24 máj 26, 11:25:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 497129 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #3180 Dátum: 14 aug 02, 15:15:53 »

Ebben az esetben remélem lesz olyan szerencsém hogy pcre megint dlc-kel együtt jön majd ki Nevet bár mivel egy időben jön ki a konzol változatokkal így elég kicsi az esély rá. apropó szerintetek van még karakter akit nem jelentettek be és a végére tartogatják? "a lehetséges juubiton kívül"
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3181 Dátum: 14 aug 02, 15:58:27 »

Nem nagyon. A játék közel 1 hónap és kijön. ha még be akarnak jelenteni valakit, akkor már maximum egy valaki lesz. Még  Juubito is elég necces, mert ugye attól függ, hogy meddig megy el az anime. Én inkább arra voksolnák, hogy ha benne is lesz Juubito, akkor is max awakeningként a Juubi helyett nem külön karakterként, mint legutóbb EMS Sasuke.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 02, 15:59:24 írta Exkirion » Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #3182 Dátum: 14 aug 02, 22:10:54 »

azt viszont remélem hogy a maradék üresen hagyott 4-5 helyen nem ilyen kicseszett DLC karakterek lesznek! Jó lenne ha a cc2 nem ezzel akarna még több 9farku rókabőrt lehúzni a fogyasztókról.apropó állítólagos karakter lista ami szerintem kamu de a storm community szerint hivatalos a lista https://www.youtube.com/watch?v=5VbkpamGZ-U
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3183 Dátum: 14 aug 02, 22:40:36 »

Nekem az egyetlen gyanús az benne, hogy 3 Itachi van. Ha viszont az Anbus Itachi kapott valami speckó dolgot, például új awakeninget vagy Ultimate jutsut, akkor tulajdonképpen teljesen validnak néz ki ez a lista. A másik baj vele az, hogy a karakterek elhelyezkedése nem vág egybe az adatbányászok által ismert elhelyezkedéssel.
De majd meglátjuk.
Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #3184 Dátum: 14 aug 03, 09:21:24 »

Nem kapott valami jó dizájnt a karakter választó felület. Olyan mintha psp-n lenne. Azt sem értem, hogy ha ketten játszanak, akkor miért kell két külön felület? Egy nagy elég lett volna, ahogy mindig. Annak is jobban örültem volna, hogy nem a 3D-s karakter ugrana föl, ha kiválasztom, hanem egy jó kis kép. Akár csak a kettőben. Na ott nagyon szép volt. Nem értem, hogy Hashiramából miért kell kettő, simán elmehetett volna első awakeningnek a sennin mod.
Remélem Jubito benne lesz, csak nagyon titkolják Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3185 Dátum: 14 aug 03, 14:03:18 »

Én személy szerint örülök, hogy kezdtek valamit a karakter képernyővel, mert 100 karakterek egy nagy tömb már tényleg túl nagy lett volna. Már a Storm 3 képernyője is rettentő nagy volt és rengeteget kellett rajta lépkedni egyes karakterekhez. Egyszerűen már nem felhasználóbarát. Bár én személy szerint jobban örültem volna, ha az egyező karaktereket (3 féle Naruto meg sasuke stb) berakják egy slot alá, de így se rossz.

Igen az artworkös megoldást én is hiányolom egy kicsit. Szépek voltak azok a rajzok.

Gondolom azért rakták külön mert teljesen más lesz a movesetje és a régit is meg akarták tartani teljesen.
Juubito szerintem most már csak max DLC formájában. nem sok esélyt látok rá, mivel szeptember 11.-e a Mecha Narutos speciál, és 4.-éig nem hiszem, hogy eljut addig az anime.
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #3186 Dátum: 14 aug 07, 12:30:10 »

Nem értem, hogy Hashiramából miért kell kettő, simán elmehetett volna első awakeningnek a sennin mod.
Remélem Jubito benne lesz, csak nagyon titkolják Nevet

Talán azért, amiért Naruto-ból is kb 10 van, meg Uchiha Sasuke-ból is 10 változat van, plusz Kakashi-ból is 2-3 változat van és majdnem minden harmadik karakterből:

Hogy álszenten és felületesen kijöjjön a nagynak hangzó 100+ karakter.

Igen, meglehetett volna oldani, hogy a Storm 1-hez hasonlóan cserélni lehessen a Ninjutsu-kat és Support Attack-okat, s annak mintájára az Awakening-eket és Ultimate Jutsu-kat (ha már a Storm 2 óta nincs az Awakening állapotokban Ultimate Jutsu-ra lehetőség), s így nem is lett volna "szükség" elpazarolni rengeteg slot-ot (a ruhák meg szintén választhatóak lehetnek, ahogyan a DLC ruhák többsége). De persze akkor sokkal kevesebb karakter slot virítana, s ne ad isten, talán még más karaktereket is berakhattak volna.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3187 Dátum: 14 aug 07, 15:12:13 »

Persze adjuk az űbertáp awakeningeknek még ultimate jutsut, nagyszerű ötlet, a storm 1-ben sem volt csak kb instant kill bekapni egy olyat. Amúgy meg szálljunk már le erről a Storm 1-ben hogy volt dologról. Ott volt mennyi? 20 karakter? 20 Karakternél még sok ilyesmi tök jól megoldható, még talán 40-nél is, de 100 körül már igen szép summa lenne letárolni külön a jutsukat, meg az awakeningeket meg miegymást, úgy hogy mindezt max 8 gigába, mert a box360 dvd-vel megy, mellesleg sok értelme lenne, hogy a fél roster nem tud jutsut cserélni a másik fele meg igen....
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 07, 15:14:45 írta Exkirion » Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #3188 Dátum: 14 aug 08, 11:59:27 »

Nekem sikerült steamre megszerezni a 3-at 2k-ért. Azért durva, hogy nincs tutorial, alig bírtam legyőzni Tobit az első pályán:D A menüje kicsit túlbonyolítottnak néz ki, de eddig a játék nagyon jó!
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #3189 Dátum: 14 aug 09, 12:06:15 »

Persze adjuk az űbertáp awakeningeknek még ultimate jutsut, nagyszerű ötlet, a storm 1-ben sem volt csak kb instant kill bekapni egy olyat. Amúgy meg szálljunk már le erről a Storm 1-ben hogy volt dologról. Ott volt mennyi? 20 karakter? 20 Karakternél még sok ilyesmi tök jól megoldható, még talán 40-nél is, de 100 körül már igen szép summa lenne letárolni külön a jutsukat, meg az awakeningeket meg miegymást, úgy hogy mindezt max 8 gigába, mert a box360 dvd-vel megy, mellesleg sok értelme lenne, hogy a fél roster nem tud jutsut cserélni a másik fele meg igen....

Oké, biztos játszottál te a Storm 1-el? Mert tény, hogy erősebb volt egy Ultimate Jutsu Awakening-ben, de közel sem instant-kill. Mellesleg ez nem pont a te általad annyira akaratos "egyensúlyt" szolgálta, hogy ha netán vesztésre állsz, akkor még tudjál nyerni? Mintha megint széllel szembe köpted saját "érveidet". ;P

100 karakter, aha, látszik, hogy te még mindig elhiszel minden kamut, amit a kiadók és játékfejlesztők kamuzgatnak. Vegyük csak sorba azt a "hatalmas 100-as" számot...
1.Eme számba beletartoznak a Support Only karakterek is, akik rohadtul nem játszhatóak, de olyan szépen virítanak a képernyőn.
2.Szintén beleszámítanak a klón karakterek, vagyis a 5-10 különböző Naruto, Sasuke, Kakashi, Hashirama, Sakura, Choji, Kabuto ect karakterek, akik bárhogyan is nézek 1 karakternek számítanak, szóval megint paraszt vakítás, hiszen meglehetett volna simán oldani, hogy az 5-6 Naruto-t vagy Sasuke-t egybe sűrítsék, s lehessen cserélni a ruháikat, jutsu-ikat és awakening-eiket. De inkább az olcsóbb utat választották. ;P

Szóval akkor szépen vonjuk le az klón karaktereket és a Support Only karaktereket, s a szép kis 100-as szám lecsökkent.... 55-65 körülire, ami ugyan még mindig "nem rossz", de nem szaretjük, ha hazudnak nekünk. kacsint

S akkor mi van, ha egy játékban nincs 2000 karakter? Elárulom, hogy akárhányszor fent voltam ultin, mindig a "god karakterekkel" nyomták, s 90%-ban mindenki egy fajta "team"-et használ, s soha nem láttam, hogy bárki is használta volna pl Temari-t, Tenten-t, Kiba-t, Neji-t, Sai-t, Sakura-t, Chiyo-t, Sasori-t stb, szóval hiába van belőlük sok, ha a többségükkel úgy sem kezdenek semmit. Jó példa pl a Virtua Fighter vagy a Soul Calibur, amik ugyan nem "etalonok", mint a Tekken vagy a Street Fighter szériák, viszont ott multin mindenkit láttam, nem csak ugyanazt az 5-6 karaktert.

Ami a "magyarázatot" illeti, hogy miért nem "lehet", arról csak annyit, hogy a Ninja Storm 3 volt kb 1,5-2 gigás, tehát röhögve rá fér a kis Xbox360-as DVD-re egy egész Storm HD Kollekció is, illetve nem kell ragaszkodni minden konzolhoz, főleg úgy nem, hogy már itt az új generáció, ahol az új Xbox One-nak is már Blue-Ray formátumú adathordozói vannak.

De kösz, hogy megírtad, miért nem fejlődik a videójáték ipat tartalmilag max csak grafiakilag! Mert amíg jöhetnek az 500 gigás adathordozók is, ha a fejlesztők megrekednek a 2-4 gigáknál.
Naplózva
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #3190 Dátum: 14 aug 10, 19:53:58 »

Az Xbox 360 1 lemezes férőhely nem lehetne kifogás, mert már volt olyan játék pl.: az LA Noire ami 3 dvd-n jött ki, és még volt jó pár hasonló is. + Ha meg letölthető formában jelenik meg legyen az ps3 vagy xbox 360, mindegy mekkora, mert csak letölti és telepíti, dvd sem kell.
Remélhetőleg az új konzolok megjelenésével, majd csinálnak egy nyitott világú naruto játékot is.

Én is egyetértek abban hogy ez a 100+ karakter csak "paraszt vakítás", feleslegesnek érzem ennyi helyet elvenni egy karakternek és úgy beállítani hogy az 4-5-6 karakter.
Mecha-narutot is feleslegesnek érzem, és nem is szeretem amikor így kreálnak egy karaktert, mikor tengernyi karaktert lehetne  mangából megcsinálni.

Nekem az ideális narutos játék olyan lenne, hogy: nagy nyitott szabadon bejárható terület a fő falvakkal együtt (olyan mint az ubisoftos és a storm 1-ben, nem a mostaniak), maradna ez a harcrendszer, de több hack&slash rész.
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #3191 Dátum: 14 aug 10, 20:23:22 »

már csináltak sandbox Narutot Xboxra egy lemezen Rise of the ninja és broken bond ahogy mondod.
Nagyon érdekes feladatok voltak bennük hordj ki rámanet, fogd meg a macskát, és a többi.
A shippuden története olyan lineáris, hogy erre már tényleg nehéz lenne értelmes open-worldot építeni.
Mindenki csak a bossfightokat akarja látni nem tudom, hogy mi más kell még ide.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 10, 20:25:42 írta kornel » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3192 Dátum: 14 aug 10, 20:23:28 »

Én személy szerint mondjuk jobban preferálom az ötletet, hogy az eredeti mű alkotója csinál egy plusz karaktert a játékhoz, minthogy valami más játékból beemelnek vendég karaktert, mint annó a 2. részben Lars-ot, bár el kell ismernem Lars nagyon jó kis karakter volt és a demó alapján Mecha Naruto is elég frankó.

De tény, hogy én is jobban örülnék neki, ha az ilyenek helyett inkább plusz 1 valakit megcsinálnának a mangából/animéből. Például a Minato Csapatot teljessé tehették volna Rinnel, ha már nem akarták/nem tudták/nem fért bele az időbe/költségvetésbe az ilyen 4-es 6-os karakterpakkok, mint a hang4 vagy a Köd7.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 10, 20:24:13 írta Exkirion » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #3193 Dátum: 14 aug 11, 14:36:38 »

Én személy szerint mondjuk jobban preferálom az ötletet, hogy az eredeti mű alkotója csinál egy plusz karaktert a játékhoz, minthogy valami más játékból beemelnek vendég karaktert, mint annó a 2. részben Lars-ot, bár el kell ismernem Lars nagyon jó kis karakter volt és a demó alapján Mecha Naruto is elég frankó.

De tény, hogy én is jobban örülnék neki, ha az ilyenek helyett inkább plusz 1 valakit megcsinálnának a mangából/animéből. Például a Minato Csapatot teljessé tehették volna Rinnel, ha már nem akarták/nem tudták/nem fért bele az időbe/költségvetésbe az ilyen 4-es 6-os karakterpakkok, mint a hang4 vagy a Köd7.

Csak hogy tud, Lars-t is Kishimoto kreálta, szintán a Namco kérésére, szóval nem nagyon állja meg a helyét (ismét) a kijelentésed. Bár nem értem, hogy akkor Alisa-t miért nem vették át szintén, őt is Kishimoto kreálta.

Rin-t? Arról a Rinről beszélsz, akinek össz szereplése alatt egyetlen egy ütést sem vitt be soha senkinek? Kushina-nak legalább ott voltak a láncai, más kérdés, hogy nem kapta meg őket és helyette az "Egyesült Anyuka Sereg" harcstílusát kapta meg (értsd, poénosnak szánva, de inkább fájdalmasan röhejesen seprenyővel megy a csatába). Akkor ennyi erővel filler karaktereket is lehetett volna (lásd Sora, Guren stb), vagy a már említett Hang 4-es, Shizune ect ha már ennyire nem tudnak elszakadni a Part I-es karakterektől, illetve még ott van Kurotsuchi is illetve Kitsuchi, de ahogyan sokan írták: "CC2 don't listens anyone just does what it likes".
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3194 Dátum: 14 aug 11, 18:14:06 »


Csak hogy tud, Lars-t is Kishimoto kreálta, szintán a Namco kérésére, szóval nem nagyon állja meg a helyét (ismét) a kijelentésed. Bár nem értem, hogy akkor Alisa-t miért nem vették át szintén, őt is Kishimoto kreálta.


Csak, hogy tud, Lars-ot nem Kishimoto kreaáltra, hanema  tekkenbe ő tervezett neki egy ruhát és a CC2-es srácok ezért rakták bele a Storm-ba is. Mielőtt okoskodsz, talán nézz utána a dolgoknak, bár a korábbi kommentjeidet olvasva már meg sem lepődöm.
Mellesleg imádom, hogy majdnem minden kommented valami személyeskedő, félmegjegyzéssel indul.

Azt hiszem eljött az ideje, hogy úgy unblokk ignoráljam, minden témában a kommentjeidet.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!