24 máj 19, 04:29:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 495675 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kiru Hoshino
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1094


Tanulj a múltból! Élj a jelenben! Álmodj a jövőről


WWW
« Válasz #2865 Dátum: 13 okt 26, 13:31:42 »

Tessék egy Multiplayer crack. Működik tesztelve.
http://www.mediafire.com/download/eclwezba6di2nhb/Naruto.Shippuden.Ultimate.Ninja.3.Steamworks.Fix-RVTFiX.rar

Követelmény:
- Érvényes steam fiók

Telepítést:
- Tömörítsd ki a .rar tartalmát a Naruto mappájába és írd felül a régieket.
- Add hozzá a launcher.exe-t nem steames játékként a steam-edhez
- Steamről indítsd a játékot.
- Jó játékot.
Naplózva



Pólófelirat: 'Bombaszakértő vagyok. Ha futni látsz, próbálj meg lépést tartani velem...'

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #2866 Dátum: 13 okt 27, 11:06:02 »

A Sasuke - Itachi vs Kabuto-s részt hogy lehet elérni? Küldetéseket kell csinálni?
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2867 Dátum: 13 okt 27, 13:17:48 »

sziasztok bocsi, letöltöttem pc-re a full burst-öt és elég rossz az irányítás nem tudtok egy jót billzetre?Nevet meg azt szeretném kérdeezni h miért yrja azt online battle-nél h please connect active internet(nem pontosan) valami ilyesmit xd ez azért vn mert nem eredeti? vagy nem ertem :S

Nekem van 1 jó beállításom, felesleges joystickot venni, nekem tökéletes billentyűzettel:
start - enter
back -backspace
Y - I
A - K
X - J
B - L
Left stick Click - left shift (fogalmam sincs mire jó ez)
Right stick click - left ctrl (ezt se tudom)
Left Back - Q
Right Back E
Left Trigger U
Right Trigger O
Left stick Up W
Left stick Down S
Left stick Left A
Left stick Right D
Right stick Up - up (felfele mutató nyilacska)
Right stick down (lefele mutató)
Right stick Left (balra mutató)
Right stick Right - SPACE!!! (A többit csak azért állítottam nyilakra, mert ott nincsenek útban, egyébként a space-val könnyedén át lehet alakulni csata közben, ha arra állítjátok.
DPAD UP - 1
DPAD Down - 2
DPAD Left - 3
DPAD Right 4

Nekem ezzel a beállítás tökéletesen bejött. Könnyedén tudom kezelni az egészet Mosolyog

---
Tört multiplayerhez meg csak le kell szedni a reloadedes játékot, megcrackelni, és le kell hozzá szedni az FLT-s multiplayer cracket, steamet el kell indítani, és onnan kell indítani a játékot, és kész. Működik a multiplayer tört verzión!
Így működni fog a multi, csak az a baj, hogy valami "transmission errort" ír ki kb minden második meccs közben. De lehet vele játszani néhány meccset Nevet

Bár valahol meg azt írják, hogy a FLT kiadású játékot kell leszedni, és az FLT multifixet hozzá. Sajnos a lassú internetem miatt ezt még nem teszteltem, de ha valaki hajlandó ezt megpróbálni, és megírni hogy működik-e rendesen, annak örülnék ^^

--
Véleményem a játékról: Nekem nagyon tetszik Nevet


szerk:
Kiderült, hogy tökéletesen működik a multiplayer még így is. Szerintem a haveromnak van vmi baja  a steammel, mert mindenki mással tökéletesen tudok játszani Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 27, 14:08:37 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #2868 Dátum: 13 okt 27, 13:40:59 »

A Sasuke - Itachi vs Kabuto-s részt hogy lehet elérni? Küldetéseket kell csinálni?

Vinni kell a sztory-t,a legutolsó csata lesz.A full burst-ban (mint ahogy írták a főoldalon) alapból benne van a Kabuto-s szál.
Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #2869 Dátum: 13 okt 27, 13:54:03 »

Köszi! Már eljutottam addig, hogy belesétáltam egy lila ködbe, és kaptam egy sasuke részt, szóval akkor csinálom tovább Nevet
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2870 Dátum: 13 okt 27, 14:55:15 »

Hy,látom itt is ez megy..Nevet

@ tkrisz2 ,tudnál kombókat mondani ehhez a bill.beállításhoz amit írtál?

Nekem egy picit lassúak a karakterek (mozgás),valamit tudok vele csinálni?

« Utoljára szerkesztve: 13 okt 27, 14:56:21 írta dreamfolow » Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2871 Dátum: 13 okt 27, 15:27:52 »

Persze!
I + K + W/A/S/D  Gyorsan elfutsz/odafutsz az ellenfélhez.
I + L  Jutsu használat
I 2x + L ultimate jutsu
I+ J erősebb shuriken
Ezek a chakrás kombók, ezeket gondolom magadtól is kitaláltad már Nevet

Annyira kombókat én se tudok. Többnyire azt csinálom, hogy odafutok az ellenfélhez az I+K+W kombóval, aztán elkezdem püfölni, ő meg elhasználja a helyettesítő jutsuját, és végül az nyer, akinek később fogynak el. Így szoktam többnyire megnyerni a meccseket.

Még olyan kombót szoktam használni, hogy nyomkodom az L betűt, közben 1 iránygombot is nyomok (W/A/S/D), és akkor kicsit másféleképpen jönnek ki az ütési sorozatok.
Meg még olyant lehet, hogy nyomkodod az L-t, és elkezded az I-t nyomkodni, így néha sikerül egy-egy jutsut is bevinni az ütéssorozat végébe. Annyira én sem tudok ezeken kívül más kombókat. Még nekem is ki kell tapasztalnom 1-2 dolgot Nevet


Nah, egyébként játszottam most online, 1 olyan gyereket kaptam ellenfélnek, akit 8x legyőztem, és még mindig visszavágót akart. Én többnyire sage narutot hoztam, meg a kuramásat, ő meg sasuket, obitot, paint, meg még néhány karaktert.
Szerencsétlen nem tudott ellenem mit csinálni, pedig az utolsó meccseken már jutsut se igen akartam használni, hogy legyen esélye.
Ez a kuramás naruto nagyon durva. Hiába fogyott ki a helyettesítő jutsum, átalakultam kurama módban harcközben, és kapásból mögévillantam Nevet Így 1 kicsit unfair ez a naruto.
Még annyit vettem észre, hogy a Susanook nagyon durván fel vannak erősítve. Egy másik gyerek ellen mentem, aki itachival jött. Majdnem nyerek, erre átváltozik susanooba, és meg se tudtam mozdulni már, végül simán megölt, pedig pár ütés kellett volna nkei.


Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #2872 Dátum: 13 okt 27, 15:58:34 »

Nekem egy picit lassúak a karakterek (mozgás),valamit tudok vele csinálni?

A sztori módban?Ott nekem is,harcban nem.De szerintem ez alapból így van.
Ha viszont harcban is:
Én nem találtam a beállításokban olyasmit hogy karakterkidolgozottság,stb. ami fullon igazán lassítaná.
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2873 Dátum: 13 okt 27, 16:10:29 »

Nekem meg fordítva,inkább harc módban lassabb...Nevet Na mindegy.Azért még kutatok utána.
Köszi ,krisz. Még nekem is megkell tanulnom a kombókat >.<.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 27, 16:17:55 írta dreamfolow » Naplózva

fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #2874 Dátum: 13 okt 27, 16:19:11 »

Hali!

Az ultimate ninja storm 3 full burst-el kapcsolatban lenne egy kis megoldásra váró problémám...

Nem értem pontosan... most a steamen keresztül meg tudom venni csak?!! Ingyen nem lehet hozzájutni? Nekem nem engedi.. Paypal-ról tudnám magamnak puchasolni vagy mivan xDD Valaki értelmesen el tundá magyarázni mivan ezzel a gammel? Köszi!

Sok siekrt midnenkinek!
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 27, 16:20:29 írta fefe1200 » Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #2875 Dátum: 13 okt 27, 16:29:56 »

Töltsd le vagy vedd meg, ennyi Nevet Meg lehet venni steamen is, meg dobozosan is, akár meg is rendelhető. Ha letöltöd ingyen van, mint általában minden, ha megveszed az pedig pénzbe kerül Nevet (nem csak steamen lehet megvenni)
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 27, 16:31:07 írta Suigetsu » Naplózva
mr subarashii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #2876 Dátum: 13 okt 27, 16:45:06 »

nem tudjátok mikor jelenik meg a kabuto dlc xboxra? nem látom még de már van aki azzal jön ellenem. szóval csak ezt szeretném megtudni, nem lett két sor, a hétszázát, mindegy akkor írok még valamit, látom itt komoly szabályok vannak, legutóbb az avatárom is törölték, szigor van, rend fegyelem. de törölni jiraiyat? nem volt szép dolog. kétsoros kérdés, ha nincs két sor azt is törlik. hány karakter az pontosan? át kell ugrania a 3. sorba. legutóbb írtam egy kevéssé kedves választ egy gyereknek aki irritált. azt is törölték. szerintem nem is látta, hagyni kellett volna kicsit. mindegy lényeg h a kétsor meglegyen Nevet
Naplózva
tanta1234
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #2877 Dátum: 13 okt 27, 19:08:43 »

hy valaki legyen olyan kedves és mondja el nekem hogy tudom az Sasuke Itachi-s - Kabutos részt hogy tudom meg csinálni mert végig nyomtam a Story modot de nem adta be
meg még 1 olyan kérdésem lenne hogy bettetem a Multis Fájlokat és ki irt egy save file hibát és nem töltibe nem tudok játszani ezt hogy tudom egoldani?
Köszönöm elöre is Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 27, 19:29:57 írta tanta1234 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2878 Dátum: 13 okt 27, 19:44:00 »

Nekem ugyan nincs meg, de gyanítom előbb fel kell oldanod az első fragmentet, ahhoz pedig a sztori mód utáni mellékküldiket kell megcsinálni. Mivel nekem PS3-on van meg az alapjáték így a PCs törésben nem tudok segíteni.
A fragmentet egyébként a kristálygyűjtögetős mellékküldivel tudod kioldani.
A a fragment amúgy az utolsó sztori chapter utáni sztori rész.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 27, 19:45:10 írta Exkirion » Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #2879 Dátum: 13 okt 27, 19:52:50 »

A netes játék másnál sem működik? Elindulni elindul, csak játszani nem lehet vele, mert az indulástól 5 mp-re kidob valamilyen transmitting errorral vagy disconnecttel.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!