24 máj 20, 06:33:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 41
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magi: Labyrinth of Magic  (Megtekintve 150161 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #375 Dátum: 14 máj 20, 13:21:42 »

http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/vTBD/c225/1.html

Ennyi! Na megmondtam vagy megmondtam?! Nevet Azért nem gondoltam volna, hogy 1 fejezet alatt ennyit(!!!) halad Solomon és Sheba. Mosmár tényleg egyértelmű, hogy ki lesz az áruló és, hogy hogy hvják majd az "új" szereplőt. Hümm-hümm

És megszületett a Rukh. De miért pont madár? Én mindig pillangóként gondoltam rá.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #376 Dátum: 14 máj 21, 16:23:06 »

Őszinte leszek: az elmúlt néhány fejezetet piszkosul untam, ezért nem is fáradtam azzal, hogy bármit is írjak róluk. Valószínűleg utolért a visszaemlékezések iránti gyűlöletem. A Dávid különkiadásért különösen kár volt Ohtakának papírt pazarolnia. ^^"

Sheba terhes. Csak úgy lazán az arcunkba a semmiből. Emlékeztet egy bizonyos animére, amiben a főszereplők jártak, de a kézfogás is zavarba ejtő volt számukra, majd egyszer csak terhes lett a lány és állítólag rendszeresen szeretkeztek.
Ekkor van az a reakció, hogy most kihagytam valamit? Mikor történt ez? A csigalassúságú felvezetés után hirtelen ezt kapjuk.
Rossz húzás Ohtaka, rossz húzás. :/

Arba lesz Gyokuen, de Sheba képességeit birtokolja a Borgokat illetően? Elnyelte volna a testét/az erejét és sajátjaként használja? Gondolkozik

A Rukh szerintem is pillangó. Nevet

Újabb igényes kötet borító. Kúl
21. Kötet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 16:25:40 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #377 Dátum: 14 máj 21, 16:55:01 »

Igen, ez engem is kicsit meglepett. Ez tényleg nem volt túl jó húzás.

Az, hogy most lassúk a fejezetek nem igazán zavarnak, de nekem amúgy sincs bajom a visszaemlékezésekkel.

A Rukh madár akar lenni? Az inkább egy pillangó, mintsem madár. Biztos valami fura madár lehetett eredetileg.

Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #378 Dátum: 14 máj 21, 17:54:25 »

Én mindig is madárnak gondoltam, bár az animében pl egyszer így, egyszer úgy ábrázolták. Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #379 Dátum: 14 máj 27, 17:55:05 »

Őszinte leszek: az elmúlt néhány fejezetet piszkosul untam, ezért nem is fáradtam azzal, hogy bármit is írjak róluk. Valószínűleg utolért a visszaemlékezések iránti gyűlöletem.
Akkor mit mondasz a mostani fejezet után? ikszdé Szerintem ez volt a leggyengébb a visszaemlékezésben. 15 oldalon keresztül csak az megy, hogy Solomon elvállalja a király pozícióját, a maradékban meg Ugo elmeséli, hogy mi az a Rukh.
De legalább már a végső harc előtti est lesz. Utána meg persze hátra lesz még a fele, hogy miként pusztul el Alma Toran xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #380 Dátum: 14 máj 27, 20:45:25 »

Csak nem a klasszikus Naruto-féle visszaemlékezés a visszaemlékezésen belül? ^^""
Annyi biztos, hogy a vektorvilág ura Accelerator, de ez nem lett megemlítve. ikszdé
A baba kiléte sem lett még megerősítve, bármilyen egyértelműnek is tűnik. Ha a baba végül Gyokuen vagy Judar lenne, na az lenne a fordulat. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 27, 21:22:26 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #381 Dátum: 14 jún 09, 11:52:23 »

http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/vTBD/c227/1.html
http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/vTBD/c228/3.html

Setta és Tes valószínűleg nem élik túl a támadást. Ezen az oldalon Ithnan, Falan és Wahid sem tűnik boldognak és Setta az egyetlen, akit nem mutatnak a Solomon csapat tagjai közül. Mintha Ohtaka a botokat eltévesztette volna. A villa az nem hasonlít se Falan, se Wahid botjához.

A Sinbad no Bouken OVA első része is kijött.

« Utoljára szerkesztve: 14 jún 18, 21:38:05 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #382 Dátum: 14 jún 18, 21:43:00 »

Valar morghulis.

http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/vTBD/c229/1.html

A 15. oldal nagyon emlékeztet erre.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #383 Dátum: 14 jún 26, 14:33:37 »

http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/vTBD/c230/2.html

Ha nem tévedek most láttunk harmadszorra olyan technikát, aminek Al-Salos van a nevében. Mosolyog

Szegény Setta-t nem kímélte David. Szomorú

Ha a fejezet végén egy Potara fúziót láthattunk és nem önmegsemmisítést, akkor az Arba + Sheba = Gyokuen elméletnek kezd alapja lenni. Hümm-hümm
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #384 Dátum: 14 jún 26, 17:05:45 »

Csak nem váltak eggyé. Az utolsó előtti oldalon mindketten látszódnak a robbanásban.

Solomon végre komolyra veszi a figurát. Ha már DBZ, akkor ez a jelenet is elmenne oda xD http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/vTBD/c230/11.html

Most akkor Falanékkal mi történt? Még harcolnak vagy őket kapta el az atom? Csak mert utána nagyon eltűntek. Mondjuk tőlük sokkal nagyobb haragot vártam az előző fejezet után. Egyszer néztek csúnyán aztán annyi volt.

Az előző fejezet nagyon kész volt.
Röviden:
Ugo: Ez nem fog menni! Túl bonyolult! >.<#
Solomon:Meg tudod csinálni! Vígasztal
Ugo: Solomon, te elképesztő vagy! bow
ikszdé

Tényleg nagyon hasonlít a két jelenet. Mondjuk a mágusok nem tudtak tenni semmit, míg 2 hangya visszahozza Meruem-et erősebben, mint volt.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #385 Dátum: 14 júl 06, 12:30:49 »

http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/vTBD/c231/1.html

Miért van az, hogy minden olyan mangában, amiben szerepel Isten meg kell őt ölni/elvenni az erejét?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asdw18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #386 Dátum: 14 júl 08, 10:28:39 »

Sziasztok!Ezt a mangát fordítja valaki? És ha igen hol lehet megtalálni?Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 08, 10:29:17 írta Asdw18 » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #387 Dátum: 14 júl 08, 13:51:12 »

Szerintem a legegyszerűbb megoldás ha google-n rákeresel, hogy Magi manga magyar. Nekem első találat.
Naplózva
Asdw18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #388 Dátum: 14 júl 08, 14:05:55 »

Értem, köszi^^
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #389 Dátum: 14 júl 08, 19:52:06 »

Miért van az, hogy minden olyan mangában, amiben szerepel Isten meg kell őt ölni/elvenni az erejét?

Kíváncsiság, irigység és kapzsiság. Miért ő az Isten? Miért kellene őt követnem, ha az erejével én is lehetek Isten? Miért ne követhetnének engem helyette? Általában ilyen gondolatmenet alapján akarják megölni/elvenni az erejét a helyi Istennek.

Azt hittem, hogy Solomon csapata elkezd majd hanyatlani, de egyelőre csak megviselték őket a történtek és nem is tartják Solomont felelősnek. Egyre jobban érdekel, hogy akkor mégis miért fordulnak majd ellene, miért árulják el? Gondolkozik

« Utoljára szerkesztve: 14 júl 08, 19:53:50 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 41
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!