24 máj 17, 09:35:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail duma téma (ami máshová nem fér)  (Megtekintve 82431 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
parkour97
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 10


« Válasz #210 Dátum: 13 márc 16, 10:58:45 »

A sitri mód a satan soul vagy az a másik démon amit a Végtelen órás animében használ?
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 16, 11:04:20 írta parkour97 » Naplózva

A tehetetlenség a legrosszabb érzés
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #211 Dátum: 13 márc 16, 14:44:26 »

Válaszomat lásd itt: kattints!
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 16, 14:45:07 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
parkour97
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 10


« Válasz #212 Dátum: 13 márc 18, 18:16:28 »

Most jutottam el az animében a sitriig, a mangában meg nem tűnt fel hogy különbözik a két sátán lélek. Ezek után jöttem rá hogy a kérdésem hülyeség volt, tehát visszanéztem hogy kitöröljem, de a válasszal meg lettem előzve. xD Azért köszi a választ.
Naplózva

A tehetetlenség a legrosszabb érzés
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #213 Dátum: 13 ápr 08, 22:40:52 »

Ugye 7 évvel ezelőtt Earthland Visca és Alzack még nem voltak együtt, viszont az Edolasi verziók nagyban turbékoltak. link
Vajon most, hogy összejöttek Viscáék, az Edolasiak szakítottak? Nevet Vicces átmenet lenne.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #214 Dátum: 13 ápr 09, 09:10:05 »

Ahogy Edolasban, az ottani Fairy Tail céhben tett első látogatásukkor Charle is megmondta, a két világ nem ellentéte egymásnak, hanem egyszerűen különbözik. Még ha Gray, Elfman, Levi, Reedus és Kana teljesen az ellentéteik lettek is (bár az szerintem csak a poént szolgálta, sikeresen). Nevet

Ezért nem hiszem, hogy lenne összefüggés. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #215 Dátum: 13 ápr 14, 19:01:04 »

Elmagyarázná valaki, hogy hogyan lehetséges az, hogy a mágikus energiád növekszik? Mert pl ugye van az a ,,tartály'' a testben amiben benne van a összes mágikus erőd és ez elméletileg csontig van, hogyha ki vagy pihenve. Nos, most akkor ha sokat edz egy mágus akkor ez megnő? Vagy esetleg más fajta mágikus energiát képes felvenni a természetből? És innen jön a második kérdésem, hogy hogyan töltődik fel újra a mágikus energia, miután képesek használni a második eredetet és ez általában nem ürül ki, de Erza kimerítette a Minerva elleni harcban?
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #216 Dátum: 13 ápr 14, 19:42:04 »

Ez valószínűleg úgy növekszik, mint bármilyen más készség, mint hogy hétköznapi példával éljek, a főzés. A mágikus erő -Eternano- pedig igen, a környezetből is szív el energiát, mivel benne van mindenben.
Ha tudsz angolul, itt és itt sokat leírnak még.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #217 Dátum: 13 ápr 14, 23:13:36 »

A mágikus erő pont úgy működik mint szinte minden más mangában, például a Narutoban a chakra vagy a Bleacben a szellemi erő. Az összetevők a szellemi, fizikai képességek növekedésével az is növekedik. Amikor pedig öregedni kezd valaki akkor folyamatosan leépül, egyre kevesebb lesz neki. Viszont ezt a hiányt az idősebb ember képes valamilyen szinten pótolni, hiszen ekkorra már hatalmas tapasztalatra, tudásra tesz szert. Sokkal finomabban, tapasztaltabban bánik majd ezzel az erővel, kevesebbet használ el belőle egy adott célra.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #218 Dátum: 13 máj 03, 15:45:13 »

Egy teljesen buta kérdés: Kagurának a középső, nagy képen lévő támadása melyik irányból indult? Jobb vagy bal?  smirksweat
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/315/4

« Utoljára szerkesztve: 13 máj 03, 15:46:08 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #219 Dátum: 13 máj 03, 15:49:44 »

Balról jobbra. A felette lévő képen látszik, hogy a jobb fele akar csapni a kardjával.
Először én is azt hittem, hogy a támadás jobbról balra megy. Nevet
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #220 Dátum: 13 máj 04, 06:19:11 »

Nem tudom ki volt az az eszelős aki kitalálta, hogy szüneteljen a Fairy Tail. Hogy nagy balfék (és nem féket akartam írni)
az biztos!
Miért?
Mert a Narutoba kapunk 2-3 manga részt aztán 1-1.5 hónapig filler. One Piece pedig még csak most éledezik a silány, kritikán aluli gyojin arc után. 1000-el ment az anime, legpörgősebb, legütősebb, legprofibb volt, űberelte mint a két vetélytársat, erre valami sággféj utasítására leveszik a képernyőkről. Mit mondhatnék, nagyon értik, hogy mikor kell pénzt s nézettséget csinálni Mosolyog) (veri magát a földhöz, úgy kacag).
1 az 1-be elúúrták, mert mire ők visszatérnek az animével szeptemberbe nagyba menni fog a háború a NS-be, ha M...ra megjelenik senkit nem izgat már a Fairy Tail. Azért lesz igazam mert a NS rajongó tábora még mindig jóval nagyobb mint a Fairy Tail-é, most lehetett volna még több rajongót, teret hódítani, de ők leálltak... baka-baka-bakajárók  Nyelvesít
Teljesen kimegy addigra az emberből az a feeling amit most belénk ültettek a mágia játékok alatt. Aki nem áll rá a mangára, mint ahogy én sem teszem, azoknál így lesz, s eltelik majd 2-3 rész, hét mire visszarázódunk a jelen helyzetbe.
Addig is remélem, hogy legalább a One Piece nem romlik mert most az az egyetlen nézhető anime Mosolyog).
(Persze tudom, hogy van rengeteg de én csak ezt a 3 sorozatot követem s most elég béna helyzet alakult ki, voltaképp azt sem értem minek fillerez a NS mikor a manga bőven előre jár.)
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #221 Dátum: 13 máj 04, 09:44:50 »

A Fairy Tail levételéről csak annyit, hogy elég gáz, hogy a jelenlegi 4. legnépszerűbb shounen a manga eladások szerint nem rendelkezik animével. Remélem ez csak átmeneti állapot.  Mosolyog

Meglepő módon Japánban nincsen nagyon igény az anime DVD-re. A Fairy Tail DVD-i elég ramatyul teljesítettek eladásban, mondjuk sza*os 4 részért én se vennék meg egy DVD-t. Újfent meglepő módon, a One Piece DVD-i sem rendelkeztek hihetetlen eladási számokkal. Az említett szériák inkább a különböző termékek(figurák, ruhák, stb...) eladásából termelnek hasznot.

Ha volt pénz a rengeteg OVA-ra és a filmre is, akkor valószínűleg nem pénzügyi okok miatt szünetel az anime. Remélem tényleg a manga ellépésére várnak, mert nem tudtak volna és nem is akartak volna huzamosabb ideig fillerezni.

Az NS-ről elég annyi, hogy a Pein invázióig rendszeresen figyelemmel követtem, azóta ha 3 részt láttam sokat mondok.
Az állandó fillerezés teljesen megölte számomra a szériát. A manga is elvesztette számomra a korábbi fényét. Neeem
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 04, 09:48:09 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
tol
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9


WWW
« Válasz #222 Dátum: 13 máj 04, 10:06:16 »

Sziasztok! A letöltő oldalatokon tök jó volt letölteni 48.részig a részeket....de nincs tovább :S Tudtok más letöltő linket? Fontos lenne ,mert nagyon megszerettem Nevet
Naplózva

Szeretem a narutot,de inkább szerkeszteni,és foglalkozni vele ki a nyerő,és mi történt címen. Egyértelműen a gonosz oldalán állok az az Akatsuki oldalán PainXKonanXJahiko
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #223 Dátum: 13 máj 05, 03:45:04 »

itt megtalálod: http://naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=688

FT szünetről annyit, hogy lesz idejük az animátoroknak. Minden esetre nem bánnám, ha e téren a manga szintjére emelkedne az anime.  Mosolyog
Másik dolog, hogy lehet ép Mashima volt az aki felvetette a szünet lehetőségét.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #224 Dátum: 13 máj 11, 13:30:41 »

Miért pont Mashima? Neki az anime nem plusz bevétel? Vagy amiatt, hogy elhúzzon egy kicsit a manga az animétől?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!