24 máj 19, 10:15:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 43
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece duma téma (ami máshová nem fér)  (Megtekintve 133104 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #30 Dátum: 10 aug 11, 13:46:02 »

Nah, ezt be kell, hogy linkeljem:

http://browse.deviantart.com/?q=enel&order=9&offset=24&offset=72#/d2odeji

OP- és Naruto-fanoknak kötelező:D
Áááá ez a kép nagyon naaaaaagy XDDD Legszívesebben kivágnék belőle egy csomót és beraknám aláírásnak de nincs kedvem lecserélni a mostanit Pirul Meg nem lenne elég hely mindnek amit tetszik belőle Nevet

Főleg a Sasuke/Itachi-s képek, a PRETTY LADY! ikszdé meg a Red Hair Party! tetszik Nevet Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #31 Dátum: 10 aug 11, 20:43:21 »

Nekem az EMO-EMO gyümölcs jön be:p
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
senbonzakura
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 8


« Válasz #32 Dátum: 10 aug 12, 02:34:10 »

Jézusom ezek a képek nagyon jók Nevet Az EMO gyümölcs az I Love Money meg a preaty lady rohadt jó Nevet
Naplózva

Anime 4 Ever Mosolyog
shikamaru184
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


« Válasz #33 Dátum: 10 aug 31, 09:26:54 »

Ja, tényleg oda vágnak a képek Nevet Viszont lenne egy kérdésem. A laboonos részeknél a going merry igen nagy károkat szenved. Pl luffy kitépi az árbocrudat aztán ussop visszaszegezi. De ha jól tudom a feje is leszakad a merrynek. Vajon azt is ugyanugy rakta föl ussop? Csak mert ezt nem mutatják az animében. Az bejött amikor luffy azt kiabálja ,hogy a különleges ülöhelyem ! Mert ugye ö csak arra használja azt a helyet. Nevet
Naplózva

I wanna be the king of the pirates!^^
Ace
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 37

Kisame Szakácsa :D


« Válasz #34 Dátum: 10 szep 04, 20:08:44 »

Nekem egy kérdésem lenne....Én ott tartottam a OP-ben hogy indultak Crocodile-hoz hogy adjanak a fejének csak nem találtam több magyar feliratot és abbahagytam 1-2 hétig addigra meg letörölték az indavideóról az összes részt és nem tudom hol tartottam. Szomorú Elmondanátok hogy kb. hanyadik rész táján járhattam akkor ?
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 28, 05:25:11 írta Ace » Naplózva


Csak hogy ne essen félreértés... Nem vagyok piromániás (annyira ikszdé)
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #35 Dátum: 10 szep 04, 21:11:14 »

hát 100-110 szerintem de csak tipp igy semmi utánanézés nélkül rámondtam
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #36 Dátum: 10 szep 12, 14:49:51 »

NA várj a Crocodiles cucc arabastás kivonulásssal mindennel a 130. résszel zárul (ezr emélem nem spoiler) Te most meiknélt artassz mert v 100x elindulnak arabastán belül is h szétrúgják a homokos seggét Nevet  Adddj valami távpontot Nevet
Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #37 Dátum: 10 szep 22, 22:47:57 »

Nekem csak egy kérdésem lenne: nem annyira rég kezdtem el nézni a One Piece-t, 45 résznél járok még csak, és megnéztem mely részek a fillerek. Tehát a kérdésem az, hogy ha ezeket a fillereket ahogy van, nem nézem meg, össze fog állni rendesen a sztori, vagy anélkül, hogy megnézném őket, később esetleg lesz, amit nem értek?
Kösz a válasz(oka)t.
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #38 Dátum: 10 szep 22, 23:30:21 »

em nagyon veszítesz semmit... igazából pár helyen 1-2. részig lesz furcsa a rendes sztori azt kész. Lesz, hogy a filler szereplőt később csapják meg a rendes sztori legelejénxD.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #39 Dátum: 10 szep 23, 15:48:26 »

Köszöntem, Főadmin Úr, akkor azt hiszem, túl fogom élni a fillerek nélkül is. :))
Az is bejött, hogy olyan 20-30 részig én sem voltam megbarátkozva vele. :D Mostmár egyre jobban tetszik, és Usopp sem annyira irritáló, mint ahogy gondoltam. :D Kíváncsi leszek a sztorira. :D
Béke
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #40 Dátum: 10 szep 23, 15:58:44 »

A végére igazi One Piece fan fogsz lenni. Az összes ismerősön azzá vált az első néhány részes fanyalgás után. bye bye
Naplózva
chrismago
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #41 Dátum: 10 szep 23, 16:11:44 »

Nálam dettó... koleszban szobatársammal nézettem ilyen "márpedig leülsz a seggedre és nézed tovább, ha mondom" módon, majd most a 30. résznél haza kellett jönnöm, erre azon nyivákol még mindig, hogy nem nézhet One Piece-t. Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #42 Dátum: 10 szep 23, 18:05:40 »

Ahogy én észrevettem az igazi vízválasztó a Logetown részek után kezdődik. Aki eddig eljut az már nagyon megszereti.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #43 Dátum: 10 szep 23, 18:10:49 »

Akkor ha jól veszem ki most kellene nagyon megszeretnem. xD Jó úton haladok felé. :))
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #44 Dátum: 10 szep 23, 18:51:16 »

Majd ónét lesz az igazi élvezet amikor átkelnek a GL-os. Fokozatosan jobb és jobb lesz. Ráadásul nem jellemző rá, hogy az eredeti történet  minősége állandóan változik. Sőt egyre jobb lesz. Ezt nem sok manga mondhatja el magáról mert mindegyiknek volt eddig ilyen problémája. A másik pedig, hogy ennél a manga után is élvezetes megnézni az animét is. Nem válik miatta unalmasnak, hogy ismered a sztorit. Legalább is én így gondolom.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 43
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!