24 máj 19, 04:31:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 495675 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #3240 Dátum: 14 szep 18, 15:39:52 »

Köszi.

Amúgy ez az awakening cuccos nagyon lassan töltődik battleban. Hiába hagyom magam, hogy üssön, és akkor kicsit gyorsabban töltődik de egyszerűen alig akarja beadni.
Vagy van valami gyorsabb mondja, hogy az gyorsabban töltődjön?
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3241 Dátum: 14 szep 18, 16:42:29 »

Ha hozod a supportokat az is növeli egy kicsit.
De amúgy direkt töltődik lassan, hogy ne az legyen, hogy a harc felénél már mindenki awakeningben flangál. A 2. fajta awakeninget (True awakening) tekintsd úgy, mint egy  végső ütökártyát, amivel vagy megnyered magadnak a meccset vagy szívsz. Mert ha lejár utána még le is gyengülsz.
De mondanom sem kell ameddig használod olyanokat sebzel, hogy aztarohadt.
Naplózva

itachi5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 133


Akatsuki


« Válasz #3242 Dátum: 14 szep 18, 22:21:14 »

Az már biztos Exkirion, hogy a sebzésük nem akármilyen.... Bár nekem inkább a team ultimaték és a sima ultimaték jönnek be. Tsunadénak és Sakurának is adhattak volna egy team ultimatét....megnéztem volna, hogy mit művel a két idegbeteg. Ti kit néztetek volna meg így legszívesebben???

Múlt hétvégén leültettem a 8 éves húgom a játék elé, olyan aranyos volt mikor Meiel szétkombózta Karint xDDD.....Nagyon bejött neki is az új játék akárcsak a nii-sanjának.... ^^
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3243 Dátum: 14 szep 18, 23:55:07 »

Ti kit néztetek volna meg így legszívesebben???

Itachi meg Kisame nem lett volna egy hátrány Nevet AZ összes többi akatsuki csapatnak van valamilyen csapat ultimateje, de nekik valami mágikus érthetetlen okból nem jutott Nevet
Azon kívül?

Naruto + Nagato
Nagato + Pain + Konan
Lee + Gai
Neji + Hinata
Tobirama + Minato
Obito + Kakashi
Sasuke + Itachi + Shisui
Kis Naruto + Kis Obito
Hinata + Kiba + Shino
Tenten + Neji + Lee
Orochimaru + Kabuto
(Hülye) Tobi + Deidara

Vannak még ötleteim Nevet

« Utoljára szerkesztve: 14 szep 18, 23:55:58 írta Exkirion » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3244 Dátum: 14 szep 19, 00:06:31 »

Az a szomorú, hogy az Ultimate Ninja 5-ben nagyon menő kis csapat ultijuk volt Itachiéknak. Nem sokba került volna egy copy-paste. :/ HebiSasuke-Orochimaru páros kapott ebben a játékban? Nekik is egész jó volt az UN5-ben. Egy Kakashi-Gai kombó is érdekes lenne, feltéve persze, ha még nincs. Naruto-Konohamaru dupla sexy jutsu? ikszdé
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3245 Dátum: 14 szep 19, 01:22:09 »

Naruto + Konohamaru dupla sexy jutsu van csak iruka is kell melléjük harmadiknak.
Kakashi + Gai is van, ők a hirudorát és a Daijuubashint kombinálják.

Hebisasuke + orochimaru sincs.
Amúgy copy-paste ugyanannyiba kerül, mint bármelyik másik ulltimate, mert teljesen újra kell animálni az új grafikával.

Minden csapat ultimate, akit érdekel
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KekfuSK2boA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KekfuSK2boA</a>
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3246 Dátum: 14 szep 19, 04:23:35 »

Tudom, hogy újra kellene animálni, de alapnak szolgálhattak volna, hogy hogyan nézzenek ki. Igaz, egyik sem volt ennyire látványos, mint ezek, szóval lehet betoldottak volna némi bővítést.... Na sebaj, hátha következőnek több lesz. Ezek, amik most jöttek nagyon jók egytől egyig.
Amúgy Chiyo-Sakura kombót sem láttam a videóban, ami esetleg is elfért volna, vagy Jiraiya-Naruto duó is. Azért egy Madara-Obito-Sasuke triót is megnéztem volna talán.
Most eszembe jutott a UN5-ös Naruto-Sakura ulti, na az beteg volt. ikszdé

Egyébként a játékban nincs akadás? A 3-ban fordult elő sokaknál, hogy ha supportot hívott, akkor beszaggatott néha.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 19, 04:43:22 írta Aizen » Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #3247 Dátum: 14 szep 19, 13:18:09 »

A tournamenten az S+ os rankhoz azt írja 5ember kell.Azokat hogyan kell összegyűjteni ? Nevet Mert erről semmit nem ír, csak hogy nincs elég szövetségesem.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3248 Dátum: 14 szep 19, 13:46:28 »

Egyébként a játékban nincs akadás? A 3-ban fordult elő sokaknál, hogy ha supportot hívott, akkor beszaggatott néha.

Kb nincs. Amikor haverral játszottunk egyszer fordult elő, hogy ilyen tizedmásodpercre belassult, de kb tényleg olyan rövid ideig, hogy alig lehetett észrevenni és akkor is csak úgy hogy volt a pályán 4 support karakter meg két jutsu effekt úgy, hogy én Kibával voltam, ami ugye 2 modell.

A tournamenten az S+ os rankhoz azt írja 5ember kell.Azokat hogyan kell összegyűjteni ? Nevet Mert erről semmit nem ír, csak hogy nincs elég szövetségesem.

Rohangálás közben találhatsz a mapon olyan nevesített karaktereket, akik fölött egy ilyen halványpiros/rózsaszines kézfogás jel van. Azok indítanak ilyen ally eventet, amit ha megcsinálsz csatlakoznak hozzád.

Hogy jutottál el S+-ig úgy hogy ezeket nem csináltad?
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #3249 Dátum: 14 szep 19, 14:42:24 »

Köszi. Mosolyog

Hogy jutottál el S+-ig úgy hogy ezeket nem csináltad?

Hogy érted? Eddig erre nem volt szükség, hogy gyűjtsek ilyen szövetségeseket.  Nevet
Naplózva

fritz8888
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24



« Válasz #3250 Dátum: 14 szep 28, 12:18:03 »

Hi:D na mennyivel lett jobb az új storm? Karakterek kozul melyikek lettek a full awesome-ok? Nekem videobol nezve madara perfect susanoo edo hashirama edo minato és az új kyuubi narcsi tetszik. Megeri a penzet? Sztroi kb milyen hosszu? Asszem olyasmi mint a genbe volt ugye? Ja es nem tudjatok mondjuk h hol es mennyiert tudnam eladni a storm 3 full buratomet? Mert ha megveszem a masikat minek ez is:D nem vagyok az a gyujto type Mosolyog
 Kúl
Naplózva
itachi5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 133


Akatsuki


« Válasz #3251 Dátum: 14 szep 28, 16:58:26 »

Hello.
Ez nem olyan sztori módos, mint a storm 2-3. Itt van egy Akatsuki megalapítás, Shisui és Mecha Naruto történet szál. Ezen felül még ott van a Ninja bajnokság, ami személy szerint a kedvencem.
Részemről megéri a pénzét, mivel elképesztő újítások vannak benne, egy rakat új karakter.
Ma-chan, Hashi és Obito karakterek nagyon bejönnek. Főként az ultimaték, team ultimaték és true awakeningek miatt. Naruto, Muu, Sandaime Raikage, Edo Minato, Shisui, Konohamaru ezek is mind nagyon frankó kis karakterek lettek. Sakura se rossz, mert az új ultimate jutsuja nagyon ott van. De külön kiemelnék egy karaktert, az Kushina. Ő valami félelmetesen jó harci/háziasszony lett a játékba.
Én a helyedben nem adnám el, mivel minden storm játék másabb. És néha van olyanja az embernek, hogy rájön a "retrózhatnék", én is most kaptam elő újra a Storm 2őt. De ha mindenképp elakarod adni, nem fogsz érte túl sokat kapni.
Naplózva
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #3252 Dátum: 14 okt 12, 15:34:47 »

kicsit OFF: de szerintetek hogyan működne egy Bleach játék egy Storm féle köntösben? szerintem EPIC lenne Nevet csak sajnos a cc2 tudtommal nem foglalkozik a bleachel pláne hogy a sony eladta az anime jogokat a Warner Bros.-nak
Naplózva
itachi5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 133


Akatsuki


« Válasz #3253 Dátum: 14 okt 12, 19:04:45 »

Én örülnék nagyon neki, de nem csak a Bleachnek hanem a Fairy Tailnek, Claymorenak, Yu Yu Hakshounak, Katekyou Hitman Rebornnak és még van egy rakat másik anime ^^"
De a lényeg a lényeg, nem volna rossz ötlet, és őszintén ezen én is gondolkodtam.
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3254 Dátum: 14 okt 27, 01:28:46 »

szerintetek ez a revolution volt az utolsó narutos jatek, vagylesz még? amúgy hagytak a revolutionban pár üres helyet a karakterválasztónál. tényleg oda raknak majd dlc-ként új karaktereket? ps4 xbox one ra lesz naruto game?Nevet es ha igen, akkor milyen?Nevet open world? jolenne egy olyan játék.. és teljesen új harcrendszer.. naruto hűbb Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 27, 01:30:25 írta cimpeti_ » Naplózva
Oldalak: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!