24 máj 19, 02:36:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 495669 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #2820 Dátum: 13 júl 08, 14:04:48 »

Tetszik már alapból ez Sage Kabuto,hiányoltam már a storm 3-ban is Mosolyog de azért reménykedem hogy lesz storm 4 esetleg onnantól odáig kb. ahol majd még tartani fog a manga és nem ez lesz a befejező rész mert a sztory módban érdekes lenne a manga Mosolyog
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #2821 Dátum: 13 júl 10, 10:03:47 »

Sziasztok! Mosolyog Régóta olvasgatom már ezt a topicot, mert mindig érdekelt ez a játék, de sajnos mivel csak számítógéppel rendelkezem (és értelmetlennek tartottam kiadni annyi pénzt egy xbox-ra) így mindig csak a videókat és gameplayeket nézegettem. De most hogy ki fog jönni a legújabb verziója vagy hogy nevezem ezt a full burst-ot, biztos, hogy meg fogom venni pc-re a játékot. Itt most csak az a kérdés, hogy szerintetek, milyen gépigény kell majd hozzá? Jó az erős közepes, vagy inkább egy minden jóval ellátott kis gép kéne. Szerintetek? Ne is számítsak rá, hogy inkább lejjebb adják a gépigényt?
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2822 Dátum: 13 júl 10, 10:35:04 »

Erről azt hiszem még nincs infó, de szerintem egy Crysis 2 körüli gépigény lesz a minimum. Aztán ki tudja. Mindenesetre én drukkolok a "gépeseknek", hogy ne legyen eget-rengető gépigény.
A Kabuto DLC-ről mit tudunk? Azon kívül persze, hogy jön a kari, csak a karakter lesz, vagy valami a sztoriba hozzá esetleg? Már csak azért kérdezem, mert Itachi a bemutatóban bőszen hajtogatja, hogy Izanami, ami ugye csak annál a bizonyos harcnál hangzik el. Lehetne egyébként 1 "Izanami-Itachi" is, ha már így belejöttek, a jelenlegi Edo-Itachira rá lehetne rakni úgyis. Bár persze ez csak hiú ábránd és persze pofátlan is, tudom. Nevet De éhes disznó makkal álmodik!
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 10, 10:35:41 írta Aizen » Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2823 Dátum: 13 júl 10, 11:14:48 »

A sage kabutos rész az DLC. A full burst az amolyan game of the year edition féle kiadás, amiben benne van minden dlc, ami eddig kijött, kivéve a goku ruha, ami csak az első kiadásokkal volt elérhető. Szóval nem kell aggódni.

Szerintem meg inkább a Kingdom Hearts sorozat "Final Mix"-einek másolása, annyi különbséggel, hogy itt csak az előző DLC-k lesznek benne extraként, de pl a Uchiha Brothers Vs Kabuto szál DLC-ként kell megvenni, pedig elméletileg pont az lenne a + tartalom. :/

Persze kivéve, ha nem boltban adják teljes áron ezt a Full Burst-öt, hanem szintén letölthető.

Imádom a japánokat s hogy elkezdték majmolni az amerikaiak ezt a "kiadjuk a játékot, majd később kiadjuk újra minimális extra tartalommal", Street Fighter-t pont emiatt nem vettem soha a negyedik rész kivételével (miután ott is megjelent az extra kiadás, dobtam). Most ezzel az "utólag adjunk ki minden DLC-t" ötlettel is felidegesítettek, pl Mortal Kombat-nál is jöttek az előrendelői DLC-k, aztán 1-2 év múlva már vehetted meg a boltban az összes kiadott szeméttel együtt... megérte akkor anno előfizetni, ha utólag is meglett volna. X(
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2824 Dátum: 13 júl 10, 11:59:22 »

Persze kivéve, ha nem boltban adják teljes áron ezt a Full Burst-öt, hanem szintén letölthető.

Ugyan már írtam vagy 4x, de leírom megint. A "Full burst" az a DLC neve, amiben benne lesz:

-Sasu+Ita vs Kígyóhasú hegyi remete Sztori kiegészítés.
-100 körüli új küldetés a sztori módban.
-Kabuto Sage mode karakter free+Online módhoz.
-etc (most nem keresném elő pontosan ha nem baj)

Ez a PC + F.B edition megjelenésekor LETÖLTHETŐ DLC lesz, azoknak, akiknek már megvan a játék.

Ezért ez a neve az új bolti kiadásnak is, mert abban benne lesz az eddigi összes DLC, beleértve a Full Burst DLC pakkot is, viszont a Goku Ruha DLC-t nem tartalmazza, az előrendelői extra maradt.
A bolti kiadás annyiban lesz több, hogy a sztori átvezetők kapnak egy kis kozmetikát. Ennyi.

Szóval, akinek megvan a game azoknak NEM kell újra megvennie, csak a F.B DLC-t, ami SZERINTEM kb 1-2000 Ft lesz.

Sziasztok! Mosolyog Régóta olvasgatom már ezt a topicot, mert mindig érdekelt ez a játék, de sajnos mivel csak számítógéppel rendelkezem (és értelmetlennek tartottam kiadni annyi pénzt egy xbox-ra) így mindig csak a videókat és gameplayeket nézegettem. De most hogy ki fog jönni a legújabb verziója vagy hogy nevezem ezt a full burst-ot, biztos, hogy meg fogom venni pc-re a játékot. Itt most csak az a kérdés, hogy szerintetek, milyen gépigény kell majd hozzá? Jó az erős közepes, vagy inkább egy minden jóval ellátott kis gép kéne. Szerintetek? Ne is számítsak rá, hogy inkább lejjebb adják a gépigényt?

Először is szia, és üdv a "klubban?".

A gépigénnyel kapcsolatban hmmm...
Hát alapvetően a játék elég jól néz ki és sok benne az effekt, főleg, hogy a 3 ban már vér is van, de ugye a játék alapvetően a Cel-Shade technológiás grafikával megy, ami viszont nem esz sokat. Valójában az egyik leggyorsabban renderelhető megjelenítésfajta, szóval elviekben nem kéne, hogy atomerőművet igényeljen.
De ugye azt még nem tudni, hogy mennyire lesz jól optimalizálva, de mivel konzolra elég szarul van, így nem merném azt mondani, hogy simán elfut majd közepes gépen.

Ha tippelnem kéne és egy középfelső kategóriás gépigényt mondanék így előlegben, de persze lehet nem lesz igazam.

Hivatalos gépigény még nincs.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 10, 12:01:05 írta Exkirion » Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2825 Dátum: 13 aug 02, 09:03:56 »

hali! új vagyok itt, sajnos nem rendelkezek ps3, vagy xbox 360 konzollal, csak a régi ps2-vel nyomulok, emiatt mindig kimaradtam a Storm sorozatból sajnos. de nem rég olvastam a hírt, hogy jön pc-re is a full burst rész. végre pc-re is adnak ki 1 jó narutós játékot Nevet

egyébként ha ez valami újracsomagolt játék lesz, akkor azt szeretném megkérdezni, hogy kb. időben mennyit ölel fel a játék? kabuto vs sasuke & itachi harcig tart (ha jól tudom) , de a történet honnan kezdődik? naruto visszajön konohába??

remélem hogy a gépemen el fog menni a játék, nagyon várom Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2826 Dátum: 13 aug 02, 09:22:36 »

középfelső kategóriás gépek fogják vinni szerintem:) és jó hogy kiadták ezt a játékot, mert sokkal többen fognak játszani vele(online is) az emberek:). Az irányításra leszek kíváncsi hogy kényelmes lesz-e, vagy sem Mosolyog remélem azért nem valami buta irányítást adnak..
a fullburst az ugyanaz mint a storm3-csakhozzátették a itachi sasuke vs sage kabuto boss fightot Mosolyog és karaktert + még 1 két dolgot. a story a pein halála utáni kagetalálkozótól folytatódik de előtte lekell nyomnod a naruto születésénél a kyuubi elleni harcot Mosolyog és a sage kabutó kegyőzéséig megy:) de még kitudja mit csinálnak vele..
 
szerintetek lesznek karakter módosítások vagy valami? van esély rá hogy madarának adnak új dolgokat mert elég trágya karakter lett (nekem személyszerint nem annyira tetszik az animébe sokkal tankabb..) ugyanígy a rinnegan obito-nál is.. kb csapkod meg tüzetfúj.. mondjuk nemm intha többet tudna xD
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 02, 09:26:14 írta cimpeti » Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #2827 Dátum: 13 aug 02, 12:37:17 »

Hát én Madarában annyira nem csalódtam,bár nekem hiányzik a teljes Susanno-ja...Obito viszont nekem is óriási csalódás volt...a rinnenganját simán beletehették volna,erre mit kapunk tűzfújást....még az átalakult módja sem nagy szám...Madaránál is mondjuk kicsit kevés volt de ott azért elment...de Obitonál...Na mind1,szerintem nem lesz karakter átalakítás amit sajnálok is mert ráfért volna a karakterekre,egy néhányra...ez a full burst csak beteszi az Itachi&Sasuke vs. Kabuto fight-ot azt kész...de mondjuk szerintem az jobb lett volna ha dolgoznának inkább a 4. részen az kijönne és mivel úgyis történtek már dolgok a mangában és az animeben is(bár ott annyira még nem) oda hozzátették volna ezt a fight-ot és kész...személy szerint a full burst-től az egyik szemem sír a másik nevet Nevet
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #2828 Dátum: 13 aug 02, 16:10:54 »

Szóval ha most megveszem ezt a Full Burstot Pc-re, akkor nem csak a kabuto dlc, hanem az egész játék is benne lesz, ugye? (tudom hogy hülye kérdés volt, de ezt az eddigi adatokból nem tudtam kivenni)
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 03, 00:28:52 írta Viktor-sama » Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #2829 Dátum: 13 aug 03, 19:53:39 »

Én is eléggé új vagyok, de azért válaszolok, mert ezt pont tudom! Nevet
A Full Brust-ot ha megveszed a boltban az tartalmazni fogja az egész játékot, tehát nekem mint pc-snek a story onnan fog kezdődni, mint ahol a sima három kezdődött (kuramás harc és minato vs. masked man harc)
Annak aki megvette a hármat ps3-as azoknak nem kell ezt még egyszer megvenni, hanem letölthetik egy adott összegért, így megmaradnak a trófeáik, meg a feloldott karaktereik is, csak kiegészül egy plusz chapter-rel a story Mosolyog
De nem rég olvastam, hogy ha előrendeljük a játékot, akkor ajándékba kapunk egy Naruto mangát! mi választhatunk, hogy melyiket (7-12. fejezet között).

Én is remélem, hogy nem kell majd ki csavarni az ujjaimat ahhoz, hogy ellőjek egy kombót, azt se bánnám, ha kontroller-re terveznék, csak jó legyen, és ne keljen vakon nyúlkálnom a billentyűzeten, mert az a legrosszabb. Nevet
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2830 Dátum: 13 aug 13, 12:58:43 »

Amúgy mi a francot csinálnak vele télig ?D: 100 új küldetés.. ez nem érint ki az aki unatkozik és a story mode-ban bónusz küldiket csinál? max azért éri meg a fő storyt csinálni mert élvezetes és kapsz karaktereket meg ilyenek de a mellék küldiknek hogy rohangálsz a mapon sztem semmi értelme. (kiv a fms sasukés mert megkapod játszhatónak)

Remélem ha ennyit sz@rakodnak vele télig akkor tovább megy a sztori vagy raknak + karaktert sage kabuton kívül..Nevet vagy pályákat Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 13, 12:59:51 írta cimpeti » Naplózva
speedes1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2831 Dátum: 13 aug 25, 19:37:59 »

Nos,végre sikerült teljesen kipörgetnem,elég nehéz volt a Last Battle-t S rankúra megcsinálni,ráadásul a blueprint-ek keresése is kiidegelt...
Viszont most olvastam az egyik kommentbe hogy előrendelés mellé kapunk mangát... Hol tudom előrendelni? És kb mikor fog kijönni?
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #2832 Dátum: 13 szep 11, 10:54:40 »

Sziasztok, lenne egy kérdésem, nem tudom, hogy ez elhangzott-e már korábban ebben a topicban, de őszintén szólva nem merek visszaolvasni  smirksweat

Szóval a Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm 3 játékot abbahagytam, mielőtt kinyílt volna a 6. koporsó (az oka, hogy az anime akkor pont ott tartott) és azóta se mertem folytatni. Nem olvasom a mangát így teljesen spoilermentes vagyok és szeretném, ha ez így is maradna Mosolyog De szeretném már folytatni a játékot és érdekelne, hogy szerintetek meg tudnám-e ezt tenni anélkül, hogy bármi spoilerbe szaladnék? Jelenleg a 329. résznél tartunk (Naruto most változott át először(?) Bijuu formába, most tudta meg a Bijuuk nevét) ezért pl Tobi képességeiből még semmit sem láttunk, ráadásul Madarától is csak a meteort és a Susanoot láthattuk. Attól félek, hogy harcolnom kell majd mindkettejük ellen és nem akarom lelőni Madara esetleges extra képességeit (mint pl a Mangekyou Sharinganosokat, szerintem lesz neki), amiket még nem láttunk, illetőleg Tobi kilétét vagy képességeit (ezeket a karaktereket eddig spoiler veszély miatt nem használtam: Jinchuuriki Naruto, Eternal Mangekyou Sharingan Sasuke, Tobi, Madara, Hashirama).

Ellenben nagyon kíváncsi vagyok Kurama és Naruto közös harcára, szeretném megcsinálni, de nem tudom, hogy megtehetem-e anélkül, hogy spoilerbe futnék  >.<# Esetleg valaki fel tudna erről világosítani spoiler mentesen, hogy eljuthatnék-e a Kurama és Naruto közös harcához anélkül, hogy spoilerbe futnék?

Köszönöm a megértéseteket és a válaszokat előre is Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Kirigi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 169



« Válasz #2833 Dátum: 13 szep 11, 11:15:25 »

Ha jól emlékszem akkor a Naruto-Kurama részt a boss harcig nyugodtan lejátszhatod, viszont az aztán következő részek amik az 5 kage és Madara között zajlanak, érdemes hagyni, ha ennyire óvakodsz a spoilertől. A jinchuurikis résznek viszont nekifuthatsz, és javaslom, hogy először a könnyebb utat válaszd, (Hero ösvény) mert kicsit nehéz a boss harc.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 11, 11:16:15 írta Kirigi » Naplózva


Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #2834 Dátum: 13 szep 11, 11:29:03 »

Ha jól emlékszem akkor a Naruto-Kurama részt a boss harcig nyugodtan lejátszhatod, viszont az aztán következő részek amik az 5 kage és Madara között zajlanak, érdemes hagyni, ha ennyire óvakodsz a spoilertől. A jinchuurikis résznek viszont nekifuthatsz, és javaslom, hogy először a könnyebb utat válaszd, (Hero ösvény) mert kicsit nehéz a boss harc.

Köszi szépen a választ Mosolyog Akkor ezek szerint Madara képességeit vagy már mind láttam vagy nem is kell majd vele harcolnom addig a részig? Gondolom akkor Tobival se kell harcolnom majd csak ez után... Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!