24 máj 19, 01:56:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 217 218 [219] 220 221 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 495666 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3270 Dátum: 14 dec 15, 12:59:09 »

Storm 4 bejelentve XBoxOne-ra és Stream-re is plusz egyéb infók

Az Xbox-osok és Pc-sek is örülhetnek, mert bejelntették a Storm4-et ezekre a platformokra is.
Külömböző Tweek-ek alapján viszont kiderült, hogy ez a rész PS3-ra és X360-ra nem fog érkezni, vagyis teljesen next gen játék lesz már. Továbbá ez lesz valóban az utolsó Storm játék, és ez ezúttal belsős infó.

Más

Kidobták az első box-artot, ami megjegyzem, mint eddig, ez sema  végleges lesz, csak placeholder. (A Pc-set rakom ki mer azon van a legkevesebb szösz.)
http://images.saiyanisland.com/data/623/Naruto-Storm-4-PC.jpg

Naruto és Sasuke six paths sage mode karakter art.
http://images.saiyanisland.com/data/623/Naruto-Storm-4-Naruto.png
http://images.saiyanisland.com/data/623/Naruto-Storm-4-Sasuke.png

Megnyílt a hivatalos Weboldal, itt található meg:
http://naruto-game.bngames.net

És ittvan a weblap fordítása is
http://i.imgur.com/Y7cNWNS.png
http://i.imgur.com/3g7YCP2.png
http://i.imgur.com/VQo90Co.jpg
http://i.imgur.com/HKpvoGc.png
Naplózva

itachi5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 133


Akatsuki


« Válasz #3271 Dátum: 14 dec 15, 15:29:15 »

Mennyire biztos, hogy xbox 360-ra nem csinálják meg? Nem fogok 130-at ps4-re költeni, mert a széria utcsó részét lusták megcsinálni rá. Nem értem őket, meg ez azért profit csökkenés is lesz, mert sokan nem fognak csak azért venni egy újabb konzolt mert arra adják ki.... Erre tudnék nekik mondani valami nagyon szépet.

Azért remélem a hír még változni fog, és lesz lázadás, és kiadják még 360-ra és ps3ra.....
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #3272 Dátum: 14 dec 15, 15:46:56 »

Szerintem bejön nekik a megfelelő bevétel Japánból, meg a külföldi ps4-es vételekből. Nem szoktak a cégek ilyen döntéseket csak úgy csípőből meghozni. Biztos utána számoltak és nem éri meg nekik úgy kiadni.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 15, 15:48:04 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
itachi5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 133


Akatsuki


« Válasz #3273 Dátum: 14 dec 15, 16:10:07 »

Ne haragudj nem értek veled egyet. Ez olyan, mint a film, megcsinálják, de nem tudják, hogy mennyi lesz a bevétel.
A másik meg, nem hinném, hogy nem érné meg, mert akkor a Revolutiont se adták volna ki ^^
Nehéz belelátni ezeknek az embereknek a fejébe sajnos.....  Gondolkozik
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #3274 Dátum: 14 dec 15, 17:04:41 »

Örülök neki, hogy végül kijön PC-re is, bár egyenlőre egyáltalán nem hoz lázba a játék. Az hogy játszhatok az über mega brutál Narutoval és Sasukeval az egyenlőre egy tömény vállrándítás. Eddig sem voltak a kedvenceim és ez után sem hiszem, hogy szabadon velük fogom tolni. (De az biztos hogy minden második ember velük fogja Nevet Remélem okosan csinálják és nem lesz eleve hatalmas különbség mondjuk egy kedvenc Asuma és egy ilyen Naruto között)
Egyébként senki más nem érzi úgy, mintha naruto kicsit napbarnítottabb lenne a kelleténél? Sasuke mellett meg így még jobban kijön Nevet Remélem nem ilyen lesz a játékban mert olyan mintha a rejtett felhőből származna.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 15, 17:05:13 írta balint002 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3275 Dátum: 14 dec 15, 17:43:19 »

Mennyire biztos, hogy xbox 360-ra nem csinálják meg? Nem fogok 130-at ps4-re költeni, mert a széria utcsó részét lusták megcsinálni rá. Nem értem őket, meg ez azért profit csökkenés is lesz, mert sokan nem fognak csak azért venni egy újabb konzolt mert arra adják ki.... Erre tudnék nekik mondani valami nagyon szépet.

Azért remélem a hír még változni fog, és lesz lázadás, és kiadják még 360-ra és ps3ra.....

Teljesen. Valami Bandai-os projekmenedzser nyilatkozta.
Amikor kijön már 2 éve kint lesznek majdnem az új konzolok, szóval épp ideje megjelenniük azoknak a játékoknak, amiket már nem adnak ki a régebbikre.

Lázadás meg biztosan nem lesz. Ha körülnézek a külföldi fórumokon mindenki újjong, hogy de jó, hogy nem jön a régikre, mert így szebb lesz meg jobb, mert erősebb konzolora jön és nem kell lebutatani őket egy 10 éves harware-re amiben tetszik vagy sem igazuk van.

Most az, hogy Magyarországon meg pár országban olyan szarok a fizetések, hogy nekünk sok egy PS4/XOne az egy dolog. Külföldön a legtöbb helyen nem olyan nagy was ist das venni egyet. Épp ezért akkora hatalmas profitcsökkenés se lesz belőle.

EDIT:

Játékrendszerbeli új dolgok

A famitsu jelentése szerint lesz pár új dolgo a játékban karaktereken, szorin és mapokon meg a jobb grafikán kívül.

"the website behind the popular Japanese magazine, Famitsu, is reporting the game will have characters and stages that change as the battle progresses on..."

"To add to that feeling, there will be a new battle system implemented that will add in a bit of extra strategy to the fight."

vagyis

"A weboldal a népszerű Famitsu mögött jelenti, hogy a játékban olyan karakterek és pályák fognak szereplni, amik változnak, ahogy a harc előre halad..."

"És, hogy ezt fokozzuk, egy új harci rendszer is implementálásra kerül, ami még egy kis extra stratlégiát ad a játékhoz."

---
Más szóval a 4. rész úgy tűnik tartalmazni fog karakter sérülést, map sérülést a jutsuktól, valamint piszkálnak egy keveset a harcrendszerrel is, hogy több lehetőségünk legyen.

Bónusz:

A hivatalos oldalról sikerült kibányásznom az egyik szuper háttérképet. Sajna a kép alját elrondítja egy ilyen ronda lila meg fehét csík, de azt levágtam.

http://kepfeltoltes.hu/141215/Stuff_www.kepfeltoltes.hu_.png
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 15, 21:32:39 írta Exkirion » Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #3276 Dátum: 14 dec 16, 17:23:33 »

íme egy pár másodperces Hahirama vs madara Boss harc Nevet https://www.youtube.com/watch?v=SV_U2NVxoXA
jól néz ki Nevet de remélem nem csak a boss harcok lesznek ennyire királyak. amúgy ha jól láttam a földön voltak felszedhető kardok.



-jah és itt egy új Scan is.: http://images.saiyanisland.com/showphoto.php?photo=16241
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 17, 00:41:45 írta lemlermark » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3277 Dátum: 14 dec 19, 17:49:38 »

Az első trailer

Igaz még csak SD minőságben, amint lesz jobb cserélem. Az első trailer részben az utolsó Naruto vs Sasuke harc elejét, de leginkább a Madara-Hashirama bossharcot mutatja be, a végén pedig kapunk egy kis sneak peaket a Last-os Narutoról.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=k4bl7sBIerM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=k4bl7sBIerM</a>
Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #3278 Dátum: 14 dec 19, 19:47:11 »

Érdekes, érdekes.
Szóval új Naruto, Sasuke, Madara, Hashirama már garantált. Nagyon szépen nézett ki a susanoos kyubi, bár fel-fel véltem benne Kyubi naruto Kurama módjának a mozdulatait, remélem azért nem lustulnak így be a végére Nevet
Ami érdekelne így most hirtelenjében az az, hogy vajon megfogják-e oldani az új naruto repülését, valamint sasuke teleportálását. Bár van egy olyan előérzetem, hogy ezeket vagy előre legenerált boss harcban látjuk majd újra (a repülést kb. úgy tudnám elképzelni mint az öt kage vs. edo madara) vagy ultimate jutsukban. Nem hiszem hogy ezért az egy karakterért kibővítenék a játékot lebegéssel. (bár Obito is lebeg. meg madara is. meg kaguya is. meg sasuke is susanooban. meg még kakashi is...) Vagy mégis csak elkélne egy kis változtatás. Mármint nagyon jó lenne, de így ugye nem lennének fer küzdelmek sajnos szóval biztos nem lesz.
És el is beszélgettem magamban Nevet
Naplózva
itachi5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 133


Akatsuki


« Válasz #3279 Dátum: 14 dec 20, 18:23:37 »

És itt a jobb minőségű trailer: https://www.youtube.com/watch?v=q3q69vMYMdA

Ez alapján muszáj leszek én is beszerezni egy ps4-et, bár nem terveztem...
Grafikát nézve kidolgozottabb és látszik, hogy a harcrendszer is másabb. Remélem majd nem csak Madara vs Hashirama harcban lesz ilyen nagy területet lefedő boss battle. Ha jól emlékeztem valaki azt írta, hogy elvileg a pályák is sérülnek majd a technikáktól, itt azért már lehetett egy kicsit látni.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 20, 19:06:58 írta itachi5 » Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #3280 Dátum: 14 dec 21, 07:03:00 »

Az első trailer

Igaz még csak SD minőságben, amint lesz jobb cserélem. Az első trailer részben az utolsó Naruto vs Sasuke harc elejét, de leginkább a Madara-Hashirama bossharcot mutatja be, a végén pedig kapunk egy kis sneak peaket a Last-os Narutoról.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=k4bl7sBIerM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=k4bl7sBIerM</a>

Remélem, hogy valamennyire benne lesz majd a "The Last" is, mondjuk egy "Fragment"-ként, mint anno a "Uchiha Brothers VS Kabuto" a Stomr 3-nál, mert akkor legalább Toneri is bekerülne a játékba, növelve a VALÓS új karakterek számát.

Amúgy ha azt vesszük figyelembe, hogy a Storm 3 kb az 573-ik fejezetig ment el, ez meg a maradék 127 fejezetet fogja feldolgozni nagy valószínűleg, akkor szerintetek még kik azok a "VALÓS" - vagyis nem pl Naruto és Sasuke 9-10-ik új formája - új karakterek, akik bekerülnek?

Mert már csak Kaguya, Fekete Zetsu, Guruguru (spirál mihály) és talán még Rikudo maradtak, viszont ezekből Fekete Zetsu és Guruguru alig, Rikudo meg egyáltalán nem mutatott semmit.

Mondják, hogy majd az eddig support-only karakterek lesznek végre full játszahtóak, de nem nagyon hiszem. Továbbá ott vannak még más karakterek, akik nem tudom miért, de a sok jutsu ellenére sem lettek belerakva a korábbi játékokba! Ilyen pl Kitsuchi, Kurotsuchi apja, akinek azért van jó pár jutsu-ja! Valamint örökös szindrómám, Shizune, akinek szintén voltak jutsui és még a sima Ultimate sorozatban is benne volt, mint játszható karakter, nem tudom, miért nem tudták átültetni a Storm-ba. S eközben az ilyenek, mint Iruka, Kushina, Hidan meg Sakura, akiknek legjobb esetben is max passzív jutsui-k voltak meg komplett set-eket kaptak (egyik comic relief-ebb, mint a másik) csak hogy játszhatóak legyenek, miközben Shizune-nak pl már nem is kell újat kitalálni, csak át kell ültetni az Ultimate sorozatból 3D-be. Aki meg azt mondja, hogy nem volt fontos szereplő, olvassa el a Part I-et + a Part II-ben a Pain Arc-ot.

Szóval remélem, hogy még Toneri-t oda csapják, hogy ne csak Kaguya meg Guruguru legyenek az egyetlen valós új karakterek, hozzájuk vágva az újabb "táváltozásos fomákat". Ja, és szakadjanak el Hinata anime only jutsu-jától, ott van neki már a Hakke Kusho meg a Hakke Rokujuyon Sho.

Bár már most megjegyzem, hogy sejthetően, hogy se Kitsuchi, se Shizune, de még Kurotsuchi sem lesz, hanem Rin lesz helyettük berakva, s Kushina mellett ő is serpenyővel meg fakanállal fog harcolni, ami max elsőre lesz poénos, aztán már csak agyf*sz.

És kérem, ne legyen több Pre-Timeskip karakter! Generation-be meg Revolution-be még elmentek, mert a fő ág mellett spin-off-ok voltak, de még az is jobb lenne, ha az anime filler-ekből átraknák Guren-t meg Sora-t, mint hogy "fiatalabb-öregebb verziókkal" töltsék ki a létszámot!

Amúgy vizuálisan a játékkal már most meg vagyok elégedve, a Boss Battle-eket mindig is élveztem.

Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3281 Dátum: 14 dec 21, 14:14:33 »

A pre-timeskip karaktereket ne vegyék ki! Minek? Elférnek nem? Mi a fenéért akarja bárki, hogy KIVEGYENEK karaktereket?
Ezzel az erővel Hidant is kivehetik, mert az ő arcjának is vége és nem jött vissza, vagy Jirayát, mert hát ő is minek már oda a háborúba nem?

Shizune a régi játékokban is csak komikus karakter volt, semmivel sem jobb, mint Kushina. Kushina itt legalább awakeningben badass, meg az ultija jó, Shizune movesetjének a fele ellenben régen abból ált, hogy küldte Tontont-t ütni.

Az új karakterekkel kapcsolatban, szerintem ezekre van esély (és miért):

-Madara (Valley of the end) -> Madara életében. Ez az a Madara, akit a trailerben is látunk. Lehet, hogy új karakter lesz.
-Obito (Six paths mode) -> Sztori karakter
-Madara (Six paths mode) -> Sztori karakter
-Gai (8 gates) -> Amikor madara ellen harcolt, mint új awakening.
-Kakashi (Susano'o) -> Kaguya ellen, mint új awakening.
-Obito (Dupla mangekyou/Zetsu infest) -> Obito azokra a harcokra, amikor már legyőzték, mint rosszfiú.
-Kaguya -> Főellenség
-Ashura -> Láttunk valamennyit a harcából, és fontosabb karakter
-Indra -> Láttunk valamennyit a harcából, és fontosabb karakter
-GuruguruYamato -> harcol Orochimaruék + kagék ellen
-Toneri -> Hamura leszármazottja, a film főellensége
-Rin -> Központi karakter a háborúban + A team Minato utolsó hiányzó tagja.
-Hanabi -> Fontos a The last-ban, korábbi játékokban ő is játszható volt és a Hyuuga unokatesók hiányzó tagja.

Esetleg utólag bekerülő karakterek

-A köd 7 kardforgatók kimaradt 6 tagja. -> Sírás megy értük
-KinGinKaku (Egy karakterként) -> Sírás megy értük.
-Hang 4 -> Sírás megy értük + Annó Matsuyama-san mondta, hogy előbb utóbb beteszik majd őket egy későbbi naruto játékukba (Nem biztos, hogy a stormba)

Talán esélyes karakterek

-Boruto -> Ha a játék a 2015-ös film után jön ki
-Sarada -> Ha a játék a 2015-ös film után jön ki
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 21, 14:24:46 írta Exkirion » Naplózva

Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #3282 Dátum: 14 dec 21, 16:31:13 »

Jelentem én! Kell a fenének pts karakter a Storm 4-be. Miért kéne kivenni? lenne hely más karaktereket berakni.
Azért Hidan meg Jiraya karaktereket ne keverjünk össze pts karakterekkel. Teljesen feleslegesen növelik a létszámot, vagy rakják be dlc-be és akinek kell megveszi, de állandóan pts karakterekkel bombázni, már túlzás főleg így a az "utolsó" Storm játéknál (bár én még reménykedek egy egész mangát átölelő narutos játékba).
+ 1 a pts karakterek ellen, még több "klón" karakter, nem elég hogy 4-5 külön Naruto van, nem még itt van pts Naruto is, jó hogy nem a pts Narutoból is beraknak "8" félét.

Rin mint játszható karakter? ugyan az mint Kushina, lehet "fontosabb karakter" de az égadta egy világon semmit nem láttunk tőlük. akkor legyenek support only, de egy teljes értékű karakter ilyenre elpazarolni.

Meg ném értem hogy miért nem lehet úgy megoldani, hogy nem "8" félét raknak be egy szereplőről a helyett hogy, egy beosztásnál ki lehetne választani a skint a jutsukat és a többit, mert ez amiket leírtál várhatónak megint azt sugallja hogy még több karakterből lesz vagy "8" féle és megint csak 4-5 új játszható amiből 1-2 felesleges.

Azért azt valljuk be (ismétlem önmagam), hogy a pvp és a csaták szempontjából több értelme van a Hang4 vagy akár a köd 7 kardfogatójának mint egy Rin vagy egy Kushinának, de ha a népnek Rin kell meg Kushina akkor elég szomorú a helyzet. megjegyzem én még mindig szívesen játszanék a megidézett lényekkel, vagy valamilyen formában megoldani mint a pl a bábú mestereknél, is hogy egy rövid ideig tudod irányítani a megidézett lényt, gondolok itt a békákra a kígyókra...

A trailer tényleg elég ütős lett, grafika is szép, a boss harc is jól meg van csinálva, várjuk a további információkat!
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #3283 Dátum: 14 dec 21, 16:59:15 »

Amúgy rájöttem, hogyan lehetne átvinni a Storm játékokat PS VITA-ra!!

Csak annyi lenne a különbség a PS VITA és a "nagy konzolok" köt, hogy a Support Summon-t a gombok helyet a touch screen-en oldanák meg! Pl jobb oldalt érinted, akkro a jobbra berakott Support ugrik be, ha pedig a bal oldalt érinted meg, akkor meg a balora berakott Support ugrik be.

Ráadásul a QTE-ok sem vesznének el, pont ellenkezőleg, a touch screen-el még több QTE cuccot lehetne belerakni!

SŐT, a PS VITA kamerájával is lehetne ötletes dolgokat készíteni, pl saját profilt szerkeszteni úgy, hogy lefotózod magad és azt szerkeszted!

A touch screen-el ráadásul még logikai feladványokat is bele lehetne rakni a Free Roam játékmenetbe!

Igen, így is gyengébb egy picit a PS VITA, mint a PS4 meg Xbox One, de max a grafikát lebutítják PS3/Xbox360 szintre (mintha azok rondák lennének). hiszen a játék menetben mint írtam max annyit kellene babrálni, hogy a Support idézését a touch screen két oldalsó részének megérintése lenne (ami a hüvelykujjal röhögve meglehet érinteni)!

Szerintetek milyen az ötlet? Meg kellene próbálni mondjuk a Revolution-el vagy Storm 3-al egyfajta demóként!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3284 Dátum: 14 dec 21, 18:06:20 »

Őszinte leszek, pont hidegen hagy a PS Vita.

Amúgy még mindig nem értem minek kivenni a PTS karaktereket. Nincs egy meghatározott max karakterszám, aminél több nem lehet a játékban... Hagyják bent őket és tegyék melléjük az újakat. Elférnek. Ha nem akarsz velük játszani ne játsz velük, ennyi. Nehogymár még fizessek is azért, hogy olyan karakterekterekkel játszhassak, akik a revolutionben igyért benne voltak. Meg a nagy lóf*szt azt!

Amúgy se értem mért szeretnek emberek DLC-ket kérni. Rakják bele alapból a játékba. Ha később pl a full bursthoz hasonlóan egy mini kiegészítőt kiadnak DLC-ben vagy opcionális skineket azzal semmi bajom, de ne húzzanak le karakterekkel vagy bármi olyannal,a mitől játéktechnikailag kevesebb lesz a játékom, ha nem veszem meg, úgy hogy az már 1. nap letölthető és valójában ott van a lemezen, a DLC csak unlockolja.

Ezek a Day1 DLC-k a mai játokosvilág rákfenéje. 8-10 éve ez úgy ment, hogy cheat kódot kellett beírnod, vagy valami röhelyesen nehéz módon megszerezned, nem elővenni a buxádat. Nem mondom fejlesztői szempontból jó ötlet volt ez a DLC-zés és jó is lenne, ha mértékkel csinálnák, de mára ritka gusztustalan dologgá fajult.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 21, 18:09:35 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 217 218 [219] 220 221 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!