24 máj 26, 09:35:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 497117 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2190 Dátum: 12 jan 22, 16:30:11 »

Japán psn-en úgy találod meg legkönnyebben majd a demót ha a keresőbe bepötyögöd, hogy "naruto". Mivel az a japán verzióban is angol betűkkel van írva, mert ugye cím, ezért meg fogja találni. De ha szeretsz random japán szövegekre kattintani lelked rajta Nevet
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2191 Dátum: 12 jan 22, 18:42:08 »

Néztem vidit a demóról, és nagyon bejönnek naruto új mozdulatai(sage) valamien sandvitch rasengan combo, meg 1 olyan is van,ami szerintem a grab(védekezés+ támadás) cseréli le.Egyébként, kérdeztem, már, a storm 1 boss harcai benne lesznek? , ha jól tudom, ott nem volt naruto vs sasuke (final) boss fight, az is lesz?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
samat
Vendég
« Válasz #2192 Dátum: 12 jan 22, 21:30:33 »

ott nem volt naruto vs sasuke (final) boss fight, az is lesz?
ezt így nemmondanám mert aszthiszem hogy volt egyszer sima naruto vs sasuke aztán meg átváltozott módban ami sokkal nehezebb volt most az hogy nem kellet nyomkodni más dolog
Mivel válalkozó szellemű vagyok igen szeretek random japán feliratokra menni csak nem mindig jövök ki jól
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2193 Dátum: 12 jan 22, 21:37:18 »

Szerintem ebbe nem is leszen boss fight-ok, csak úgy lesz szerintem hogy simán össze kell majd csapni a karaktereknek és annyi mint egy rendes match csak gondolom nehezebb lesz. Amúgy Itachinak és Kisamének csinálnak új movesetet vagy felújítják, mert még nincs fenn az oldalon a karakterek közt egyik sem.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2194 Dátum: 12 jan 23, 00:28:25 »

Kisaménak elvileg vannak új mozdulatai és az awakeningje a Samehadával való egyesülés lesz, szóval fel is lett újítva. Hogy Itachival mivan azt nem tudom, de gondolom vele is alkotnak valamit mert minden karakter más lesz legalább egy kicsit.
Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2195 Dátum: 12 jan 23, 18:01:12 »

Háát szerintem a hang4-es az jó supportnak is.Csak majd még bele kell szoknom ebbe kombó cancel-ba meg a kawarino méterbe Nevet.De amugy elég jó játéknak igérkezik.Mellesleg én nem toom néztem a videót és nem tudom mit nyomkodtak folyamatosan a háttérben ikszdé.Jah és hidan jutsu-ja valami elképesztően sz*r (bocs a kifejezésért:S) úgyhogy azzal is kéne valamit kezdeni.Jah és majd elfelejtettem ez a sage naruto elég erős lett Gondolkozik.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2196 Dátum: 12 jan 23, 18:14:49 »

Sage naruto eddig is erős volt, (online-osok kedvence) hang4 egy kevertem a chunin vizsgabeli hang csapattal, xD hát pedig jók lennének, nem csak supportnak.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #2197 Dátum: 12 jan 23, 20:29:29 »

nem sikerült játszanom a játékkal, de töbször is végignéztem yt-n a sztori módott mert az egész nsust2 faján nézett ki
a generationst viszont meg akarom szerezni  Nevet (bidzsu mód, kisamehada, és még lehet ne soroli a jobb nál jobb jutsukat
és más remek dolgokat ami ezekböl a kis scanekböl megfogott  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 23, 20:31:42 írta Saiya-jin4ever » Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2198 Dátum: 12 jan 23, 20:44:45 »

Sage naruto eddig is erős volt, (online-osok kedvence) hang4 egy kevertem a chunin vizsgabeli hang csapattal, xD hát pedig jók lennének, nem csak supportnak.

Batai15 szeretném felhívni a figyelmedet arra, hogy egy hozzászólás két azaz két teljes sor legyen. Nem másfél. Rendszeresen törölgetem utánad a hozzászólásokat. Még szerencse, hogy csak ebbe a témába írsz. A jövőben erre figyelj.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 23, 21:28:24 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #2199 Dátum: 12 jan 24, 11:28:29 »

Na srácok 24.-e van.
Kijött a demó! Aki kipróbálta meséljen már.:DD
Opening: http://www.saiyanisland.com/2012/01/naruto-generations-the-demo-is-in-session-opening-video/
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=XiCeFUqBPpU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=XiCeFUqBPpU</a>

Amúgy nem tudom, hogy most akkor hogy lesznek ezek  a cutscene-ek. Remélem csak "kispórolták" a demóból, és a rendesben benne lesz az  a több, mint egy óra, amit ígértek. Az viszont szerintem hülyeség volt, hogy csak olyan karakterek vannak benne a demóban, amik az előző részben is benne voltak. O.o Egy olyan demó jobb lett volna, mint amit a TGS-re vittek. (Szerintem.)

Hadd kérdezzem meg, hogy mióta van itt kétsoros szabály, és miért?
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 24, 11:45:46 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2200 Dátum: 12 jan 24, 14:48:12 »

Friss videdók a demóból
http://www.saiyanisland.com/2012/01/naruto-generations-sage-naruto-vs-pain-demo-footage
Sage naruto vs pain. itt megfigyelhetők az újj mozdulatok.
http://www.saiyanisland.com/2012/01/naruto-generations-naruto-vs-sasuke-demo-footage
Naruto vs sasuke
http://www.saiyanisland.com/2012/01/naruto-generations-naruto-vs-masked-madara-demo-footage
NAruto vs tobi, vagy masked madara.. Itt egy újj téli pálya is megfigyelhető.
Jah és remélem ezzel meg van normálisan a 2 sorom..(: Pirul
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 24, 14:48:49 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2201 Dátum: 12 jan 24, 14:56:47 »

Nos akkor megyek megnézem milyen is ez a demó és utána írok róla egy kis postot.

Edit:

Na végigvittem a demót és itt van róla az én kis beszámolóm.

Először is aki eddig azt mondta, hogy ez ugyan az a játék mint eddig, csak van több karakter meg pár változás a nagyon téved. A különféle változtatásoknak köszönhetően az egész harc teljesen más érzést kelt, tényleg olyan mintha egy új játékkal játszanék.

Akkor vegyük sorra

-Először is Studio Pierrot által készített animációk nagyon szépek, kicsit minimalisztikusak itt ott de bőven elérik egy szépen rajzolt anime rész színvonalát.
-A karakter artok amilyen furán néznek ki párszor képen olyan jól illeszkednek a töltőképernyőre, nekem kifejezetten tetszettek az új rajzok.
-Az új töltőképernyő nagyon hasonlít a Storm2-es re, de véleményem szerint ez sokkal szebb. A felhős háttér jobban néz ki valahogy mint a sötét valami a Storm2 ben.

Na de a lényeg, a harc. Előre leszögezem, hogy amit mondani fogok az a Sasuke-Pein harcra értendő egyedül, a Tobis harcot majd külön veszem.

-Kezdeném azzal, hogy a játék NEHÉZ! Sasuke elég csúnyán megcsapkodott, Pein-t pedig éppcsak le tudtam nyomni. A mesterséges intelingencia nagyon nagyott fejlődött és okosan használja a kawarimi bar-t, végre rendszeresen használja a Tilt képességeket is, bár még mindig hajlandó néha bekapni 1-1 ultimatet véletlenszerűen.
-Kawarimizni nagyon könnyű, teljesen megszünt az a probléma, hogy enm sikerül csinálni, mert nem tudod épp jókor lenyomni a védekezést, az L2 minden fűre fára, szellőre reagál, viszont cserébe jelentősen hátrébbkerülsz az ellenféltől kawarimi után, olyannyira, hogy egy ütésorozattal el sem tudod találni. Ez nekem először nagyon fura volt, és bekaptam pár ütést azért is mert a védekezéssel akartam kawaramizni Nevet, de higgyétek el, iszonyú nagyot dob a játékon, hogy nem lehet hülyére kawarimizni magad.
-Az új combo break funkció zseniális lett. Féltem attól, hogy baj lesz vele, mert kb örök kombókat lehet majd csinálni vele, de nem. Nagyon szívja a chakrát, és a sima ütések is némileg kevesebbet sebeznek szerintem mint a Storm 2 ben, ráadásul az ellenfél (AI) sem rest kivárni amíg nincs chakrád és egy jólirányzott kawarimivel úgy megszivatni, hogy csak pislogsz.
-Pein ellen volt szerencsém kipróbálni az awakening változtatásokat is. Először is úgytűnik jelentősen gyengébbek lesznek az awakeningek, a 6 farkú mód ahogy én láttam legjobb esetben is csak a felét(!) sebzi annak amekkorát a 2 ben sebzett és még az awakeningben is bőszen kellett kawarimiznem, mert az ellenfél többé nem veszi be a régi odaszaladok és ütök dolgot és a lövedékek elől is legjobb belátása szerint kitér.
-Sage Naruto talán erősebbnek néz ki a videón, de szerintem épp ellenkezőleg, gyengébb lett. A rasenrendan kevesebbet sebez és a mozdulatai szerintem lasabbak, ráadásul a kawarimi renszer miatt többször kell vele majd combo breakelni is.

Na és akkor most Tobi

Az a harc egy vicc. Tobi egyetlen egyszer sem talált el vagy sebesített meg. Nem tudom, hogy az Ai még nem kezeli-e rendesen az ő awakeningjét vagy mivan, de kilóméterekről bementek az oodama rasengajnaim és nem is nagyon tért ki az ütéseim elől se.
Persze az awakeningek ellen továbbra sem működik a fogás és nincsenek animációk, szóval gyanítom az ultimatek ellen is védve van, de rendesen sebződik.
Az új havas pálya nekem nem tetszik, ahol a fight van, szóval az a harc egy totális csalódás volt részemről. Viszont valamilyen új Narutoval harcolunk ellene mert a tilt mozdulata más mint annak amivel Sasuke ellen megyünk.

Apróságok

-A demóban még nincsenek benne átvezető animációk csak képkockák belőle, a narrátor a 3. hokage lesz ismét és ha végigviszitek a demót akkor megnézhetitek a 6 perces trailert aztán a játék gratulál nektek, hogy ügyik vagytok.
-A főmenü más lett, Naruto áll konohában, valahol egy tetőn vagy egy oszlopon, de az egész kép még elég homályos.

Összességében

A játék nagyon jó. Frissnek érződik a változtatások miatt. Amikor leültem játszani és Sasuke szép lassan elkezdte szétrugni a seggem, hangosan felkiáltottam örömömben, hogy "B***meg ez nehéz!", ami igazán jó hír, mert lássuk be a 2 elég könnyű. Az awakeningeket helyre pofozták, még mindig erősek de már közel sem annyira ami NAGYON JÓ! Az Ai fejlődött, az új gimikek mint a kawarimi bar és combo break pedig csak hab a tortán.

Részemről, ennyi, ezek után nekem már biztos első napos vétel a játék. Akinek tetszett a Storm 2 az biztos nem fog csalódni, akinek nem az is tegyen vele egy próbát, mert tényleg nagyon másnak érződik.

Ja igen és még valami. Lehet, hogy ez csak a demóban van így de a játék jelentősen kevesebbet tölt.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 24, 15:56:59 írta Exkirion » Naplózva

Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #2202 Dátum: 12 jan 24, 16:11:38 »

Nagyon nagyon várom, ez a kawaramiz nagyon nagyon jó ötlet , és az hogy nem lehet folyamatosan nyomogoatni mint az őrült. Tobcsit ne butítsák le könyörgöm  Szomorú Azért táp ő is. Nagyon várom, kiváncsi vagyok hogy Tobin dobnak-e 1 kicsit vagy marad ez a lebutitott forma.  Nevet
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2203 Dátum: 12 jan 24, 16:12:42 »

 Hmm?  Ördögi Nha ennek örülök! Remélem minden karakter rendesen ballance-olt lesz, ha nem akkor megint lesz 1 olnine mindenki ugyan azzal tolja, őrület.Az hogy nehezebb lett a játék nagyon jó, bár nagyon sajnálom hogy nincsen jutsu clash, ami ugyan nem nélkülözhetetlen, de jó lenne,ISten igazából, ennek a szériának majdnem kiforott a harcrendszere, egyedül ,még  a sík terepen lévő harcal kellene kezdeni valamit, mert sok esetben, kicsit sem sík terepen folyik a harc, a mangában, hatalmas magasságokban stb.jah és a jó lenne valami olyasmi is, hogy nem csak 1v1 lenne a mapon, hanem több, olyan mint a jiraiya vs pein boss harcnál.Nagyon várós a játék!:D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
samat
Vendég
« Válasz #2204 Dátum: 12 jan 24, 16:15:41 »

Egészen könnyű volt a demo kivéve az utolsó az awakeinges tobi aki elégé erős és genya mert sok fireballt nyom.
Sasuke és pain nem volt nagy ellenfél a kombók többek lettek úgy érzem.(talán ha másfelé nyomod a kart akkor megváltozik)És az a helyetesítő csík egy alkalommal levesz egy teljes szakaszt és nagyon lassan töltődik azt inkább awakeinges ember és jutsu ellen érdemes használni valamint ha egy jó kombót vagy jutsut benyom mintha gyorsan feltőltődne kb 5 mp alatt? És az irányítás is jobb lett
Naplózva
Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!