro állandóan izmozik, meg ne felejtsük el a tanulóéveit sem az edzőjével meg annak a lányával. Usopp állandóan gyakorolta ahazudozást, Sanji a konyhában ügyeskedett, Chopper meg vegyészkedett. Ördögi Nami állandóan lopkodott meg térképet rajzolt (lásd Arlong).

... és az ami eddig a Naruto 500 fejezete alatt vagy 10szer megvolt, itt most a 600 fejezet alatt először jön az, hogy EDZENI FOGNAK az erősebbé válásért!...
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #64 Dátum: 10 aug 17, 05:45:54 »

Gváh beszólás ezaz! Nevet Köszi szépen tényleg rám fért, és nem iróniával mondom xD *ölelölel*

Kétségtelenül igazad van!!
De én most konkrétan az erejükre céloztam (Zorot akkor kivételnek tekintem és Luffyt is), mert olyat még egyszer sem láttunk, hogy mondjuk, hogyan fejlesztenek ki egy-egy technikát. Oké..itt van a túl sok Naruto hatás bennem. Szóval én úgy értelmeztem az egészet, hogy a technikáikat erősítik vagy újakat alakítanak ki (Sanjit tudom elképzelni, hogy kergeti egy hadsereg okama és valamiről, akármiről eszébe juthat valami új rúgó technika*nem aludt még semmit tegnap óta és most nagyon kómás(mármint én xD)*), nem pedig arra, hogy új receptek, gyógymódok tanulása. De igaz, gyakorlat teszi a mester ;D
És Van Píszt olvasok!! *3*

U.I.: Zoronak akkoris kéne javítania az agyműködésén és a tájékozódó képességén :I
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #65 Dátum: 10 aug 20, 20:23:29 »

nos sajnos nem olvasom a mangát, vagyis megnézem, de mivel nem beszélek jól angolul érdekelne mi is történikm a mangában
nagy vonalakba leírnátok hogy most hol tart a manga? ols miért van luffí egyedül, ussop miért dagadt, stb. köszi előre is
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #66 Dátum: 10 aug 21, 00:03:28 »

luffy kiszabadította Ace-t a többiek segítségével most fehérbajusz feláldozná magát a fiaiért Luffy arconpattontotta nagyapját és most a múltba tekintünk vissza
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #67 Dátum: 10 aug 21, 09:02:57 »

Ööö..Hát az jó régen volt.

Figyelem! Aki le van maradva az aktuális eseményektől, akár olvassa a mangát, akár nem és nem akar Spoilert, az most görgessen el innen!



Gyorsan összegzem Ace halála utántól:

 Ace feláldozta magát Luffyért, Luffy akkora sokkot kapott, hogy majdnem belehalt, Blackbeard a legjobbkor megjelent és egy képességével elvette Whitebeard földrengés erejét, így két gyümölcserőre tett szert. Shanks megjelenik, felszólítva mindkét felet, hogy álljanak le a harccal, Trafalgar Law megmenti Luffyt és Jimbeit, visszaviszi őket Amazon Lillyre, Ivankov visszamegy Kamabakka Királyságba. Kikiáltják a haditengerészet győzelmét, közben Doflamingo megöli Gecko Moriát, de mint később kiderül, sikerült elmenekülnie a képességével.

Vissza Amazon Lilyre. Luffy eszméleténél van újra, elkeseredettségében tombolva kidühöngi magát és Jimbeinek is neki ugrik, hogy megverje, de sikertelenül. Eztán látjuk Luffy, Ace és egy harmadik fiú múltját Saboét. Nekem ezek a fejezetek kissé zavarosak voltak, de Sabo meghalt, Luffy és Ace pedig évekig gyakorolnak tovább majd külön-külön indulnak el, hogy kalózkodhassanak.

Utána újra mutatják a Mugiwara csapat többi tagját, hogy hallottak Luffy és Ace tragédiájáról és készek találkozni a kapitánnyal újra egy előre megbeszélt helyen. Rayleigh megjelenik Amazon Lilyn átúszva a Calm Beltet és felvállalja Luffy edzését.

Hetekkel később Luffy, Jimbei és Rayleigh visszamennek Marinefordba, hogy Luffy leadhasson egy üzenetet társainak, 16 kolompolást egy nagy harangon és hogy lerója tiszteletét bátyjának. Az egész balhé az újságba kerül, a többiek megkapják és csak Zoro kivételével, mindenki megérti és edzésbe kezd (ez van pont most). Közben a haditengerészet felső vezetésénél tag cserék lesznek, Aokiji léphet Sengoku helyére, plusz a Gorosei a 11 Supernova közül tagokat fog jelölni az üres Shichibukai posztokra.

Az Új világot is bemutatják a 11 Supernova helyzetén keresztül, Kidd vérengzik, meglepő módon Drake is Kaidou embereivel, Jewerly Bonney-t és bandáját Blackbeardék elkapják és csatlakozásra kényszerítik, de Akainu megjelenik és megzavarja a "beszélgetésüket", Blackbeard elmenekül társaival, megtudjuk, hogy hajót akarnak szerezni maguknak.

Hú..Ennyi..Ha kihagytam valamit, akkor elnézést.

Az ilyeneket, hogy Usopp miért hízott meg így, a korábbi borító történetekben találod meg.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 21, 10:51:47 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
chrismago
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #68 Dátum: 10 aug 21, 09:49:10 »

Daken: ahh, most tartok az Impel Down arc elejénél, de hirtelen olyan kísértést éreztem, hogy elolvassam az összefoglalód. O.o

Na mindegy, mindjárt beérem a népet. Mosolyog
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #69 Dátum: 10 aug 21, 10:48:38 »

Hát ezt elolvasni egy dolog, a mangát olvasni viszont egy igazi élmény! Nevet Szerencse, hogy a legnagyobb titkot nem írtam le o3o
Bocsánat, hogy nem írtam ki figyelmeztetést, de most bepótolom, valahogy nem gondoltam abba bele, hogy lemaradott olvasók is megnézhetik smirksweat
És jó olvasást!!^^

Szerkesztés:

Atya úristen!! Most nézelődtem wikián Luffy leírásánál és a mangában ezt úgy nézi ki nem vettem észre.
Luffynak tetoválása van!!



Négy betűs a szó, olyan mint Ace tetkója, de mi lehet ráírva? Az első betű S-nek tűnik, így SABO-ra tippelnék, de nem az szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 21, 12:40:23 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
chrismago
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #70 Dátum: 10 aug 21, 12:14:06 »

Arról már tudtam, hogy mi történik majd Acesze, így amint az elejéig eljutottam, gyorsan abba is hagytam az olvasást, az meg egy másik dolog, hogy eszméletlenül kíváncsi vagyok, így nehéz kibírni. Nyelvesít

És köszönöm, a jó olvasás meglesz. kacsint
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #71 Dátum: 10 aug 21, 16:01:39 »



Atya úristen!! Most nézelődtem wikián Luffy leírásánál és a mangában ezt úgy nézi ki nem vettem észre.
Luffynak tetoválása van!!



Négy betűs a szó, olyan mint Ace tetkója, de mi lehet ráírva? Az első betű S-nek tűnik, így SABO-ra tippelnék, de nem az szerintem.

Eddig észre sem vettem, biztos a harc után "varrták" rá
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #72 Dátum: 10 aug 21, 16:24:32 »

most egyedül nekem az nem tiszta hogy a csapat miért van szanaszét?
usopp rol azt olvastam hogy beteg és ezért lett kövér? oO
nos nem a kövérségen akarok lovagolni, csak kiváncsi vagyok mindenre, meg van még luffiék u hajója?
 nem értem, hogy azt a nagyszerü mangát, animét(naruto-kun) miért kell a sok más mellet ezt is a naruto-kun csapat nak elvégeznie ,miért nem fordítja egyetlen normális csapat sem, mint a naruto a naruto-kun, bleachet a bleachhun. stb bocsi az offért, illetve   nem roszat akarok mondani a naruto kunra, csak ugye nektek sok más dolgotok van,  nincs gondolom rá időtök, a sok fordítás mellet  pedig erőtök. pedig ti vagytok a legjobb csapat.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 21, 16:26:33 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #73 Dátum: 10 aug 21, 19:45:58 »

Azért, mert a Sabaody Archipelagoban történt Kuma elleni harcban, Kuma használta azt a képességét a csapat összes tagján, ami lehetővé teszi neki, hogy 3 nap, 3 éjen át repüljön az ember, akire lecsap a kezével. Ezt azért tette, hogy a csapat külön-külön erősebbé várjon, mert a mostani szintjükön, ha beléptek volna az Új Világra, nem élték volna túl. Így most ezért edzeni fognak, bár Luffy harang üzenetét nem tudjuk még pontosan.

Küldj nekem egy privát üzit, és elküldöm az oldal címet, ahol fordítják, ezt nem ide teszem mert bannolnak reklámért.

Amúgy a NAruto-kunos banda is emberekből áll, nekik is van életük, családjuk, létfentartó dolgokat kell elvégezniük és szociális kapcsolatokat ápolniuk, emellett rengeteg dolgat tesznek az itteni sok ezer emberért. Erről csak ennyit mondok. OFF vége
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #74 Dátum: 10 aug 21, 19:51:27 »

bocsi az  off ért, de kielemltem a naruto kun csapatának munkásságát, külön szóval ha valaki át siklik e fölött , akkor sry, benne van a kommentemben pedig
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!