24 máj 19, 13:22:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: "Mi lett volna, ha...?" és "Mi lenne ha...?"  (Megtekintve 35569 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #90 Dátum: 12 aug 13, 03:15:08 »

Mi lenne h kiderülne, h Zoro mestere tagja volt  a Kalózkirály legénységének?
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #91 Dátum: 12 aug 13, 11:41:03 »

Hieinek hízna még kicsit a májaxDD
De ezen kívül igazából semmi, csak Zoro jól meglepődne.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #92 Dátum: 12 aug 18, 09:47:34 »

Szerintem is csak meglepődne Zoro, de nem hiszem, hogy különösebb szerepe lenne a történet alakulásában. (Elég messze van a Grand Line-tól, ahol most alakulnak a történések.)
Továbbá az nem is feltétlenül számít sokat, ha valaki tagja volt Roger legénységének. Buggy is az volt.
Naplózva
csiny26
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #93 Dátum: 12 okt 02, 00:33:27 »

 ? mi lett volna ha nem filózok 2 évet azon bele nézzek-e  smirksweat
sokkal hamarabb  Pontosan függővé válok  bow  Pojén
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #94 Dátum: 12 okt 05, 13:05:07 »

Azon gondolkoztam miközben Brook vs Zeo harcot néztem, (amm remélem ez nem számít eget rengetően nagy spoilernek.. Nyelvesít), szóval azon, hogy szerintetek mi történne ha 1x az egyik csapat tag nem tudná leverni az ellenfelét?
Az én ötletem, hogy esetleg cserélnének mint ahogy csinálták az Enies Lobby arcban.
De történhetne másképp is, pl Franky nem képes nyerni mindenki más pedig csak úgy tud, hogy minden erejét felhasználja és nem tudnak Franky helyett harcolni. Érdekes lenne látni 1 ilyet.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
BlackBloodyRose
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #95 Dátum: 13 máj 18, 16:45:02 »

Mi lett volna, ha Alvida megjelent volna a háborúban és azt mondta volna Luffynak mint a 32.részben (Luffy, az enyém leszel! v vmi ilyesmi)? Vajon hancock hogy reagált volna rá?  Gondolkozik  Nyelvesít
Naplózva

"Ace...Kicsit fucsa, h 2 első szülőtt van és 1 öcsike, de ez a kötelék az én legnagyobb kincsem. Luffy még 1 gyenge bőgőmasina, de ő a mi kisöcsénk. Vigyázz rá helyettem is."/Sabo
"Egy napon mi is kihajózunk, szabadon, megbánás nélkül éljük majd az életünket.
Jól figyelj Luffy, én nem fogok meghalni. Nem hagyom hátra a gyenge kisöcsémet."/Ace
"Sabo ment elsőnek, Ace volt a második. Én leszek a harmadik, de nem hagyom, h legyőzzenek! Sabo, Ace figyeljetek csak!
Én leszek a Kalózkirály!"/Luffy
Haru01
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #96 Dátum: 13 máj 23, 20:34:06 »

Mi lenne, ha Luffy egyszer kómába esne, és azt álmodja (amire azt hiszi hogy az a valóság), hogy az összes társa halálos bajban van és az összes eddigi ellenséggel meg kell küzdenie?
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 23, 20:39:04 írta Haru01 » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #97 Dátum: 13 máj 23, 20:53:02 »

Akkor Chopper visszahozná a kómából. Nevet

Azért még neki is gyanús lenne, ha Hody,  Akainu és Enel egyszerre támadnának rá. Amúgy az álmában nem tud meghalni, szóval nem lehet semmi baja.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #98 Dátum: 13 máj 24, 19:44:52 »

Mi lenne, ha Luffy egyszer kómába esne, és azt álmodja (amire azt hiszi hogy az a valóság), hogy az összes társa halálos bajban van és az összes eddigi ellenséggel meg kell küzdenie?
Akkor a sorozat címe Dallas lenne. Pojén
Naplózva
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #99 Dátum: 13 máj 24, 21:42:36 »

Mi lenne ha Mihawk levágta volna Luffy karját? Ördögi
Vagy ha Mihawk megöli Zoro-t a legelején?
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #100 Dátum: 13 máj 24, 22:19:51 »

Attól függetlenül, hogy a harmadik kedvenc karakterem akkor nem néznék One Piecet.

Ennyi erővel lehetne, hogy mi lett volna ha Oda One Piece néven egy Yaoit írt volna, amiben egy Monkey  D. Kuki  nevű transzvesztita a főszeplő?
Jó erre nem kérek választ.  Nevet

Szóval a volna helyett inkább azt kérdezném, hogy Mi lenne ha levernék az egyik Yonkot? (hogy ne legyen teljesen hülye kérdés)
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #101 Dátum: 13 máj 25, 08:01:31 »

Mi lenne ha Mihawk levágta volna Luffy karját?
Első körben Hancock megölte volna Mihawk-ot. Ezzel végleg elkönyve magát árulónak a Tengerészet szemében. Mivel a Shirohige kalózoknak Luffy nagy harci morál forrás volt, lehet, hogy nem tudtak volna Ace közelébe érni. Luffy valószínűleg képtelen lett volna folytatni a harcot. Kicsi rá az esély de talán Hancknak sikerülne kimenekítenie és ezzel megmenteni az életét. A csata ugyanúgy zárult volna csak Ace-t kivégezték volna, ahogy tervezték.
A Tengerészet bosszúból elpusztította volna Amazon Lily-t. Valószínűleg Hancock is meghalt volna, ha nem akkor csatlakozott volna a Luffyékhoz. Ez nem is hangzik olyan rosszul. Nevet
Luffy legerősebb támadásai eltűntek volna, vagy gyengébbek lennének. Ha jól emlékszem, akkor úgy a könyöke tájékán vágta le Mihawk a kezeit, szóval még tudna ütni de fogni azt nem. Luffyt ismerve nem adná föl az álmát és még így is neki vágna az Új Világnak. Esetleg Chopper tudna neki valamit csinálni az új tudásával, de szerintem még ő sem képes végtagot visszanöveszteni.

Vagy ha Mihawk megöli Zoro-t a legelején?
Akkor Luffy nem lett volna képes bevenni az Arlong Parkot és meghaltak volna Namival és a faluval együtt.

 Mi lenne ha levernék az egyik Yonkot?
Szerintem két dolog történt volna. Vagy Luffy vagy a maradék 3 Yonko bekebelezte volna a felszabadult területeket. Pl A gyogyin szigetre Luffy igényt tart, szóval valószínűleg ő is kiterjesztené a hatalmát. Ha így tesz, akkor maga is Yonková válik. A vérdíja biztos megugrott volna. Mosolyog

Mi lenne volna a Esős Shiliew nem csatlakozott volna Feketeszakállhoz?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #102 Dátum: 13 máj 25, 08:40:28 »

Mi lenne volna a Esős Shiliew nem csatlakozott volna Feketeszakállhoz?

Akkor Teach és csapata meghalt volna Megellan mérgétől. Ezen kívül nehéz lenne mást jósolni, mivel Marineford ban Shirohige akkor már a halálán volt (több lőtt seb, két nagy lyuk a mellkasán, és a feje bal oldala lejött[csak animében kicenzúrázták ] ). Szóval Shirohige szerintem nélkülük is meghalt volna, de lehet előtte még megölt volna pár ezer tengerészt. A másik, hogy a megüresedett Yonko helyére éles hatalmi harc folyt volna. (Amit szerintem Marco vezetésével a megmaradt Shirohige kalózok töltöttek volna be.)
Bonney legénysége nem szűnt volna meg és most nem kellene bujkálnia.
Meg minden más aminek Teachnek yonková válása óta köze volt.(Amiről jelenleg nem tudunk sokat.)
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #103 Dátum: 13 máj 25, 09:58:29 »

Mi lett volna ha luffy kezét levágja mihawk?
Semmi, franky adna neki új kezeket Nevet. Mint anakin és luke robot kézzel^^. Ja és mihawk levágta volna hancockot is, talán fehérbajusz volt ott meg marco aki felvette vele a versenyt az ellenféltől szerintem, meg az a tisztek jozu és vista tartotta volna magát egy ideig. Egyébként ace nem lett volna megmentve, és talán fehérbajusz azelőtt lerombolja az egész szigetet mielőtt megérkezik feketeszakáll.
Vagyis mindenki meghal, kivéve garpot, mert ő kiúszik (és megmenti luffyt meg acet talán, na jó cobyt is)  Pojén

Másik kérdés, úgy is elvernek egy yonkout legalább, nem lenne semmi még jobban félnék a nevüket.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #104 Dátum: 13 máj 25, 10:52:31 »

Hancock tól egy Mero-Mero és minden férfi és nő kővé dermed. Kivéve Luffy.(Talán még kevés a libidója)   ikszdé

Akk következő.
Mi lett volna ha már a halember szigeten csatlakozik Jinbei a csapathoz?
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 25, 11:05:46 írta Beeng » Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!