24 máj 20, 08:08:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 41
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magi: Labyrinth of Magic  (Megtekintve 150166 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #315 Dátum: 14 jan 01, 21:28:27 »

A 20. kötet borítója

Remélem Alibaba igent mond, mert akkor rendesen felborulnának az eddigi szövetségek. Szindbád ellene lenne, ami azt jelenti, hogy Sharrkan is. Ha Hakuryuunál még aktuális a Kou Császárság elleni háború, amihez Szindbád segítségét kérte, akkor ő is Alibaba ellen lenne. Aladdin pedig kénytelen lesz választani valakit, mert semleges biztos nem maradhatna az incidens után. Alibaba egyáltalán megengedheti magának, hogy nemet mondjon a jelenlegi helyzetében?
Remélem hamarosan Kougyokut is láthatjuk.

@Lulu
Fehér Sárkány. OFF: Az eleme volt a fény. Elnézést, ha hülyeséget mondok most, de lehet, hogy azért lett Fehér Sárkány a Fény Sárkány helyett, mert a fény az elvileg Hikari és furán hangzana a Hikariryuu. A Hakuryuu sokkal jobban hangzik.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 01, 21:30:52 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #316 Dátum: 14 jan 02, 13:00:59 »

A borítón az  Hakuei? Gyorsan daráltam be a háborús részeket, szóval nem vagyok biztos benne.

Én is inkább az igen fele hajlok. Ami a nem oldalon áll az az,  hogy akkor Alibaba megalázkodik és behódol a Kou birodalomnak és akkor esélye sem lesz, hogy király legyen. Továbbá a rabszolgaság miatt ez egy erős minusz pont lenne Morgiananál.
Az igen válasznál pedig, ahogy te is írtad Bastian Aladinnak is választania kellene. Szinbád és a 8 tábornok ellenfél lenne. És akkor Szinbád tényleg rossznak lenne beállítva a Kogyokura helyezett bűbáj miatt.
Vajon Aladdin ki mellé állna? Vagy Mor, aki hű Alibabához de a rabszolgaság az a szemében elég nagy ellenérv.

Na meg még ott van a Reim is Titus vezetésével, akik a harmadik nagy hatalom. Biztos nem hagynák, hogy a Kou birodalom "egyesítse" (elfoglalja) az egész világot.

Hakuryuu nem csak az anyjával akar leszámolni? Igaz, hogy most ő vezeti a birodalmat de a hercegek és Kogyoku biztos nem állnának az oldalára, ha tudnák róla az igazat. Az apjukat a Király is neki köszönheti a halálát, ha jól emlékszem.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #317 Dátum: 14 jan 02, 23:47:24 »

http://www.mangareader.net/magi/146/8
http://www.mangareader.net/magi/146/9

Nem tagadom, Hakuryuu helyzete eléggé összetett. Jó lenne tudni, hogy Judarral mit akarnak. smirksweat
Emiatt is gondoltam a háborúra.

A borító valóban Hakueit ábrázolja. ^^
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 02, 23:49:08 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lulu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 35


elvetemült k-pop fan, aki utálja a yaoit


« Válasz #318 Dátum: 14 jan 05, 12:47:39 »

Hehhh..... Köszi Basian Nevet
A mangát nem fordítják valahol? Szomorú
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #319 Dátum: 14 jan 05, 20:59:09 »

Kingdom of Magic 13. rész: Nincs annál rosszabb érzés, mint amikor várod az új openinget/endinget és elindul a régi.  smirksweat Jövő héten elméletileg már új lesz. Maga a rész jó volt, ha szétbontjuk elemeire, de nekem nincs ínyemre ez a gyors tempó. Megint 4 fejezetet dolgoztak fel a részben és a néző nem tud észbe kapni, megdöbbenni az események láttán, mert zéró szünettel tolják a képünkbe a dolgokat. Ilyen sebességgel akár vég is mehetnek az egész Magnostadt arcon, de akkor jövőre nem biztos, hogy lesz új évad.

Az Alexius nevet nem "Áleksziusznak" kellene ejteni? Múltkor Mu esetében is "Álekiuszt" mondtak. Gondolkozik
Titus nemének kiderítése biztos nagyobbat ütött volna, ha az angol feliratban nem hangzik el többször, hogy "he" plusz a "prince" szó. Technikai KO

A Salamonos visszaemlékezésben/látomásban csak nem Gyokuen hangján szólalt meg a Salamon melletti személy?  Hümm-hümm

UI: Ezen hozzászólás írása közben váratlanul betoppant egy régi barátom, aki ideiglenesen hazajött külföldről, szóval ki tudja hány óráig voltam a témában, amíg beszélgettünk. ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #320 Dátum: 14 jan 06, 21:02:52 »

Meglepődtél, mint Aladdin, mikor nem az ő nevét mondták. Nevet

Mikor Aladdin meg bögyörészte Titust és mondta, hogy a nagy segge és a magas hangja miatt lánynak nézte én csak annyit kérdeztem: Magas hang? Hol? xD Teljesen normális srác hangja volt.
Aladdin és Titus harca nekem nagyon tetszett. Mióta szüneten van a FT ritkán látok varázslók összecsapását.

Kevés volt a szinkronszínész, ezért állt be Gyouken. Pojén

A következő részt azóta várom, mióta bejelentették a második évadot. Vajon cenzúrázzák vagy nem? Csak engem érdekel ennyire? ikszdé Amúgy erről az oldalról beszélek.^^ http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/v16/c155/7.html
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #321 Dátum: 14 jan 06, 21:30:23 »

Ennyire látni akarod, ahogyan isznak és hánynak? Nem gondoltam volna rólad Tilon. Faceg
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #322 Dátum: 14 jan 06, 22:07:45 »

Ja hogy olyan is van rajta? xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #323 Dátum: 14 jan 06, 23:21:35 »

(...) Ilyen sebességgel akár vég is mehetnek az egész Magnostadt arcon, de akkor jövőre nem biztos, hogy lesz új évad.
Éppen minap számolgattam, és ha tartják ezt a tempót, vagyis 1 rész 3-4 fejezetet dolgoz fel, akkor bizony bedarálják a Magnostadt arcot, amit lássunk be, egyrészről szép lenne, hiszen mangában is szépen lezárták: http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/vTBD/c198/20.html
Másrészről viszont biztos, hogy nem lenne jövőre új évad, max csak akkor ha a mangaka megtáltosodik és hetente 2-3 fejezet jelenne meg, mert akár hogy számolom max 40+ fejezet lenne jövő őszig, és annyival nem indítanak új évadot.
Szóval vagy most végig viszik aztán 1 év kimarad, vagy anime original end-et csinálnak.

Titus nemének kiderítése... Az egy dolog, hogy én se értettem ezt a magas hang+nagy segg dolgot, de akkor estem le székről röhögve, amikor Titus nagyban helyesli Aladdin tapizását xDDD

A csatát pedig szépen megcsinálták, élvezhető volt és követhető is.

Titus-t viszont egyelőre megfojtanám egy kiskanál vízben a beképzeltségével egyetemben. Na nem mintha nem tudnám, hogy nem marad ilyen, de akkor is... Kicsit idegesítő volt  >.<#

Sose voltam jó a seiyuu-k felismerésében, de így ötödszörre (ja, csak kicsit vagyok megszállott x"D), még én is azt mondom, hogy az ott bizony Gyokuen hangja volt.  Csak egy "kicsi" spoiler a nem-mangásoknak xDDD
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #324 Dátum: 14 jan 06, 23:29:35 »

Ha már seiyuuk, Titustól azt vártam, hogy előkapja az Elucidatort és az lesz a titkos fegyvere. ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #325 Dátum: 14 jan 07, 00:44:04 »

Végül is vívótőr formájú a pálcája, szóval még bármi megtörténhet.

Amúgy, belegondoltattok már, milyen paródiákat lehetne csinálna, ha az ember összeszedné egy-egy seiyuu legismertebb karakterét és kicsit eljátszadozna vele? Mint a Titus-Kirito páros, vagy a Sinbad-Sebastian xDD
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #326 Dátum: 14 jan 07, 12:55:50 »

Titus-t viszont egyelőre megfojtanám egy kiskanál vízben a beképzeltségével egyetemben. Na nem mintha nem tudnám, hogy nem marad ilyen, de akkor is... Kicsit idegesítő volt  >.<#
Mikor odanyújtotta a kezét Aladdinnak, akkor nekem rögtön a Malfoy-Harry kézfogásos jelenet ugrott be a HP első részéből. Nevet Komolyan ugyan az a jelenet. Még a Ron-Sphintus hasonlat is megvolt. Az csak a hab a tortán, hogy Titus is szőke.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #327 Dátum: 14 jan 07, 13:24:55 »

Mogamett akkor Dumbledore lenne. Pojén
Visszatérve a sebes tempóhoz, ha így haladnak akkor 6 hét múlva már Barbatos következhet. Legszívesebben ott zárnám le az évadot, de nem valószínű, hogy visszavesznek a gyors haladásból. Egyszerűen ötletem sincs, miért erőltetik ezt ennyire. >.<#

Amúgy, belegondoltattok már, milyen paródiákat lehetne csinálna, ha az ember összeszedné egy-egy seiyuu legismertebb karakterét és kicsit eljátszadozna vele? Mint a Titus-Kirito páros, vagy a Sinbad-Sebastian xDD

Akadnak rá elrettentő példák. ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #328 Dátum: 14 jan 07, 14:45:47 »

Hű, hát én már nem emlékszem ennyire pontosan a HP részekre, de ha te mondod Tilon, hogy úgy volt, akkor biztos úgy volt  Nevet
Azt mondjuk sajnálnám, ha Sphintus csak a Magnostadt arcban kapna szerepet. Egyszerűen olyan arcokat tud néha vágni, hogy leesek a székről xD

Mogamett, mint Dumbledore? végül is, miért ne? passzolna is hozzá xD

Bastian, még ha ott is zárnák le, ahol te mondod, akkora cliffhanger-t nem fognak hagyni. Fillereket meg nem igazán tudnának már belerakni, pedig egy-két volumen extra igazán jó.
Hát, szerintem készüljünk fel egy Magi-mentes évre  Szomorú

Eredetileg ehhez hasonlóra gondoltam.  smirksweat
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #329 Dátum: 14 jan 11, 15:05:35 »

210-es fejezet RAW és hozzá az angol fordítás
Naplózva

Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 41
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!